Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

wrocilam :) piekna pogoda dzisiaj u nas! 22 stopnie!!!!!! :) jesli chodzi o lozeczko, to chyba kupie uzywane i dokupie materac. lozeczko bedzie za pol ceny albo jeszcze mniej, a z regoly nie sa zniszczone. widzialam dzisiaj ogloszenie ze lozeczko, z materacem i bocznymi ocgraniaczami za 100funtow. chyba sie wybiore na boot sale i tam kupie taniej ;) jutro postaram sie wstawic zdjecie tego smiesznego body czy rampera z poldlogimi nogawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) U mnie dzis była śliiiiiczna pogoda - a ja pół dnia w domu przesiedziałam 😠 No a potem się wyszykowaliśmy na ten basen, pojechaliśmy całą gromadką a tam już zamknięte :( No i dupa z pływanka... Karina ja tak tylko popływać, nie na żadne specjalne zajęcia. Chociaż przyznam, że chętnie pochodziłabym na coś takiego specjalnego dla ciężarnych, no ale nie wiem czy u nas to jest, a poza tym z moim językiem nie czułabym się zbyt komfortowo. Kalcia - no to miałaś na pewno udany dzionek :) Twój synuś jaki kochany :) Rozczulają mnie takie scenki. Dzieci są cudowne ❤️ Mada dzięki ❤️ Hmmm byłam w Mothercare i nie widziałam...Muszę uważniej popatrzeć. W sumie to ostatnio jestem tam średnio raz w tygodniu :) więc nie będzie problemu :) Camilee to czekam na foty :P Zmykam spać brzuszki 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camilla- mi sie udalo kupic na e bay lozeczko z materacykiem z Mamas and Papas za 10 funtow plus paliwo bo musielismy je odebrac ( i tak jak piszesz nie zniszczone) Wlasnie zbierm sie do spania z cala rodzinka . Jutro tez juz mamy zaplanowany dzionek jesli pogoda dopiszze rano jedziemy na cars buts a potem chcemy jechac nad morze. Jutro wkleje fotki wreszcie mam troche bierzacych w ciazy wygladam jak okragly paczus i do tego brzyszek strasznie mi wybilo do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulku no czsami dzieciaczki sa slodkie ale ciekawe jak beda sie moje chlopaki zachowywac sie jak dzidzia przyjdzie na swiat. Pozdrawiam wszystkie mamuski dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada no ta nasza tabelka to coraz lepiej sie prezentuje. Uwielbiam jak tygodnie uciekaja a teraz jak mam rodzinke to czas jeszcze szybciej poleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Pewnie dzisiaj nikogo nie będzie, bo w końcu jest ładna pogoda i SŁNECZKO i nas odwiedziło :) Aż przyjemnie wstawać :) Ja niestety sama w domku, ale Wy wykorzystajcie dobrze ten piękny słoneczny czas z mężami 🌼 Oj jak ja zazdroszczę tym dziewczynom, które mieszkają nad morzem... w Polsce mieliśmy nad morze 13 km a tu do najbliższego 90 mil :(:(:( Masakra... No nic. Bawcie się dobrze kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry brzucholkiu mnie pogoda tez bardzo ladna ja niedawno sie obudzilam mam plany zeby jechac do high parku ale nie wiem czy moj facet bedzie mial ochote mam pytanie nie wiem czemu ale ostatnio nie moge spac na prawym boku bo mnie zaraz cos boli tak wyzej niz pepek nie wiem mam to juz od paru dni tak jak by maly nie chcial zebym spala na tym boku ale czemu boli mialyscie tak>????? albo czasami jak masuje brzusio to trafie na takie miejsce co tez boli jak troszke przycisne to tez mnie nie pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
kasiu0110 dzisiaj piekna pogoda takze napewno nikogo nie bedzie a ty czemu sama w domku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu :) No jeżeli chodzi o te bóle - to ja też tak mam. Jak ułożę się nie tak jak trzeba to mnie ciągnie i boli. Zawsze zanim się wygodnie ułożę przed snem to pół godziny mija...obracam się jak taki wielorybek :P No a ja sama, bo mąż w pracy. On nie ma stałych dni wolnych (weekend) tylko na 7 przepracowanych dni - dwa wolne. Czasami się uda i to wypada w weekend a czasami w środku tygodnia. Na szczęście akurat za tydzień wypada weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dawno nie pisałam ale czytam codziennie Filip właśnie śpi więc mam chwilę wytchnienia.pogoda u mnie też słoneczna po południu spacerek z Niuniusiem siostrą i szwagrem mąż w pracy. Anka00 ja także miałam takie okresy gdzie nie mogłam spać w danej pozycji już nie wspomnę o przekręceniu się więc to chyba normalne napewno dzidzia tak się ułożyła że cię gdzieś uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzieki dziewczynki za odpisanie ja juz sie martwilam ze ja tylko tak mam kasiu to tak troszke kijowo ze twoj maz musi czasami pracowac w weekendy szkoda bo teraz musiasz siedziec sama a ja ide umyc glowe i pojedziemy kupic jakis aparacik i pojedziemy nad jakies jezioro bo ladna pogoda to trzeba z niej skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie od rana bylo piekne slonce, troche popadalo i znowu sie przejasnia :) spanie na lewym boku jest wskazane, za wzgledu na krazenie. do tej pory spalam przewaznie na lewym, ale ostatnio mi niewygodnie :( musze jeszcze na ebay spojrzec i poogladac lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabak
Wiatm ; 2 miesiące temu urodziłam pięknego i zdrowego synka. miałam cc bo tak lekarze zdecydowali. rodziłam tutaj w Uk w państwowym szpitalu. Koszmar. Obiecałam sobie że to byl mój pierwszy i ostatni poród w Anglii. Całą ciąże spędziłam tutaj i tutaj też była prowadzona moja ciąża. z opieki nie jestem zadowolona.Miałam tylko 2 skany a sznas na kolejne raczej nie było, gdyz moja ciąża była bezproblemowa. Niestety tez nie mialam szans na zwolnienie lekarskie na którym bardzo mi zależyło, gdyż mialam bardzo ciężką prace a na macierzyńskie nie chciałam iścc zbyt wcześnie. w szpitalu spęziłam tydzień i to byl najgorszy tydzien w moim życiu.nigdy więcej. co do papierów na dziecko-to jest nie prawda. Dziecko tak samo jak jego rodzice ma polskie obywatelstwo, a dodatkowo ambasada polska w londynie robi problemy z paszportem dla tego dziecka. Bo tak naprawde konsul wymaga polskiego aktu urodzenie dziecka umiejscowionego w odpowiedznim urzedzie miasta, z którego pochodza jego rodzice. Dodatkowo żeby umówic sie na spotkanie o paszport dla tego dziecka, to trzeba sie zarejsatrowac na stronie konsulatu i przez intenet sobie to spotkanie wyznaczyć. Na chwile obecną spotkania sa juz umawiane na grudzien tego roku, więc przyszłe mamy jesli wam zalezy na czasie radze juz skontakowac sie wam z konsulatem. cvo do rerszty papierów, to dziecko dosteje tylko child benefit który wynosi 18 funtów, dodatkowo tez możecie dostać child working tax ale to pod warunkim jesli wczesniej dostawaliście working tax credit. Nie wiem co jeszcze ci moge napisać, ale jesli masz jakies pytania to moge na nie odpowiedzieć. Pozdrawiam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki❤️ Wpadlam tylko sie przywitac i sprawdzic co u was slychac❤️ ❤️ ❤️ Zaraz ide dalej robic obiadek a pozniej wybieram sie z corcia na spacerek 🌼 zabka-gratuluje synka:) dziwne to dla mnie , ze w konsulacie robili ci problm z paszportem- twoj przypadek jest pierwszy. Aby dostac normalny paszport to na pewno dziecko musi miec polski akt urodzenia ale do otrzymania paszportu tymczasowego wystarczy zupelny akt urodzenia angielski- i nikt z tym nie robi problemu:P A ze dziecko bedzie mialao obywatelstwo polskie to kazda z nas wie:D Tylko szkoda, ze masz zle doswiadczenia z porodem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zaba, szkoda ze mialas tak ciezko w ciazy i podczas porodu. ja poki co nie mialam problemow z tutejsza sluzba zdrowia. o kolejce do konsulatu wiem i zaraz sie bede zapisywac na styczen ;) a obywatelstwo dziecko dziedziczy po rodzicach ;) tu nie ameryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny ja chyba nie jestem przewrazliwiona bo po lewej stronie brzuszka mnie cos boli bez dotykania i to dosc dlugoooooo czy to mozliwe ze dzidzi tak dlugo by uciskalo na cos ja chyba jutro pojde do lekarza tylko polskiego gdzies prywatnie i wypytam sie go wszystko co o tym myslicie??? ja sie boje ze z dzidziusiem jest cos nie tak teraz mysle tylko o tym i nie wiem samam co robic doradzcie mi cos bo chyba ten bol to nie jest taki normalny czy jest??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00- moze maluszek tak sie ulozyl i nie chce sie teraz obrucic i naciska ci na cos:(:(Trudno tak okreslic co to moze byc. Chociaz ty juz jestes w zaawansowanej ciazy to po prostu moze byc bol od naciagania sie miesni- ale ja sie na tym nie znam wiec nie chce mowic czy to jest ok czy nie. Jesli to trwa dosc dlugo i bol jest znaczny moze faktycznie skonsultuj sie z polozna lub lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......35....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....30.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....26...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 25....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...24...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu wytrwały Witam Panie. dziś obchodzę urodziny 3 tygodnie po narodzinach synka.Mały właśnie śpi. Był dziś z mamą i moją szwagierką w parku. Bardzo mu się podobało :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwaly- super, ze malemu podobala sie wyprawa do parku i na dodatek przy ladnej pogodzie. Jeszcze sie nie obejrzycie jak maluszek skonczy pol roczku a potem roczek:D:D kobitki a wy gdzie sie znowu podziewacie?? Kalcia jak tam po wczorajszym grilu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Dzionek minąl, w końcu ten weekend dobiegł końca :) Dłużył mi się strasznie... Aniu - mnie non stop coś boli, uciska, kłuje, wydaje się to być normalne, zważywszy że nasze dzidziolki wciąż rosną i są coraz cięższe, ale mam podobne zdanie jak Mada. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skonsultuj to z położną albo lekarzem!!!! Żabka - współczuję przeżyć i wrażeń z porodu, oby to się nie zdarzało!!! Co do paszportów, to co nieco już wiemy :) Miło jest jednak, że dzielisz się z nami swoim doświadczeniem. Zapraszamy kiedy masz ochotę 🌼 Duila 🌼 cześć kochana :) Jak się miewasz?? Twój synuś to już duuuży chłopak :) Jak sobie radzisz z tym wszystkim?? Uchyl rąbka tajemnicy... :) No i jakieś zdjątka by się przydały maleńkiego Filipka :) Wytrwały - buziaki dla synusia, żony i uściski dla Ciebie - w końcu to Wasze wspólne święto :) Camilee - no i gdzie to zdjęcie...oszuście mały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska, ty potrafisz zmobilizowac :) wklajam zdjecie tego rampera, lub czegos innego o nieokreslonej nazwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼witam🌼 Dzisiaj ja z samego rana jestem pierwsza:P Juz spac nie moge:(mezulek mnie zbudzil wychodzac do pracy i teraz zasnac nie moge. Pewnie jak Ola sie obudzi to ja bede wtedy chciala sie polozyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki i nie brzuszki :) Mada...a to porę sobie na wstawanie wybrałaś....teraz się pewnie będziesz męczyć. Jak minął weekendzik?? Camilee 🌼 wiedziałam, że poddasz się mojej sugestii :P No a przechodząc do rzeczy - body to nie jest, bo body nie ma nogawek (wcale), ramper - jak mi tłumaczyła Skorpionka kiedyś - ma króciusieńkie nogaweczki, no a To ma długie...hmmm... może to są po prostu śpiochy tylko bez stópek?!??!? Nie mam pojęcia :D Niech się wypowiedzą doświadczone mamusie - co to jest?????? Chodzi o prawidłową nazwę :P Kalcia - jak się GRILLOWANIE udało?? Skorpionka a Ty gdzie się podziewasz maleńka?? Iwtek - czekam na wieści ❤️ S_daga - jak sie masz?? Migotka - Co tam u Ciebie??? No i co najbardziej mnie smuci...Laboszek nawet nie zajrzała :(:(:( Odezwij się maleńka jak nas czasem podczytujesz i daj znać co u Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada wspolczuje, ja to jestem taki spioch ze o kazdej porze i w kazdej pozycji moge zasnac :) sobota to moj ulubiony dzien bo wyleguje sie do 12 :) nie moge sie doczekac macierzunskiego :D kaska, dziwne jest to ubranko, ale uwazam ze bardzo wygodne, bo rozpinane od gory do dolu i nogaweczki. bedzie mi latwiej urac dziecko w to cos ;) do laboszka pisalam chyba tydzien temu na gg ale bez odzewu..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry brzuszki!!!! pogoda taka sobie ale dobrze ze nie pada zdecydowalam sie isc do lekarza ale prywatnie do jakiegos polaka dzisiaj mam wizyte o 16:00 takze dzisiaj zobacze mojego skarba co tam u niego slychac ciesze sie ze bede mogla popatrzec na moje malenstwo dzisiaj juz moglam spac na ktorym boku chcialam takze musialo mnie dzidzi na cos uciskac ale i tak pojde do lekarza napewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
kolejny skan mam dopiero za 6 tygodni takze jeszcze troche a wiec dzisiaj zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czekam na poniedziałki zawsze, żeby móc zmienić tydzień...a zapomniałam wkleić tabelkę :P NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......35....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....26...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 25....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...24...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×