Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Z tym obzarstwem to ja tez tak mam:) to znaczy myslalam ze cos jest nie tak bo wcinam co popadnie od 3 dni wstaje w nocy zeby jesc. Nie mialam tak wczesniej a teraz domownicy na mnie patrza jak na na glodzonego czlowieka. Mc Donalds hihihihi skad ja to znam:) Swoja droga to przytylam niewiele od samego poczatku bo jakies 8,5 kg a to juz ponad 36 tydzien:) wiec chyba moge sobie pozwolic;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Ania, ja nie mogę juz nic dziś jeść od 24, a rano od 6 to nawet nic pic. No ale przecież nie nażę sie na zapas, bo potem po tym cięciu będzie gorzej z wizyta w toalecie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora23
dziekuje jovka za odp! zycze ci powodzenia z jutrzejszym dniem!! wracaj do nas szybciutko!! ania grimbsy-witam jak sie czujemy? bo u mnie bez zmian czuje sie bardzo dobrze z tym ze niemam wogule apetytu!!a do terminu juz tuz tuz.... pozdrawiam cie goraco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora wejdz na góre w PREFERENCJE, tam musisz załozyc hasełko i sie zalogowac. Ijuz będziesz czarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora wejdz na góre w PREFERENCJE, tam musisz załozyc hasełko i sie zalogowac. Ijuz będziesz czarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora wejdz na góre w PREFERENCJE, tam musisz załozyc hasełko i sie zalogowac. Ijuz będziesz czarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora wejdz na góre w PREFERENCJE, tam musisz załozyc hasełko i sie zalogowac. Ijuz będziesz czarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.............?.. Izabela26.........12/10.....40....Kidderminster....córka .......OLIWIA jovka.............12/10......39.....Londyn.....córcia.. ...........Hannah migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......39....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....37....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....33.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia skorpionka ja sie mam zawic w szpitalu 7 dni po terminie czyli 22 pazdz jesli wczesniej sie nic samo nie zacznie,,,,, w szoku wogole jestem ze dotrwalam do pazdziernika :D sie nadziwic nie moge,, nie sypiam ostatnio , nerwowa jakas jestem ,wogole mam stresa :P buziaki dla was ogromne,szkoda ze nie moge pisac z wami na biezaco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tylko tydzien w tablce, nie przeczytalam nawet co u was slychac... jestem zmeczona, moze troche pozniej wejde!! buziaki dla was wszystkich! NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.............?.. Izabela26.........12/10.....40....Kidderminster....córka .......OLIWIA jovka.............12/10......39.....Londyn.....córcia.. ...........Hannah migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......39....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....37....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kiedys juz pisalam moze mnie pamietacie. Lubie poczytac co piszecie bo duzo ciekawych spraw mozna sie dowiedziec.Mam nadzieje ze niemacie mi za zle. Gratulacje dla wszystkich nowych mamus. Jovka trzymam kciuki za jutrzejsza cesarke, ale bedziesz miala fajnie juz jutro przytulisz swojego skarba. Ja dzis czuje sie kiepsko dokuczaja plecki i zgaga, ale co zrobic takie uroki ciazy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SZPITALA DLA DZIDZI body ze dwie pary pajacyk pieluchy kocyk czapeczka rekawiczki cieplejszy ciuszek na droge kombinezonik albo kurteczka Ja nie bralam kosmetykow dla dzidzi i tak mi jej nie wykapali chamy :) Uwazam ze to wszystko nie ma co przesadzac i tak sie nie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 🌻 🌻 Jeszcze nie nadrobilam wszystkiego ale tak z grubsza.Boje sie,ze moge nie zdazyc.Jutro mam termin i strasznie bym chciala,zeby moja corcia,byla punktualna. ale chyba jej sie nie spieszy,w przeciwienstwie do mojej mamy,ktora juz siedzi prawie dwa tygodnie i czeka na swoja wnusie.We wtorek mam isc do poloznej na masaz szyjki macicy(jesli nic sie wczesniej nie wydarzy).Gdzies czytalam,ze to jest strasznie nieprzyjemne.Jak ktoras miala kiedys to prosze o szczegoly np.ile to trwa,czy mocno boli itp.Jesli to nie pomoze to ustalimy date wywolania.Tym bardziej chcialabym miec juz to za soba.Kazdy mnie wygania do szpitala a tu nic,moja Oliwka sie zawziela i nie chce wyjsc. Jovka trzymam kciuki za Ciebie jutro.Przynajmniej wiesz,ze to ostatnia noc z wielkim i niewygodnym brzusiem🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester: ten wozek to gleboki i spacerowka razem? Bardzo fajny,i sama sie rozgladam za wozkiem ale nie spotkalam jeszcze odpowiedniego. A ten mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja zapatrzylam sie na ten wozek, tylko czerwony na poczatku ciazy, ale zrezygnowalam z zamowienia, bo chcekupic od razu z fotelikiem.ale sliczne sa te wozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za podpowiedz co do testu:) Chcialabym zeby wynik mnie uspokoił, a zalezy mi na negatywnym... Jeszcze nie jestem gotowa na dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela jak ja Ci zazdroszcze ze juz masz termin, ja jeszcze prawie 3 miesiace poczekam. Moze meza zatrudnij do przyspieszenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina- ponac dostaje sie to bounty pack w szpitalu ale ja niestety nie dostalam z przyczyn mi niewadomych. jak sie na drugi dzien pytalam mojej poloznej - jak przyszla do mnie do dou- to powiedziala, ze sorry ale to od niej nie zalezy tylko w szpitalu. jovka- trzymam kciuki ze jutrzejsza cesarke, trzymaj sie cieplutko❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- gdzie na stronie boota mozna znalesc o tym bounty pack bo patrzylam i nic nie znalazlam. 😴😴😴uciekam bo juz Julek skonczyl cyca ciagnac i ide spac😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada ja wpisalam boots bounty pack w google i wyskoczylo. trzeba tylko wybrac opcje i przejrzec, ale naprawde to nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI 😘 DZIĘKI WIELKIE ZA KCIUKI, ZA PODTRZYMYWANIE NA DUCHU 😍 JUTRO BEDZIE MI O WILELE LEPIEJ JAK PRZYPOMNĘ SOBIE O WAS!!! CAŁUSY!!! MOŻE TROCHĘ SIĘ KIMNĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
Jovka! Powodzenia szczesciaro :-) Juz za pare godzin bedziesz ze swoim malenstwem :-) A dla mnie niestety zaczal sie przykry okres ciazy, w ktorym musze walczyc z dretwieniem nog i bolem zyl :-/ Od zawsze wiedzialam, ze bede miala z tym problem. Trzymali mnie wczoraj w szpitalu prawie 3 godziny tylko po to by na koncu powiedziec, ze sa tak zajeci, ze mam albo czekac conajmniej trzy kolejne albo rano isc do GP. Wiec siedze teraz z pulsujaca w nodze zyla i czekam az mi GP otworza. Osobiscie licze na jakies zwolnienie z pracy albo inne cudo, a najlepiej niech ktos zadzwoni do mojej managerki i jej nawtyka! Wyobrazcie sobie, ze taka byla mila, taka cudowna i w ogole zachwycona moja praca...az do momentu kiedy dowiedziala sie, ze jestemw ciazy! Teraz traktuje mnie jak tredowata, ktora kradnie jej pieniadze. Wstret mam do baby okropny. Oczywiscie ona ani nie dzieciata ani planujaca. Taki plastikowy kawal chodzacej lalki Barbie! Jedyne co wie na temat ciazy to to, ze jej siostra 7 lat temu pracowala w sklepie az do dnia porodu i wrocila do pracy po dwoch tygodniach. I moze kazdy tak powinien? Och, mam przykladow na peczki ale nie chce was znudzac. Trzymajcie tylko kciuki! Pozdrawiam i milego dnia zyczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuulka
witam kochaniutkie!!!Mam pytanko czy wiecie ile przysluguje tatusiowi urlopu po porodzie.Czy to jest jakas norma czy to zalezy od pracodawcy ile da wolnych dni. Na poniedzialek mam termin:) hehehe i tak na prawde to sie nie boje.Nie moge sie doczekac.Wmawiam sobie ze wszystko bedzie dobrze i jakos mam same pozytywne mysli.Nie boje sie bolu bardziej mysle o malej zeby byla zdrowa. Dajcie znac o tym urlopie.Dzieki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziulka,z tym urlopem dla tatusiow to jest 2 tygodnie ale wczesniej trzeba wypelnic taki druk.Powinniscie go dostac od pracodawcy meza.Urlop jest platny ok.112 funtow tyg. Chyba tak jest wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziulka, tatusiowi przysluguja 2 tyg paternity leave. Moj maz po urodzeniu sie Julki i zarejestrowaniu jej w urzedzie pojechal do pracy podpisac jakis papier i przedstawic birth certificate. Paternity leave jest bardzo malo platny - jakies sto pare funtow tygodniowo ale poniewaz jestesmy tu sami i nie bylo zadnego z naszych rodzicow wzial ten urlop - zreszta jemu tez sie przydal :) teraz we wtorek dostanie pay slipa i az strach myslec jaka suma bedzie na nim figurowac :O jakies 50% mniej niz zazwyczaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×