Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badaczka

co sprawia,że kobieta jest atrakcyjna?

Polecane posty

Gość badaczka

drodzy Panowie,prosze o odpowiedź na powyższe pytanie. Co sprawia,że kobieta wydaje Wam się seksowna?..i proszę nie pisać,że "to coś" tylko konkretnie. Jakie ciało,jakie inne cechy kobiety. Dzisiaj panuje kult ciała, w gazetach mozna "zmierzyć wartość swojego tyłka" Czy to jest tym,co najbardziej się liczy?Ciało i nic więcej? Dzięki z góry za odpowiedź.Aha i dla uwiarygodnienia akniekty proszę panów o podanie wieku, to też zapewne ma wpływ na poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już mówię
-powyzej 170cm, -nie mnie jak 75c -najlepiej blondynka, ale ta lalunia, tylko naturlana ewentulanie z pasemkami, -ladny usmiech, -jakies takie cieplo emanuujace:P -waska talia ale szersze biodra mniaaam -a jak sie okaze ze jeszcze ma cos w glowie, to juz w ogle full wypas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już mówię
ale nie ta lalunia, mialo byc tylko ta bardziej naturlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauritius
To jest dluga lista... chodzi glownie o wyglad czy charakter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloss
o to i o to jesli charakter dziewczyny moze sprawic,ze chcesz z nia isc do lozka to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posag duzy musi miec
wtedy sexapil murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
no już mówię - no to jestem prawie Twoim idealem, bo na razie mam 75b, ale jesli zafundujesz mi codzienny masaz moze urosną:P wszystko inne odpowiada wymaganiom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo jo jo
fakt, alkohol to jest to co czyni kobiety atrakcyjne, wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłeee tylko blondynki? a ja odkad jestem brunetka czuje sie atrakcyjniej,bo...nie patrza na mnie jak na blondynke,zwyczajnie widze roznice w spojzeniu mezczyzn, kobiet rowniez :)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek4567
poprostu facet jest wzrokowcem isam wygląd ciała działa na niego jak płachta na byka. sama figura to jest już dużo a jeżeli kobieta jeszcze się do tego ładnie ubierze to prucz figóry i ladnego i seksownego brzuszka i tyłeczka jest jeszcze chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_mloda_laska
A ja mam : 162 cm 55 kg mam troche ciałka ale nie przeszkadza facetom dłuzsze włosy szatynka szaro niebieskie duze oczy mały zgrabny nosek 80 B i jędrne posladki Czy ktos sie skusi ? :P hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem atrakcyjna? niziutka- 159cm wzrostu brazowe wloski do polowy szyi brazowe duze oczka rozmiar stanika 75B waga 48kg wysortowana ale tluszczyk tez sie znajdzie ;) rozmiar buta 36 pupa mala zgrabna jedrna (podoba sie ogolnie) ulubione ubranie: obcisla bluzeczka, obcisle jeansy biodrowki z jakims paskiem, bluza rozpinana z kapturem, wygodne adidaski, czasami dzokejka i szpilki w zaleznosci od okazji.. pytam bo jestem ciekawa czy niskie dziewczyny tez moga byc atrakcyjne w oczach facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
ja bym sie skusił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
kupa.... co za głupia wypowiedz ta powyzsza .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie czy niskie dziewczyny tez moga byc atrakcyjne w oczach facetow, odpowiadam - no jasne! Mi zdecydowanie podobają się \"mniejsze\", kobiety, więc to napewno nie jest dla pań powód do żadnych zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana24
Ciekawe czy "badaczkę" satysfakcjonują odpowiedzi. Z tego co zauważyłam, żadna nie jest związana z pytaniem. ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upomniany przez Nanę już się poprawiam i odpowiadam. Co do mierzenia \"wartości tyłka\" nie wiem, nie znam się, ale sądzę, że w gazetach nie da się zmierzyć \"wartości głowy\", a dla mnie \"tyłek\" bez \"głowy\" to zwykła \"lala\" do \"pooglądania\". Zatem na pytanie czy ciało i nic więcej odpowiadam, że koniecznie także \"coś więcej\" ;P Jeśli chodzi o fizyczny wygląd \"atrakcyjności\" to nie mam jakiegoś konkretnego ideału. Ale zdecydowanie przykuwają moją uwagę panie szczupłe (ale nie muszą od razu mieć figury modelek). Zwracam uwagę chyba przede wszystkim na twarz, ale nie potrafię określić jakiegoś konkretnego typu, który mi pasuje. Po prostu twarz podoba mi się, lub nie. Zdecydowanie podobają mi się u kobiet długie włosy (kolor bez większego znaczenia, jeśli nie róż, zielony itd.), włosy krótko obcięte wg mnie pasują tylko niektórym (niezbyt licznym) kobietom. Spore znaczenie dla takiego pierwszego wrażenia \"seksowności\" kobiety ma ubiór - szczególnie dobrze na mnie działają zwiewne lekkie sukienki lub z drugiej strony damskie stroje raczej \"biznesowe\" i oficjalne. Rozpisałem się trochę, więc już tylko kończąc dopowiem, że zwracam uwagę na głos kobiety - podaboają mi się \"ciepłe\" i \'miękkie\" lub też delikatnie \"chropowate\". Oczywiście pisałem raczej o takim perwszym, wzrokowym wrażeniu. Bo naprawdę to co kobieta ma w głowie dużo znaczy i nawet z pozoru mniej atrakcyjna po lepszym poznaniu może być przeze mnie dużo lepiej postrzegana. W celach badawczych - wiek: 22. Może się pani Badaczce na coś to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicikoci666
No to teraz ja. Obowiązkowo: 1. ZADBANE włosy, niekoniecznie ufarbowane. Długie lub krótkie - zdecydować się, najgorsza jest fryzura "ni to związać, ni to rozpuścić". 2. Opalone ciało, nie spalone na solarium, ale lekko opalone, zadbane, nacierane balsamami, jedwabiste. 3. Koniecznie ogolone pachy, nogi i przynajmniej bikini, włosy łonowe chociaż ostrzyżone maszynką. 4. UMIEJĘTNOŚĆ, czyli to, że dziewczyna lubi seks, osiąga orgazm, potrafi szaleć z rozkoszy jak się ją dobrze pieści, obciągnie z połykiem i zgodzi sie na anal. W tej sytuacji szczupła sylwetka i niesamowita uroda nie gra dla mnie roli, oczywiście za wyjątkiem jakichś ekstremalnych przypadków. Nawet kobieta z BMI=30 jest dla mnie atrakcyjna i zapewni mi maksimum rozkoszy, jeśli spełnia powyższe warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×