Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aasia19

wstydzę się mojego ciała

Polecane posty

Gość Aasia19

hmm,moje ciało...piersi-rozmiar A,kilka dosc dozych blizn,masa rozstępow na udach i pośladkach,ogolnie szczupła,nawet chuda. włosy łonowe nawet pod zgoleniu odrastają za chwilę-czarne i mocne troche ich takze na wewnętrznych stronach ud. twarz sympatyczna,szczupła ,troche blizn po trądziku,ale mozna je zakryc pudrem, dosc wypukłe,duze oczy ,usta ujdą ,nos ładny,żeby dosyć rówe,białe,wlosy miękkie,ale związane bo nie chcą się układać palce długie jak u panistki,pazknokcie czyste,ale niezbyt ładne. wstydzę się tego ciała i żal mi siebie czy z takim ciałem,które nie jest szczegolnie piękne(no ale chyba nie odrażające) i którego się wstydzę moge mieć udane życie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze możesz. Ja też wstydziłam się swojego ciała, zreszta nadal troche wstydze ale zaczynam też ostrzegać wnim coś ładnego. Oczywiscie wszystko dzieki mojemu chłopakowi. On zachwyca się moim ciałem. Do dzis ciężko mi w to uwierzyć, ale ślepy nie jest, gust też ma dobry. No a gdy opowiadał mi jak jego kumple reagowali na mnie, a potem słyszałam od nich samych opinie na mój temat, to jakoś dałam sie przekonać. I doszłam do wniosku, że nie patrzymy na siebie obiektywnie. Kompleksy siedzą w nas, nie zawsze są prawdziwe, a czesto drobne wady je potegują. Też mam rozstępy, o których mój chłopak wie ale sam nie zauważył, mam dość swojego sporego owłosienia(a nie jestem na nic chora), ale depiluję się i jest ok. Na wszystko można znaleźc jakąś radę. Najważniejsze to zeby sie zaakceptować i nie dołować. Wiem po sobie. Nigdy nie myślałam że pokażę jakiemuś facetowi swoje ciało bez ubrań, a tu proszę... jeden je ogląda i jest zachwycony. Więc głowa do góry! Wszystko przed Tobą. Spotkasz jakiegoś wartościowego faceta który pokaże Ci jaka jesteś piękna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
no co ty nie masz sie czego wstydzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19a
nie napisałaś jeszcze o swoich wargach sromowych wew. czy są wsytające i jak bardzo. mi wystają i się tego bardzo wstydzę. czy ktoś mnie zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewa19a
no jasne ja Cie zechce lubie takie motylki:) ehhhh sa poprostu super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapijaczona lisica
Ajajaj , dziewczyno , przecież z tego opisu to całkiem fajna laska wychodzi. Piersi to jeden woli duże , drugi woli małe , a tak poza tym to nie ma to znaczenia , bo jak komuś wpadniesz w oko , to nie będzie to żadne kryterium - po prostu weźmie z ochotą wszystko. Włosy mozna wydepilować , chyba każda kobieta ma tych włosów więcej niż się mieści w linii majtek. Na nieukładające się włosy - od czego są pianki i lakiery ? Niedużo , ale trochę nie zaszkodzi Jak chcesz , żeby ciało fajnie się prezentowało , to chodź raz w tygodniu na basen i generalnie trochę ruchu nie zaszkodzi - dla giętkości ruchów. A poza tym to ładne ubranie , wdzieczne sukienki i od razu zaczniesz sięsobie bardziej podobać. I facetom też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ma lat 19 zapewne ( w przypadku mezczyzn takie 19 mozna odczytac różnie :P ) uwierz :) któregoś dnia wpadniesz na pomysł aby to co niepotrzebnie wyrasta tu i tam wyciąć w pień za pomoca laserka lub przestać golić a wyrywać ( przepis na pastę cukrową - zdrowie i uroda ;) ) ciałko sie zaokragli równiez w biuście :) i zaakceptujesz sama siebie taka jaka jesteś :) trzeba umieć eksponować swoje piekno i zaakceptować wady :) jesteś mlodziutka daj dojrzeć swojej urodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Malgonek Ty znasz recepty na wszystko ja sadze:) a co poradzisz na ciagle rosnacy na moich udach cellulit.chodze na fitness od dwoch lat i male efekty:( no i mam 38 latza soba to tez istotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasia19
dzięki za rady zapomnialam jeszcze dodać ze mam na łydkach mimo mlodego wieku popękane naczynka -wygladaja jak male zylaki,jesli ich jakies 25 cm kwadtartowych...wiec wole nie chodzic w krotkich spodniczkach:/ skad te wszystkie niedoskonalosci?nie jestem gruba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasia19
Malgonek-c to za pasta cukrowa?:D i skad wiesz,ze piersi urosną?od lat nie urosły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miciopicio
Asia jeśli możesz mi wysłać jakieś swoje zdjęcia, to poradzę Ci, co masz ze sobą zrobić, Dyskrecja gwarantowana. Daj znać, a wkleję tu maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta cukrowa do depilacji .. chociaz brzmi apetycznie na celulit nie znikający mimo ćwiczen dieta ... zero kawy i papierosków :) też pewnie jest cos w dietach a piersiaki :) po dziecku napewno urosna :) a narazie ćwiczyc ... jak znam życie to jest tu gdzieś rónież zestaw ćwiczeń poprawiających stan mięsni klatki persiowej ;) hej kochane trzeba sie lubieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasia19
misiopcio,raczej wole pozostac anonimowa:) dzieki za rady jak sie taka paste robi i jej uzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy wpisac na zdrrowiu i urodzie pasta cukrowa i wcisnąć szukaj :) działa świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasia19
ktos tu sie pode mnie podszywa ...co to za uposledzone dziewczę?skad to zdjęcie? ludzie,nie macie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×