Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basi_unia

Rozwód z jego winy. Czy mam szanse? Kto to przeszedł?

Polecane posty

Opuścił mnie na świeta.Zostałam z rodziną. Porzucił. Zostawił. Od września przechwyciłam jego bilingi za komórkę. Zakochał się w sąsiadce . Chłop 30 lat, miał mnie 27 lat a zakochał się w zniszczonej przez życie i chłopów \\\"torbie\\\" lat 37. Heh jakie te życie beztroskie jest normalnie. Bilingi bardzo mnie bolały...( to będą dowody w sądzie) Po 30 sms-ów do niej w ciągu dnia i połączenia na komórkę po 1.00 w nocy, blokowanie telefonu, zmiana pinów, które znałam itd, itp. Najgorsze nadeszło w listopadzie, kiedy pojechał w delegację. Jak zobaczyłam w grudniu biling, to szlag mnie trafił. Np. w ciągu dnia: jeden sms do mnie (ale kochany przypomniał se o żonie) a do nie koło 20,30 i połączenia w nocy. Nydziło mu się biedaczkowi w hotelu.... Awantury, płacze nic nie dały. Obiecał, że się poprawi, że mu zależy. Pomogło. Na Święta bożego narodzenia i przez styczeń wytrzymał. A od lutego znów tango. Najgorsze jest to, że to ona nie dawała mu żyć. Pisała do niego nawet wtedy gdy spał, a jak olewał jej sms-y bo chciał być ze mną ona dalej pisała. Następował powolny rozpad małżeństwa, awantury.Chłop głupi to dał się owinąć tej Pani (którą pół miasta miało - ma swoje sztuczki ). Doszło do tego że złapałam go na spotkaniu z nią...Mam zdjęcia, jak ją rozbiera.W wielki piątek zabarykadowali się w mieszkaniu tej \"Pani\" przede mną. Cała rodzina musiała na to patrzeć.Wszyscy wiedzieli co robią. Mam świadków. Jej mąż (zdradzany od lat) powiedział, że ma tego dość i też będzie zeznawał. Widział ich w akcji nie raz, w jeżdźeniu po działkach i mieście. Teraz mój mąż zamieszkał u własnej matki z kochanką. Matka to akceptuje.Mam na to następnych świadków.Skoro się wydało, to się obnoszą z tym po całym mieście i się nie kryją. Czy mam szanse wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się jego mamie
ze przygarnęła ich . pewnie się cieszy ze już nie jest z taką zołzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
co osiagniesz poza satysfakcja ze wygrasz? bedziesz i tak sama, znerwicowana w depresji ze zosatwil cie dla "torby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba- dobre
? jak on odszedl do torby to jak ty wyglądasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto zołzą nie jest
nie rozwodzi się w taki sposób jak ty tego chcesz tylko ugodowo moja droga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę za coś żyć. Nie mam pracy. Chodzi mi o alimenty na mnie. Stać go utrzymać kochankę, to będzie stać na mnie płacić. Ludzie ja muszę z czegoś żyć. I mam darować takiemu draniowi, który mnie tak potraktował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
to ty myslisz ze mial wszystko. jeszcze raz pytam - co osiagniesz ze bedzie rozwod z jego winy?po co chcesz robic w sadzie komedie? nie lepiej pokazac ze masz klase i z godnosica rozstac sie?on i tak tego pozaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecieeeeeeeeeeeeeeeeeee
zniszcz go należy mu się ,masz szanse wygrać ,nawet jestem pewna że wygrasz.poproś sąd jeszcze o alimenty na ciebie i dzieci.życze powodzenia.palantów trzeba niszczyć a ty się trzymaj nie jest wart nawet jednej łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
wygrasz. nawet same bilingi + zdjęcia wystarczą moim zdaniem. a ty masz dodatkowo świadków. moim zdaniem wygrasz bez większego problemu, scen itp. życzę sprawnego załatwienia sprawy i dużo siły pewności siebie no i szczęscia w dalszym życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
troche godnosci, idz do pracy, praca nie hanbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba..Heh Nawet jej mąż stwierdził, że dziwi się mojemu mężowi, że rozwalił dwa domy (oni jeszcze mają córkę) dla takiej \"pasztetowej\" Ona jest w porównaniu do mnie naprawdę brzydka, stara i nez wykształcenia. Z tego co mówił jej mąż, jej chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Przewidział też, że ich miłość się skończy jak pieniędzy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie w tym
wszystkim miejsce na szacunek do siebie i niego? wiesz ja jednak wierze w miłość matki jeśli ona przygarnęła ich tzn ze z tobą nie do konca jest tak idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie w tym
a ty raczek nie masz? nie mozesz pracować wiesz, to co mowi jej mąż to pod wpływem rozgoryczenia, w koncu to ona go zostawila wiec bylby nienormalny gdyzy dobrze o niej mowil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
widze ze bardzo cierpisz z powodu zdrady..... najwazniejsze dla ciebie tez sa pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pomaranczowo przestan mnie atakowac, nawet nie wiesz w jakiej jestem sytuacji. Pracowałam cały czas w domu, robiłam wszystko, nic go nie opchodziło oprócz seksu, piwa i telewizji. Usługiwałam, latałam za nim z talerzami... Bo uważałam, że skoro w miasteczku bardzo małym w którym mieszkam, nie ma szans na pracę, to muszę na siebie zarobić w domu... Chciałam, by miał dobrą żonę, by mógł wypocząć po pracy...I to i tamto... Naiwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsa
matka nie zawsze ma racje .ja znam jedną taką tak kocha swojego synka że do lekarza łazi za niego a wszystko podsówa pod nos jakby mogła to by mu dupe podcierała.jak jego rodzina chciała go wysłać do aa to mamusia sie nie zgodziła i tak jego rodzina się rozpadła a mamusia ma synka z powrotem na utrzymaniu bo do roboty też mu się nie chce iść ,uwieżcie mi matki czasem są ślepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
basia no ale ja nigdy bym nie pozwolila sobie na to zeby nie wiem ile moj facet zarabial pieniedzy zeby siedziec w domu i byc na jego utrzymaniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli go kochałaś
daj mu po prostu odejść i pogódź się z tym, że pokochał kogoś innego z kim chce sobie ułożyć zycie. Oczywiście weź alimenty na dziecko ale dlaczego chcesz na siebie. Jesteś młodą kobietą, która może iść do pracy, a nie być utrzymanką byłego męża. Pokaż klasę i swoją godność i daj mu normalnie odejść. W życiu róznie się dzieje nie wszystkie związki trwają do śmierci. Pomyśl jak kogoś spotkasz i będziesz chciała ułożyć sobie życie na nowo, czy on będzie potrafił zaakceptować, że temu pierwszemu nie pozwoliłaś po prostu odejść, tylko wywlekałaś wasze brudy w sądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsa
walcz kobieto ,zniszcz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
kasa kasą ale zasadniczo nie ma prowodu żeby kobieta brała rozwód bez orzekania o winie skoro facet jest winny. ot co. a finansowo to też uważam że co poniektórzy zbyt bardzo próbują autorce dosrać. to chyba normalne, że jak ona nie zrabiała w trakcie małżeństwa tylko pracowała prowadząc dom, to w tydzien nie znajdzie pracy. ja się tam nie dziwię, że chce zadbać o alimenty, bo co ma poźniej przez półroku wpieprzać zupkę z pck, bo jej facetowi się innej dupy zachciało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
założę się że torba pasztetowa zarabia sama na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adsa właśnie opisałaś dokładnie moją teściową. Ona jest w nim zakochana nienormalą matczyną miłością. I zrobi wszystko, by synek ją uwielbiał. Nawet pozwoli na rozbicie małżeństwa, bo on tak chciał. Nic go nie nauczyła przez całe życie. A teraz jak przyszedł po swoje rzeczy to powiedział: \"Wiesz jak mi jest dobrze u mamusi... Mam wszystko co chce\". A ja na to: \"Przykro mi, że nie byłam twoją matką\". Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
ja tam bym kasy od takiego nie wziela, zebym nawet pod mostem miala spac-jak bym miala dzieci to co innego, ale na siebie- w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo
atakuje cie bo jestes wyrachowana materialistka, nie rozpaczasz z powodu zdrady meza, tylko z powodu straty kasy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsa
heh pieniądze............ daj sobie spokuj,praca w domu to też praca ,i niech ta kobieta odbierze co jej się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ehhhh
tak, jak nie pracowała należy jej się połowa majątku, którego się dorobili, ale dlaczego na zdrową, młodą i wykształconą (jak o sobie pisze autorka) kobietę mąz ma płacić alimenty. Dlatego, że poznał kogoś, zakochał się i wzgardził miłością żony? Coś chyba jest z naszym prawem nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pieniądze a gdzie Niestety. Torba pasztetowa, jest ciągle na utrzymaniu jak nie męża, to licznych kochanków. Przykre, że mój mąż stracił głowę do takiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh pieniadze a gdzie
tez bym nie wzięła odeszlabym z godnością zresztą tak wlasnie zrobila moja przyjaciólka której mąż odszedl do kochanki zostawila mu doslownie wszystko poza samochodem jak stała tak wyszła i nawet przez myśl jej nie przeszlo zeby wziąć pieniądze malo tego robi teraz dużą kase, ma firmę , gra na giełdzie a on nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
z naszym prawem jest bardzo nie tak, partner mojej mamy placi alimenty na zone (400zl miesiecznie) mimo ze to ona go zdradzala iw koncu ja zostawil.. ale w sadzie klamac umiala ladnie i znajomosci ma, zreszta to chlop zawsze winny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×