Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaakrętka

Dziewczyna jednynaczka

Polecane posty

Gość jedynak
mam same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
chlopaka jedynaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna babka
Ja dostawałam szału,teraz mieszkamy 150 km dalej,nadal są telefony,ale "tylko" 2 razy dziennie-jeden rano/na szczęscie wtedy jesteśmy w pracy/,drugi po pogodzie w tv.Niedawno wyskoczyliśmy na weekend/nic jej nie powiedział,musiał nakłamac,ze pracuje/ i w godz.wykonania telef.zaczął udawać,ze sprawdza swiatła-byliśmy na autostradzie,bo koniecznie musiał zadfzwonic to tej upierdliwej baby.Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jednej babki: a co na to Twoj partner? sam nie ciagnie do mamusi?? bo moj sam ciagnie!! oboje sie przyciagaja jak ... ale mi sie rodzinka trafila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopiec jeden
gorsze sa coreczki jedynaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim prywatnym zdaniem
Jesteście głupio zazdrosne o względy chłopaków i tyle :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna babka.
Mój nie był w domu od 2 lat,nawet sama go namawiałam/miał jechać sam/,nie da rady go wypchnąć.Przez tą jego niechęc mam teściową co jakiś czas na karku,makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
kurcze.. dziewczyny, tak sie zastanawiam... a was do waszych mam nie pili???? Co wtym zlego, ze syn ma super kontakt z matka??? Troche zazdrosc przez was przemawia.Oczywiscie, ze sa upierdliwe mamuski, ale czy te, o ktorych piszecie spróbowałyście poznać??? Mój facet ma zajebisty kontakt ze swoją mamą i wiecie co???? Sama do niej lgnę, bo jest naprawdę super kobietą. Czasami warto spojrzeć inaczej na (przyszłą/niedoszłą) teściową. Mamm w tej chwili 11 letniego syna. Mamy świetny kontakt i se wyobrażam, jakie katorgi przeżywaja rodzice, których dzieci wychodzą wieczorami... ale do tego trzeba dojrzeć.. trzeba zacząć być matką.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troche zazdrosc przemawia Tobie sie udało masz fajna tesciowa ale czesto zycie z \"synusiami\" to ciezkie wyzwanie a zwlaszcza jak dla nich mama ma zawsze racje a Ty muszisz robic wszystko by jej dorownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×