Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

każda nie mogła wejść !!!!!!!!!!!!!!1 coś się pochrzaniło i mi az trzy razy widzę weszło ze gorąco-ale jest tak gorąco ,ze miało prawo się zablokować ;-) ale przez moment się bałam ,ze coś nie halo....i buuuuuu smutno mi było bez was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec umowilam sie z moja lekarka na dzisiaj, na 17 zeby mnie zbadala bo sama jest zaskoczona, ze nie dostalam @! moze w drodze do niej dostane hehe ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozolino to tylko potem po wizycie nam tu napisz co i jak .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna29!!! Dziekuje z calego serduszka,jednak nie wypalilo:O Wyswietla sie,ze odbiorca /czyli kolezanka z komorka Heayh/ jest poza jakims zasiegiem PTC czy cos takiego...:( Ale dziekuje jeszcze raz za chceci pomocy!!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mieć Karolinke - bezpłatna bramka na Heja i Era - www.sms.ikp.pl powiem Was szczerze ze te upały mnie wykańczają, strasznie gorąco. Ania M- no coś Ty - ja jak cos sie pytam nie zawsze mi dziewczyny odpowaidaja - czasem po prostu nie wiedzą i nie piszą nic. Proszę mi tego koziołka z pupy wygonić i do nas wrócic - fajnie jest na tym topiku:) marze o wypoczynku - błogim LB- czyli Leżeniu Bykiem - w sobote ide na wiecz/or panienski i zamowiłyśmy striptisera - jeszcze ja dzwoniłam do agencji i laska mnie sie zapytała ktorego z panów wybrałam - a ja mowię ze nie wiem ktorego - proszę przysłać z większym jajem - a ta laska \'\" ale czy dosłownie\"- taki mnie pusty śmiech ogarnął ze nie umiałam sie uspokoić - mnie chodziło ze z wiekszym humorem hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczory panienskie sa mega przyjemnoscia!! moj tez byl udany!! i nie zapomne go nigdy buhaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę mieć karolinko- no szkoda..........chciałam pomóc ;-( Ale chyba Ewapit cos tam ci podaje moze tam da radę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam na chwilke na dwor - poszlam sobie do sklepu- i dopadlo mnie slonce, zar z nieba i skwar... masakra jest nie da sie normalnie funkcjonowac...powinni wszystkich puscic do domu albo wpowadzic hiszpanska sieste i organizowac przejazdy na baseny i jeziora! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi blondynka do sklepu i mówi: - Poproszę episkopat. - Chyba epidiaskop? - Proszę pani, to ja podejmuję diecezje! - Chyba decyzje? - Niech pani się nie wymądrza! W szkole byłam prymasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! Ewapit ,dzieki sliczne ,ale ja mam jakiegos pecha chyba (nie jest dane mi wysylanie bezplatnych smsow do koloeznaki:O) tam chca ode mnie hasla,wiec sama wymyslilam,zalogowalam sie i cos nie gra...:O Ale jeszcze raz DZIEKUJE bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a smialo moge wysylac z bramki orange.pl ....wysylam nawet na numery niemieckie i bez szwanku dochodza!! wiec moze warto sprobowac i na tej stronie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapit... ja tez ide w sobote na wieczór panieński :D jezeli macie jakies ciekawe pomysly na prezent dla panny mlodej (na ten wieczorek) to będę wdzięczna za propozycje.... Bo sie z koleżanka zastanawiamy i nie możemy podjac żadnej decyzji...... Upaly sa koszmarne, weekend ma byc podobno chlodniejszy, zastanawiam sie o ile stopni.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankaaa głowa i mdłości...okropniste.. 4 tydzień od zapłodnienia 5 od braku miesiączki:( Ale to tak nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec Karolinke bo to chodzi właśnie o to, że osoba do, której wysyłaś esa z sieci nie mauaktywnionej funkcji aby takie esemesy do niej docierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta osoba musi zadzwonic do swojego operatora zeby mu uruchomili (aktywowali) usluge otrzymywania smsow z bramki internetowej!! to nie winna twoja tylko kolezanki, bo nie ma wlaczonej tej uslugi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat, oj to trzymaj sie z tymi mdlosciami.... Moze szybko przejda... A masz jakies zachcianki, czy niechec do jedzenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerat,Mozolinka! Dziieeeeki❤️ Mazowszanko!!! Prezent na wieczor panienski powiadasz;).... To moje pomysly: -bielizna fikusna;) (haleczka ,pas do ponczoch;)) -dwie filizanki do kawy na niedzielne poranki -kupon do przystojnego masazysty;) http://www.mydlandia.pl/produkt.php?id=68 albo mydlo w ksztalcie penisa:O:D a jak?! :D Wieczor panienski jest tylko raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELU, jestes niezastapiona!!! dzieki serdeczne.... najbardziej spodobal mi sie ten kupon do masazysty, mysle ze kolezance sie przyda odstresowanie przed slubem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankaaa na czekolade a nie przepadam za czekoladą a i chrupki paprykowe! Potrafię zjeść 2 duże paczki dziennieo_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ależ żar...dobrze, ze jeszcze jestem na urlopie i nie muszę jeździć autobusami... U mnie też internet szwankuje, ale co sie dziwić...dziś 13-sty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat, dobrze ze mozesz w ogole jesc, bo niektore dziewczyny maja generalny wstret do jedzenia, a jak zolądek jest pusty, to z reguly nasilają się mdlosci... A chrupkami paprykowymi narobilas mi smaczku :-) Ja mam raz lepsze, raz gorsze dni, zauwazylam, ze jak rano sie obudze z dobrym samopoczuciem (mam na mysli ukł. pokarmowy) to tak juz bedzie do konca dnia. I odwrotnie. Poranny dyskomfort wrozy, ze przez caly dzien bede walczyc z niedogodnosciami. Z tym ze u mnie przebiega to bardzo lagodnie. po prostu musze uwazac, by nie zglodniec. Dzisiaj z kolei czuje sie rewelacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka przychodzi do baru i mówi do kolegi barmana: - Wszyscy uważają, że blondynki są głupie. Woła koleżankę brunetkę i mówi: - Masz moje kluczyki, jedź zobaczyć czy mnie tam nie ma. Uszczęśliwiona brunetka pojechała. A blondynka w śmiech. Kolega: - Dlaczego się śmiejesz? - Bo ja bym zadzwoniła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×