Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ja wróciłam w sobotę z pracy dopiero po 19-tej, jeszcze zajechałam do 1 firmy, potem małe zakupy, do męża - pracował w ten weekend - ostro się z nim pokłóciłam :( i pojechałam do domu.I wiecie co . W horoskopie wszystko o tym świadczyło, że biorę na siebie za dużo, potem to się nakłada, nawarstwia, tłumię emocję i w pewnej chwili buuuuuum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, u mnie weekendowe staranka byly ufff, faceci to jednak zupelni einny swiat, tlumaczylam mojemu kochanemu,ze musimy podzialac w pt, sob , niedziele, no i co z tego wyszlo... w piatek byl zmeczony po pracy, wiec stwierdzil ... a nie mozemy jutro?... rece mi opadly i poszlam zla , jak nie wiem co spac.. w sobote dwukrotne staranka, a w niedziele zadnych..., bo stwierdzil,ze .... a nie mowilas,ze w niedziele tez..., za to dzis rano wstal i ... staranek ciag dalszy... jak ja go czasami nie rozumiem... dziewczyny macie moze jakas strone na ktorej sa info o cyklu kobiety - tak zeby w \"systemie obrazkowym\" moj maz zrozumial o co chodzi... nie wiem, dlaczego tak sie zachowuje... naprawde bardzo chce dziecka, chce,zebym byla szczesliwa, a wie, ze teraz najbardziej chce malenstwa, czasem naprawde jest przykro i plakac sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia expresowe chcaca Karolinke fajnie ze wrocilas, ale te 2 tygodnie zlecialy co? Anika moze maz nie chce zebys traktowala go jak reproduktora? wiesz moze on woli z porywu chwili a nie ze to te dni? mysle ze dla mezczyzn tez to moze byc stresujace, zreszta najlepiej to jakis tegesik co drugi dzien, wtedy plemniki sa silniejsze ';) Olka a ktos mial sie tu nieprzemeczac zeby byly sily na starania a sama pracujesz za 2 Vall widze ze ty tez zalatana, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie traktuje go tak na pewno!!! kochamy sie, jak mamy na to ochote, a w te dni zwracam szczegolna uwage,abysmy sie kochali, nie wiem, czy nadmiar pracy robi swoje, wiek, ale nie przesadzajmy 29 lat, to nie starosc w tych sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ty mozesz wiedziec ze go tak nie traktujesz ale faceci to takie typy ze zadziwiaja pomyslami jakie im przychodza do glowy... zreszta my przeciez tez lubimy miec spojrzenia na pewne rzeczy wlasne a nie do konca prawidzwe ;) mi sie chwilowo odechcialo staran przez chorobsko malej zreszta po 3 nieprzespanych nocach to ja juz nie jestem pewna czy ja dam rade po kilka razy w nocy wstawac bo teraz czuje sie jak zwloki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat pomyslow facetow, wiem cos, moj maz z kazdym dniem zadziwia mnie coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika przynajmniaj sie nie nudzisz :) ja to akurat lubie takie cuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez skoro z nim jestem... nie moge narzekac,ale czasem tekst mnie rozbraja, tym barzdiej,ze staralam sie,aby atmosfera nie byla taka,zebysmy mysleli o dziecku... ja przynajmniej w ogole nie myslalam, zrobilam dobra kolacje, ozjedlismy, lezelismy na lozku przytuleni na lozku, ogladalismy film, film sie skonczyl, wzielismy wspolna kapiel, a pozniej on mi na to z tekstem... kochanie, a czy nie mozemy jutro rano....? normalnie zalamka, zachowal sie tak, jakby kompletnie nie mial pojecia,ze jak dzis, to dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kicuki AniaM - oby małej lekarz cos przeiisał i było wszystko oki! Głowa do góry, daj znac co i jak !! Czekam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu u mnie tez chwile popadąło, ale prawie nic, a już się cieszyłam ze bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL lekarz powiedzial ze to wirusowka i ze jeszcze moze z 36h potrzymac, mam dawac jej duzo pic i do jedzenia wszystko co chce oprocz rzeczy slodkich. mam andzieje ze dzisiaj noc bedzie juz jakas spokojniejsza bo nie wyrabiam zazdroszcze wam deszczu, u nas nie bylo ani kropelki od sobotniej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
badalam prolaktyn ei wynim to 799 szok jestem zalamana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam do niedawna mialam bardzo dobry humor gdyz dzis mam 7 rocznice slubu i lubie ten topik :) jednak ktos mi go posul tz ktos z tego topiku ?? obrazajac mnie na innym topiku :( ze kradne wszystko stad tam :( i tu sie myli :] nie wszystko :) slonia , gre ,kalenarzyk chinski plc, motylki z tego co pamietam!! i za to przepraszam :) a jesli czyta wiernie ten topik to wie ze przewinelo tu sie duzo wiecej \"gifow\" miedzy innymi jak kwiatki , autko piwa i wiele innych :P:P:P: a slowa te kieruje do tej osoby ktora mnie obrazila jesli masz na tyle odwagi etycznej i kulturalnej to ujawnij sie !? niewiem czy wiesz ale czasami SLOWA BOLA BARDZIEJ NIZ CZYN !?!?!? wiec czekam na odzew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos ma cos przeciwkokopiowaniu obrazkow to niech sie w tylek ugryzie, ja tez tu wkleilam swego czasu obrazek podciagniety gdzie indziej ;) zreszta od czego sa \"szaberki\" Rosa olej pomaranczowa, takie typy niestety w sieci sie zdarzaja i nic na to nie poradzimy, jesli przegladalas to co tu sie dzialo pod twoja nieobecnosc to widzialas jaki typ sie nam tu przypaletal hb - nie znam sie na wynikac hz prolaktyny ale Vall z Ola jutro mysle ze zadzialaja i wsyzstko bedziesz wiedziala o ile czegos jeszcze nie wiesz.. oczekujaca - co u ciebie? kiedys wyniki bedziesz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej!!! Tyle mialam spraw po powrocie,ze nie mialam kiedy nawet zagladnac tutaj tak na dluzej do Was!!:O Kurcze juz sie cieszylam,ze mam jakies objawy (czuje sie lekko zatruta,mdlosci) ale moj maz twierdzi,ze ma to samo:P wiec jestem zla....A myslalam,ze moze pierwszy objaw,hehe...A moze mamy razem ciazowe objawy??:O;):D W ogle bylam w szoku podczas pobytu w Polsce,nie widzialam juz tylu ciezarnych kobiet od dawna!!!!Tutaj nie ma tylu kobiet z brzuszkami,nie spotyka sie tak czesto (no,tak rodzi sie bardzo,bardzo malo dzieci...) Staranka byly prawie codziennie;) ,bylismy wypoczeci w dobrym humorze....Ale nie nastawiam sie,zeby nie bylo znowu rozczarownania....:( Mazowszankooo!!! Gdzie sie podziewasz????😭Ogladasz dzisiaj na TVN program o samolotach??;) To jedyny polski program jaki posiadam a szkoda,bo wciagnelam sie podczas urlopu w fajne programy....:O (22.05) Olu!!! Musze sie przyznac,ze sprzedalam kilka Twoich kawalow na urlopie :D moj maz az sie dziwil,ze nigdy nie mialam glowy do kawalow a teraz jeden za drugim opowiadalam....;) Rosa!!! Nie martw sie,ja WSZYSTKIE te rysunki i obrazki tez sama nie \"stworzylam\" tylko poszlam wieczorowa pora na szaber :O i wszystko tutaj zakosilam;) To niczyja wlasnosc,haha!A z okazji rocznicy -🌼 AniaM!Trzymam kciuki,zeby ta nocka byla spokojna❤️ HB!!! Glowa do gory,kurcze musi byc dobrze,🌼 dla Ciebie👄 POZDRAWIAM WSZYSZTKIE KOBITKI Z TOPIKU!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - najwazniejsze ze wszystko ok wierze ze badanie musialo byc malo przyjemne ale grunt ze masz juz je za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Elu!!!! Ciesze sie, ze juz wrocilas!!! Myslalam o Tobie wczoraj, tak jakos wychodziło mi że 2 tygodnie minęły i powinnaś wrócić... Pusto tu bez Ciebie było.... Masz rację, kobietek z brzuszkiem wysyp... gdzie nie wyjde, a zwlaszcza w centrach handlowych, bardzo duzo przyszlych mamuś.... Jak Ci się udał urlopik? Rozejrzeliście sie troche po Polsce z zamiarem powrotu na stałe? Nie wiem, niestety, o jakim programie mówisz... To cos cyklicznego? Napisz mi, jak mozesz, chetnie sobie obejrze... Ostatnio prawie w ogole nie wlaczam telewizora, stad moja niewiedza odnosnie programów... Pozdrawiam Cię serdecznie i witam w gronie!!!!!! trzymam kciuki, by @ na dlugo zawiesila dzialalnosc w Twoim organiźmie... Rosa, nie przejmuj sie glupotami, jak ktos nie ma odwagi powiedziec wprost, co mu lezy na watrobie, to nie ma sensu sie przejmowac takimi osobami.... i juz!!! HB... nie martw sie, prolaktynę można zbić, jeżeli nie masz, znajdź dobrego lekarza, podlecz sie i do dzieła.... Zobaczysz, ze się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobiety! Miałam gości dzisiaj i dopiero usiadłam przed kompem-ale juz spać mi sie chce i zmykam! Mężus w pracy- więc staranka do jutra trzeba odłolożyć - w sobotę spoko było staranko-pozatym mam juz napewno od soboty płodne bo slużik jest i wogóle czuję ...jajniki mnie oraz mocniej kłują;-) A dzisiaj to juz wogóle dokuczały.... Myślę ,że dni płodne jeszcze przede mną do piątku -lub soboty nawet.... no i zamierzam nie leniuchować ;-) Olciu jak tam u ciebie????? Chcę mieć KAROLINKę..... trzymam kciuki za brak @;-) BARDZO MOOOOCNO! MAZOWZANKO A JAK TY SIę CZUJESZ????? wIDAć JUż U CIEBIE MAłY BRZUSIO? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniam - ciesze sie że lekarz powiedizął, że to nic powaznego!! Życze Ci spokojnej nocki i do jutra :) Wszystkim forumowiczka słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY - u mnie dzis pochmurno i bardzo przyjmny chłodzik - jak narazie. zapowiadaja jednak ze temperatura podskoczy dosc znacznie!! wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana!!!! Pierwszy poranek od wielu tygodni z deszczem, ktory popadał, ale już niestety przestał...... No ale jest chlodno.... mozna przytulic sie do męża, jeżeli jeszcze nie wyszedł do pracy.... Mój niestety juz poza domem... Ja zaczęłam już II trymestr, szok, szybko w sumie leci.... Wczoraj widziałam na monitorze kopiące Bobo, majtało nogami na całego, chyba nie lubi USG..... Moje samopoczucie raczej dobre, choc miewam gorsze dni i nie wiem zupełnie od czego jest to uzależnione.... Ale odkryłam kolejny \"objaw\" ciąży, o ktorym gdzieś tam kiedyś czytałam... sny... mam od kilku dni długie, kolorowe, pełne bogatej i niesamowitej fabułyt sny i po obudzeniu czuje sie, jakbym wyszła z kina :D Bardzo mi sie to podoba...... :-) Agna, mierzysz skrupulatnie tempkę? ciekawa jestem, na jakim jest poziomie... Powiem szczerze, ze mnie nawet rajcowała ta obserwacja czasami, bo podobało mi się, że organizm działa książkowo... w sumie to niesamowite... Upojnych i owocnych nocy Wam życzę ;-) Wszystkie kobietki 🌼 🌼 🌼 pozdrawiam i zycze dużo chłodnych dni i gorących nocy z mężami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×