Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Olka pocieszajace ze nie tylko mnie to dopada... dzisiaj chyba zeby sie oderwac od rzeczywistosci usiade do tych moich papierkow od mianowania. Policzylismy wczoraj ze slubnym ze dni plodne zaczac sie powinny w sumie w dniu wyjazdu meza wiec chyba zostaje podzialac w nock eprzed wyjazdem a pozniej po jego powrocie bo innego wyjscia nie ma :) jesli w tym cyklu nie zalapie to musze zrobic raczej przerwe bo wypada mi ze w licpu bede bronic mgr a ze to 130km od domu to w 9 miesiacu jezdzic bede sie juz bala 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja mam te same dni co ty, od teraz do przyszłego weekendu, wczoraj pilnie odrabiałam prace domowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawe nastroju -Zjezdza kontraktor z drogi szybkiego ruchu potym jak widzi prostytutke siedzaca przy drodze. - wysiada facet z samochodu i zbliza sie do prostytutki - co zrobisz za 100 zlotych? - wszystko - No dobra to wsiadaj, bedziesz murowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam powiedziec ze jestem chyba mocno pechowa, juz drugi dzien mam biegunke, z reguly miewalam ja pierwszego dnai okresu ale taka umiarkowana a tu 2 i 3 dzien galopka kibelkowa ze z domu nie wychodze... idzie sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ale sie ciesze, bo juz dzialam w sprawie malenstwa, dzis wieczorem...,a jutro zamecze mezusia przez caly dzien hiihihii, dobrze,ze jutro sobota, wiec w niedziele nabierze sil, a tak serio mam nadzieje,ze sie nic nie pomiesza przez te upaly..., bo ostatnio okres przyspieszyl mi sie o 3 dni..., w dlugi weekend sierpniowy i moim marzeniem jest , aby 13 sierpnia nie dostac okresu, tylko za 9 miesiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i koleżanka ma 2 zdrowiutkiego blondynka, warzy 3660 a mierzy 59 cm - wypisz wymaluj nieplanowany dzidziuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Olciu własnie tak- teraz się zaczyna mój tydzień !!! musze zaczac od jutra, bo mezus w pracy ale tak myslę ,ze co ma być to będzie.... :-) TO DO DZIEŁA OLCIU- NIE PRZEMĘCZAJ MĘZUSIA PONOĆ CO DRUGI DZIEŃ JEST NAJLEPIEJ !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
hej dziewczynydawno mnie nie bylo ale nadrobilam to co napisa,yscie ,maz ma urlop wiec troche jezdzimy nad morze i jeziorka iwc zadko mam sile tu zagladac,cos dziwnie sie czuje piersi mnie bola i jestem wiecznie senne ale nie to nie to co bym chciala bo 10 dni temy skonczyl mi si eokresik to chyba przez te upaly ale w srode ide do gina...tak na mala kontrolke hihih pozdrawiam pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb zaglądaj do nas jak najczęsciej twoje samopoczucie jest uwarunkowane pogodą, a może zmieniałaś ostatnio leki lub dawki? Agnieszko, ja już wczoraj pracowałam pilnie, dziś raczej nie będziemy bo jedziemy na tzw. miesięcznice pogrzebu dziadka męża i zanim wrócimy ... zaś w sobotę i niedzielę niewiem co zdziałamy bo prawdopodobnie mężuś idzie do pracy :( a jak wraca późno to ja już śpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ciebie tez same górki- jak nie praca to znowu cos - u mnie ząb męzusia- holera i się dowiedziałam ze jutro znajomi do nas wpadna ! Dzwonili do męza i się zapowiedzili.....no i jak to pracowac nad dzidzia ;-) kurcze no !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz mnie wlasnie podniosl na duchu smsem, stwierdzil ze przemyslal sprawe i ze nie bedzie konca staran ze wzgledu na obrone, w razie czego bedzie jezdzil ze mna na studia zebym sama nie urodzila :) wariat... i na dodatek odwazniejszy ode mnie bo ja sie w dalszym ciagu zdecydowac nie moge ale wiadomo on i tak wygra bo to facet w sumie decyduje o tym czy i kiedy uwolni \'robaczki\' :P Olka to ty pospij sobie wieczorkiem i nastaw budzik przed powrotem meza, jak go przywitasz w sexy wdzianku i z kieliszkiem szampana czy wina w reku to mu po pracy zmeczenie odejdzie a relaxik sie przyda :) Agna a znajomi to z noclegiem zostaja? jesli nie w dzien to chodziaz w nocy jakas szansa zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja dopero dotarlam z pracy - ledwo zyje!! Zawsze tak ejst - w piątek najwięszky zapieprz!! Teraz chce zabrac sie za male sprzątanko - zeby jutro miec od tego wolne!! Do tego andla mam humor podly przez @ i znwou pozarałam się z moim Panem.... jezu jaka jestem wku....!! 3majcie mnie!! brrrrr, wrrrr, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej nieobecnosci... 🌻 widze ze topik ladnie idzie w gore :)) Vall - fajnie piszesz :)) jak tam Wasze przygotowania? na mysle ze zaczne tak na maxa od przyszlego miesiaca, tak zeby moj Mezus mial na urodzinki niespodzianke.. hihihi ale cicho sza :P pozdrawiam Was \'chlodno\' i nie dajcie sie upalom !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL - a ty sie nie nerwuj , zlosc urodzie szkodzi a ty we wrzesniu za roczek musisz byc najpikniejsza :) HB - zazdroszcze morza Jade - no no chwali ci sie niespodziankowy pomysl :) OLka czyzbys zmolestwaola szefa ze tak wczesnie dzisiaj skonczylas? no kochane, prakjtycznie wyrabiam sie z naukowym planem minimum - zaplanowalam ze do konca miesiaca napisze papiery do awansu i tak sie dzisiaj \'zaparlam\' ze wypocilam 2/3 sprawozdania. teraz tylko jutro dokanczam wklepuje w kompa i dyrze niose i niech sie dzieje wola nieba :) glowa mi trzaska i nie pomagaja zadne nurofeny i ketonale, nazarlam sie jagodek wiec biegunka ustapila ale ponury nastroj pozostaje :O po @ prawie juz nie ma sladu, franca sie szybko zmyla jakos w tym miesiacu, eshhh te upaly.... a teraz ide sie przytulic do moejgo od prawie 2 godz spiacego lubego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpiochy !!!!!! 😴 ja już w pracy, pierwsza kawa poszła w ruch wróciliśmy dopiero o północy, a dziś czuję piasek w oczach i padam na twarz 💤 mojemu szefunciowi wczoraj 2 synek urodził się - więc jakby to powiedzieć - ma swój świat. Dopiero dziś rano jak przyjechał parę minut po 8-mej chyba do niego dotarło, że ma dziecko. Poprzednie 9 m-cy uważał, że Ania po prostu jest gruba ---- mężczyźni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka w takim razie lekkiego pracoiwanie zycze :) ja poszlam spac o 2 bo jeszcze wene zlapalam ale za to o 5 rano byla pobudka bo mala stwierdzila ze to juz nie nocka. ponoc jej bajke opowiadalam i krolewne sniezke ze spiaca krolewna pomylilam :) nie ma jak to niewyspana mamusia :P znowu siadam do tego cholernego tworzenia bzdetow... milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu nie przemęczaj się z papierkami, zostaw trochę energii na starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc u mnie duchota ze nic sie niechce hmmmmmmmm jeny przepraszam ale nawet niechce mi sie czytac :( ale obiecuje ze to nadrobie :) goscie pojechali wiec bede miala czas :) i se poczytam pozdrawiam goraco !? aha w tym mies. dni plodne przepadly bo goscie byli i nie bylo okazji pobrykac ;) nadrobie to w przyszlym miesiacu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ehj Kobiałki :) Ja dzis maiałm dziwnyd zien..do południa lux, potem kolejne spięcie z Panem...potem wycieszka na roewerek wodny, ale ogolnie cłay czas wku...., a wiczór smaotny - bo pozbyłam sie pana - okazałam dobre serce i posłalam go na \"piwko\" z kolegami :).... Boże mam jakies chore jazdy,zeby ta @ paskuda się juz skończyła bo długo tak nie pociągne :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna ciezka noc tym razem z powodu Malej, zatrula sie chyba lodami bo i moja babcia ma to samo, po prostu jazda nieziemska, placz ze boli brzuch temperatura 39stopni i oczywiscie zakrywanie buzi na widok lekarstw 😭 okres mi sie skonczyl ale nastroj nic sie nie poprawia na doadtek znajoma z ktora rodzilam 4 lata temu wczoraj przyslala mi smsa ze jest w trzeciej ciazy (nieplanowanej) wiec kompletnie sie podlamalam ze jednym wychdozi w nadmiarze a innym nie, mam dola i i chyba spedze dzien w lozku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny.... . Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........15.08 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 14) Vall................................Kraków............27............ 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........23.07.2007 16)AniaM................. Ania...........L-za..........27........26.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.........Wawa.............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca - 3maj sie i daj znać po wszystkim!! Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej niedzieli juz dawno nie mialam, mala caly czas ponad 39 temperatury ja wychodze z siebie i sie trzacham z nerwow zeby nie myslec o chorobskach ciazach czy wadze postanowilam sie wydepilowac. wyszperalam swojego elektrycznego depilatora zrobila nogi a pozniej cala okolice bikini, na poczatku bolalo ale pozniej nic juz nie czulam, jakos tak mi wszysko jedno juz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj!!! Przepraszam ,czy ktos mnie tutaj jeszcze pamieta???;):D Ciesze sie,juz jestem w domku,wypoczeta po urlopie:D Zaraz biore sie za zaleglosci na topiku,utknelam gdzies hen daleko:O U mnie nic nowego,klimat (jego zmiana) i nowe miejsce sprzyjaly starankom;),wiec jezeli znowu dostane @ pojde juz do lekarza zrobic jakies badanka:O:P A jutro czekaja mnie wieeeelki prania:P Buziaki,milej niedzielki!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ieć karolinkę !!!!!❤️ witaj !!!!! U nas wszystkich starających sie bez zmian... :-( Ja i Olcia mamy staranka do następnej soboty i działamy... ja wczoraj trochę z mężusiem poszalałam i teraz czeka mnie następny raz we wtorek- bo jutro mężuś do pracki- ale co ma być to będzie... hihihi pozdrawiam wszystkie kobitki z topiku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana poniedzialkowo:D Wreszcie u mnie chlodniej,deszczyk- o jak przyjemnie:D!! Za 8 dni mam dostac @ ,fajnie jakby w tym miesiacu sie nam udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! Witam urlopowiczkę :) ja juz coraz lepiej, @ się kończy... nerwy i podłe nastroje mijają :) teraz tlyko czeka mnei ejscze cyto..i miejmy nadzieje staranka :) a raczej zdanie sie na los.. bo chyba nic nie bed ez premedytacją robić...bo sama już nie wiem czy terin jets dobry czy nie - lepiej się nie zastanwiac - będzie co ma być :) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) przede wszystkim witam bardzo serdecznie córkę marnotrawną ;) jak tam Elu staranka, mam nadzieję , że będą owocne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×