Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny, dzieki za zyczenia Ania Ciesze sie, bo jeszcze dwa dni i staranka pelna para, stwierdzilismy,ze nie ma na co jednak czekac, nawet z kredytem mieszkaniowym w tym momencie bedzie ok, a tak bardzo bym chciala malenstwo... Dzis znajomi i w pracy ciagle z zyczeniami i prawie kazdy - zyczenia dziecka... choc np w pracy i znajomi tacy dalsi nie wiedza, ze pracujemy nad tym tematem... Ale lezka w oku sie kreci, jakby udalo sie na dniach, nawet moj maz rano mi zyczyl,abysmy za miesiac byli juz we trojke.. Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........15.08 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 14) Vall................................Kraków............27............ 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 16)AniaM................. Ania...........L-za..........27........26.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.........Wawa.............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniam dzięki z alionka - nie pocieszający!! Własnei dzisiaj wsyztskei Aneckzi świeują!! Życze spełnienia marzen - faolek, zdorwych, pięknych i rózowych :) 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeń, o które warto walczyć! Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być! Nadzieji, bez której nie da się żyć! W dniu imienin wszystkim Aniom Ankom Aneczkom i Andziom duuuuuzo duuuużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły oraz samych przyjemnych i upojnych wieczorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM ANIOM NA TOPIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DUŻO ,DUŻO ZDRÓWKA I TYM KTÓRE NIE SĄ ZAFASOLKOWANE -ZDROWEJ I SLICZNEJ DZIDZI !!!!!!! MAM STRASZNIE DUZO ROBOTY....ALE MUSIAŁAM WPAŚC CHOCIAZ NA MOMENT! MÓJ MĘZUŚ IDZIE DZISIAJ WYRYWAC ZĄBKA- OJ ,OJ NIE BARDZO TO WIDZE - BEDZIE POTEM MARUDZIĆ ,ZE GO BOLI I JESZCZE STARANKA PRZEPADNĄ ! BO DLA NIEGO DENTYSTA TO BRRRRRRRR :-( MAM NADZIEJĘ , ZE DO 30.07 MU PRZEJDZIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tym Aniom zafasolkowanym - spokojnie przebiegającej ciązy i też super zdroweiutkiej dzidzi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam totalny spadek formy, nie wiem czy to zbliżająca się @, czy odstaiwona luteina, czy znowu jakieś badziewie, czy co!! staszne mam nudności, muli mnie na maxa, do tego zaczynam czuc dziwne szumy w głowie, słabi mnie... czuje że jakies cholerstwo znowu sie przyplątało, albo @ będzie należała do tych cięższych!! boże a to dopiero pare min po 12..i jeszcze kupa godzin w pracy, a marzy mi sie łózeczko!! ufffffff..... bleeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall, a może to nie zbliżająca @, czego życzę ci z całego serca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL mialam to samo przez ostatnie 2tygodnie, rozmawialam dzisiaj z przyjaciolka i ona mowi ze u niej identytcznie przed okresem bylo i jak rozmawiala z innymi dziewczynami to ponoc tez tak maja i ze lekarka twierdzi ze to moze byc skutek upalow, najwazniejsze zebys duzo pila i sie nie dala bedzie dobrze 🌻 dzieki za zyczonka wszystkim i zapraszam na wirtualne winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aniam... mówie wam - porażka!! Olu - wątpie w to co mi życzysz i to bardzo!! kwestia godzin, dnia i będzie jasne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu dzisiaj pustki... ja sie juz odmeldowuje bo musze sie przygotowa do nawiedzin.. eshhh jak ja nie lubie takich imprez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PYTANKO ...!!!!!!!! czuje lekkie -naprawdę delikatne kucia w jajnikach czy to może byc znak ,ze zblizają sie dni płodne ??? Wedłuk wykresów z netu mam mieć poczatek ok.29-30.07 a dzien najbardzeij prawdopodony ok.2-3.08///////// A i temperaturę mierze mam 36,5 czy jak za cznie wzrastać to oznacza ,ze wchodze w dni płodne ? do ilu może wzrosnac - jestem w tym jak ciemna masa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko to zbliża się jajeczkowanie, a zatem dla męża cola dla poprawy kondycji wysyłanego towaru;) i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu mam pytanko - ty leczysz prl więc pewnie sie orientujesz... jak juz dowiadywałam sie, jak się zafasolkuje w przyadku leczneia prl nie mozna rzucic leków od tak od razy - tlyko stopniowo i do 12 t.c zazywać...ale podbno tak czy siak prl fiksuje, a wtedy zaburzona jest gospodarka hormonalna i cailko żólte ma problemy i faolska może sie nie zagnieżdzić wteyd potrzebny jest progesteron - czyli luteinka, albo duphaston.... skoro ja zazywam luteine na druga faze 16-25 d.c. a potem ja odstawiam..to kurcze dziecinka może być zagrozona....jak to rozwiązac..wtedy gdy podjerzewasz nie rzucac luteiny?? A wiesz dziewczyny z naszym \'schorzeniem prolaktynowym\' zażywaja nawet po 3 duphastony labo luteiny przez pierwsze 3 miesiace ciązy..zeby sie utrzymał!! Kurde...kiszka, bo jak cżłowiek sie nie zorientuje w pore to jest na \'starconej pozycji\" !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna29... temperatura wzrasta w czasie owulacji lub zaraz po niej... U mnie wygladalo to tak, ze bara bara bylo na 3 dni przed wzrostem tempki. Ja sugerowalam sie przede wszystkim śluzem, nie wykresami z netu, gdyż mialam niereg. cykle... Tempka wzrasta raczej stopniowo, u mnie to bylo co jedna dziesiata kazdego dnia az do 37.1 Pamietaj, ze wyzsza tempka to juz jest druga faza cyklu, nieplodna (choc na plodne uwaza sie do 4 dni podwyzszonej temperatury, potem juz nie) wiec najlepiej zaczac starania jeszcze gdy tempka jest niepodwyzszona... Powodzenia ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powinnam sie zabrać juz do roboty tak...??? kuzia mać a meżuś ma zab dzisiaj wyrywany- szlak by to trafił.... :-( przecież nie w głowie będzie mu seksik jak go będzie bolało- normalnie pod górke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko a ten śluzik to jak powinien wyglądac w najbardziej płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalysmy o tym samym... Powinnas odczuc wyraznie zmiane z suchego na wilgotny... A sluz to taki jak kurze bialeczko (ale szczegoliki). Ja tak patrze na swoja karte obserwacji z maja i widze ze zaznaczylam wilgotnosc juz na 3 dni przed bara bara, a w tym dniu, gdy udalo nam sie ustrzelic dzidzie, sluz byl wlasnie \"bialkowy\". No a potem podniosla sie tempka.... :-) Jaki masz sluz teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall nie przejmuj się takimi niuansami, na babski rozum jak niewiesz że zaszłaś jak możesz przestać zażywać leki luteina jest też na zagnieżdżenie si ę / utrzymanie płodu, wspomaga ją również kwas foliowy, który zażywasz hormony na prolaktynę bierzesz tak długo jak ci każe gin, a jak zajdziesz w ciąże to wtedy lekarz ci powie kiedy przestać brać i w jaki sposób pocieszę cię, że w wielu przypadkach po zafasolkowaniu prolaktyna się normuje i ma się duże szanse wyregulowania na stałe do normy tego hormonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topiczki, kończę pracę w tej firmie i jadę do drugiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAZOWSZANKO..... No było jescze wczoraj sucho- a dzisiaj powoli jest wilgotny i nie raz trafiają sie białawe zagęszczenia-kleiste...pewnie to już czas......a męzuś z bólem zeba-więc nie wiem - NICI PEWNIE W TYM MIECHU....MOżE JUTRO ....??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna, jak dopiero zaczyna sie robic wilgotno to wszystko wlasnie przed wami :D Męza nie stresuj, niech sobie biedak odpocznie i jutro, pojutrze do dziełka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem spokojniejsza! niech mu przejdzie ten ząb i bedę działała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziEń dobry drogie panie :) hej, ho, hop, hop, hop-hop!!! wstawać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ojjj alez mi sie nie chcialo z lozka dzisiaj wstac, lenistwo mnie co raz wieksze ogarnia. Dziewczyny co bierzecie przy okresie na bol krzyza i plecow? ja juz przerobilam i ketonal i nurofen forte i nie pomagaja (po pierwszym to mm nawet biegunke) a nospa wiadomo na brzuch jest... czekam na rady bo zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×