Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

tylko ytego do szczęścia mi brak, powoli dostaję depresji, niewiem co robić, jakoś dawałam sobie radę przez ostatnie lata, ale teraz mam doła i zaczynam uciekać w pracę. Mój małzonek jest przerażony, widzi że coś jest nie tak, że nie mam tego spełnienia i nachodzą mnie złe mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabeleczka
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........15.08 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 13) Vall................................Kraków............27............ 1.07 14)oczekująca........Marta.........W-wa.............28.......23.07.2007 15)AniaM................ Ania..........L-za..............27.......26.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek......Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, masz 27 lat, tak? Nie łam się, gdybys byla o dyche starsza, to bylby juz problem... Ty masz klopoty z prolaktyną, tak??? Nie bardzo się na tym znam, ale wiem, dziewczyny sie leczą i się udaje... Uda się i Tobie... A może, jak masz mozliwosc, zrob sobie przerwe w pracy, z mezem na wypoczynek, takie odstresowanie czesto cuda potrafi zdzialac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka zle mysli i depresja to jest najgorsze w co mozesz sie teraz wpedzic. Nie uciekaj w prace, sprobuj sie zrelaxowac i przestan myslec o zaciazeniu, wiem ze to nie jest latwe ale sie udaje, uwierz na slowo weterance ;) zrob to dla sibie dla meza no i dla waszego dziecka... Ania - witaj imienniczko, ja cie srednio kojarze bo jestem tutaj niedlugo ale mam nadzieje ze chwila moment i bede wiedziala co i jak Mazowszanka - ja mam terometr elektorniczny, juz cale lata temu kupilam w czasach gdy byl to nie maly wydatek ale jestem z niego zadowolona, do mierzeia tempki uzywalam innego tez elektronicznego z racji ze rodzinka mierzy temp w ustach a ja mierzylam gdzie indziej :P teraz ten drugi juz lezy odlogiem bo mi sie nie chcialo dluzej sprawdzac :D jesli idzie o mala to niedawno zasnela, temp ja wymeczyla bo nie chciala wypic lekow a czopka nie da sobie wsadzic, na obnizenie goraczki uzywam IBUPROFEN TYLENOL lub MOTRIN wsyzstkie ze stanow, kuzynka przysyla mi dla malej bo rzy tych rodzimych canpolach poanadolach i ibufenach to strasznie dlugo bylo trzeba czekac na zbicie goraczki, przy tych kwadrans i juz po niej w domu od 2 dni nie ma obiadu, caly czas z mala leze praktycznie i dopiero teraz udalo mi sie ogarnac troche, czuje sie tak jak 4 lata temu kiedy to wisiala calymi dniami na cycku z ta roznica ze wtedy bylysmy obie rozanielone a dzisiaj obydwie wymeczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felcia786
dzięki dziewczyny za słowa otuchy, staram sie jak mogę nie myśleć, ale ja mam tak, że przerzycam wtedy całą uwagę na jakiś inny cel i tam się wykańczam wiem, że dziewczyny z leczącą się prolaktyną jakoś zachodzą w ciąże ale u mnie dochodzi jeszcze zaburzenia w owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki to byłam ja , wypowiadałam się gdzie indziej i zapomniałam zmienić nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, na razie znikam..... dzieki za mile pogaduchy, trzymajcie sie, pogoda na szczescie znormalniala, wiec jest duzo przyjemniej!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny - ja ciągle w pracy i pewnie jeszcze z 1-2 godzin posiedze..koszmar!! buziaczki p.s. a dzis jescze wieczorem goście bo moj pan miał wczoraj urodziny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........15.08 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 13) Vall................................Kraków............27............ 27.07 14)oczekująca........Marta.........W-wa.............28.......23.07.2007 15)AniaM................ Ania..........L-za..............27.......26.07.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z resztą
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........15.08 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 13) Vall................................Kraków............27............ 1.07 14)oczekująca........Marta.........W-wa.............28.......23.07.2007 15)AniaM................ Ania..........L-za..............27.......26.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek......Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello chce miec karolike ciesze sie ze z twoim tata jest juz ok ufff kamien z serca mi spadl :) a kilogramy sie nie przejmuj :P vall no to zloz mu od nas zyczenia wszystkiego najjjjjjjjj 🌼 aniaM ja tez mam ten problem :) tz z mierzenie tem . hihi zawsze sobie na kiblu przypomnialam o mierzeniu :P:P:P ania75 TRZYMAM KCIUKI mocno :) a moze ...... a dla calej reszty 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadłam się pożegnać i dobranoc powiedzić !!!!! Jestem po starankach dzisiaj juz -ale było fiufiufiu......oby owocnie..... Mężuś wykończony i z powodu czwartkowej nieobecności muszę jakoś go podkręcić na jutro jeszcze- ale jestem wiedź ma co ??? :-) Ale bez przesady nic na siłę - przecież nie mogę tak traktować naszego seksiku- bo jeszcze poczuje się jak maszynka :-) :-) Trzymajcie kciuki za mnie- ja trzymam za was wszystkie..... buziaczki i do juterka kochaniutkie!!! Olciu głowa do góry !!!! Jestes ode mnie młodsza o 2 lata i przed tobą wszystko... co najlepsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie z rana !!!!! Mazowszanko ddzisiaj tempka podskoczyła do 36,8 nawet dociągnęła się prawie do 36,9..... czyli wzrost- co to oznacza,że zaczynam jajeczkować? A tak poza tym pytanko czy w dniach płodnych u którejś z as brodawki są wrażliwe na dotyk- bo mi od wczoraj są jakieś dziwne i wrażliwe....??? Zawsze przed @ mam tak a tu mam dni płodne teraz...??? Natura jest dziwna;- Ciekawi mnie fakt, czy w czwartek męzusia niestety nie ma - a ma to być według obliczeń najlepszy dzień -czy plemnki z wczoraj dorzyją tej wspaniałej chwili :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no widze ze wczorajszy wieczor i nocka byly mocno pracowity i oby byly owocne ja nie bede liczyc dni w tym miesiacu, jestem zmeczona rozzalona i na dodatek wisza nade mna papierzyska, jednym slowem nic mi sie nie chce, nawet w strone sexu nie dalabym sie na chwile obecna sklonic... no ale mam nadzieje ze sierpien wam posluzy i w maju bedzie znwou wyz demograficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej AniaM - jak mała?? mam nadzieje że lepiej!! Ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest lepiej i mam nadzieje ze to paskudztwo juz nei wroci najchetniej to bym sie zamknela w pokoju i wyryczala za wszystkie czasy ale nie ma takiej opcji bo dziecko sie przestraszy... zbyt duzo zlych emocji sie we mnie skumulowalo ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM bądź silna i dzielna. Miejmy nadzieję ,ze paskuctwo jest za wami!!!! Trzymam kciuki!!!!!!!!! A tak poza tym co się dzieje z Oleńką ???? hej,hej hop,hop!!!! Chcę miec Karolinkę.... jak tam ? mam nadzieje i trzymam kciuki by mała @ nie nawiedziła cię w tym miesiący i przez kolejne 9 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agno!!! Tak cos czulam, ze tempka powinna zaczac Ci rosnąć..... To by wygladalo tak jak u mnie... jezeli mialas starania w sobote, a teraz jest sroda, czyli wzrosla Ci po 4 dniach, u mnie bylo podobnie, kurcze, kobieto, masz szanse!!! Ale byloby fajnie!!! Trzymam mocno kciuki!!!!!! A wczoraj byly starania, tak??? Ktory to dzien cyklu u Ciebie? Masz je regularne???? Bo druga faza to tak raczej niezmiennie jakies 14 dni trwac powinna....... Plemniczki powinny dotrwac 2 dni, ale mysle, ze moze nie bedziejuz takiej potrzeby ;-))) Witam pozostałe babeczki, AniuM kurcze, wspolczuje Wam i corci, trzymajcie sie w te trudne dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment z ksiązki: \"Czas, kiedy moze byc poczete dziecko ogranicza sie do 6 dni przed podwyzszeniem sie temp. i po uplywie 3 dni podwyzszonej temp. Moze tez sie zdarzyc, ze okres plodny zacznie sie nie wczesniej niz na 3 dni przed podwyzszeniem sie temperatury\". Jak widzisz Agno staraliście się we wlasciwym czasie i teraz tylko czekac na efekty w postaci dwoch kresek a potem uroczego rozowego bobaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie jakos... humor nie bardzo mi dopisuje... poradzcie mi - chce wzmocnic organiz i zaczac braz witaminy, jakie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam depresje mieszkaniowa... co nie znajde do kupienia, to juz nie aktualne... co z tymi witaminam i, poradzicie mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem :) u mnie powoli jeżeli chodzi o nastroje - znowu zaczęłam popalać muszę to przerwać, zawsze jak jest stres na staranka nie mam ochoty, a czas ucieka roboty bardzo dużo a niewiem gdzie ręce włożyć chwilami zostaję doceniana, a czasami niewiem czego ode mnie chcą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIKA uważaj z tymi witaminami, ja też chciałam dobrze i bez zgody lekarza zaczęłam brać witaminy Centrum i Zdrowit, po 1,5 m-ca tak urosłąm w szerz:( że dziękuję. Słuchaj teraz jest tyle owoców i warzyw świeżych, że napewno te witaminy ci powinny wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czuje,ze mi potzrba, nie wiem, moze jakis falvit dla kobiet? folik tez musze zaczac brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×