Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Kochane możecie puścić kciuki. Wszystkim bardzo dziękuję, przyniosło efekt. Wynik 86.8, co wskazuje na 2 tydz, czyli dziś zaczęłam 3 tydzień upragnionej ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kciuki puszczam:D!!!! 🌼❤️👄 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Ja jestem tu nowa ale coraz bardziej zaczynam wierzyć że to owocny topik i oby tak dalej:) Jeszcze raz GRATULUJĘ🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za to że tak dzielnie trzymałyście kciuki i za gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam wyskoczyc po szampana:D:D!!!!!Taka okazja!!!:D:D Mysle,ze Dziewczyny z dolnej czesci tabelki tez moga;) sie troche z nami napic;););)!!!!!!!!...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|..| |.|..szam-.......|..| |.|..-pan.......|...| |.|__________|..| (uwaga mocno schlodzony!!!) |.....................| |.....................| |.....................| |_____________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 8) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 9) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28............07.08 10) Anika79.........ania............Wawa..............27...........13.08 11) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 12) Vall................................Kraków............27............ 1.07 13)oczekująca........Marta.........W-wa.............28.......23.07.2007 14)AniaM................ Ania..........L-za..............27.......26.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek......Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75...........Ania..............W-wa............31.........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czyli bedzie baranek :) u mnie w domu to same rogate towarzystwo jest bo i ja i mala baranki a maz byczek, ojjj mowie Wam mieszanka wybuchowa :) Elu ten szampan na moja dziure to taki maly horrorek, ale toastow nigdy nie odpuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec Karoilnke
AniuM!!! Wypije tez i za Twojego zeba,zeby dziura byla mala,denysta szybki i dobry fachowiec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ Aniu ! Aż łzy uroniłam z Twojego szczęścia !!!!!!!!! Naprawdę niesamowite wzruszenie!!!!! Ten topik to najlpsza rzecz jaka mi się teraz trafiła- nie jesteśmy same jak płaczemy gdy małpa przychodzi i nie jesteśmy same w radości jaką daje fasolka!!!! 🌼 Aniu- dbaj o siebie i nie opuszczaj nas- mów o objawach i innych ciekawostek z okresu całej ciązy!!!! buziaki wiellllkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że Was nie opuszczę, nie mogłabym :-) Będę trzymać kciukaski, zebyśmy wszystki wylądowały w dolnej tabelce. Mąż i Gabrysia oczywiście już wiedzą, Gabcia poinformowała juz pewnie wszystkich przyjaciół z podwórka jak ją znam. Jest bardzo energiczna i otwarta i ciężko jaj trzymać buźkę zamkniętą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle tego samego dnia co ja urodził się Nostradamus :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, oczywiście przekażę Gabci kwiatuszek, dziękuję w jej imieniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystkiego najlepszego, to jest naprawdę szczęsliwy topik, żaden nie ma takich możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zmykam do domu, świętować wynik bety. Odezwę się wieczorkiem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece podrzucic mala babci i pedaluje do dentysty, brrrrr jak ja sie boje. trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×