Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

http://www.ladycomp.pl/nowoczesna+antykoncepcja.php niby antykoncepcja ale te co chca zaciazyc tez w sumie moga korzystac :) o a tutaj dla tych co chca zaciazyc, wg mnie to to samo ale zerknijcie http://www.ladycomp.pl/planowanie+rodziny.php wlasnie w mailu ten link dostalam wiec go wrzucam i Wam tylko te ceny.... ten pierwszy 1900 drugi 2400.. brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli urodzi się córeczka to będzie miała na imię Julia Maria, jeżeli synek to Bartłomiej Piotr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie suwaczek z wiekiem mojej córeczki, tylko nie bardzo wiem jak mam go wkleić pod swoje wypowiedzi. HELP MY !!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bardziej jestem za córeczką, ale synka również pokocham całym sercem :-) Poniżej test suwaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pochwalic ze w koncu SKONCZYLAM pisac wstukiwac i poprawiac te cholerne sprawozdanie, teraz tylko dopieszcze teczke i moge oddawac dyrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam w sprawie testów sikanych.... prawie na każdym w ulotce jest napisane jak to może juz wykazać ciąze po 7 dniach od zapłodnienu- teraz jak tutaj jest nas dużo i różne mamy przejscia z testami.... to normalnie to jest nabijanie w butelkę przez producentów !!!! A później dziewczyny robią wczesniej i są rozczarowane- fakt ,ze potem się okazuje ze sa jednak w ciązy-ale samo samopoczycie po negatywnym teście same wiecie - STRASZNE !Bo czy któras z was zna osobę ktorej tak szybko wyszedł pozytyw .....?????:-( Aniu75 -śliczne imiona! Ja kiedyś jak juz się uda chcę nazwac dziewczynkę Ola,a chłopaka Tomasz- bardzo mi się te imiona podobają! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Producenci testów, którzy piszą że ich produkty wykrywają 7-dniową ciażę, robią po prostu niezłą kasę na naiwności kobiet, bo wiadomo, że test wyjdzie negatywny, ale za jakiś czas kobieta na pewno go powtórzy - i być może wybierze test tego samego producenta. Jak widać po mnie nawet test zrobiony po terminie spodziewanej miesiączki nie dał 100% pewności - gdyby nie te wszystkie objawy mogłabym uznać że w ciąży nie jestem. Ale jestem i moje szczęście nie zna garnic :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna będzie moja imienniczka, dziękuję polecam się na przyszłość ;) Powiem Wam wszystkim w sekrecie - Ole to fajne babki, no są wyjątki - mam znajomą idiotkę Olę, przerost formy nad treścią, ale ale wypadkim się zdarzają hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówią - wyjątki potwierdzają regułe Olcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie znam żadnej nie fajnej Oli :-) FFFszystkie Olki to równe kobity są :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agno...ja pierwszy test zrobiłam 12 dni po TYM bara-bara, kreska, jak juz pisalam, ledwo widoczna... 4 dni pozniej test powtorzylam, krecha wyraźna.... mam ochote na nalesniki...bestie... smaku narobiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokójcie się znęcacie się nad biedną kobietą pracującą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzy mniam mniam, chociaz chyba jeszcze ziemniaki nie do konca sie nadaja, bo my zrobilismy jakies 10 dni temu (mialam taka zachciewajke, ze szok) i niestety ciasto wyszlo takie srednie... a zawsze pyzki sie udawaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja też jestem w pracy :-) Ale chyba jak wrócę do domu, to przygotuję sobie coś pysznego. Pyzy to chyba nawet mam, tyle że bez mięska :-) A może jakąś zdrową sałatkę. Dobrze że jeszcze tylko kilka minut i weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Olu, Ty jeszcze jutro. Kochana a czy chociaz niedzielę masz wolną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×