Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Ja też z pewnością do nas zajrzę. Nie będziesz sama, kochanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze na weekend bo tak sie sklada ze moj slubny ma wolna sobote wiec bedzie czas nacieszyc sie soba tyle ze pozniej on jedzie na 2 dni na szkolenie :( no nic przeyzje jakos a ze wieczory dlugie a mala wczesnie spac chodzi to poczytam lektury do mianoiwania :) a jesli idzie o imiona to my tak sobie z mezem myslelismy ze jak bedzie druga dziewczyna to Zosia a chlopczyk Krzys; dla Gabrychy mielismy imie nim zostala poczeta wiec i teraz mamy jakies juz na przyszlosc :) lece smazyc rybke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem prawdę, sama szukam sobie zajęcia a potem się stresuję, dziś praca do 17-tej, potem 1 godzina powrót, 1 godzina wolontariat, potem poprzewozić rzeczy, jedzenie itp na działkę, ok. 21.00 oddać autko męzusiowi - jedzie na imprezkę firmową; a ja do papierów przygotować muszę koniecznie na jutro na 14 dla 2 klientów ( moje fuchy ). Dodatkowo stresuję się bo zaplanowałam grila na jutro na 16-tą na działce poza miastem, a tu ciągle pada. Z kilku osób zrobiło się prawie 30, a jakbym chciała przenieść do domu to zmieszczę tylko 16 osób na raz - zresztą tak się męczyć - nie o to chodzi. Miał być urodzinowy gril - mężuś mi się jutro postarza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój specjalnie załatwił sobie urlop na ten weekend :( sprawdzałam też na www.pogoda.onet.pl dali mi trochę nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najświeższa pogoda z polsatu, do południa deszcz, po południu ma się trochę przejaśnić, a w niedzielę znowu ciężkie chmury nad Warszawą :-( PS. Ale się na naszukałam, spadłyśmy na 2-gą stronę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ Ciągle pada... Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby Mokre niebo się opuszcza coraz niżej Żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie A ja? A ja chodzę! Desperacko i na przekór wszystkim moknę Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople Patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie To nic! Ciągle pada... Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc Ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze A ja? A ja chodzę! Nie przejmując się ulewą ani śpiesząc Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą Ze złożonym parasolem idę pieszo... O tak! Ciągle pada... Alejkami już strumienie wody płyną Jakaś para się okryła peleryną Przyglądają się jak mokną bzy w ogrodzie A ja? A ja chodzę! W strugach wody, ale z czołem podniesionym Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni Idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni... O tak! Ciągle pada... Nagle ogniem otworzyły się niebiosa Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa Liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze A ja? A ja chodzę! I nie straszna mi wichura i ulewa Ani piorun, który trafił obok drzewa Słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM, włączam kompa, wchodze nakafe, nasz topik i widze tekst piosenki Czerwonych Gitar... jak milo... wiecie, ja kiedys byłam zwariowana na punkcie Seweryna Krajewskiego i CzG.. Chodzilam na wszystkie ich koncerty w Wawie... :D Miłego wieczoru!!!!!! My szykujemy płaszczyki na jutrzejszy marsz z pilegrzymka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka na czasie, aż się uśmiechnęłam. Dzięki Aniu [ kwiatek ] Mazowszankoo ja kiedyś też byłam na koncercie Czerwonych Gitar ( w białostockim amfiteatrze ) a Seweryn, cóż mój idol lat dziecięcych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamietam o deszczyku wierszyk jeszcze z przedszkola(,o OLi :D) (dobrze,ze mamy Ole na forum:D!) Poszla Ola,do przedszkola zapomniala parasola a tu leca jej na glowe listki zlote ,kolorowe (dalej nie pamietam:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nim pojde spac to jeszcze sle cos na rozweselenie :) Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę i mieszkać w tym hotelu, w którym spędziła noc poślubna 20 lat wcześniej. Maż miał dłuższy urlop i pojechał o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedna literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która właśnie wróciła do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie: Do: Moja ukochana żona Temat: Jestem już na miejscu Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz maja tu komputery i wolno wysłać maila do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na Twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że Twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco. :D do jutra mile Panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle leje 😭 i po grilowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze mleko mi się zepsuło i jak tu wypić tę wymarzoną dawkę kofeiny, o której myślałam przez całą droge do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciesze sie ze przynioslam Wam usmiech od rana :) ja wstalam skoro swit popatrzec jak nasi pykaja w Japonii i owszem 2 pierwsze sety bylo \'bjuti\' ale teraz eshhh szkoda gadac :O wczoraj do 1 w nocy ogladalismy z mezem koncert naszego ukochanego Perfectu♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ nie wiem czy probowalyscie ale smiesznie jest spiewac szeptem coby dziecka nie obudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak udało mi się wypić moją wymarzoną kawkę :) wysłałam chłopaków do sklepu po mleczko . ja teraz pracuję na takim zadupiu, że bez komentarza- do sklepu daleko. Psy tyłami szczekają, wrony w locie zawracają, nawet tramwaje kończą bieg jakieś 500 m ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PooooooooooooooooooooLskAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa bialo - czerwoni :) po piatym secie jednak sie udalo chyba pol osiedla slyszalo moje JEEEEEEEEEEEEEEEEST :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu ostatnio mężusiowi nakupowałam pełno ciuszków, buciki itp. Więc musi mu wystarczyć :) Chciałam mu jeszcze sprezentować telefon Sony Ericcson K750i, bo na niego zachorował, ale się wstrzymałam bo jest póki co bardzo drogi - przy abonamencie 100zł kosztuje 500zł, za pół roku będzie tańszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Widzę AniuM ,ze jestes tak jak ja zapalona kibicką siatkarzy naszych kochanych-chociaz niekiedy partaczących! Ja nawet z męzysiem byłam tydzień temu w łodzi na meczyku -ale niestety w sobotę nie popisali się .... w niedzielę jak wróciliśmy do Wawy to dopiero zagrali- szkoda słów niekiedy-ale sama atmosfera i bycie na hali jest nie do opisania! Olciu kochana witaj - ja też do 13 w pracy :-( po pracy jedziemy na zakupki bo nie ma męzuś koszuli na ślub :-) zawsze odkłada na ostatnią chwilę ;-) Wczoraj staranek nie było męzusiowi się nie chciało :-( :-( :-( rozumiem go w sumie - może nieraz trochę naciskam na te staranka i pewnie on się z tym źle czuje- trudno co ma być to będzie ! Nie bardzo jakoś liczę na zaciązenie w tym cyklu- nie czuję tego czegoś ;-) buuuuuu :-( tak bym chciała fasolkę ,ze muszę dla jej dobra trochę psychikę spauzować- bo nic z tego nie będzie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna a owszem uwielbiam siatkowke :) pilke nozna tez ogladam ale juz takich emocji we mnie ona nie wzbudza. na siatce za to potrafie nawet plakac, krzyczec i tupac ;) ojjj biedni ci moi sasiedzi :D nie wiesz na jakim programie i o ktorej bedzie transmitowany jutrzejszy mecz? przegapilam zapowiedz a nie mam w domu programu :O Ola - ja tez znam takie obkupowanie meza, tez w mojego zainwestowalam z haslem ze to juz na wszystkie okazje do konca roku :P najpierw wydalam na niego mase kasy w warszawce na wyprzedazach a pozniej jeszcze na allegro. Postanowilam wydawac ciut wiecej kasy na niego ale juz tylko na markowe ciuszki a te na allegro idzie kupic w bardzo dobrych cenach. Nie wiem jak wasi mezowie ale moj nie niszczy w ogole ubran i warto przyinwestowac w dobra jakosc to i kolory i fason dluzej sie trzymaja. Ja w odroznieniu od slubnego to jestem gora dwusezonowa, albo sie czyms uciapie albo o cos zahacze albo po prostu nudze sie ciuchem mimo ze ma fason uniwersalny (zupelnie mi obecna moda nie lezy!) pocieszcie mnie ze i wy tak macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak pogoda? u nas nawet slonko przedziera sie rpzez chmury i jest juz 24stopnie wiec moze i u ciebie sie wypogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIUM jutro o swicie 5:50 na tvp3- no JA RACZEJ NIE WSTANĘ ,AZ TAK POŚWIĘCAĆ SIĘ NIE BEDĘ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×