Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość myha
cze ja mam 21 lat i słodkiego 9 miesiecznego synka nathaniela moje kolezanki twierdza ze zmarnowalam sobie zycie ja sadze inaczej one nie wiedza co sie czuje patrzac na swoje malenstwo a wy co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Dziołchy!!!!!!!!!!!!!!!!! No i omineły mnie ciekawe pogaduchy, szampan, świetowanie fasolki i nowej koleżanki! Oj sie działo!!!! Nana 🌼 witam Cie cieplutko u nas, czuje się jak u siebie i zagladaj jak najczęsciej!!! Dokonałaś dobrego wyboru, gwarantuję Ci, że to topik szczęsliwy!!!! Słyszałam duzo miłych słow o Twoim mieście, koleżanka zachwalała Iławę i polecała, jako miejsce do wypoczynku... Znam Iławe z okien pociągu :-) Aniu75 teraz oficjalnie GRATULUJĘ przyszłej podwójnej mamie!!!!! Dla Ciebie 🌼 i fasolki 🌼 Bardzo sie ciesze, Sąsiadeczko!!! MOże kiedyś wybierzemy sie razem z dzidziami na spacerek ;-) Elu, dziekuję za troskę!!! Na pielgrzymke nie uciekłam, chociaz kiedys autentycznie wycięłam taki numer, ze odprowadzałam i w rezultacie doszłam az na Jasną Górę... Alewtedy bylam piekna imloda, teraz te kilkanascie kilometrow odsypialam przez poltora dnia... :-( Mam nadzieje, ze objawy na @ sa objawami zafasolkowania jednak, gorąco Ci tego życze i trzymam mocno kciuki!!!!!!! Teraz ja przypominam: dzisiaj oglądamy SAMOLOTY!!!! (a raczej to co po nich zostało :O ) Dla wszystkich milych koleżanek z topiku ❤️ 🌼🌼 ❤️ Udanego i owocnego popoludnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazwowszaankooo! Jestes- HUUURA!!! A juz sie martwilam,ze przegapisz :O samoloty:D !!! Myha!!!No ,coz za pytanie!!!Masz najdrozszego Skarba na swiecie!!! Za kilka lat bedziesz miec odchowanego Malucha!!! :D Buziaki!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lekka sparalizowana melduje sie wieczorowa pora, dentystka dala mi potrojne znieczulenie i juz jak sie dowiercila to stwierdzila ze i tak dzielna jestem ze tyle godzin wytrzymalam bol, coz ona okresla go \"ze mozna po scianach chodzic\" a ja ze wyc mi sie chce... do chodzeniach po scianach wiecej mi potrzeba :P no ale troche zla jestem bo przez te moje cholerne zeby pojda pewnie cale pobory, umowiona jestem jutro na 3 sztuki i pozniej na 2 za tydzien, dobrze ze moja corcia ma zasobna skarbonke bo inaczej bym musiala kredyt na zuby wziac. samoloty to nie wiem jednak czy dam rade zobaczyc bo cos sie zanosi ze ja zaraz sama jak samolot bede, srodki przeciwbolowe sprawiaja ze cos zaczynam dziwnie wirowac. [rzyjemnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrojne znieczulenie????:O To Tys dzielna jestes,jej!!!!!Ale dobrze,ze leczyysz wszystkie zeby,bo potem jak Fasolka bedzie to takie zabiegi i zastrzyki )po ktorych wystepuja samoloty;) ) sa zabronione!!!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszankoo pewnie że możemy wybrrać się na spacer z dzidziami, zapraszam do mnie, tu jest gdzie spacerować :-) AniaM dzielna dziewczyna jesteś i dobrze że leczysz ząbki przed ciążą, to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego nie przywitałam się z nową koleżanką, witaj, mam nadzieje ten topik okaże się dla Ciebie szczęśliwy. Myha, jeżeli synek dał Ci szczęście to nie ważne w jakim wieku go urodziłaś. On jest Twoim życiem i to jest najważniejsze dla niego i dla Ciebie. A koleżanki będą Ci pewnie kiedyś zazdrościć. Elu, ja chyba z tego wszystkiego też obejrzę dzisiaj te samoloty. Ola, Oczekująca i inne kobietki 🌼 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj samolot laduje tak troche :) wlasnie zjadlam sniadanie obaid i kolacje razem wziete i wiecie co.... chyba ugryzlam sie w jezyk :P bylam juz taka glodna ze nie wytrzymalam i poszlam jesc polgebkiem hehehe Mazowszanka 🌻 dobrze ze sie na Jasna Gore nie zapedzilas, pogode pielgrzymi maja niezbyt ciekawa, juz chyba z dwojga zlego upal bylby lepszy. Elu ja mam w sumie dobre zeby i to pierwsze leczenie od 3 lat, oprocz tego jednego pozostale dziurki sa male i stad da sie latac po kilka na raz. A co do lkeczenia ich przed ciaza to akurat to mi nawet do glowy nie przyszlo, zeby mnie ten grom nie bolal to bym sie nie wybrala wcale pewnie znajac moja milosc dentystyczna hehehe A jesli idzie o leczenie zebow w ciazy to ponoc tylko pierwsze 3 miesiace sie tego nie robi i pozniej w 9tez nie a w miedzyczasie mozna bez przeciwwskazan, przynajmniej tak amerykanscy dentysci praktykuja (moja siostrzyca jest tam pomoca dentystyczna stad mam takie info) oczekujaca - Ola pisala kiedys o inseminacji wiec albo poszukasz albo bedziesz na nia czatowala jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 Dostalam @:O:O:O:O:O:O Kurcze jest mi przykro,zle,beznadziejnie... Pocieszam sie tym,ze mam wizyte na 15go sierpnia ...Wymyslam sobie juz rozne rzeczy,ze moze to przez dlugotrwale branie tabltek antykoncepcyjnych,moze wina partnera,....tysiace takich przyczyn chodzi mi glowie.... W sumie 3 cykl i pudlo 😭 Program o samolotach;) ogladalam,nie chce sie wierzyc,ze takie rzeczy zdarzaja sie naprawde....Jak widzialam cierpienie tych rodzicow,to myslalam,ze Ci co umieraja maja chyba lepiej....Ci co zostaja na ziemi i rozpaczaja,Ci co musieli sie stawic twarza w twarz z taka tragedia-oni musieli sie nacierpiec... Ten moment mnie zaintrygowal,jak ojciec zaczal poszukiwania na wlasna reke,znalazl najpierw wisiorek coreczki a potem jej cialo,prawie nie uszkodzone po takiej katastrofie...:( Hmmm,mysle,ze taki problem (aby nie byl!) moze byc teraz coraz czesciej,bo przeciez tyle nowych ,tanich linii pojawilo sie na rynku i w powietrzu jest coraz wiecej przez to samolotow... Wiecie co....Ta @ to mnie dzisiaj rozbroila:O Milego wtorku!!!🖐️ Ide poszukac tabelki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............5.09:P 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 8) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 9) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28............07.08 10) Anika79.........ania............Wawa..............27...........13.08 11) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 12) Vall................................Kraków............27............ 1.07 13)oczekująca........Marta.........W-wa.............28.......23.07.2007 14)AniaM................ Ania..........L-za..............27.......26.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek......Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75...........Ania..............W-wa............31.........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T o tak na początek, bo co zmienie moje dane to znowu ktos bierze starsza i zmienia :) Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............5.09 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 8) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 9) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28............07.08 10) Anika79.........ania............Wawa..............27...........13.08 11) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 12) Vall................................Kraków............27............ 23.08 13)oczekująca........Marta.........W-wa.............28.......23.07.2007 14)AniaM................ Ania..........L-za..............27.......26.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek......Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75...........Ania..............W-wa............31.........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz witajcie moje miłe!! Tez widizałm wczoraj ten porgram o samolotach - ąz ciarki przechodza jak sie pomyśli!! Ten z zeszłego tygodnia miał przynajmniej dobre zakończenie/szczęśliwe - a ty tragednia :( Ja cały czas ociągam sie z cytologią...i tak przekładam z dnia na dzień!! Może jutro ;) Nie wiem czy zauważyłyście - ale niemal co cykl, którąs z formułek - zafasolkowuje - to jest dobry znak..i oby tak dalej :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki🌻 Znowu w pracy!!! Wiecie co pierwsze co robie po włączeniu kompa to oczywiście odwiedzam nasze forum:) Strasznie wciąga:) Dzisiaj jestem okropnie zmęczona, ta pogoda stale pada a i dodatkowo maluchy nie dały mi spać. Nasza sunia rasy golden retriver się oszczeniła miesiąc temu i teraz mamy w domu 8 małych biszkoptowych kuleczek, straszne z nich żarłoczki. I w ocy tak piszczały że musiałam wstać i przygotować im kaszkę:)I teraz SPAĆ mi się chce!!!!! Chciałam przesłać wam zdjęcie ale chyba nie ma takiej możliwości. Mazowszanko to fakt Iława to całkiem milutkie miasteczko, w sezonie naprawdę można tu wypocząć. Jezioro w środku miasta i w koło lasy, cisza, spokój. Naprawdę polecam:) Ale niestety poza sezonem nuddddaaaaaaa:( Chcę mieć karolinkę też oglądałam to naprawdę tragedia, tylko pomyśleć jak musiał czuć sie ten kontroler, straszne... Chcę już żeby ta wstrętna @ juz przyszła!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!!🖐️ Vall,masz racje,ze nasz topik jest szczessliwy ,ze w kazdym miesiacu dochodza nowe Fasolki!!:) Nana!!!Ale masz fajnie,takie malutkie psinki w domu!!!!:D:D Ja bym takiego to chyba udusila z milosci !!!!;) 8 sztuk na raz ,fajnie;)!!! Okropny ten program byl-Fakt....Odrazu przypomina sie katastrofa lotnicza,gdzie zginela Anna Jantar,pamietam jak mowili o tym w Wiadomosciach,bylam bardzo mala i nie pojelam wiele ,ale patrzac na rodzicow miny,wiedzialam,ze stalo sie cos zlego...Samolot wtedy schodzil do ladowania....Moze tez bedzie ten `wypadek w tej serii na TVN???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............05.09 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........13.08 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 13) Vall................................Kraków............27............ 23.08 14)oczekująca........Marta.........W-wa.............28.......23.07.2007 15)AniaM................ Ania..........L-za..............27.......26.07.2006 16)nana79..............Marta........I-wa...............27............???? Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek......Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 Wczoraj byl tlok,duzo aktualizacji w tym samym czasie,mysle ,ze ta bedzie dobra!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... chce miec karolinke, przykro mi, ale glowka do gory - pojdziesz do lekarza i nastepnym razem sie uda... nie wiem, czy u mnie to jakis objaw ,ale rano bylo mi niedobrze i mialam male wymiotowanko,a to przez to,ze moj mezus sie wyperfumowal, jakw eszlam do lazienki, to momentalnie mnie scielo, a on od razu zrobil glupia mine, smial sie i stwierdzil w pozytywnym tego slowa znaczeniu - no to pieknie... sama nie wiem, @ za 4 dni, objawow brak, nawet mnie piersi nie bola, nawet nie chce mi sie tak bardzo jesc, jak zawsze w polowie cyklu, nie moge sie doczekac niedzieli, ale z drugiej strony strasznie boje sie rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika79!Nie chce niczego zapeszac,ale ta nasza tabelka tak szybko sie zmienia,ze ledwo nadazamy za zmianami!!!:D Jesli draznia Cie juz zapachy,hehehe!!!;) Zycze,aby byla Fasolka!!!!:D Dzieki za wsparcie!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Elu, Elu 🌼 kochana, ja już nie chcę być w tabelce na górze, w tej dolnej wymościłam sobie miłe miejsce, a tu dziś patrzę znowu jestem na górze :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karolinke - a po co dokladnie idziesz do lekarza? nie uwazasz,ze te zapachy to za wczesnie? boje sie,ze to jakis wytwor wyobrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............05.09 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 8) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 9) Rosa............Bozena..........Rybnik.............28............07.08 10) Anika79.........ania............Wawa..............27...........13.08 11) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 12) Vall................................Kraków............27............ 23.08 13)oczekująca........Marta.........W-wa.............28.......23.07.2007 14)AniaM................ Ania..........L-za..............27.......26.07.2006 15)nana79..............Marta........I-wa...............27............???? Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek......Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka......Leszno...........33........15.03.2007 8)Ameretat........Judyta...........Wawa............24........12.03.2007 9) Ania75..........Ania.............W-wa..............31.........10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania! Przepraszam! Pokrecilam niezle...❤️ :O. Wybaczcie ,to chyba przez ten @!!!!🌼 Anika! A zdarzylo Ci sie kiedys wymiotowac z powodu zapachu??? Kobiety w ciazy sa czesto przeczulone n< takie rzeczy...!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdarzylo mi sie, ale mysle sobie,z e to moze od foliku ktory zaczelam brac,ale w sumie biore zawsze wieczorem, ato bylo rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika 79! Aniko,ide zobaczyc do gina do kontroli,zobacze czy wszystko jest OK.Moj lekarz jak bylam kilka miesiecy temu u niego i powiedzialam,ze odstawiam pigulki - kazal przyjsc tak wlasnie w sierpniu do kontroli...(chodze co pol roku) Powiedzial,ze zaprasza z Dzidziusiem juz:( (a ja przyjde bez😭)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , ja biore zawsze po poludniu, mzoe wieczorkiem, jak wracam z pracy, bo rano nie mam czasu na takie rzeczy i pewnie wiecej razy bym zapomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częste dolegliwości w ciąży \"W większości przypadków ciąża rozwija się prawidłowo i nie pojawiają się podczas jej trwania żadne problemy, które mogły by być sygnałem niebezpieczeństwa dla matki lub płodu. Najbardziej typowymi objawiami występującymi w prawidłowo rozwijającej się ciąży są : wrażliwość na zapachy, wzdęcia i zaparcia, rozdrażnienie, trudności w koncentracji, senność i szybkie meczenie się oraz bóle głowy. Dolegliwości te spowodowane są zmianami jakie dokonują się pod wpływem wydzielanych przez kobietę w ciąży ogromnych ilości hormonów : progesteronu, estrogenów i horiongonadotropiny kosmówkowej (HCG). Częściowo ustępują one wraz z trwaniem ciąży\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×