Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Chce miec Karolinkę dziękuję ślicznie za pomysły może uda mi sie coś wymyśleć, żeby choć na chwilę zamydlić im oczy i wtedy szybciutko coś naskrobać;) Aniu zapiekanka przepyszna, palce lizać. Tak w ogóle to ja uwielbiam makaron i magłabym go jeść codziennie, więc jak masz jeszcze jakieś przepisiki z makaronikiem to ja bardzo chętnie;) Dzisiaj sprzedaliśmy dwa pieski i tak mia sie smutno zrobiło jak je zabierali 😭na ale cóż... Idę teraz coś przekąsić i z mężulkiem o 22 siadamy do oglądania;) Miłego wieczorku i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu jak to dobrze ze jestes ty nasz kochany przypominaczu, zebym tu nie zajrzala to bym zapomniala na smierc o samolotach... mam nadzieje ze do tej pory nie zasne i uda mi sie obejrzec Rosa - mnie ciezko przestraszyc takze ci sie nie udalo :P a Ty jak, przezylas szok ilosciowy ??? Nana podrzuc mi mailidlo to ci podesle przepisy makaronowe - salatkowe ;) jestem glodna ale sie nie dam i nie napadne na lodowke obiore sobie z 5-6 ogorasow i jak je wtrabie to juz mi sie zuchwa machac odechce :P dobrej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa koffffaaammm Cię 👄 chce mieć karolinkę który to już odcinek? Ogladałam tragedie z dziećmi a co było w pierwszym odcinku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej aniu dziekuje ze foty :) a tort cudny ;) ciekawe czy jadalny !? mam nadzieje ze moje tez juz dostalas :) chce miec karole hmmm czemu jeszcze nie dostalam fotki od ciebie :( jak mnie tak kofffasz ....no nie ociagaj sie ...tylko wysylaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a no wlasnie oczekujaca twojej fotki tez nie mam :( ty tez sie nie ociagaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszuje w necie zamiast isc jesc, to tez jakies wyjscie :P moj maz zmywa gary aja ... ja wyrodna zona sie lenie :D aa bo ja wam nie pisalam - wycinac skorki mi sie zachcialo u nozek i tak sie zadziabalam ze dzisiaj lazic nie moge, paluch mi spuchl (teraz juz jak baniak jest) no i chyba sie ropien robi auuuuuu Rosa - foty doszly, Kubus rozkoszny, ile on ma? a jesli idzie o tort to spodnica jak najbardziej byla jadalna i do tego przepyszna, akurat w tej cukierni robia przepyszne torty smietanowe i to w roznych ksztaltach - lalki motyle samochody misie pilki :) za rok mala krzyczy ze bedzie motylek :D oczekujaca - do ciebie mailatko tez poszlo, sprawdz poczte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - sklep w Lomzy ale cukiernia z Zambrowa (okolice Lomzy) a co do malej to roznie mowia ale moim zdaniem do taty bardziej podobna, po mnie ma jedynie dlugie rzesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴Czesc Dziewczyny!!!🖐️ Ok,podrzuce Wam do skrzynek moje zdjecie z mezem;) (kurcze wreszcie wyjdzie na jaw jaka jestem szczuplutka:O;) ) Zdjecie jest robione w ubieglym roku na Krecie. OCZEKUJACA!!! Pierwszy odcinek serii o wypadkach lotniczych,to bylo o tym jak wyleciala szyba w kabinie pilotow i pilota wyrzucilo na zewnatrz na \"maske\" samolotu:O Inni piloci trzymali go z calej sily za nogi,choc nie wierzyli,ze moze on przezyc...Samolot lecial z niesamowita predkoscia,do tego brak tlenu,wiec szanse byly minimalne...Jednak stal sie cud i nawet wypowiadal sie ten pilot,ze pamieta niektore momenty z tego..:( Nie mogl jednak o niczym innym myslec jak o braku powietrza.Dobrze,ze koledzy go nie puscili... Dobra,biore sie za rozsylanie zdjatek!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki ;) Aniu przeslij mi przepisy na adres marzal22@wp.pl mam nadzieję że tym razem pójdzie bez wiekszych problemów ;) Ja też poproszę wasze fotki dziewuszki, wysle wam też swoje :) Później sie odezwę i oczywiscie od czasu do czasu wpadne podczytać co u was :D Miłego poranka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1
chce miec Karolinkę dzięki za zdjęcia ......bardzo fajnie wyszliscie......podoba mi sie :D Dzis iweczorem bede rozsyłac swoje....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elu teraz nic innego mi nie pozostaje tylko czekać na fotki :D Swoje wyslę do was po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dostałam :) Ojj Elu nie przesadzaj, niezła laska z ciebie :) A mężuś, nie powiem niczego sobie, przystojniacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... kurde chyba mnie rozwali, tak mnie brzuch bolic ąły czas...a ta małpa@ idzie jakby nie mogła, czuje się jakby mnie miało \'zalac\' w każdej chwili..ale narazie cisza...biegam co 5 min do kibelka...boli coraz bardziej.... A mój mail mvall@wp.pl - czekam na foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :-) Nie zaglądałam u do nas jakiś czas, ale cały weekend miałam gości, a wczoraj służbowy wyjazd :-( Wszysko by było super gdyby nie te nudności i wymioty. Prawie nic nie jem, bo wszystko mi się cofa. Schudłam już 1,5 kg przez ostatni tydzień. Ale cieszę się, bo tak sobie myślę, ze gdyby ta ciąża faktycznie się nie rozwijała to nie miałabym żadnych objawów. Do piątku zwariuję, ale trudno... Widze, ze tu się odbywa jakaś wymiana fotek, ja też bym chciała zobaczyć jak wyglądacie :-) Poproszę o zdjęcia Mój adres: annalewandowska@poczta.onet.pl Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja nie dostałam zacznych maili :( Ale dziś się głupio zaczął u mnie dzień-szefa nr 2 nie ma a już mam dosyć -taki sam figo fago, aparat, z którym będzie dużo kłopotów - jak niewiecie o co chodzi, to chodzi o kasę , całe szczęście mam jeszcze kilka dni do zastanowienia, bo to jednak coraz bardziej myśle z deszczu pod rynnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no widze ze praca na forum wrze... ja czekam na fotki i swoje tez linkowo podalam :) a co tam jak szalec to szalec strasznie boli mnie glowa, spalam 9godz wiec to z niewyspania, z cisnieniem tez nie sadze zeby bylo cos nie tak bo bol jkest z reguly inny, rozsadza mi normalnie czaszke ze az sie wymiotowac chce... ja rozumiem PMS ale zeby tak??? bleeeee dzisiaj jestem uziemiona w domu przez kochany paluszek, spuchl i ropa podszedl, niech zyje glupota w ktorej ja przoduje :P mam nadzieje ze wy sobie jakos dzisiaj lepiej radzicie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Nana, Ania - mail z linkami na fotki poszedl, duzo tego ale ja tak juz mam ze wszystko na internet wrzucam na wrazie czego jakby dysk padl a plyta sie zgubila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Aniu dostałam zaraz zaczynam oglądać :) Swoje prześlę jak juz będę w domku. Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam, strasznie radosna z Ciebie osóbka :-) Wysłałam zdjecia swoje i mojej Gabci, tam gdzie były wpisane adresy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×