Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

och piersi to jak sie dorobie to od razu zmniejszam...sa o 2 nr za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak w końcu weszłyśmy na odwieczny problem bab :) uwaga zaczynam licytację : brzusio, bioderka i uda, wysoko osadzone łydki, mały biust, wory pod oczami ... Kto da więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak tylka piersi za wielkie i nogi za chude PRZEBIJAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam przebiłaś, musisz jeszcze nad sobą popracować, tylko 3 rzeczy, a ja 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK OK ALE JA MAM KONKRETNE!!A PIERSI SIE LICZA PO DWOJNIE HIHIIH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie Muszę stwierdzić że wszystkie jesteście ładniutkie ale co za tym idzie i mam nadzieje że się nie obrazicie moja żona (nana79) jest najładniejsz. Na temat waszych partnerów nie mogę się wypowiadać z wiadomych powodów. Pozdrawiam miłego dnia. PIOTR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....każda jest piękna na swój sposób i trzeba zaakceptowa ć siebie taka jaką sie jest nic na to sie nie poradzi. A po drugie jakbyście tak zaczeły zminiejszać, zwiekszać to czy byłybyście teraz ze swoimi mężami...watpie bo widocznie podobacie sie im takie jakie jestęście NATURALNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie bronie żony i mam nadzieje że moją wypowiedzią nie uraziłem żadnej z pań. ps.forum : ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci dotyczy też tych gorszych połówek bynajmniej takie jest moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrusiu pochwalam, że dla ciebie żonka jest najpiękniejsza, tak powinno być ,napewno to potwierdzę jak dostanę fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikodo nie uraziles pozazdrosciec faceta ktory daje takie komplementy zonie.moj maz powiedz ze podobam sie jemy tylko raz i to bylo 6 lat temy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdrościć Nanie mężą, chociaż mój też mówi, ze mu się bardzo podobam i kręcę go tak jak 10 lat temu...tak, tak, we wrześniu obchodzimy 10 rocznicę ślubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo fakt nana to piekna dziewczyna..no i koliber super facio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pazdzierniku 6 rocznica slubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociwszy ze szkoly ucieszylam sie ze mam co nie co w mojej skrzyneczce :) Hb ja poprosze jeszcze o twoje foto bo tylko corcie dostalam :) teraz bede nadrabiala te 3 strony ktore stuknelyscie jak mnie nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze nie uciekaj, przyznaję wybrałeś sobie piękną partnerkę życiową, a może było odwrotnie ;) raczej tak , nana dokonała trafnego wyboru i dopasowała do swej urody takiego przystojniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×