Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

już się nauczyłam ,ha,ha:)🌼-ja też zaraz idę lulu,bo syn nie może zasnąć jak tak mu stukam na klawiaturze nad uchem.Ale jeszcze sobie chwilkę pobuszuję i poczytam.Do jutra,pa,pa.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj od rana brzuch mnie pobolewa jak na @ ale muszę powiedzieć że nigdy tak nie odczuwam zbliżającej się@,jeżeli już to dzień przed a nie tydzień,mam nadzieję że to dobry znak.A najczęściej to jest tak że nic nie czuję,gdybym nie zapisywała w kalendarzu to nie wiedziałabym czy się zbliża czy nie./ten ból jest o tyle dziwny że bolą mnie całe plecy.Idę odpoczywać,całuski,pa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia33! Napisz czy dostalas @???Zycze,zeby nie bylo:D!!! Za oknem szykuje sie piekny dzien,mysle,ze na weekend pogoda sie utrzyma...Wczoraj kupilam sobie calego arbuza,uwielbiam owoce i jak zobaczylam nie moglam sie powstrzymac (probuje madrze z glowa pozbyc sie troche kg:O) Milego dzionka zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. nawet nie wiecie jak się cieszę, że dzisiaj pracuję tylko do 12! Chcę miec Karolinke - teraz jest najlepsza pora na zrzucenie paru kg...jedz owoce, pij duzo wody...pora letnia jest do tego najlepsza - rowery, spacery. Głowa do góry! Dzisiaj powinnam dostać pierwszy 2 od zabiegu, ale nie czuję żeby się zbliżał, a tak na niego liczyłam. w sumie dzień się jeszcze nie skończył i może będzie @, a po nim... chyba, że jeszcze odczekam jeden miesiąc żeby wszystko poszło sprawnie - chociaż lekarz w Berlinie powiedział mi, że nie muszę robić przerwy 3 miesięcznej, wystarczy poczekać do pierwsze @ i po niej już próbować.. Czekam dziś cierpliwie...a wam drogie kobietki życzę udanego dnia! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam ....Dzisiaj powinnam dostać pierwszy @ od zabiegu (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na krotko zyczc wszystkim milego weekendu!!!:D Dzisiaj zlapalam sie na tym,ze jak widze np.w autobusie mame z wozeczkiem- patrze sie jak sroka w gnat...:) ;) Odrazu sobie juz wyobrazam jak ja bede chodzila z wozeczkiem ... Chcialabym juz.... A,zgotowalam sobie zupe kapusciana (odgapilam z innego forum) i sie odchudzam.Balabym sie teraz na jakas radykalna ,malokaloryczna diete,ale ta wydaje mi sie akurat dla mnie,ma tyle witamin,warzyw:),ze w staraniach nie powinno nic przeszkodzic;) Mozolinka i jest@?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma 2..ciągle biegam do wc \"sprawdzić czy rowery stoją\" hehe i nic tam nie ma... ale wiem, że może mi się opóźnić tak mi lekarz powiedział...póki co jestem cierpliwa1 Pozdrawiam gorąco! 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spadamy na dół. ;) Gdy wczoraj powiedziałam mężowi że po @ mozemy spróbować zmajstrować Zuzię(tak mąż mówi :D) był bardzo szczęsliwy. Trochę wątpliwości jeszcze mam ale nie warto czekać w nieskończoność. Trzeba działać. Pozdrowienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie się podziałyście? Co tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, czesc!!!! No i znowu nie utrafilam w odpowiednia pore, zeby Was wszystkie dorwac!!!! wiec pewnie monolog poczynie :-( ==>agunia33 ten bol plecow to moze byc dobry znak, jedna dziewczyna pisala tu, ze wlasnie pierwszym objawem cąży byl bolący kregoslup :D Ja tez probuje zrzucic kilka kilogramow, choc nadwagi nie mam, ale sadelko na brzuchu i w biodrach przez zime sie bardzo zagnieździlo... Wieczorem lecimy na rolki, mam nadzieje, ze dietetyczna dyscyplina i ruch pomoga w pozbyciu sie tluszczyku. Ale co ja tu marze o plaskim brzuszku, ja, ktora \"od maja staram sie o dziecko...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznik texasu
Dziewczyny nie ma Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) ale jakoś pusto.. ja co raz zaglądam i jakoś trafić nie mogę.. ja płodne będe miała w granicy 8-12 maja.. sama niewiem dokładnie :-) jeździłam dzisiaj za menlami ale nic ciekawego nie upatrzyłam.. nic jakoś mi sie nie podoba.. była jedna taka szafa..ale taka wielka że jak pojawi sie dzidzia to nie zmieści sie łóżeczko.. buuu patrze w przyszłość troche i musze zostawić troche przestrzeni dla dzieciątka :-) pozdrawiam dziewuszki was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Jutro wyjeżdzam na trzy tygodnie w góry:)więc nie będzie mnie z wami przez jakiś czas ale zobaczę czy nie ma tam jakiejś kafejki.Wrócę 26 maja może część z was już się pochwali swoimi wynikami.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,mam nadzieję że ten ból pleców to rzeczywiście dobry znak.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super,wyjazd na 3 tygodnie,brzmi zachecajaco:) Jak Ci sie uda z kafejki pisac to super-bedziemy czekac!!:) Tez slyszalam,ze bole plecow wlasnie takie moga byc zwiastunem ciazy:)!!Niezapominaj o nas i wracaj!!!😭 🌼 Ania 20!!! Czyli od 8-12go masz duzoooo roboty...;)! Ja narazie czekam na @....Jak przyjdzie to nie bede sie zamartwiac szczegolnie,bo dopiero miesiac temu odstawilam pigulki po kilkuletnim braniu.Lekarz co prawda zapewnial,ze to minipigulki,maja malo hormonow i po miesiacu mozna zaczac sie starac (tak zrobilam) Jednak w internecie,na innych forach czytam inne opinie,ze 3 miesiace odczekania-to podstawa po odstawieniu tabsow.... Mazowszanka! Jak po rolkach? Cala?;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Hej dziewczynki weszłam dosłownie na momencik.Jestem już spakowana,wykąpana,paznokietki pomalowane ale jak sobie pomyślę że jutro spędzę cały dzień w podróży i to w pociągu i w autobusie to chce mi sie wyć..Jadę do sanatorium z dzieckiem więc nie będę miała zupełnej laby,ale i tak fajnie.:)Oby pogoda nam dopisała.Będę stawać na rzęsach aby znależć jakieś miejsce z kompem,cokolwiek to będzie.:classic_cool:Trzymajcie sie ciepło i miłych a przede wszystkim owocnych staranek wam życzę🌼🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcce miec Karolinke
Agunia33!!! Juz chyba nie zdazysz przeczytac,ale zycze udanej podrozy!!!!:D Ja juz od godzinki chodze sobie po mieszkanku,(mezus spi😴 twardo jeszcze,zaparzylam sobie kawke i przegladam Kafeterie:D Potem jedziemy na zakupy,umyc auto bo strasznie brudne a wieczorkiem jedziemy odwiedzic nasza znajoma,dokladnie miesiac temu urodzila Dzidziusia:D Musimy kupic jeszcze jakis prezencik Ja drugi dzien wcinam zupke kapusciana,mam juz troche plastszy brzuszek,ogolnie lepiej sie czuje:D Dzisiaj mam oprocz zupki zielone warzywa:trobie sobie cukinie,swiezy ogorek ,papryka.... Hihihi,tak zdrowo to sie dawno juz nie odzywialam,a przy okazji moze spadnie kilka kg!!! Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam oczywiscie powyzej ja,ale z zaspania zle wpisalam nicka ;) myslalam juz,ze ktos tez chce miec Karolinke i ukradl mi czarnego nicka:P ;)!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie piekne slonce i tak slonecznie Was dzisiaj witam!!! Po rolkach cala i zdrowa, dzisiaj tez lecimy posmigac, wyciagnelam tez rower, jeszcze ekipe musze zebrac do jezdzenia na dlugie wycieczki i mysle ze duzoruchu spowoduje spadek tkanki tluszczowej w stopniu wysokim :D Agunia zazdroszcze Ci tych gor i oczywiscie zycze udanego wypoczynku i pieknej pogody. Dokad jedziesz?? My jestesmy wielkimi fanami podrozy, znowu kombinuje, gdzie by tu wyskoczyc w najblizszym czasie, jak pojawi sie u nas dzidzia to bedzie od mlodych lat smigala z nami :-) Mam nadzieje... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka,napisz gdzie bylas,gdzie warto pojechac???? Moze za rok juz bedziesz z Dzidzia podrozowac?;):D Ja z mezem tez kochamy podroze❤️ Ja robie sobie akurat ziemniaczki w piekarniku w folii (tak jest w drugim dniu diety kapuscianej;) ) juz zaczynaja pachniec.... Ja moge niestety tylko 2 :P reszte zje maz:P!!! Pogoda u mnie tez super,nie chce sie siedziec w domku!!! Aga33!! Masz dostep do neta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mieć karolinke..... oj tak. będzie sporo roboty. rozmawiał z mężem wczoraj i staramy sie jak nic :-) w sumie to powoli już zaczeliśmy... :-p codziennie wieczorem..przed snem aby plemniczki za szybko nie uciekały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Maz jeszcze spi ,ja z natury szybko wstaje i malo spie;) ,zrobilam sobie kawke i jem dwa pomarancze (dalej dieta,juz 2 kg mniej musze sie pochwalic:D)!!! Czekam -za kilka dnia ma byc @ (ciekawe czy bedzie???) Dzisiaj ruszamy jak najdalej z domu,pogoda zniewalajaca!!!!!!:D Pozdrawiam Wszystkie Starajace sie!!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
witam ponownie kiedys wpisalam sie na ten topik ale starania zaczynam dopiero po 22 po miesiaczce[2 po poronieniu]dzis jest mi smutno moj maz wyjechal na szkolenie bedzie tylko wracal na wekendy i tak prze caly miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie kobietki!!! Hb rozumiem, ze Ci smutno bedzie przez miesiac ale musisz przetrwac. Mozesz to uczynic \"spotykajac sie\" z nami na forum ;-) A czas szybko leci... Moj malzonek z kolei idzie od jutra do nowej pracy, dluzszy dojazd go czeka, wiec nam pewnie tez jakas godzinka odpadnie ze wspolnego popoludnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===> Chce miec karolinke mam do Ciebie prosbe... mozesz podac przepis na diete, ktora stosujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka bardzo prosze,napisz dla kogo dietka? Moim zdaniem jest skuteczna,zdrowa tylko trzeba potem uwazac na efekt jojo,ale to chyba minus kazdej dietki,ze jak sie zacznie odrazu wcinac to wskazowka wagi urosnie... Ja mam jutro 4 dzien z bananami i mlekiem:D!!! Pozdrowionka,milego wieczoru!😴 A to link:http://www.gotowanie.v9.pl/diety/9.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietka jest dla mnie, moja kochana ;-) Dzieki wielkie, od jutra zabieram sie za swoja sylwetke... za tlusta jestem i tyle.... A tobie gratulacje z okazji zrzucenia kilogramow!!!!! Dobrej nocy zycze i uciekam, bo padam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×