Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

wlasnie tez sie zastanawiam,myslisz,ze to moze byc taki objaw?okres powinnam miec w przyszly wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem Wam historie moich pierwszych objawow ciazowych sprzed prawie 5lat. Pierwsze znaki na niebie pojawily sie w 3tygodniu. Sexik zazcal smakowac jak nigdy przedtem (ojjj dzialo sie dzialo hehehe) no i jakos dziwnie bylo mi w srodku. Zaczela mi sie MEEEEEEEEEEEEEEGA biegunka i na dodatek wymitoy, wszysscy mysleli ze sie przytrulam no ale po tygodniu biegania do kibelka z jednym i drugim cos mi powiedzialo ze to nie jest zwyke zatrucie, i normalna osoba by na to nie wpadla ale ja stwierdzilam od razu ze jestem w ciazy... no i wiecie co?? polecialam kupilam test zrobilam a tam 2 kreseczki. Juz nawet nie czekalam az spotkam ie z mezem (wtedy jeszcze narzeczonym) tylko zadzwonilam i sieprzywitalam \'czesc tatusku\' ojjj niezle byl zdzwiony bo jeszcze pare tyg wczesniej lekarka powiedziala ze zyczy nam milych staran i duzo wytrwalosci bo latwo nam nie bedzie a tu myk i zaskoczylo za 1 razem :) jakiez bylo zdziwienie pani ginekolog gdy poszlam potwierdzic ciaze :D az milo bylo na nia patrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli idzie o wspomniane problemy, ja jestem troche jakas taka LEWA bo normlanie kobiety moga miec jedna \'macicowa\' przypadlosc a w moim przypadku sie to spietrzylo - mam tylozgiecie, tylopochylenie i na dodatek macice dwurozna plus przebyty zanik plodnosci, torbiel i jakis czas temu lekarz oznajmil ze podejrzewa u mnie PCO tyle ze nie zostalo do konca zdiagnozowane wtedy a teraz ponoc juz nie istniejace. Wszystko okaze sie w praniu a wlasciwie w lozku :) mam tez pytanie - czy wy staracie sie na okretke czy tylko w te dni czy tez jakims systemem? lekarz mi mowil ze lepiej sie kochac co drugi dzien bo wtedy plemniki sa silniejsze.. tylko czasami tak ciezko sobie odmowic ;) czasami narzekam do meza ze stalismy sie weekenodwym malzenstwem ale bywa ze w tygodniu ejstesmy takzmeczeni ze najchetniej to po prtostu zasypiamy... jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim duże buziaki dla nowej Ani 👄 Agna jak się trzymasz - mamy termin @ W TYM SAMYM CZASIE 😭 Różyczko tak mi przykro, dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy się trzymać razem.Ja sobie mówie, że jak nie tym razem to następnym , a za to ile przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............7.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25..............????? 5) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 11) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 12) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........7.08. 13) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 14) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 15) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 16)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 17)AniaM...........Ania.......... Lomza.............27........23.06.06 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 mathylda..............................Opole...............29.............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa...bedziemy w tym samym czasie robic tescik!!! bede trzymac kciuki za ciebie a ty za mnie... ;) Poniedzialki w pracy zawsze sie strasznie slimacza...chcialabym zeby byla juz 17 i moglabym z czystym sumieniem wrocic do domku. Dzisiaj obiecalam sobie i mezulkowi (namawial mnie pol nocy hehe), ze zrobie rybe zapiekana z brokulami, ktora chodzi za mna juz od tygodnia.... a teraz wypilabym sobie cos naprawde zimnego...moze byc nawet piwko bezalkoholowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dziewczyny :) witam chce miec karolinke brzucho boil mnie jak cholera :( a tobie zycze malutkiej fasolki i oby @ nie przyszla :):):) 3mam kciuki aniaM wiesz co ;) ja tez to mam :) tz tylozgiecie choc zajscie w pierwsza ciaze zajelo mi 2 lata :) ale sie udalo cieszylam sie jak wariatka :):):) i slyszalam ze z zajscie w 2 nie bedzie problemu a tuuuuuuuuuuuuu :( klopsssssssss mozolinka hihi mamy dostac @ w ten sam dzien :):):) czyli bedziemy rywalizowac :) :P:P:P pozdrawiam wszystkie i przepraszam ale usiedziec nie umiem na kom bo mnie tak brzuch boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z życia wzięte > > > > > > Twoje ubrania: > > > > > > Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog > > > potwierdzi ciążę. > > > > > > Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. > > > > > > Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi > > ciuchami. > > > > > > Przygotowanie do porodu: > > > > > > Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. > > > > > > Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły > > żadnego > > > skutku. > > > > > > Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. > > > > > > Ciuszki dziecięce: > > > > > > Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, > > > koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. > > > > > > Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze > > swoimi > > > ubraniami. > > > > > > Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? > > > > > > Płacz: > > > > > > Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. > > > > > > Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje > > > niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. > > > > > > Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające > > zabawki > > > w łóżeczku. > > > > > > Gdy upadnie smoczek: > > > > > > Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. > > > > > > Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. > > > > > > Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. > > > > > > > > > Przewijanie: > > > > > > Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna > > czy > > > czysta. > > > > > > Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od > > potrzeby. > > > > > > > > > Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży > > się > > > na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. > > > > > > Zajęcia: > > > > > > Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do > > zoo, > > > do teatrzyku itp. > > > > > > Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. > > > > > > Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. > > > > > > Twoje wyjścia: > > > > > > Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do > > > opiekunki. > > > > > > Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. > > > > > > Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się > > > krew. > > > > > > > > > W domu: > > > > > > Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. > > > > > > Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że > > starsze > > go > > > nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. > > > > > > Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. > > > > > > Połknięcie monety: Pożyczyłam z innego topiku : > > > Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. > > > > > > Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. > > > > > > Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. > > > > > > Prześlij to wszystkim, którzy mają dzieci lub znają kogoś, kto ma > > dzieci > > > lub? sami byli dziećmi! > > > WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oLKA- KOCHANA NO MAM DOSTAĆ OK.16.07 ;-) CZYLI TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE A TY ZA MNIE ;-) KTÓREJŚ MUSI SIĘ UDAĆ !!!!!!!!!!! aNIKA MASZ DOSTAĆ @ WE WTOREK ZA TYDZIEŃ TAK ??? TO WCZESNIE CHYBA JAK NA BÓLE JAJNIKÓW-CHYBA ZE ZAWSZE TAK MASZ...ALE TRACYCYJNIE KCIUKI TRZYMAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka :) kiedys to czytalam ale co wiecej moja kolezanka ktora ma 2 synkow (4latka i roczek) stwierdzila ze to jest SWIETA PRAWDA i ze faktycznie u niej tak bylo. Tyle ze ona w obydwie ciaze zachodzila od razu zadnych dluzszych staran, po prostu mowila ze w tym cyklu zajdzie i jej sie udalo i to obydwa razy... no to teraz nam tyz sie musi udac :) nie wiem jak wy ale mi sie te starania calkiem podobaja ;) i w ogole to ja bym mogla miec 5 dni weekend a 2 dni do pracy coby zregenerowac sily :D Rosa - ile sie juz o drugie malenstwo starasz? czy ktoras z was ma moze problemy z waga i przed ciaza chce jeszcze schudnac? ja po leczeniu hormonalnym i sterydopochodnymi bardzo przytylam i rok temu po wielkiej walce schudlam 25kg ale tak ostatnio sie zaniedbalam i znwou 5kg odtylam, nim zajde w ciaze chcialabym schudnac jeszcze z 8kg chcoiaz teraz tak sobie mysle ze jesli juz w ciazy jestem (bo nic nigdy nie wiadomo hehe) to to moze dobry pomysl nie jest. Na razie robie wstep do dietki owocowo warzywnej, chce na nowo wyeliminowac z jedzenia pieczywo i zaczac stosowac tak jak keidys zasade nielaczenia, jestem straszny len i z cwiczeniami u mnie krucho ale musze sie wziac za siebie zeby za te kilka miesiecy nie wygladac jak wieloryb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak przygladalam sie tej naszej tabelce i tak sie zastanawiam czy tam powinien byc wpisany termin najblziszego okresu czy ostatenigo bo trudno mi to wywnioskowac po wpisach dizewczyn... dajcie mi znac to w razie czego poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o wpisy w tabelce to stosujemy zasadę wolnej amerykanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dostac 18 lipca,ale nie wiem,czy boli mnie jajnik, po prostu o d2 w nocy strasznie boli mnie podbrzusze z nasileniem na prawa strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki bol przezylam dwa dni temu....tak mnie zaczelo z prawej strony rwac w jajnku, ze bylam gotowa jechac do lekarza. Dziwny skurcz i nie sposob bylo tego zniesc...i okazalo sie ze to byl bol przed @ bo wczoraj w wieczorem dostalam.. ale wiesz kazdy organizm jest inny, inaczej reaguje... oby to byl bol nie na @ ale na ciaze!!! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aniaM hmm dlugo bo jak bedzie to bedzie od roku a tak na serio juz od 6 cykli :( ale zawsze konczy sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa to moze trzba zmienic nastawienie psychiczne? ja kiedys stralam sie 10 cykli i nic i popadlam w depreche az, no ale teraz powaznie to 4 cykl (tak wiesz z folikiem i obserowaniem wlasnego ciala)i tez zobacz nic a wczesniej od jesieni sie nie zabezpieczalismy idac na zywiol, takze w sumie te nasze starania to juz trwaja i trwaja.. nie martw sie w koncu beda te 2 kreski agna29 no to teraz musisz sie duzo relaxowac i zrezygnowac na wszelki wypadek z goracych kapieli ale to juz nie bedzie trudne bo przy tym upale to aby chlodny prysznic byl ;) Anika a moze ty masz jajeczkowanie? przeciez nie jest powiedziane ze to musi byc dokaldnie 14 dni rpzed okresem, moja przyjaciolka ma jajeczkowanie na 5 dni przed miesiaczka (monitoring miala cyklu) wiec kazdy organizm jest inny. Ja jak mam owulacje to czasami z bolu sie zwijam a raz to nie moglam sie z fotela podniesc takie skurcze bole i klucie w dole brzucha mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj dzien😭 Z pracy sie zwolnilam,bo zadzwonila mama ,ze tato w szpitalu:( Okazalo sie,ze tato jeszcze w marcu cos zrobil sobie z palcem od stopy i mu sie nie chccialo to zagoic....a ze nie lubi chodzic po lekarzach wiec to sobie tak zostawil,zeby sie zagoilo:P(nikomu nie mowil) Dzisiaj rano poszli do dermatologa ,bo tato przyznal sie wreszcie,ze go boli...(jak dziecko doslownie) Dermatolog kazala natychmiast udac sie do szpitala ,zeby zrobili mu wyniki...:( Kurcze boje sie,zeby to nie byla cukrzyca,bo mial kiedys podwyzszony poziom cukru...:( Co to moze byc,ze dermatolog mu kazala jechac do szpitala???Hmmm,zaraz tam jade znowu zobaczyc.. Mielismy w sobote wszyscy jechac do Polski,mam nadzieje ,ze pojedziemy....:( Ale Wam tutaj Dziewczyny smuce,przepraszam.Jeszcze @ dostalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze...glowa do gory...moja mama jest taka sama..w sobote cos chlapnelo jej do oka...podczas mojego remontu na wiosce...w niedziele bolalo ja oko a dzisiaj nie mogla go otworzyc..i mowi mi ze na pewno przejdzie...zarejestrowalam ja do lekarza bo to nie przelewki i teraz nie moze odmowic...jak tylko wroce za reke ja zaciagne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie bol od jajeczkowania, to jets zupelnie inny bol, nie mam nawet sluzu taki jak w dni plodne, nie wiem, jak dow ieczora mnie nie przestanie, to pojade do szpitala, bo moj maz juz sklonny jest zwolnic sie zaraz z pracy i przyjechac do mojej i juz mnie wiezc do szpitala... czuje ze juz boli troszke mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym i to bardzo,ale nie nastawiam sie za mocno, bo to byla pierwsza proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×