Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

mnie oststanio moj ginekolog uswiadomil ze starajac sie o dziecko nie moge za czesto jak on to okreslil \"molestowac swojego meza\", musi byc 3 -4 dni odpoczynku bo cjlop nie wyrobi tak czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę spostrzegawczy mąż ;) mój wczoraj mi poiwedział, po spisaniu + i -- starej i ewentualnie nowej pracy, że od czasu jak jestem w tej nowej na zastępstwoie zrobiłam się mniej nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu chodzi o jakość plemniczków ;) my na to znalazłyśmy sposób, daj mężusiowi na godzinę przed molestowaniem coli do picia, jest wniej kofeina będą ca naturalnym dopalaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowo moj ginekolog mowi ze co drugi dzien , szczerze mowiac wydaje mi sie ze 4-5 dni to za dlugo zwlaszcza ze okres plodny jest tylko ok 7... no ale to moje tylko zdanie Ola ja o Coli tradycyjnie zapomnialam, oj skleroznica ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i psychika tez wazna,zeby nie myslec o tym w trakcie... Co robicie Dziewczyny na weekend,jakie macie plany??? My jutro mamy gosci,dobrzy znajomi,wlasnie wrocili z urlopu ,chcemy sie troche powymieniac wrazeniami:D Jutro od rana-robie AniM salatki:Krolewska i Meksykanska:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu a co ja mogę robić w weekend- pracuję abyś ty mogła przyjmować gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja 🖐️ AniuM dziękuję za przepisiki tym razem doszły :) Witam nowe dziewuszki :) kowo ja podobnie miałam problem z @ ostatni miałam 15.06. ale u mnie powód to prolaktyna, dostałam duphaston na wywołanie no i dziś dostałam więc uważam że zwalanie winy na stres świadczy o zbyt pobłażliwym podejściu twojego gina do sparwy. Wiesz okres od stresu może sie spóźniać tydz. , dwa ale nie 2 miesiące!!! Lepiej zbadaj hormony:) Ja na weekend jadę do Elbląga, odwiedzić rodziców. Nie będę miała dostępu do netu więc odezwę sie po weekendzie a tym czasem życzę miłego leniuchowania a tobie Olu miłej pracusi;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana kolezanka tez mi mowi zeby zrobila prolaktyne i chyba naprawde musze zmienic lekarza na innego bo ten podchodzi do sprawy tak: do roku czekamy dopiero pozniej ale jak ja mam sie starac o dziecko jak mam miesiaczke co 2 miesiace? ide sie rozerwac do pubu i pograc w bilarda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko do Was, czy któraś z Was jest ze Szczecina i mogłaby polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa godnego zaufania i znającego sie na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu w pracy 😭 byle do 13-tej , a potem należna nagroda - wizyta u fryzjera - robię się dziś na blondynkę :D PS. tak przy okazji ja jestem z natury blondynką, ale nikt mi nie chce uwierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - milego dnia w pracy, mam nadzieje ze nikt nie bedzie Ci dzisiaj marudal, ja nie rozumiem tych petentow... toc w domu do poludnia powinno sie w sobote spac ;) tylko blaaaaagam niech to ktos mojej corce wytlumaczy!!!!! Elu - czyzbys latala na szmacie przed imprezka?? ojjj juz wszystko pieknie lsni teraz do kuchni uciekaj bo z jedzonkiem bedzie tez troche tanczenia ;) a czy ktoras z Was wie o ktorej mamy ta flaszeczke za zdrowie Agny i jej juz Meza rozpijac??? bo tak sie zastanawiam i sobie mysle ze tak kolo poludnia do jakis szampanik dla kurazu a pozniej ok 18 to cos mocniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowo - mialam kiedys linka na forum gdzie byl ranking lekarzy ale jakos mi wcielo, musialabys poszukac na www.gazeta.pl , jesli uda ci sie ten ranking odnalezc to z pewnoscia naczytasz sie o ginekologach opinii z pierwszej reki :) ja to jestesm juz taka ze mimo tego ze ufalam i ufam mojemu ginowi raz na jakis czas konsultujeto jeszcze z jakims innym specem, ot tak na wszelki wypadek :) wiem wiem straszny niedowiarek ze mnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeesc Dziweczyny!!! AniuM!! Masz racje,tancze juz na mopie,robie zaraz krolewska i meksykanska a na koncu samym przystawki:D! Jedziemy tez do polskiego sklepu po wedlinki ,slodycze...Impreza ma byc wieksza,jeszcze kilka osob sie \"wprosilo\":D;) Fakt,dzisiaj jest przeciez dzien AGNY!!! Trzeba bedzie potem zalatwic szampana i sie napic za zdrowie Mlodej Pary!!❤️ Mysle,ze bede musiala chyba znowu przyprowadzic tez slonia ;)na nasz topik,zeby znowu przynosili nam szczescie i nowe Fasolki!!! Lece do salatek,trzymajcie sie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ @@.........................@@@@....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@ .............................@@@@.....................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM kochane laseczki.... jak wiecie nowa praca mnie pochlonela...w dodatku remon na calego... jade rano do pracy, a po skonczeniu smigam na budowe... ale juz widac pierwsze efekty!! Kolejny miesiac a u mnie nic... ciagle mam mega spoznienia @. W dodatku zaczelam sie zastanawiac czy wszystko jest ok, no wiecie jak to jest zaczynam watpic. Obiecalam sobie ze we wrzesniu spotkam sie z moim lekarzem i omowie wszystkie znane mu sposoby na powodzenie zajcia w ciaze. musze troche nadgonic wasze wpisy i sprawdzic tabelke, komu sie udalo a komu jeszcze nie... wpadlam na chwile przywitac sie z wami, zebyscie nie zapomnialy o mnie hehe ;) ide troszke was poczytac... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza odpowiedz - Kowo ja chodze do doktor Płodowskiej na słonku! (ul Dabrowskiej) jak bedziesz chciala podam ci do niej nr telefonu. Jest przemila kobieta, a ana codzien pracuje w zdrojach na ginekologii i poloznictwie! smialo mige ci ja polecic. Jest tylko troche droga tak mi sie wydaje, ale w sumie nie ma co zalowac sobie na lekarza. aaa i przyjmuje w poniedzialki i czwartki od 16-20. daj znac jak bedzsiesz chciala wiedziec cos wiecej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ale tabelka sie powiekszyla... witam nowe dziewczyny. a ja chcialam sioe poddac. chce miec karolinke - ja czekam teraz na @ w ciazy nie jestem ale juz mi sie tydzien sapoznia (normalka). to bedzie moj trzeci cykl - przez te spoznienia. no nie wcale sie nie poddam. ciesze sie ze do wa zajzalam bo znou mam werw do staran!! czytam dalej!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mozolinko ja już powoli kończę pracę :) i lecę do fryzjera - a co tam już niewiem kiedy ostatni raz byłąm, a mam ostatnio dużo stresu więc tak się choć trochę odchamię pa pa pa do poniedziałku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchamienie
odchamic to sie mozna w teatrze ale nie u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o patrze ze jakas mocno niedogodzona i sfrustrowana babka sie pojawila :P dawno zadnego trolla tu nie bylo... frustrtatom i pesymistom mowimy stanowcze NIE :D Olu mam nadzieje ze wizyta u fryzjera cie zrelaxuje, napsiz koniecznie jak rezultaty Ela no i jak salatki? moim zdaniem sa dosc szybkie ale to juz kwestia znania przepisu na pamiec tez :P Mozolinka - milo Cie tu znowu widziec, odnajdujesz sie w nowej firmie? bo widze ze pracy znacznie wiecej ;) ja wlasnie bujam sie z cyckami, znowu mi sie wymyslac zarelko na obiad zachcialo i slecze w kuchni a na dodatek czuje sie koszmarnie tak jakbym miala zaraz dostac okres a to jeszcze tydzien... tak mnie mdli ze az mnie rzuca brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuM!!! Salatki w lodowce gotowe,musze pilnowac meza,bo caly czas sie zakrada jak dziecko do lodowki:D!!! Troche sprobowalismy,wyszly pyszne!!!:D Zaraz bede robic przystawki! Rowniez nie lubie takich wtracen jak u gory,😠!!! A,sio!!! Ola,no,no,nie poznamy Cie na topiku w \"nowych wlosach\";)!!!! MOZOLINKO!!! Swietnie,ze jestes,ostatnio nawet myslalam o Tobie,bo nasza nowa kolezanka pytala kto jest ze Szczecina!!!:D! Ide zrobic sie na bostwo,zeby tak pyszne salatki nie zaslonily gosciom wszyskiego;) No,i lece szukac szampana,pora napic sie juz za Agne!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOREK OTWORZONY;PIJEMY ZA ZDROWIE Agny!!!!:D (Dziewczyny jak sie napijecie,zakmijcie korek mzeby nie zwietrzal,moze cos zostanie na poniedzialek!!!;) Agna,Twoje zdrowie!!!......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|..| |.|..szam-.......|..| |.|..-pan.......|...| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| |_____________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampan oprozniony wiec przytargalam kolejna butelczyne :D tym co dzisiaj imprezuja wspanialej zabawy zycze i toascik za Agne koniecznie :) Agna,Waszee zdrowie!!! ......._____ .......{____} .......|......| .......|......| .......|.......| ....../..........\ ..../..............\ .../.................\ /.....................\ |.......................| |...__________.....| |..| % % % |...| |..|..VoDa ......|...| |..|..zYcIa......|...| |..|______%___|...| |.......................| |.......................| |.......................| |_______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuups pobilam butelczyne po drodze :D no ale teraz juz bede ostrozniejsza ze szklem... jednak odzwyczailam sie od szpilek i waskich wyjsciowych kiecek hihihihi :) ......._____ .......{____} .......|......| .......|......| .......|.......| ....../..........\\\ ..../..............\\\ .../.................\\\ /.....................\\\ |........................| |...__________......| |..|.. %...........|...| |..|..VoDa ......|...| |..|..zYcIa......|...| |..|______%___|...| |.......................| |.......................| |.......................| |________________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak po imprezowym kacyku popic Woda Zycia;):D!!!! :classic_cool: ANIU M!!! Jestem zla na Ciebie,bo salatki byly tak DOBRE:D,ze wrecz za szybko zniknely ze stolu,dobrze ,ze mialam 3 talerze przystawek:D!!! Kazdy chcial przepis na te salatki Punktem wczorajszego programu byla wiadomosc,ze kolezanka....spodziewa sie dziecka!!!! Wszystkie kolezanki moje na okolo sa zafasolkowane.:)!!!!! Ide jeszcze pospac z godzinke😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×