Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Rosa - mailidla sztuk 5 juz polecialy :) Olka a zarejstrowalas sie na staraniach? przyslali mi juz 2 czesci w pdf o owulacji plodnosci sluzie szyjce etc, jak chcecie to moge i to Wam poslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rejestrowałam się ale nic nie dostałam, tylko jakś ankieta była, której wyniki będą w 10/2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka to ja juz ci mailem puszczam te pliki w pdf na ten co podalas tuytaj na forum poleca daj znac czy doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu z maila co podalas na forum mi zwraca takze wysylam na ten adres ze stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi, czy istneiją jakies sordki uspokajające które mozna zażywac w ciązy..12 tygodniu. Moja siora dostaje ajkis dziwnych napadów nerwów, nei spi po nocach..jak jej moge pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana AniuM tak,tak przejeżdzam przez łomżę na suwalszczyznę jadę :-) Buziaki kobietki staranek miłych zyczę ja od 28 lipca zabieram się do roboty- narazie jeszcze paskuda @ jest ! To do zobaczonka we wtorek! :-) tylko nie piszcie za duzo bo jak wrócę to zaległości w wielkie będa !!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffffff juz mi lepiej, pani dr najpierw pomacala pozniej poogladala na usg i powiedziala ze wszystko jest ok, nie ma znaku po tym ze w ogole mialam torbiel ani zadnych innych niepokojacych objawow. Stwierdzila ze na jej oko to nie wygladam tez jak przed okresem a moze to i dobrze bvo jutro nad rzeczke a w poniedzialek nad jezioro sie wybieramy ;)wg niej jajnik moze mnie bolec wlasnie od jajeczkowania czy nawet po zbyt udanym sexiku; na pytanie o starania powiedziala ze jak najbardziej wiec mam juz podwojne zielone swiatlo. dokonala tez odkrycia (mi od lat wiadomego) ze mam tylozgiecie i lepsza bedzie pozycja tylna, teraz tylko czas sie na nia przerzucic i do dziela :) VaLL - poczta zadna nie doszla, ciagle wiec czekam :) pozdrawiam i milego weekendziku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbyscie wszystkie wyjechaly na łykend :P ??? no wyglada ze sama zostalam na posterunku ;) dzisiaj nasi chlopcy pykaja w siateczke z serbia i czarnogora wiec ja tez sie juz odmeldowuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej AniaM padł mi komp w domku i nie dałam rady wysłac nic..przepraszam..własnei dotarłam do rodziców na weekend..jechałm 3h, uff...podelse zdjątka w poniedizalek, albo nawet w niedziele jak wróce :) Miłego weekednu dla Was waszytkich!! Rosa dzięki za stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że jestem jedyną osobą na forum a do tego jeszcze w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dobijam do Ciebie :) ja w prawdzie w pracy nie jestem ale na forum to i owszem :) tez mi cos komputer pada i TV na dodatek ale cos mi sie wydaje ze to nie wina sprzetu tylko pradu bo jak przepne listwe przepieciowa to sie odpala kazdy sprzet, wsciekla jestem bo nic nie zalatwie przeciez przy sobocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL milego łykendowania :) ja licze ze sie rozpogodzi i spelnimy skamlania malej o wyjazd nad rzeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasstanawia mnieto
witam widze ze sporo piszecie tu... tak z ciekawosci chiałam zapytac bo zaduzo do czytania:) ile z Was z osob ktore od maja staraja sie jest juz szczesliwymi mamusiami??? bo jak widze wsrod moich znajomych to niestety staraja sie miesiacami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponizej Twoja odpowiedz w tabelce u gory sa starajace sie a w dolnej czesci juz szczesliwie oczekujace Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 14) Vall................................Kraków............27............ 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 16)AniaM................. Ania...........L-za..........27........24.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.........Wawa.............24........12.03.2007 a swoja droga cos te grono starajacych sie nam odrobine wykrusza ale moze to przez wakacje dziewcyzny nie maja czasu pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasstanawia mnieto
tak pytam bo moja kolezanka starala sie przez rok az u wyjechali na majowy długi weekend i jest... moze ten maj jest szczesliwy??? ja pomimo tego ze mam 26 lat wogole nieczuje potzreby ani checi posiadania dzieci, nielubie tez patrzec na czyjes... no ale grrauluje wszytskim ktorym sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie to - no coz jedne dziewczyny ten instynkt maja innym jest to nie dane, nic na sile moze jeszcze keidys sie to i u Ciebbie zmieni dla tych co sie chca poodchudzac i znaja nagielski - znalazlam fajna stronke www.ediets.com ustalaja tam dietke wg twopich zapotrzebowan budowy ciala i zamierzonego celu. Ja mam zamiar sprobowac i zobacze co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz sprawdzilam :( jak zwykle wszystko jest pieknie do pewnego momentu, tak samo jak u nas w vitalia.pl chca kasiutre :( od wtorku robie ktoras ze sprawdzonych diet, ktoras ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM ja moge spróbowac..tylko wybierz jakas nie skomplikowana, taka żebym mogła w pracy cos skonsumowac :) Chwilowo mam dostep do neta..ale czekam na moja sistre która własnie ejst w drodze do rodziców.. potem bed emusiał sie nia zając zrobic jej \"pranie mózgu\" bo cos kobieta psychicznie wysaida (a jest w ciazy 12 tydzien)!! 3majcie sie..i AniaM czekam na decyzje co do diety - która!:) tlyko ciut wczensiej zebym zakupiła produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś ściemniam w myśl przysłowia : \" Dopóki mój szef myśli, że ja dużo zarabiam, dopóty ja będę tak robił, żeby on myślał, że ja dużo robię \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jestes boska :D Vall - to moze na ta hamerycka sie skusimy co? winko kieliszeczek co drugi dzien a pozniej male co nie co z mezem ;) zeby kalorii jeszcze spalic (tak bylo w pierwotnym dietowym przepisie nawet hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL zaserwuj siostrzyczce jakas terapie odstresowujaca albo idzcie na babskie ploty z lodami winkiem i czym kolwiek jeszcze... niech sie wygada to moze jej przejdzie. Wiesz nastroje w ciazy bywaja zaskakujace i to wcale nie tylko w pierwszym trymestrze. Moze ona ma jakies obawy i nie chce o nich mowic? srodkow uspokajajacych nie znam dla kobiet w ciazy i nie radzilabym stosowac, juz lepiej kiliszek czerwonego wina na odstresowanie i dluuuuga rozmowa z bliska osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynz wpadam szybciutko do Was na odwiedzinki!!!!:) Jestem na urlopie,wlasnie siedze w kawiaremnce intern. Nie przeczytalam co u Was,zrobie to po powrocie,ale chcialam napisac,ze pamietam o Was ,no i sie staram:) Ale tropiki,:D!!!!! Buziaki,za tzdzien z domu sie odezwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no starania w tropikach ... mam nadzieje ze rezultaty przyniosa :) fajnie ze wpadlas nas nawiedzic chociaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM - to jua drukne sobie ta amerykańska..i spódbuje do niej podejsc...jak rozumie od wtorku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL supcio :) bedzie mi razniej, no to od wtorku walczymy razem z kilogramami :D mam nadzieje ze siostra ma sie juz lepiej ja mam bardzo udany weekend i mam tylko nadzieje ze dalej bedzie tak samo dobrze :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego poniedzialku a ja zmykam nad jeziora - tzn ja na wyklady a rodzinka tyleczki moczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrany po cywilnemu listonosz ma za zadanie dostarczyć ciężką paczkę do adresata mieszkającego na 10-ym piętrze wieżowca. Po stwierdzeniu, że winda nie działa, wziął paczkę pod pachę i zaczął wchodzić po schodach: pierwsze piętro, drugie, trzecie... Na czwartym przetarł pot z czoła, na piątym przełożył paczkę do drugiej ręki, na szóstym zaczął ledwo włóczyć nogami. Kiedy znalazł się na siódmym piętrze, spostrzegł go lokator wychodzący z jednego z mieszkań. Patrzy na ledwo żywego listonosza i mówi: - Po co się pan tak męczy? Nie lepiej było wysłać to pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny..ja juz na stanoiwsku... upał starsnzy i tka ma byc do konca tygodnia i chyba sierpien podbnie... 3majcie sie jakos i nie dajcie sie upałom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
hej to ja zawitalam....kurcze ide na wizyte dopiero 9 sierpnia ale musze zrobic najpierw badanie prolaktynki i wlasnie dzwonilam do doktora rodzinnego czy mi da na to skierowanie zawsze to taniej no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×