Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość Ania75
Na książki raczej nie mam czasu :-( Bo jak tylko usiądę, moje dziecko ma od razu tysiąc spraw nie cierpiących zwłoki :-) a leżąc i czytając momentalnie zasypiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecz.... kochana, doskonale Cie rozumiem... teraz to moze pasja pilkarska troche mi przeszla, ale jak bylam nastolatka to nie bylo chyba wiekszego kibica na osiedlu... jak trwal mundial, to obowiazkowo stawialam siostre w bramce i strzelalam jej \"karne\", gralam z kolegami w noge... A moja ukochana druzyna przez lata byla Argentyna.. w 1990 roku plakalam razem z Maradona rzewnymi łzami, gdy zajeli drugie miejsce w finalach we Wloszech........(a nie pierwsze!!!!) Nota bene teraz tez, jak nasi sie pozegnali z Mundialem, kibicuje Argentynie, chociaz juz zadnego pilkarza po nazwisku nie umiem wymienic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja raczej obstawiam Brazylię...Argentyna też wysoko stoi w moich notowaniach...:-) A Maradona, masz rację swego rodzaju idol z dzieciństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byl jeszcze Canniggia, Goycochea (fantastycznny bramkarz, ktory rewelacyjnie bronil karnych), Burruchaga... nie jestem pewna, czy nie zrobilam literowek w nazwiskach..... dzisiaj Argentyna gra swoj trzeci mecz, zobaczymy jak im pojdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
nio, zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
A nasi niedługo lądują na Okęciu. Ciekawe jak ich tu powitają "kibice" Janas powinien coś przeciwdeszczowego włozyć, bo mogą chłopaczynę jajkami ubrudzić, hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do czytania,to wlasnie skonczylam czytac Kod da Vinci,ksiazka duzo lepsza niz film.Ostatnio tez wpadly mi w rece opowiadania Erica Emmanuela Schmitta (chyba nawet raz podalam linka) bo wg mnie zawieraja fajne madrosci,slowa,cytaty na zycie...Czasem wzruszaja ,czasem rozsmieszaja...Wlasnie zamowilam sobie na Ebay nastepna ksiazke.:) Co do FILMOW -tez lubie horrory,Mazowszanka przebij piatke!;) Najbardziej obrzydliwym,strasznym horrorem jakim ogladalam byl \"Hostel\",nie wiem czy znacie...Nigdy sie jeszcze nie spotkalam,zeby ludzie z obrzydzenia wychodzili z kina,pierwszy raz... A na koniec;) troche sie powymadrzam;) i napisze Wam cytat Schmitta z ksiazki pt\"Pan Ibrahim i kwiaty Koranu\" \"To co dajesz pozostaje Twoje na zawsze,to,co zachowujesz,jest na zawsze stracone\" Ale nie myslcie,ze to jakas powazna,przygnebiajaca ksiazka;) Zaczyna sie od slow: \"Kiedy skonczylem jedenascie lat ,rozbilem swoja swinke i poszedlem na dziwki\":D:D;D Mysle,ze moze ktoras z Was sie skusi na Schmitta? Albo juz znacie,hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Schmitta, ale sie zainteresuje........ hostelu nie ogladalam, ale tez slyszlam, ze obrzydliwy... co powiecie o filmie Kill Bill? Ja wlasnie z niego wyszlam z sali, wraz ze mna jeszcze kilkanascie osob wykazalo sie wieksza wrazliwoscia.... cos nie moglam go obejrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam rozne rzeczy......moze wymienie kilka pozycji, ktore w ostatnim czasie wpadly mi w rece i z satysfakcja przeczytalam, ale tak jak mowie, to sa rózne parafie... \"System\" Crichtona \"Misery\" Kinga \"Niania w NYC\" Kraus, McLaughlin \"Rosyjski kochanek\" Nurowskiej \"Monachium\" Jonasa (to ksiazka, ktora redagowalam :-) ) \"Norwegian Wood\" Murakamiego \"Magda.doc\" i \"Paulina.doc\" - to sa pozycje dla nastolatek, ale jako studentka pedagogiki mialam obowiazek je znac i bardzo mi sie podobaly. Pisany w komputerze pamietnik dziewczyny, ktora spodziewa sie dziecka....... I wszystkie ksiazki Siesickiej, w tym ukochane \"Zapałka na zakrecie\" i \'Ludzie jak wiatr\"... Siesicka uwielbiam na takie jesienne wieczory w kocu na kanapie i z goraca herbatą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka 🌻dla Ciebie,postaram sie cos \"upolowac\" na Ebay z podanych ksiazek:) Wlasnie zaparzylam sobie herbatke,ktora dzisiaj kupilam \"Wiatr Sawanny\" (Wind der Savanne, Teekanne) i smakuje.:) Ma dobry smak,(cynamon,skorki pomaranczy,wanilii,korzenie cykorii) Zapraszam na filizanke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Elu, zes wielbicielka herbat jestes....... Dla mnie herbata jest jedynym napojem, którym jestem w stanie zaspokoić pragnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moja dzidzia zaczyna dawac o sobie znac... tzn... mdlosci zaczynaja mnie dopadac buuu...... a co najdziwniejsze zdarza sie to poznym popoludniem... i czemu to sie mowi o porannych mdlosciach??????? Zaraz lece do konowała........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej !? jeny az mnie zamurowalo jak zobaczylamile mam do czytania :) to dobrze :):):) a ja uwielbiam czytac ksiazki danielli steel jeju zawsze mnie wciagaja i rycze na nich jak bobr ... kurcze ktora robi nam na smaki :) hmmmmmm odgrzeje sobie ziemniaczki ......:P:P:P i kefirrrrrrr do tego wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynko pogratuluję Ci jeszcze na tym topiku, nie wiedzaiłam, że i u nas się pojawisz :) Katarzynko bardzo Ci gratuluję. Piszesz, że ostatnią @ miałaś 21 maja. Ja też 21 miała dostać @ ALE NIE DOSTAŁAM !!!!!!!!!!!!! u mnie zaczął się już trzeci miesiąc, a termin mam na 29 stycznia, tak sobie policzyłam wg ostatniej @ Katarzynko cieszę się razem z TObą. Pamiętam jak sama miesiąc temu przeżywałam robienie testu i jakim szkiem było dla mnie ujrzenie II kreseczek. Cudowna chwila, którą będę pamiętała na zawsze. I muszę Ci się przyznać, że nam też się udało za pierwwzym razem, tym większe zaskoczenie, gdy zobaczyłam II kreseczki. Jeśli chodzi o wizytę u lekarza, to ja byłam 2,5 tygodnia poterminie spodziewanej @ i i dzięki temu, że trochę poczekałam mogłam już zobaczyć bijące serduszko u maleńkiej fasolki. Nasepną wizytę mam około 14 lipca i na pewno tym razem będzie już dużo widać :) Jeszcze raz gratuluję 🌼 Powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej wstawac :) spiochy nooooooooooooooooooo POBOTKA !?!?!?!?!? i do gory !? ja dzis jade za zakupy :) pozdrawiam goraco :) I ZYCZE UDANEGO DNIA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno na nogach byłam w macierzystej firmie, teraz jestem w tej drugiej na zastępstwie. Ja uwielbiam romanse historyczne, chociaż książki D. Browna też mnie wciągnęły. Do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje Was dziewczynki! jeszcze nie zdecydowałam sie na dzidziola, ale może wkrótce... Trzymam za Was kciuki.... A tak w ogóle, to miło tu u Was...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Witam babeczki, nareszcie chwila wytchnienia od pracy, już powoli wysiadam... Anielka75 jak tylko się zdecydujesz, zapraszamy do naszej tabelki :-) Buziole dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!!!! Ale piekna burza wczoraj w nocy przetoczyla sie nad Wawą... od razu sie chlodniej zrobilo!!!! Anielko, witam Cie, byloby bardzo milo, gdybys czesto do nas zagladala!!!!! A decyzja o dzidzi powinna byc przemyslana, przede wszystkim trzeba to przegadac z sama soba, wiem z doswiadczenia, ze niekoniecznie musi byc to latwe..... :-) A moje bobo rosnie, bo brzuch niby plaski ale nie wklesly juz.... :D Co tam u Was. dziewczyny, niedlugo weekend, macie jakies mile plany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja planuję odpocząć...tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Juz powoli wysiadam...ciągle szefowa coś mi wrzuca...i jak ja mam zrobić wszystko przed urlopem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusciucho dzisiaj!!!!!!!!!!!! Elu, gdzie sie podziewasz???????? Aniu, Olu, wiem, ze pracujecie, ale.......... nudno............... pozostale kobietki to chyba zapomniały o nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem na chwilę. Mam dużo pracy. Anie - jutro jadę do Warszawy na szkolenie i wracam w niedzielę. Ciągle pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Miło Cię będzie gościć w naszej "pięknej" Stolicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja juz mogę wyjść do domu...nareszcie. Nawet przestało padać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×