Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość
o ewciu :) glowa do gory napewno bedzie lepiej !? wiesz ja narazie nie pracuje choc bardzo bym chciala jakos nie mam szczsescia :) a jesli ci pomoze to golnij sobie po pracy dla lepszego samopoczucia :) i napisz jak sie czujesz i czy przezeszedl ci zalllllllllllllllllllll ?? pozdrawiam goraco ide dac rura do basenu ;) bo u nas jeszcze piekne sloneczko :) do jutra dziwwczynki :) i do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no no prosze prosze czasmi burza jest pomocna zeby sie po przytulac :) oby owacnie chce miec karolinke ❤️ trzymam kciuki :) i do gory !? moze ktos ma pomysla jak spedzic 7 rocznice slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na nogach już od 5-tej, w pracy było głośno,ale trochę się uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w piątek dotarłam do Warszawy dopiero o północy i miałam kłopoty z hotelami, ale wkońcu zatrzymaliśmy się w IBIS-ie przy ul. Ogrodowej w centrum W-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę poraz pierwszy od niewiem ilu lat spałam do prawie 11-tej - było cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy poznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie? i tak wam opowiem, gdyż świetnie się bawiłam. W sobotę jak już oporządziłam się pojechałam na chwilę zwiedzić pałac w Wilanowie, a potem zostałam zaproszona na obiad w Grand Kredens - zjadłam przepyszne eskalopoki z cięleciny w sosie grzybowym, do tego pieczone młode ziemniaczki oraz warzywa z wody. Potem pojechaliśmy do siedziby firmy szkoleniowej gdzie już zaczynała się imprezka, były występy kapeli Jankiela, taniec z Gwiazdami - Była Kochanek ten tancerz z TVN, koncert porywający dała Maryla Rodowicz, potem ognie sztuczne, w międzyczasie cały czas bogato zaopatrzony barek ( a ten barman, oh... ) i dużo dobrego jedzenia - chłopskie jadło, dania gorące typu lecza węgierskie, flaki, pyzy smażone, były przekąski z owoców morza i rózne rolady rybne i mięsne... Widzicie teraz ja narobiłam wam smakiu, a nie zawsze się nade mną znęcacie mówiąc o sałatkach, arbuzikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no brawo !? olka my tu chyba same jestesmy :) ja staram sie podnosic ten topik ale ciezko mamy :) no to widze ze stolica przypadla ci do gustu :) pozdraiam goraco papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa a ty skąd? ja w stolicy jestem co roku w czerwcu po 20-tym, poraz pierwszy byłam 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co z wami, lubię swoje towarzystwo, ale nie przesadzajmy ja chcę skimś pogadać, please !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny,faktycznie u nas na topiku cos pusto :) Olu zazdroszcze wycieczki,tez bym tak chciala.... A ja dzisiaj na Wizzair zarezerwowalam bilety do Polski ,mozna kupic juz za 1zl +oplaty lotniskowe czyli super tanio!!!Oczywiscie z wyprzedzeniem kilka miesiecy naprzod,ale nawet jak mi cos wypadnie i nie bede mogla jechac w tym czasie to nieduzo sie straci:) Ewa===== i jak praca?? Minal dolek?;) Rosa! Mam nadzieje,ze bedzie to wreszcie owocne staranie,choc trzeba bedzie czekac do skutku;) Ola....cielecina w sosoie grzybowym,mmmmm:):D Ale mi narobilas smaku tym jedzonkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evazam====
Witam dziewczyny, w pracy jak zwykle stres , który niestety przełożył się na moje życie prywatne i intymne. Wczoraj dostałam @ a byłam prawie pewna , ze jestem w ciązy. Siedziałam do 15 i popłakiwałam. W niedziele spotkałam moją kuzynke , która jest w 8 m-c ciązy - wygląda i czuje się rewelacyjnie. Dopadło mnie pasmo smutków i nieszcześc, mąż ciągle powtarza " jak nie teraz to później itd" . Gdyby wszytsko bylo takie proste jak mówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathylda
hej dziewczyny 🖐️ ppojawiam sie znow po dluuugiej przerwie, troche mnie tu ni ebylo bo mialam duzo roznych zajec i troche balowalalm bo jzu trzy sluby w tym m-cu mialam i suuuuper panieinskie...... no i starania wciaz trwaly o fasolke no i wlansie @ miala przyjsc w niedziele ale jescze jej nie ma;)........ wiem wiem to jescze za wczesnie na szapmana i fajerwerki ale nei moge przestac myslec czyzby to juz? tak szybko? od razu? to byloby zbyt piekne:)...... a w ogole z drugiej strony sie jakos tak przestraszylam gdyby sie okazalo ze naprawde fasolka juz jest, jak ja bym sobie z tym poradzila i w ogole, wiec moze ten strach blokuje @, al ejak tu si ewyluzowac:O...... kurcze tez tak mialyscie albo macie pozdrawiam wszystkie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
Eavazam bardzo mi przykro z powodu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie okey, następnym razem nam się uda ... wiem co czujesz bo często mam takiego doła... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, muszę wam coś powiedzieć , leci właśnie 3 tydzień jak nie biorę hormonów, z lenistwa właściwie bo nie chciało mi si,ę jechać do lekarza po receptę i z oszczedności, gdyż 2 tabletki kosztują ponad 100 zł. Po raz pierwszy odczułam bóle podbrzusza sugerujące dni płodne, a nigdy niewiedziałam kiedy mam się starać. Będę w przyszłym tygodniu robić badania na prolaktynę, jak będą złe to wrócę do leków. Koleżanka powiedziała mi,ż e mam duże szanse na zajście w tym cyklu bo mam przerwę w braniu leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello :) olka78 jestem z rybnika :) i bardzo zaluje ze niebylo mnie zeby z toba swietowac 1400 wpisu :) ale jest taki chyc ze non stop mocze dupke:P w basenie z moim kubusiem :) hihi jest czadowo i mokro ;) i trzymam kciuki ale te leki masz drogie :\\ zycze powodzenia evazam znam to uczucie !? ja juz nie raz myslalam ze jestem w ciazy a tu upssssssss klops @ przyszla :( pozdrawiam goraco i tzrymam kciuki nastepnym razem sie napewno uda trzeba w to wierzyc :) nadzieja czyni cuda:P {kiedys na ciebie beda patrzec i zazdroscic ci brzuszka} wiec glowa do gory :) mathylda ja tez bym sie przeszal ja jakies wesele a o paniennskim nie wspomne :) a jesli chodzi o @ to oby oby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam====
Dziękuje za słowa pocieszenia😘 moim problemem numer jeden jest stres - to on powoduje , ze jestem chuda (165cm/45kg) i mam trudności z zajściem w ciąze . Robiłam większość badań i wszystkie sa ok. pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
evanz bidulko hmmmm musisz sie odstersowac :);)pomysl co ci sprawia najwieksza przyjemnosc?? :) hihi tak dla pocieszenia przy nadwadze tez sa problemy z zajsciem :P pozdrawiam goraco reszte i oby jak przyjde wieczorem mialam duzo do czytania;) dzis mine czeka nie basen :( a malowanie plota :(:(:( a tu znowu taki chyc ale moze po malowaniu zalicze basenik :P:P:P mazowszanka co tam u ciebie jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przepraszam za przekrcenie ksywki :) wybacz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i do gory :) nikt tu nie zaglada :( uciekam malowac plot nareszcie jest tam juz troche cienia :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×