Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

WITAJCIE!!!:D *Vall,witaj u nas na forum,bardzo sie ciesze ,ze do nas dolaczylas!!!:) *Ania75,myslalam,ze umre ze smiechu tak spodobal mi sie Twoj sen!!!ITo teraz tylko czekac,jakby ktos mial watpliwosci,to specjalnie wyszperalam linka z interpretacja snu o bocianach;) http://www.senniki.org/sennik_Bociany.html *Ola78,pisalas jeszcze przed wczoraj ,ze masz bole podbrzusza,mi moj gin na pytanie kiedy mam sie starac po odstawieniu powiedzial wlasnie,ze musze poczuc wlasnie te bole,ktore przy braniu tabletek sa nie do wyczucia,albo minimalne...Wszystko na dobrej drodze!!:D:D *EVAZAM,pomysl,ze niektore Lasuchy:O z forum (imienia nie chca podawac-sie wstydza;)) tez by chcialy byc szczuplejsze,ale milosc do jedzenia (udka pieczone i mlode ziemiaczki juz sie szykuja:O)nie pozwala nigdy na wymarzona figure😭:D *HB odzywaj sie do nas czesciej!!Pewno,ze staramy sie w czerwcu dalej ,a jak!?;) *Rosa ,plot juz jest gotowy???:D *Mozolinka,czekamy na relacje dokladna z podrozy...:D *MAZOWSZANKOO, czyli musisz uwazac na slonce,mialas nosa ,ze nie planowalas w tym roku zadnej podrozy na Majorke!!:D Ah,taka intuicja!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall mi się wchłaniają torbiele, taką mam póki co właściwość ma mój organizm, więc może u ciebie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Elu!!!!!!!! Co u Ciebie??? niedlugo urlop i przylot do kraju? Pewnie bardzo sie cieszysz..... Ja bardzo lubie, jak piszesz o posilkach, ktore przyrzadzasz, zwlaszcza teraz, gdy to, co zjem następnym razem, jest wielka niewiadoma, bo trudno przewidziec, na co akurat bede miala ochote, lub moze inaczej, do czego nie bede czula wstretu ;-) twoje potrawy czesto mnie inspirują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoZe TaBeLkA
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 10)mathylda..........................opole..............29............25.06. 11) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 12)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa.........Bozena.........Rybnik...............28..........10.07 kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 ❤️....................................................................❤️ Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007 Jonka.................Asia.........Wrocław...........28.........22.02. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze,ze jade do Polski,juz codziennie odliczam dni:) Jedziemy dokladnie 14go w piatek wieczorem:) Dwa tygodnie mnie nie bedzie,ale po powrocie zaraz sie zamelduje;)na topiku!!:D Aj,nie wiem czy sie WAM chwalilam,ze od ponad miesiaca cwicze dosc intensywnie brzuszki:D.Kiedys Mazowszanko podalas mi fajnego linka,ale te cwiczonka byly troche dla mnie za trudne:O i zaczelam codziennie cwiczyc (systematycznie) brzuszki,najpierw ledwo 30 ,potem potrafilam 50,teraz bez problemu zrobie 500;) Efekt-mam tak twardy brzuch,w sumie jak nigdy dotad:) Ja jak zwykle schodze z tematu:P topika,uciekam szybciutko,czeka mnie teraz gora naczyn:P,bleee Buziaczki!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoZe TaBeLkA
🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 1) Ania20.............Ania............Wawa...........20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin....... 26.............24.06 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen...........29.............10.07. 4) Nai.................Aga.............Wawa............25.............????? 5) hb.................Hania...........Lębork...........26.............brak 6) Jade...............Asia.............Winnipeg........23.............????? 7) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........15.07.2006 8) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 9)myszulka06.....magda...........k-ow.............27........29.05.2006 10)mathylda..........................opole..............29............25.06. 11) ewapit..........ewa..........częstochowa.......27........28.04.2006 12)Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 14) Rosa.........Bozena.........Rybnik...............28..........10.07 ❤️ ....................................................................❤️ kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa............28.........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ..........25.........17.01.2007 Jonka.................Asia.........Wrocław...........28.........22.02. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 brzuszkow...no no no... gratuluje!!!!! kiedys na silowni robilismy chyba po 200 i wydawalo mi sie to nie lada wyczynem, ale o 500 nawet nie marzylam... tak trzymac, kondycja przyda sie na czas zafasolkowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc :( plot nie gotowy :(:(:( booooooooooooooooooo bylam z kuba w szpitalu bo kurcze taka baba przytrzasla mu palce dzrzwiami :(:(:( bylo kupe ryku lez 1000 :( sama sie poryczalam a na izbie ratunkowej przedreptalam chyba ze 100 km przezylam kupe streu i nerow :((( ale juz jest dobrze zrobiono mu przeswietlenie paluszkow :) i ma je cale uffffffffffff cale szczescie :):):) teraz odreagowuje hihih a plot poczeka :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa,tak mi przykroz powodu Twojego Kuby,kurcze nawet sobie niewyobrazam jaki to musi byc bol,uuuuuuuuuuuu!:( Ja bym chyba \"odreagowala sie wlasni na plocie,w 5 minut bylby pomalowany;) Zarty zartami,ale szczescie,ze ma cale palce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam====
😘 Dzisiaj nareszcie mam lepszy humorek - cały dzień leniuchowałam z "romansidłem" w rękach - a co tam;-) Teraz jestem w pracy i do rana mam nawał roboty. Stwierdziłam , ze w tym cyklu przestaje mysleć o staraniach, dniach płodnych,śluzach itd. Ide na żywioł. Ostatnim razem jak zaszłam w ciąze to wcale o tym nie myślałam i wynik był pozytywny. pozdrawiam wszytkie mamusie i przyszle mamusie - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki:) i niech ten osoatni dzioeń przed weekendem będzie udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Dzień dobry, melduję się w ostatnim dniu przed urlopem :-) NARESZCIE. Muszę dziś z tego powodu wyrobić 200% normy, ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Ania, czuje co czujesz... radosne podniecenie przed urlopem pewnie...zazdroszcze, ja od poniedzialku pelna para do pray :O Ewa, i tak trzymac, nie zasrtanawiac sie zbytnio, nie roztrzasac tylko z miłością i na spontana :D A ja bylam dzis na badaniach, pobrano mi calą strzykawe krwi, do trzech probek, no i zobaczymy jakie beda wyniki. A zapłaciłam jak za zboże, bo miałam skierowanie z pryw. kliniki a robiłam w przychodni i wszystko płatne heh.... Pozdroweczka, udanego weekendu i urlopow dla szcześliwców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
to przeskakujemy na 50 stronke?kurcze mial byc maj aa tu klapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś nam nie wychodzi, ale spróbujmy :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Ukradlam kwiatuszka z innego forum:O ,teraz to napewno przywiatamy 50 ta stronke (jakby szukali zlodzieja,to Dziewczyny nie wydawajcieee mnieee😭) . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . * . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . * . . * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . . . . . * * . . . * * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . * * . * . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . * * . . . . . . . . * . * * . . . . . . . . . . . . . * * * * *. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . * . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . * . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . * . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek jest piękny - nic sie nie martw będizesz kryta :) Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,ze sie za mna wstawilyscie:D !!! Jak cos ciekawego;) jeszcze kiedys \"upoluje\" to \"przeniose\" do nas!;) Jakie macie plany na weekend?? U mnie szykuje sie rodzinna impreza,moj tato swietuje urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam urlopik od dzis, więc jutro wybierma sie do moich rodziców..pewnie pobęde tam kilka dni, bo moja siotra tez ma przyejchac- a ona drogie koleżanki własnie w maju zaciązyła!!!! jest w 9 tyg :) Więc będizmey pltkowac, dyskutowac..już sie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×