Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Dziękuję jutro może do jakieś knajpki, albo na starówkę pojutrze do Sokołowa , w niedzielę powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane!! Dzisiaj mam dzien truskawkowy,dostalam od znajomej cale wiadro i je wcinam- musze koniecznie zaznyczyc,ze nie sa to byle jakie truskawki,prosto przywiezione z Polski:D;) ,czyli juz troche \"przezyly\";) A tak na serio Mamusiom i Przyszlym M.polecam truskawki z calego serca! Maja witaminy z grupy B,C,sa dobre na watrobe itd.itp. a przede wszystkim swietnie smakuja:D!! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, jestes a juz sie martwilam, ze gdzies wywialas i nas zostawilas..... truskawki sa puchotka, mam w domku, zaraz szamne... rozumiem, ze doceniasz polskie owoce... ja wlasnie mialam dzisiaj dzien wspominek i opowiadalam o amerykanskich owocach, m.in. truskawkach... one byly tylko z zewnatrz czerwone, w srodku...biale... i bez smaku truskawkowego :O dziewczyny, ratunku, ja mam popoludniami takie niesmaki w buźce, ze szok... i nie wiem, co mam pic, bo ostatnio zauwazylam wstret do herbaty, ktora do tej pory uwielbialam... co ja bede teraz pila?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanko,sama nie wiem co Ci doradzic... Ja uwielbiam pic wode mineralna z wcisnieta cytrynka. Ale jezeli Cie herbata odrzuca,musisz gasic pragnienie czyms innym,np.arbuzem...Moze jakis sok:;)Ja uwielbiam bananowy:D Uwazaj,zeby herbatki tez nie byly za mocne,tez nie dobrze...Ogranicz tez spozycie kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, dzieki za rady...narobilas mi smaczka z tym arbuzem.... wlasnie wyslalam smsa mezowi, jest w sklepie, jak bedzie arbuz to kupi... :D a soczek mam na stanie marchwiowo-brzoskwiniowo-bananowy i sobie popijam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no laseczki :) ale mnie nogi bola :( caly dzien na zakupach ... i tez amalam TRUSKAWKI :P tak tak sa pyszne :) do jutra koffane :) i do gory !?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa=======
Dziewczyny a jak wasze starania - czy mamy juz nowe przyszłe mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No rozkręcajmy się, bo spadniemy na samo dno........ Ewa, co u Ciebie?????????????? Ciekawe jak tam Mozolinka na wakacjach? Pewnie juz pieknie opalona, zrelaksowana....i może zafasolkowana :D Ja dzis lece po poludniu do ginka, a potem jedziemy na kilka dni do mojego brata, na drugi koniec Wawy tylko, ale tam nie ma neta, wiec dam znac pewnie dopiero w srode po poludniu..... Ale jeszcze dzisiaj troche tu pozagladam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa======
Oj ! jak zwykle siedze w pracy - nudy na pudy- Cieolutko jest więc co chwileczke wyskakuje na balkon aby zaczerpnąć troche słoneczka. Urlop mam dopiero we wrześniu więc opalenizne planuje dopiero na jesień;-) Mam nadzieje ,ze czerwiec to będzie nasz miesiac i spełni się najgłębsze marzenie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam cie ewuniu :) mam nadzieje ze lipiec okaze sie szczesliwym miesiacem dal kazdej z nas... a ja bede miala prawdziwy prezent na 7 rocznice slubu :) ktora wypada wlasnie na lipiec a lipice to 7 miesiac roku oh zeby ta 7 przyniosla szczescie :) ohhh jakie bylo by to szczescie :) dzis bede przytulac sie z mezem;) jak najmocniej zeby bylo owocnie :) pozdrawiam .... i do gory :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! Dzisiaj jestem wczesniej w domku,nie bylo w ogle pracy,boje sie,ze jak dalej tak bedzie,szef bedzie musial kilka osob zwolnic:O Wlasnie wyczytalam,ze dzisiaj jest \"Dzien Ojca\"-ja juz zyczonka mojemu zlozylam:) Mazowszanko napisz co u lekarza,no i jak wrocicsz to szybko daj znak:) Wiecie co,mi w glowie tylko jedno:urlop,urlop,urlop..Jeszcze 3 tygodnie....:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanka - dzisiejszą noc niewien jeszcze gdzie spędzę jak dojadę to się zorientuję, zaś jutro mam rezerwację w hotelu Gromada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa====
Długo się nie nacieszyłam ładnym słoneczkiem - własnie rozpętała się burza ( pioruny itd). Strasznie nudno dzisiaj w moim biurze - zostałam sama:-( Jestem juz po "starankach" i zastanawiam się czy dały efekty czy nie. Pobolewa mnie jajnik i piersi, zachcianek brak. Może powinna już zrobic test chociaz @ spodziewam sie po 27 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ciekawa jestem, ktory hotel Gromada, jak w Środmiesciu to dobra lokalizacja... Centrum...galerie, sklepy blisko, Swietokrzyską do Traktu Królewskiego, proponuje spacerek Krakowskim Przedmieściem, mozesz zahaczyc o kampus mojego ukochanego uniwersytetu, tam milo, spokojnie, zielono...a potem prosto na Starówkę i nad Wisłę :-) Ty pewnie i tak wszystko wiesz, ale ponieważ to moje ulubione miejsca w Wawie, wiec już Ci zaproponowalam szlak... ciekawa jestem, czy duzo bedziesz miala czasu wolnego i jakie towarzystwo... jak lubicie klimat pubow, to mozecie wybrac sie na Pola Mokotowskie, tam tez pieknie, zielono... i troche porozrzucanych knajpek ja niestety bede na drugim koncu miasta, gdybym byla u siebie, mialabym dosc blisko na Stare Miasto....... Ewo, masz \"moje\" objawy!!!!!!! Może to TO?????? Rosa, Wy 7 lat po slubie, u nas bedzie tyle samo, odkąd się znamy :-) Elu, czekamy na Ciebie w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa====
Mazowszanka a ograniczasz się juz w sprawach zabronionych np. alkohol, papierosy , kawa ? no i komputer? W moim przypadku to najgożej z kawa i kompem;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nazywam uzależnieniem, jeszcze bez komputera bym się obyła, ale bez kawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ograniczen to wyglada to tak: -papierosy, ten problem odpada, nie palę..... -alkohol, no ciągnie mnie jakies piwko czy winko, ale odkad zrobilam test, nie mialam w ustach i miec nie bede.... -kawa, czasami robie sobie kawke, raz dziennie, ale moja kawa to taka lekka zawsze, polowa wody, polowa mleka, kawy pol lyzeczki..... -komputer, tu moze byc problem, bo to moje narzedzie pracy..... poza tym jem prawie wszystko, na co mam ochote, za wyjatkiem surowego miesa (moj kochany tatarek!!!) i serow typu feta... a jem bardzo roznie teraz, bo roznie mi sie chce...... np. wszamalam teraz makowca, rosol i smazone plasterki ziemniaka, bo mi się akurat zachciało... i tak dalej....... Wczoraj Ela narobila mi smaka na arbuza, ale nie bylo akurat w sklepie... jakos przezylam :O ale zauwazylam dziwna rzecz, np. jednego dnia moge miec ogromne parcie na jakas potrawe, nastepnego nie pokazuj mi jej na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ewus zycze ci jak najlepiej i tzrymam kciuki zeby @ nie przyszla :) mazowszanka cos ostatnio caly czas ta 7 wokol mnie krazy moze to ten miesiac bedzie moj ?? jeju jak bardzo bym chciala ;) no to kupe lat juz macie za soba i jak znacie sie na wylot ;) chce miec karolinke hihi ale masz dlugi nick ;) no to musisz sie szybciutko postarac ;) zeby szef nie mogl by cie zwolnic :) pozdrawiam goraco a teraz czeka mnie plewienie moijgo ogrodka :)kwiatki mi zarastaja:( zycze udanego weekendu :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przed chwilą była awantura w pracy, zastanawiałam się czy schować się pod biurko, czy uciekać z kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-zwiewac do domu jak sie da,albo faktycznie pod biurko;) Przeszla burza w pracy??? Brrrrrr Mazowszanko,kurcze przykro mi z powodu tego arbuzika:( Widze,ze podobnie jak ja nie palisz,kawe pijesz z duza ilooscia mleka,hehe;)Ja tylko uwielbiam wino,choc pije je w zdrowych granicach tj.lampka dziennie np.do obiadu A jak juz przy jedzonku jestem to wlasnie gotuja sie mlode ziemniaczki,bedzie mizeria,koperek...i nic mi wiecej nie potrzeba;) Kurcze ale jestem lasuch:P!!!Chyba wiekszego tutaj nie ma,boje sie co bedzie jak bede w ciazy;):D:D!!! Udanego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa=====
ale narobiłaś mi smaka tymi ziemniaczkami i koperkiem :-( a ja dzisiaj pracuje do 20 - ojoj A głodna jestem straszliwie:-) Po pracy koledzy planuja małe ognisko w lesie , moze skusze się na kiełbaske z musztarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o jo joj :) ale pustki ... i do gory :) chce miec karoline :) ja dzis mialam na obiadek kalafiorek opiekany :P pychtka jak ja kocham lato same dobroci sa ... truskawki na snadanie :P a na kolacje koktajl z truskawkami i nekktarynami :) albo arbuzik hmmmmmmm pysznosci zrobial ci na smak :);) lasuchu ... oj w ciazy moze sie wszystko odwrocic :) ola co tak ostro bylo w pracy !? wrazie czego uciekaj do ubikacji :);) ewa no to fajnych masz kolegow :)bidulko do 20 pracowalas :( pociesz sie ze zaczyna sie weekend :) i sobie odpoczniesz a ja wlasnie hmmmm ide poprzytulac sie z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej !? zapowiada sie cudny sloneczny dzien wiec zycze owocnych przytulan :) pozdrawiam goraco :):):) p.s nie zostawiajcie mnie tu samejjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rose,koktajlu z nektarynkami i truskwakami jeszcze nigdy nie pilam,ale bede musiala sprobowac,bo \"brzmi \"smacznie:) U mnie dzisiaj upal,rano pojechalam z mezem do lasu,zostawilismy auto i zrobilismy dluga wycieczka w chlodnym lesie:) Na drugo raz wezmiemy ze soba koszyk z jedzonkiem ,bo odkrylismy miesjce przeznaczone ,zeby usiasc,poopalac sie-taka polanke. A teraz ogladam mecz Niemcy-Szwecja,uciekam,buziaki! Slonecznego weekendu Wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chce karolinke tak tak koniecznie sprobuj bo naprawde pychotka :) hihi dam ci tez przepis na pyszna salatke :) ktora dzis sie delektowalam skladniki : ugotowany ryz , ugotowana piers z kurczaka , puszka ananasa , puszka kukurydzy ( te wode wylewasz )troche majonezu przyprawy a oto instrukcja przygotowania :piers rozdrabniasz na malutkie kawaleczki , wsypujesz je do ryzu, ananas tniesz takze na kawalki (zostawiasz wode z puszki !?) mieszasz skladniki dolewasz troche wody z puszki ale nie za duzo przyprawiasz i dodajesz majonezu tak ze 2 lyzki :) i gotowe tezzzzzzzzz pychtka mniam miammmmmmmmm sprobuj :) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa=====
Dziasiaj sobota wieczór a ja rozpoczynam nocny dyżur. Oczywiście tak mnie zmienniczka zdenerwowała , ze siedze i płacze:-( mam dosyc tej nędznej roboty:-( Gdybym miala tylko inna propozycje to juz bym uciekła. Dziewczyny jestem tak strasznie zdołowana , że tylko się upić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×