Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZEKOLADKA_86

a ja mam 26 lat...

Polecane posty

\"a ja mam 26 lat... ...i nigdy nie miałem dziewczyny Wcześniej miałem nick \"a ja mam 25 lat\", ale jestem już o rok starszy \" ciekawi mnie kim jest ta osoba? czy jest prawiczkiem takim naprawde ze nigdy z zadna nic nie robil? Czy tez moze pedalem?? :D no.. niech sie wypowie. A jak jestes zdrowym facetem ktoremu podobaja sie kobitki to czemu nie masz zadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe
Sorry ale jestes glupia. Myslisz ze jak chce miec dziewczyne to od razu wszystkie na niego poleca? Moze ma jakies problemy. Nie jest pedalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 26 lat i nigdy nie mialem dziewczyny. nawet się nie calowalem! dlaczego ? moze dlatego ze malo towarzyski jestem - nie chodze po dyskotekach ani imprezach... ale raczej z powodow \"bardziej psychologicznych\" duzy wplyw maja warunki zycia... i nie jestem gejem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe
btw, pozdrowienia dla "a ja mam 26 lat"---👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 22 lata i nie trzymałem jeszcze nigdy dziewczyny za rękę, o całowaniu nawet nie wspominam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś już na półmetku. Poczekaj jeszcze kolejne 25/26 lat i... potem już Ci przejdzie i będzie z \"górki\". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co z wami czy nami... ja mam 22 lata i moje zwiazki to zawsze jakieś krótko terminowe -a jestem zabawna, atrakcyjna, fajna.. -tak mówi znajomi.. juz sama kurcze nie wiem a szkoda.. bo brakuje mi miłosci czułosci no i wogole jakos takoś smutaśno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety moze maja do tego ine podejscie niz faceci - np. czuja sie nieatrakcyjne , itd. ja nie potrafie lub raczej moze nie chce sie angazowac !!! w ogole nie wyobrazam sobie siebie w \"zwiazku\"... jestem urodzonym kawalerem i wlasciwie dobrze mi z tym ! a ze nie potrafie \"oszukiwac\" to i unikam spotkan \"jednorazowych\"!!! Byc moze gdybym mieszkal samotnie, z dala od rodziny, w innych warunkach to i z \"samotnosci\" nawiazalaby sie jakas \"przyjazn\" ktora moze przerodzila by sie na ksztal jakiegos \"zwiazku\" ;-) ale nic sie na to nie zapowiada...moze jak bede mial z 50 -tke i bede calkowicie sam na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 26 lat - pozdrawiam 👄 nie sposób nie natknąc się na Ciebie jak się trochę po kafe połazi:) Unikasz jednorazowych spotkań? No to jak bys chciał zacząć związek na dłużej jak nie od pierwszego spotkania? (no wiem, twierdzisz że bys nie chciał, ale sam fakt, że piszesz o tym bez przerwy zdaje sie zdradzać coś zupełnie przeciwnego;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakaka
a ja tego pana nie lubię, bo choć chętnie bym się nim zainteresowała-on nie chce mieć nigdy dzieci:O buuuuuuuuuuu, dlatego, nie dziękuję:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry.... to może napiszesz też cokolwiek o sobie? Też miałam ochotę zaczepić cie kiedyś a ten topik jest specjalnie dla Ciebie, to może coś napiszesz... pogadasz, otworzysz się... tu jesteś przecież kompletnie anonimowy:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek mniam. No sama nie wiem. Chyba przede wszystkim dlaczego to piszesz? Czy jest ci z tym źle i sie żalisz, czy jest ci dobrze i jesteś dumny że tyle wytrwałeś w czystości i się tym chwalisz? czy po prostu chcesz sprawdzić ludzkie reakcje na nietypowe wyznanie? Masz uraz bo jakaś wredna baba ci dopiekła zanim doszło do czegoś więcej? No tak po prostu pogadaj...:D A ile masz lat to już wiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> takasama W zasadzie to zainspirował mnie TMT, bo tak się chwalił, że ma ponad 23 lata (nie pamiętam dokładnie ile) i że nigdy nie miał dziewczyny. Stwierdziłem, że jestem \"lepszy\" od niego pod tym względem i dlatego zrobiłem sobie taki nick. Żadna \"baba\" mi nie dopiekła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> to fajnie, że nikt ci nie dopiekł;) zastanawiało mnie po prostu dlaczego to piszesz, a z reguły piszesz tylko taki tekst jak jest zacytowany u góry a nigdy nic więcej... Może dlatego jesteś pociągający bo jesteś tajemniczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jawiesz
musze pogadac z tym ''a ja mam 26 lat''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×