Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marekjjh

Zmuszają do małłżeństwa

Polecane posty

Gość Też facet
Po to żeby się zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet żona dla Ciebie
musi być dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy faceci to frajerzy !!! tyle ci powiem bo jesli facet wymaga aby jego przyszla zona byla dziewica to sa niech tez bedzie czysty a nie on nabiera doswiadczenia a dziewczyna siedzi pod kloszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Tak, właśnie dlatego ten temat mnie zainteresował. Tysiące osób których nie dotyczy a kilka os.ob które mają podobny problem. Cały urok forum i internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do anette
Czułbym się jak frajer gdybym wziął używaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwemu mężczyźnie nie przeszkadza, że kobieta przed nim kogoś miała, ale jak facet wie, że nie jest dobry w tych sprawach, albo ma za małego, to szuka dziewicy, niedoświadczonej, żeby się przed nią nie zbłaźnić, bo będzie go podziwiała, dlatego tylko, że nie widziała innego. Tylko po paru latach taka \"dziewica\" założy topik \"Nigdy nie próbowałam z innym, mam ochotę na romans\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Wszystkie używane laski tak twierdzą że jak szuka dziewicy to nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Do anette
jak frajer to się poczujesz jak ci ta twoja dziwica rogi przyprawi.... z ciekawości.... albo po 10 latach stwierdzi... głupia byłam... bo "wzięłam" pierwszego lepszego... no ale jak ktoś jest "cienias".... to co mu pozostaje... tylko "ściemniać" naiwne małolaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Jak taka wywłoka puszczała soię przed slubem to i po ślubie będzie ej łatwiej zdradzać. Nie zacząłem tego tematu ale koleś który to zrobił miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Do anette
dziwna teoria... a facet jak się puszcza przed ślubem to co? nie potrafisz dać kobiecie satysfakcji? jak w związku będzie miała wszystko czego potrzebuje i fizycznie i emocjonalnie... to żadna nie zradzi... a jak jakiś cienki bolek, nie rozumie kobiecych potrzeb, to fakt... to musi dziewicy szukać, żeby ją do siebie siłą przywiązać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze swoim facetem 3 lata, zanim sie pozalismy bylam dziewica on mial kogos przede mna.....dlugo zwlekalam co decyzji ale w kocu mu uleglam....bo go kocham jestesmy szczesliwi i nikt nie ma do nikogo pretensji ze on wczesniej z kims innym wspolzyl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
To tylko potwierdza moją teorię że kobietom na tym nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Do anette
a ja jestem z facetem 10 lat... oboje mamy za sobą inne poważne związki... doskonale wiedzieliśmy czego nam do szczęścia potrzeba... kogo szukamy.... ŚWIADOMIE wybraliśmy siebie!!! i jesteśmy szczęśliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
To nie ma nic wspólnego z nieudacznictwem. Naprawdę czułbym się jak frajer gdybym ożenił się wycieruchą. Poza tym nie wyobrażam sobie aby inny facet spuszczał się w moją żonę, obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na seksie ???? to sie grubo mylisz.. facetowi staje jak zobaczy ladna kobiete i od razu jest gotowy pojsc z nia do lozka !!! a niestety kobieta do podjecia stosunku musi byc pobudzona !! oj nie znasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Jak wszyscy są zadowoleni to nie ma problemu. Ja nikomu nie wmawiam że musi ożenić się z dziewicą a mi nikt że muszę ze szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \'\'też facet\'\'-jesteś żałosny.Szukacie dziewicy a po kilku latach macie kochanki na boku bo wasze dziewice są do niczego w łóżku.I to nie jest ich wina tylko wasza.Z lenistwa i braku odpowiedniej wiedzy nie potraficie w tych kobietach obudzić prawdziwej lwicy w łóżku.A one bidulki często nawet nie wiedzą jaką przyjemność może dać fantastyczny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Jak kobieta reaguje na moje sugestie. To po pewnym czasie będzie dobra w łóżku. Zresztą nie wolno generalizować. Tak naprawdę to większość mężczyzn nie zdradza swoich żon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Do anette
dlaczego obrażasz kobiety "facet"? widzisz tylko dziewice i szmaty? to ja widzę tylko przystojniaków- którzy potrafią zaspokoić każdą kobietę- nawet doświadczonę... i frajerów z kompleksami, któych szczytem możliwości jest złapanie żony, która bedzie z nimi tylko dlatego, że niczego lepszego nie spróbowała! i co miło ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że twoja
dziewczyna za ciebie nie wyjdzie, bo jestes beznadziejnym, egoistycznym,infantylnym dupkiem!!!!!!!!!!!!!!! żal jej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczyt głupoty patrzeć na kobiete w ten sposób oo ta jest dziewica to bedzie moja zona ....a potem sie okazuje ze poprostu ludzie nie pasuja do siebie w lozku ..ona woli kochac sie rano on wieczorem.....czy potrafil bys sie zmusic do seksu...jesli by ci sie naprawde nie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczonaa
też facet-> ty to sie wcale nie powinieneś żenić, bo ty nie masz żadnych uczuć wyższego rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty byłeś prawiczkiem jak ją
poznałeś???????????? :p daj coś z siebie a nie tylko wymagasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Do anette
"Tak naprawdę to większość mężczyzn nie zdradza swoich żon" tak na prawdę to w życiu bywa róznie... i faceci i kobiety z różnych powodów zdradzają... niektórzy mają taki charakter... ale wydaj mi się, że w większości przypadków... jest to zwyczajnie wina, pewnych braków w związku! o które, niestety znacznie łatwiej w związkach z osobami nie doświadczonymi życiowo, których wyobrażenia jeszcze nigdy nie zkonfrontowały się z brutalną rzeczywistością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tylko sie madrzy a pewnie sie kurwi na wszystkie strony ....udaje takiego z zasadami tylko pomysl sobie ktora dziewica bedzie chciala byc z kurwiarzem ????? (ja bym sie bala ze sie czyms zaraże a po latach wyjdzie ze ma 5 dzieci na boku) sory za wyrazenia ale wkurzja mnie tacy ludzie ktorzy tylko sie madrza a nie daja nic z siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Ty sobie takiego wzięłaś i nie masz z tym problemu i go nie zdradzasz. To jest jakiś błąd w rozumowaniu. Najpierw piszesz że dziewice zdradzają a sama nią byłaś dla swojego i go nie zdradzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO NIE O TO CHODZI
NIECH BEDZIE DZIEWICA PODCZAS NASZEJ ZNAJOMOSCI, ALE NIECH STRACI TO DZIEWICTWO ZE MNA JESZCZE PRZED SLUBEM, W CZASIE POZNAWANIA SIE. JAK I MILOSC BEDZIE TAKIEJ SIE OSWIADCZE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×