Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

co??? Własnie dobrze;)..pisz jak najwiecej ..to pomaga .Człowiek sie tak jakby\"wygada\"-to co prawda substytut rozmowy ..ale zawsze. No fakt nie ma lekko w zyciu.O wszystko trzeba walczy i sie upominac:(Taki swiat.Nie poradze nic w tej sprawie takich doswiadczen nie mam ani nie chce miec:) Jedyny epizod sadowy ktory mialam to epiczod mandatowy-maz raz odmowił mandatu i spotkalismy sie w sadzie...oczywiscie przegralismy..z policja.No jak mglibysmy wygrac przeciw nim :):)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no i dostało mi się.........:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostało??? Noo chyba zartujesz? Przecierz ja to w dobrej wierze pisze...Zebys w sibie nie watpila..bo wciaz pisesz ze tobie nie wchodzi,ze Ty nie dasz rady,ze nie masz cierpliwosci...itp.No jednym wchodzi lepiej innym gorzej:)-jedno jest tylko pewne..SAMO NIE WEJDZIE..;)w sumie szkoda nie? ja tez bym tak chciala..ale nie da sie jak ze wszystkim czego sie chcemy nauczyc.Bez wysilku nic sie nie da.Ale to tylko chciec..przelamac sie i potem juz z gorki ci poleci.Zobaczysz jaka to satysfakcja.Naprawde:)Ja nie mam tak odwago gadac -bo zawsze sie boje ze moze zle powiem czy zapytam ..a;le sporo jzu rozumie) a powiem ci tylko ze po jednym roku w takiesz szkołce to juz na wczasach sobie radzilam.I w sklepie i restauracji i cos pozyczyc -jakis sprzet i oddac np.reczniki Takie poperdułki ale juz sama bez stresu...dlatego wiem ze warto .Zwłaszcza Tobie -bo coz ja...Ja to robie tylko dla siebie...A dla ciebie to bedzie kwestia przetrwania!!! Ale Oolciu❤️ ja tego nie pisze ze sie czepiam ..przecierz wiesz..bo mnie nic do tego...ja tylko tak..jak kolezanka przy kawce pitole...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu -->no chyba po mnie bo nie wiem sama....moze obraziłam nasza Oolcie?To chyba po mnie bałagan pozamiataj....:( Ale nie chcialam zle przecierz....😢:(...... Czasem chyba sie lepiej nie odzywac no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
wiem olinku----ale chyba jkiegos kopa potrzebuję!!!!!! zasiedziałam sie w tym domu i to już rok,gdyby nie ten wyjazd to poszłabym do pierwszej lepszej pracy:) ...siedzenie w domu...nie bardzo na mnie wpływa......ja potrzebuje dawke adrenaliny!!!!!! ja należe do ludzi rozmownych,nawiazujacych kontakty,nie potrafie sie nudzić......ach,.......czuję ,że przysiadłam!!!! moze jakis psycholog...... Ewka-jestes bezbłędna:D :D o rany-brakuje mi w otoczeniu takiej osoby!!!!! dlaczego mój mąż jest taki....spokojniutki???? :) Ewka----twoja rodzina a zwłaszcza mąż mają dobrze z Tobą--zazdroszczę im .....możesz juz sprzątać,,bara bara dziś nie będzie maz wyczuł oziębłość u mnie :( a tak w ogóle to dlaczego ty tylko wpadasz rano i wieczorem????? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinku---chyba nie mówisz poważnie :D :D :d ja nie jestem obrażalska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sprzatam,na jutrzejsza kawke,bedzie czysciutko ,normalnie blysk:D oolcia,albo nie mam czasu,albo nie dopcham sie do kompa,bo albo mlody gra,albo M podrywa jakies dupy na rosyjskim czacie:D:D:D oprocz tego jak najstarsi wpadna to tez nie do oderwania,tu idzie regularna wojna o kompa:D tps sobie o mnie przypomnial,buuu,dzis zadzwonili ze do 16 mam termin ostateczny,jak w totka nie wygram to i tak dupa blada,buuuu mowia,ze pieniadze szczescia nie daja,ale bez nich,kuśwa,tez kijowo:( a teraz jak to mowila moja babcia,poznanianka z dziada pradziada:\"pociorek,siusiu na wymborek i spac\" papatki,do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Wcale Ci sie nie dostalo, dostanie Ci sie dopiero wtedy, gdy wyjedziesz i bedziesz umiala tylko powiedziec \"sorry\" i \"hello\". Wtedy bedziesz kwiczec! ;-) My dobrze Ci podpowiadamy - idz na jakis kurs! Koniecznie. A ja z pewnoscia wiem, co mowie. Niestety, nie mialam mozliwosci nauki angielskiego wczesniej, bardzo nad tym ubolewam, teraz mialabym latwiej. Ty jeszcze mozesz wziac sie w garsc, masz szanse wkroczyc w ten swiat inaczej niz ja ponad rok temu. Pomysl, ze to wszystko przeciez robisz dla siebie. Nie masz teraz malych dzieci i rzadnych innych zobowiazan pt. praca. Poswiec czas sobie. Do mojej tepej glowy tez ciezko wchodza jezyki. Nie wszyscy maja predyspozycje do ich nauki. Ale nalezy sie starac, nie mozesz wmawiac sobie, ze nigdy sie nie nauczysz. Wszystko lezy w Twoich rekach. Slonko, zrob to dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko sie przywitam i zmykam okna brudne a dzis slonce swieci i patrzec na takie brudne nie moge Ania znow chora musze do lekarza rano wstala ze szczekajacym kaszlem Pawel ryczy zab oczny mu wychodzi MOWIE wam urwanie glowy od rana a jeszcze wszyscy zaspali nawet lozka nie poscielone bo nikt nie zdarzyl Musze wypic kawe zeby sie obudzic dlatego korzystajac z chwilki pisze Olinku gdybym chciala naprawde opisac swoje zycuie to pewnie niezla ksiazka bylaby Nikomu chyba nie zycze takiego zycia Ale ten topik nie jest po to stworzony zeby sie wywewnetrzac prawda?Ale jak ktoras jest ciekawa to ewentualnie moge jesli czyta sie o koszmarach innych ludzi widzi sie ze wlasne nie jest takie zle co nie?Narazie uciekam sprzatac do tej pory zmylam 50 mertow podlog a jeszcze okna meble powycierac zajac sie chora Aniusia Ja to sie mam z nia srednio raz w miesiacu chora a jak jesien i wiosna to szpital Cieszcie sie swymi zdrowymi pociechami NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!! Za to ja mam fajnie bo na to wyprzatane lsniace mijesce wkladam pierwsza zadek :):):):) Pogoda dzis u mnie istnie marcowa:słonce na mxa ...oraz leje;) Widze ze z Was to Nocne Marki na całego-...za mnie tez tez.Ale staram sie tu nie przesiadywac bo raz przeszkadzam trochej małej spac a dwa no.....zaniedbuje mojego M-a przynajmniej On tak twierdzi..:) Mowie Wam to rozmnazanie sie to ...meczocy kawałek chleba:D-wszystko jest super i fajnie jak sie czlowiek pobzyka kiedy ma chcec i ochote ..ale jak ma sie bzykac bo akurat wypadaja\"te dni\"-łoooo matko....;)Jakas taka blokada sie załancza.Ale...radzimy sobie:D Oolciu->kamyczek jak młynskie koło spadł mi z serducha:)W sumie przecierz to Twoje zycie i Twoj wybor to co ja tu bede rady jakies Ci dawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu...:( a jednak Aga mnie ubiegla:).. A jakie u mnie????okna...ale mialam wczoraj przemyc i dzieki Ci boze ze mi sie nie chciało bo jak luneło z wieczora....a i teraz całe pokapane.....stwierdzam ze widze słabo przez nie ale to robota głupiego i odpuszczam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Jeden dzień mnie nie było, a tu proszę - kilka stron.Oj dużo mam do nadrobienia.Ostatnio mam dylemat:P:P:PJesten na kupnie perfum i waham się między Light Blue D&G, Euphoria CK i Code Armani.Z Code to chyba zrezygnuję,bo teraz \"wszyscy\"go kupują.Euphoria odtrasza troche ceną,ale raz się źyje;)Ale mam problem:P Może powiecie,że jestem pusta panna i powinnam to pisać na innym topiku,ale...Po stresach związanych z pracą, z odejściem z niej, i z tym wszystkim co się z tym wiązało mam ochotę właśnie czasem mieć\" taki problem\". Wczoraj dla moich domowników zrobiłam dobry obiadek - kluseczki śląskie z sosem pieczarkowym:)Mała rzecz a cieszy.Nawet piesek pożarł kilka kluseczek. Ostatnio koleżanka spytała jakie mamy plany na Sylwestra:)Podobno to już niedługo:)...Mój narzeczony jest jak wspomniałam domatorem, ja w sumie też nie lubie masówek i bali.I pewnie jak od 4 lat spędzimy ten wieczór kameralnie.A we wrześniu 2007 kto wie.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko na chwilę bo dziecku trzeba śniadanie ale popisałyście wczoraj musiałam wszystko poczytać przylece za chwile dobra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Pepper-->no to ja w takim razie tez sie \"łapie\" na pusta lale bo uwilbiem kosmetyczne nowinki.Perfumki jakies nowe...oczywiscie bez szalenstw ale ....koncze jedne kupuje kolejne.niestety akurat z tych ktore wymienilas nie uzywam zadnego wiec...trudno mi siie skłaniac w ktoras strone...ale...Do mnie akurat Ck przemawia-zwłaszcza meskie zapachy...mmmmm.....kupilismy raz na lotnisku taki wilopaczek miniatur Ck -roznych:Eternity,One,Pioson......I wiesz co..wszystkie mi sie podabaly..naprawde:)choc chyba Ona -najbardziej -taki siwerzy zapach0sliczny.Podobny bardzo ma tez Issey Miyake..tylko akurat nazwy nie pamietam ale tez ...wrr...;) Co do sylwestra -to chyba pierwszy raz od 7 lat nie mamy narazie planow:(Ja z tych co to chuczne sylwestry zawsze obchodza ..ze suknia i tancami...ale jakos nie bardzo towarzystwo dopisuje w tym roku i chyba skonczy sie na czyms bardziej kameralnym..Alebo jakis pub albo jaka \"domowka\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe skad huczne mi sie wzialo przez \"CH\"??...nie wie ktos?....wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie włożyłam biszkopt do pieca jutro nie będe miała czasu to zrobi ciasto dzisiaj a przy okazjii wezmedo mamy do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,slonko swieci,az przyjemnie popatrzec:) no,moze tylko przez okno tak przyjemnie jest.... a to sie przekonam ,bo mlody przyniosl ze szkoly kartke od pielegniarki na bilans i idziemy do osrodka zdrowia.......... jak ja nie lubie tych zimnych miesiecy.wrrr.... zwlaszcza przez ubieranie,kurtki,czapki,nim sie czlowiek ubierze (zwlaszcza malego)to isc sie odechciewa,tak co sprzatanko na potem,teraz wypad a oolka sobie slodko spi................ spioszku nasz,wyskakuj z wyrka:):):):) liste obecnosci podpisac:):):):) a co sie dzieje z rojka?! :( wie ktos,cos na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie rojka się nie odzywa od jakiegoś czasu mam nadzieję ,że samopoczucie dobrze i z tą anemią też daje sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynioslam na tacy sniadanko prosto na kompa;)...twarozek z pomidorem i ziolami ....i buła :) Tez oststnio myslalam dlaczego rojeczka nie wpada..mam nadziejej ze wszystko z Nia ok...... Rojeczko daj jakis znak nam ze wszystko w pozadku i tylko czasu brak zeby tu popisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przerwe w sprzataniu na karmienie maluszka wiec skrobne cos Batlan musisz miec bardzo dobry kontakt z mama bo czesto tam bywasz prawda Ja mieszkam tylko 9 km od swojej ale moja ma TYLKO synusia ktoremu gdyby mogla to serce dalaby na tacy a trzy corki ma gdzies ,nawet ja nie prosze zeby mi z dziecmi zostala jak mi potrzeba bo zawsze ma jakas wymowke juz predzej moge liczyc na meza siostre niz na wlasna matke to przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co aga ja sie chyba tez jednak zlituje ...choc nad jednym;)..tym przez ktore najwiecej na swiat wygladam..bo jak tak teraz przyswieca to słonce to.....szkoda gadac ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooojj tak mam wspaniałych rodziców i w ogóle całą rodzinę jak ktoś coś potrzebuje to cała rodzina w pogotowiu i pomaga.mama już nie pracuje to jak mi potrzeba to zostanie z małą i oczywiście jak pracowałam to ona właśnie się nią opiekowała.poza tym od czsu do czasu jesteśmy na obiedzie a na kawie to przynajmniej 2-3 w tygodniu to tylko 5 km.Marti jest jak narazie jedynym dzieckiem więc wszyscy ją rozpieszczają dziadkowie i ciotki ale jest fajnie i wesoło bardzo wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja olinku też w końcu od niepamiętnych czasów śniadanie mam zrobione u mnie kanapka z pastą z makreli ale zaraz lece zęby myć po tym ....dobre ale jak to ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
...j i jestem byłabym wcześniej,ale przecoez wy jak sie rozpiszecie wieczerom to.....rany boskie,i ma chłop rację że ich zaniedbujecie.....bo w łóżku trzeba brykac a nie w kompie:D Olinku------no cośty!!! agusiek Cie wyprzedziła....oooo!!! agusiek jest rannym ptaszkiem :) powiadasz prawdę olinku,że zrobienie dzidziusia-to nie takie łatwe ja raz przez 14 dni-dzień w dzień:D ....ale to było.....trudne w pewnym momencie śmieliśmy się z tego ale wytrwale dążyliśmy....... co prawda...dupa:( Peper------>ja uwielbiam kosmetyki i zabawe z nią ,mam ukończony kurs kosmetyczny ale załuję że zaraz poszkole średniej nie poszłam do szkoły kosmetycznej---albo na architekturę wnetrz9uwielbiam urzadzać mieszkania)takie nie zawielkie:) Ja mam dolce Gabane -blue......jest piekniutka ale to perfumy na lato,aczkolwiek ja je urzywam bo je kocham ale najbardziej kocham CK-eternity (chyba teraz są ze 3 zapachy)odnogi od początkowej więc ja kocham tę eternity pierwsze:D jest to zapach zdecydowany,nawet powiedziałabym ciężki-ale to cos dla mnie,niestety teraz niestac mnie na nie ...ale moze juz nie dłiugo....:) możemy częściej rozmawiac o kosmetykach i wystrojach domu:D :D:D Ewka---->koniecznie powies grafik kto kiedy zasiada do kompa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Monia-milka----pozdrowienia od oli:) rojeczka-----co sie z Tobą dzieje,daj chociaz jakiś znak jeśli nie chcesz już tu pisać ,puść chociaż jakis uśmiszek :) Ja dziś mam dzień wyłącznie dla siebie,tylko na chwilkę muszę wyjśc do ogrodu przesadzić róze:) wczoraj ugotowałam,upiekłam,popichciłam,dziś jedynie łazieneczka---odkad siedze w domu to staram sie wszystko porobić w piatek aby w weekend nawet nie gotować,M tylko zmywa naczynia:) Po południu biore się za siebie,upiększam........ ....moze brak mi mobilizacji do tego języka.......rozmyslałam o tym sporo,nawet mi sie śnił,tam będe wskazana i wiem że będe musiała.... :) :) leniem raczej nie jestem,bo ja naprawde bardzo chcę!! ale ucze sie tych wszystkich słówek stopniowo,a na nastepnym przypomnieniu-zapominam sporo :) .....czy cos pominełam.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanki pozdejmowane.....w sumie ze wszystkich okien:)...ja to jestem taka poj.....a najpierw mowie ze nie a potem to juz hurtem...i jeszcze sobie taka koncowke ubilam ozdobno od karnisza...dziewczyny od Ikei beda wiedzialy o co chodzi:(.....moze jaka kropelka zaradzi cos.. A ryby......ja to wogole w domu ryb nie smaze choc lubie -bo potem tak smierdzi ze 3 dni jeszcze czuje ta rybe w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,pozwolilam sobie w naszym imieniu napisac do rojki maila,czy u niej wszystko ok,przeslac pozdrowienia,itp. chyba nie macie mi tego za zle? a teraz juz ide do tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×