Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

zadzwoniłam dzis.Bardzo miły pan mnie poinformował ze w tej chwili nie robia bo na rynku jest problem z tym kontrastem do wpuszczania.A ze Oni nie robia ze sola fiziologiczna tego badania.Ze to nowa metoda i nie robia zdjecia rtg. tylko obserwuja splywajacy kontrast pod aparatem usg 2 d na zywo-jak spływa.Nie wiem czy dla pacjentki to akurat robi jakas roznice ale ok.Powiedzial ze w grudniu juz beda robic.Ja na to ze mnie pasuje bo i tak chce poczekac do konca cyklu czyli konca listopada.Potem @.Czyli tak mi pasi po 05.12 On na to zeby dzwonic pod koniec miesiaca bo z terminem nie ma problemu.Zazwyczaj z tygodnia na tydzien umawiaja.Badanie kosztuje 500 zł. wiec nie dziwi mnie ze tlumu nie ma.Pytanie moje podstawowe\"czy boli???\":)...pan na to ze nie.Ja na to \" a tak szczerze?\"..pan na to\" szczerze tez nie\" i w smiech..Wiec ja mu pod koniec pytanie podchwytliwe czy moge przyjechac sama autem czy lepiej zeby był ktos ze mna gdybym sie nie czuła dobrze.On na to ze oczywiscie ze sama -i ze to wcale nie jest jakises inwazyjne badanie.Hmmmmm....o znieczulenie nie pytalam .ale moze tak jak piszesz podaja.Wiem tylko ze mozna kilka godz. wczeniej zazyc kilka razy No-spe-bo ona dziala rozkurczowo na miesnie gladkie i nie powoduje iodruchowych skurczow jajowodow-a to chyba one powoduja to nieprzyjemne uczucie. Ehhh.....no wiem ze to badanie to nic przyjemnego.Naczytalalam sie trochw.Tez babki pisza tak jak Ty.Jak miały w szpitalu to wspomnienia sa takie jak Twoje:9..Nie wiem czy prywatnie sie to rozni czy nie...ale chce miec pewnosc taka jak Ty masz zanim na taka laparoskopie sie zdecyduje -bo moze sie okazac ze sa wystarczajaco drozne i wtedy po co mi ona?.....Człowiek to czasem glupieje od tych wszystkich opini,lekarzy....najgorzej jak wszystko porobie .M sie przebada -wszystko wyjdzie dobrze a dalej nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no własnie Monic-->tak sie zastanawiam o co chodzi?bo do mnie nic nie przyszlo.a to o czym wspominalyscie to nie byly zdjecia Mini tylko to byla chyba\"samotnosc w sieci\" od pepper...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś-->kope lat:) Juz sie martwiłysmy ze zabiłas moze M.i zamkli cie czy co....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
witaj MONIA-----:) :)🌻 🌻 jak miło że w końcu zajrzałaś do nas:) nie wiem co mi przysłałaś na maila ale niestety nie moge tego za nic otworzyć,,a zdrugiej strony to w końcu powinnas z batlankiem odwzajemnic sie zdjęciami :) dziewczyny wyślijcie jakie macie-bez przesady ja wiem,ze zawsze chce się podesłać to najpiekniejsze,ale same zobaczcie że olinek wysłała nam te takie wystawowe zdjątko--nic dodac nic ujać a mimo to wysłałam swoje......bez porównania ona jest ładniejsza ale to nie o to chodzi......chodzi jedynie o To abyśmy przynajmniej wiedziały z kim klikamy dla mnie nie jest wazne czy ktoś jest piękny czy brzydrzy czy wysoki xczy niski czy szczupły czy chudy----to nie jest w życiu ważne!!!!! bynajmniej ja to tak spostrzegam,zawsze patrzyłam na harakter człowieka czy to kobieta czy mężczyzna!!!!!!!!!!! jak chodziłam ze swoim irkiem to moje koleżanki zrobiły mi przykrośc -powiedziały,że stac mnie jest na ładniejszego faceta.......płakałam bo to było bardzo przykre,moze i stac mnie było na jakiegos przystojniaczka ale ja patrzyłam na wrazliwośc człowieka i dalej tak jest...... moje koleżanki pozostały same...bo męzowie.....poszli....sobie....do ładniejszych!!!!!!!!!! mam nadzieje ,że nie przeczyta ten wpis mój mąz .....opisałam to wyłącznie dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinku-----samotnośc w sieci mam--pamiątka po pepper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka-->:)Ty jestes wariatka...ja nie moge:D:D:D...przecierz Twoj chłop bardzo fajny.Wysoki ,szczupły..o co chodzi?ma miec buzie jak lala?Lala to Ty jestes ;)jak bedzie Majeczka to niech bedzie po mamusi lalusia i juz:D.....no a juz z ta uroda moja to pojechalas na maxa hahahahahha......Oj chyba musze jakis zdjec poszukac takich po wsatniu z łóżka....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinku---ja też byłam monitorowana w trakcie wpuszczania kontrastu........ wyszłam z badania biała,myślałam,że nie dojad edo domu..... prywatnie wiem,że inaczej robią to badanie,bo jak kiedyś leczyłam sie troszkę prywatnie to poinformował mnie gin o tym.....ze to badanie u niego w ogóle nie boli....no właśnie 500zł ....ja nie mogę sobie pozwalać na takie wydatki.....na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinku-hihihihihi dawaj te zdjęcia!!!!!!! :D :D :D ale rozbierane,......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ja tylko wam napisałam co powiedziały moje koleżanki-i to te bardzo dobre.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego Oolcu mam nadzieje ze nie boli bardzo.I ze dowiem sie cos nareszcie z innego zrodla. Hahahah...no cjcialaby brzu=ydkie i rozbierane:D....no nie mam takich bo ja jestem piekna nago jak bogini Venus:P.......;););) Nic przy Was zrobic nie moge ...nnooooo...jeszcze prasowac nie skonczylam a do sklepu to za mnie skoczy chyba leon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie miałam wyjść z małą na spacer i po zakupy a tu dupa blada zaczeło padać musze poczekać,ale za to poszłyśmy do piwnicy zaniosłam troche rupieci które oczywiście mój M przytargał ale ani myślał sprzątnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek tak tak Ty to istna wenus może masz jakieś w pianie niekoniecznie morskiej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie - dziekuje peper za e-booka. I jeszcze raz - nic nikomu jeszcze nie wyslalam. oolka --> :-) olinek --> Ano nie zabilam. Awantura znow byla z powodu jego dawnej bliskiej znajomosci z pewna pania. Podobno to wszystko jest zakonczone. Ale ta suka nadal czasem odzywa sie na jego gg! On twierdzi, ze nie ma z nia kontaktu. Prosilam, by zmienil swoj nr gg, ale powiedzial, ze tego nie zrobi bo to jest jego \"ukochany\" numer od chyba 10 lat i jest do niego przywiazany! Fajnie, co? Pozniej poprosilam o to, by chociaz zablokowal numer tej fladry. Nie zrobil tego. Zapytalam, czy w ten sposob dowartosciowuje sie widzac, ze ona ciagle o nim pamieta, posyla usmieszki i dupe nam zawraca. Uwaza, ze robie sceny i niepotrzebnie sie czepiam. Szlag mnie chyba trafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśle wam te fotki tylko wiecie mój M to musi mi pomóc bo te program to jakiś dziwny jest,a on to ciągle nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncie-->wez ja spierdol kiedys i juz.Wjedz jej na ambit moze poskutkuje.Takim to trzeba miedzy oczy wyjechac bo sie nieodczepi jak rzep... Taaaa...ze mnie Venus jak trza...:) batlanku do mnie tez...:) A no tak Moni nie bylo jak my mialysmy zapoznawczy dzionek.Juz Ci moniu zapodaje siebie ale czekam na vice versa...od razu do Aguli bo zaraz bedzie jojcenie czemu pomijamy ..;)...ale ja tez zadam i domagam sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
:) :) :) :) olinek---rób ta pianę!!!!!!!!!!! wypiję jeszcze z wami kawusię bo nie piłam i biore sie za prasowanie bo od piątku wisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak tylko ze agula nie podala adresu:(...oj to ciotka z niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Monia-poproszę o zdjęcia!!!!!!!!!!! Batlanku----bez wykretów!!!!!!!!!!! agusiek-też!!!!!!!!!!!w końcu poznała nas już od podszewki!!!!!!!!!!!! oi w dodatku pogoniła nam kolezankę:D ewka------a ty co myślisz,że twój M na wystarczy!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a jak się wam nie spodobam chyba się wstydze wysłać te zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka no cos Ty;).....hahahah..nie dam zadnych golasow...:D:D:D..nie mam takich-no moze tylko jakies akty artystyczne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanek--bo ja tam chyba podskocze do Ciebie i cie troche popedze.Ja chce tylko wiedziec jak wygladasz?Czy jestes blondynka czy ruda.Jak sie usmiechasz.Jakie masz oczy ?itp? czy to zle.?Sama piszesz ez to fajnie jak sie zna czyjas twarz.Jak pisze do Oolki teraz to mam ja przed oczami-widze jej usmiech i te blad włoseczki sliczne klamra spiete...no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka i olinek spr.swoje skrzynki wysłałam wam zdj.mojego M na próbe i dajcie znać czy doszło to wyśle więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
batlanku------przestań!!!!!!!!!proszę!!!!!! wygląd to nie wszystko!!!!!!!myśliszże ja wam nie w2stydziłam się wysłać swoich zdjęć jak mi wysłała olinek!!!!!!profesjonalne zdjęcie!!! a jednak wysłałam.........w realu wyglada sie inaczej niz na fotkach:) olinku------dawaj te artystyczne zdjęcia!!!!!!!!!!!już!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałyście wysłałam też ewce a przy moni się program zawiesił i nie da teraz już nic zrobić zobacze potem dobra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Dziękuje Batlanku:) Piękna para z was:) nie uwierzysz ale wyobrazałam sobie tak Ciebie:)Sliczniutka jesteś a mąż!!!!!!!!!!!!!:) :)łał jaki przystojniaczek!!!!!!!!!!!!!!! :) a córcia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
dostałam 2 jedno męza a drugie wasze wspólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu a do mnie nie doszło nic:(...a na mamibecia@interia.pl posłalas?? bo nie ma nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×