Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Batlanku podsyłam ci lineczka do fajnych firanek bo wiem ze Ty lubisz urzadzanko..i oolcia tez to soebie pobuszowac mozecie:)...Mnie sie te dzieciece firanki podobaja-mozna zamowic.Tylko pomierzyc musze bo kurcze one sa na 150 cm. wysokie a nie wiem czy u mnie to nie za mało... www.wisan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma w pokoju z kubusiem puchatkiem jest zachwycona i wygląda super w pokoiku a szukałam do kuchni wiesz jakiej widziałam ją kieduyś w sklepie albo leroy merlin albo w innym markecie w magdzie m agata je ma w mieszkaniu są dwa kolory jedna ciemna czrwień w zielon różyczki i odwrotność oliwkowa zieleń w czerwone różyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wlasnie kuzyna pomysl byl zeby troche M zaintrygowac i dac mu do myslenia ze nie on jeden na swiecie ZE mna tez jeszcze ktos moze sie zainteresowac Zniszcz go jego wlasna bronia skoro jemu wolno dlaczego ty nie mozesz Czasem tak trzeba zeby im oczy otworzyc moze wtedy spojrzy na ciebie inaczej.Jak sie z toba zenil to nie bylas nudna i nieciekawa ....To wlasnie sa tylko preteksty zeby z domu wyjsc bo kolesie.Jak sa wazniejsi od ciebie i dziecka to niech z nimi spi ...U nas bywalo tak ze tygodniami do M moglam sie nie odzywac jesli zalazl mi za skore i rozmowy nic nie dawaly to moje milczenie zawsze dzialalo Ignorowalam go tak jak on moje prosby Ja wiem ze kazdy jest inny ale z tego co czytalam to ty starasz sie caly czas zeby bylo dobrze. Monia a moze przestan sie starac daj sie jemu wykazac skoro mowi ze cie kocha niech cie o tym przekona bo mowic mozna swoje a robic swoje Wiecie co a nie potrzebna wam pani psycholog?tak sie chyba zachowuje ale winika to z tego ze mam najdluzszy staz malzenski i przechodzilam ze swoim niejedno i dalej jestesmy niedobrani ale staramy sie zyc ze soba nie obok siebie Ale wiesz Monia chcialabym kochac swojego tak jak ty swojego tylko on to troche nieladnie wykorzystuje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
wróciłam ze spacerku----z pieskiem:D :D agusiek----->ach ty....czekasz nafotki....tak???? hmmmm,dawaj pierwsza:) :) Batlanku-----> kółko gospodyń wiejskich to ja mogę urzadzać z aguśkiem ale z Tobą to chyba do tej samej szkoły chdziłyśmy:)tylko ja do starszaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku --> Nie dostalam na razie nic od Ciebie. :-( Moj obraz. Taaa... To pastele. Tak naprawde to chyba nie umiem malowac. I mam bardzo ulatwiona sprawe bo maz mi kupil zestaw, gdzie sa narysowane delikatne kontury obrazu. Wies - chaty, chlop na wozie, kon... Mam pobrudzone palce. :-) Ale bardzo mi sie to podoba. Nie wiem czy umialabym namalowac cos sama. Moze kiedys Wam sie pochwale skonczonym dzielem. Kiedys wrozka, czytajac mi z reki powiedziala, ze mam zdolnosci manualne i artystyczne. Ja jakos tego nie czuje. Ale kazda babka, ktorej zdobie paznokcie mowi mi to samo. :-) aga --> No wlasciwie masz racje, Was jest wiecej, wiec kasy na zycie idzie wiecej. Dzieki za mile slowa i chec pomocy. Ja chyba nie jestem stworzona do kombinowania. Ale nadejdzie kiedys dzien, w ktorym ja spakuje walizke albo on zacznie zyc wg moich zasad. Na razie musze sobie jakos radzic i wytrzymac. Teraz znowu jest w miare dobrze. Chcialabym to wykorzystac. Wiem, ze to chore i glupie. Firanki sa przepiekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia może mi się uda później olinek piękne te zasłonki ale teraz to mi się nalesniki palą narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Przejrzałam cały katalog......i stwierdzam ,że jestem wybredna:( :( podoba mi się z całego katalogu tylko jedna firanka-bardzo podobną mam w kuchni:) woal z gipiurą str.37 oraz :) ręczniki szarotka str 14 dywanik łazienkowy gaja str.14 brelok ŚW.Krzysztofa str.16 :) .......ale jestem szczera aż do ...bólu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tez mało sie podoba...ale akurat te zasłonu zielni takiej hawajskiej z rozem idealnie pasuja do mojej sypialni.bo u mnie własnie i taki roz i zielen dominuje.Kiedys bya taka seria w Ikeii.ale teraz przezucili sie na inna kolorystyke i juz nicdokupic nie moge.a po sklepach tez albo marnie z wyborem abo ceny strasza.a ta nie jest jeszcze taka zabojcza.Ale moje drogie jakby kroras zadała sobie trudu bo nie bardzo rozumiem.Czy to jest cena za sztuke? to co mam sobie sztuke kupic? myslalam ze zasłony sprzedaje sie parami? Jeszcze raz link..i pleas wyjasnijecie jak Wy to rozumiecie?? http://www.wisan.pl/produkty_r2.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale kopiuje dobrze a nie otwiera tak jak trzeba.no nic wiec cala stronke kopiuje .a chodzi i mi o zielone apollo.Na szelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skopiuje bo to jakies pojebane.:(Wciaz kopiuje strone poczatkowa choc kopiuje zupelnie inna...nic z tego nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
podaj stronę i tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak wczytawszy sie uwaznie to owszem jest to cena za sztuke czyli 2 x 46 zł +koszty przesyłki wiadomo.Zastanowie sie nad tym.O widze ze popoludnie nastało i puchy jak narazie.U mnie po obiadku.M zrobił pyszna pizze .Jedna salami ,druga ze szynka i kukurydza a dla mnie z szynka i gruszka..bo ja taka popioerniczona jestem ze uwilebiam łaczyc miecho i wedliny z owocami;).....Tylko ze tak nasyfił przy okazji ze zjebka byc musiala...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolcia na tej stronce w tej wyszukiwarce na gorze wpisz tylko Apollo to od razu otworzy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ja jutro bede robiła pizze a moze masz dobry przepis na ciast???? olinku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M -robi pyszna ale On cukiernik to wiesz ...na oko robi a nie z przepisu..ale moge zapytac co daje i ile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
olinku-----zasłonki ładne,ale firanka to dla mnie za pstrokata za dużo poruzrzucanych kwiatuszek:) gdyby one w rządku stałe:) ale to moja sugestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja zasłonki chce wlasnie.Bo firanka wystarczy biala gladka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak na chwilę bo mój M w domu więc trzeba posiedzieć razem Monia-- wysłałam Ci zdjęcia jeszcze raz ale nie wiem czy doszły daj znać jeżeli nie to może na inną skrzynkę będzie się dało wiesz. naleśniki wyszły super zjadłam dwa i pękne zraz małej nie kładłam dzisiaj w południe spać bo chce ją wcześniej położyć żeby z M oglądnąć film i poprostu się nie da zwariować można to narazie papapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
nikogo nie ma????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
dobra....to idę wziąc sie za tę makrelę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlan --> !!! Dostalam zdjecia! Normalnie ksiezniczka z Ciebie! To ja chyba Wam tych zdjec jednak nie posle... oolka --> ja jestem \"z doskoku\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Moncia-----nie przesadzaj bawisz się tylko z nami----dawaj te zdjęcia-całej rodzinki,jak trzeba bedzie to ja jeszcze fotkę psa wam wyślę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aczkolwiek trzeba przyznać ,że batlanek jest piękna 🌻 a jej M-hmmm cudo?????? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawac dawac nieopitalac sie.Jak wroci pani przewodniczaca z aerobiku to ma miec na skrzyneczce juz Monie ;) Zasłonki zamowione-beda jak znalazl na swieta na okno:)...nawet M sie spodobały.wiec jak mam jego akceptacje to kluje zelazo...hihihihi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×