Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

No niestety nie jest to prywatne forum.I wolno pisać każdemu.;)I nie każdy kto interesuje się literarurą, kinem jest intelelktualistą:)No,ale rozumiem,skoro nie piszecie o wykształceniu to dla Was trudny temat,a książka to za trudny przeciwnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam się na czarno....no cóz czarna owca musi być!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,dlugi ,czarny nicku-moze Ci mamy swiadectwa i dyplomy mamy wyslac zebys poczytala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzam was coDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzam was coDDD
mam czarny i pomarańczowy nick:D:D:D żałosne jesteście!!!WSZYSTKIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz pozostaje nam...tylko ignorować Cię!!!! żałosna jesteś!!!! ale Ty przecież wiesz o tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ale ty masz kulture ja nie moge wole byc zakompleksiona niz taka prymitywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka o co chodzi??? ja się już pogubiłam wyśle ci na maila moje gg bo nie chce żeby się znowu ktoś pod kogoś podszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę być w Twoim mniemaniu prymitywna, niż zakompleksiona;)No,ale jeśli masz powody do kompleksów to już Twoja sprawa;):P Nie wnikam.I współczuję Wam jeśli Waszymi jedynymi rozrywkami na \"poziomie\" :D:D:Djest Internet\":)Może jednak będę Was częściej odwiedzać.Tak dla relaksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? A coz tu sie dzieje? Dziewczyny.....nie zwracajcie wogole uwagi na pomarancze:) Przecierz tu niczego nie napisala ani prawdziwa Gayaa ani Aga....żenada.. Ja rozmoawiam tylko z moimi dziewczynami...Oolciu i Tobie przypominam ze w kazdej chwili ktos moze napidac jakies bredy pod Twoim Nickiem za ktore pozniej bedziesz sie tlumaczyla niepotzrebnie.... Kobieto ktora nas poczytuje...po co te wywody? my tu piszemy o tym o czym mamy ochote.O codziennych rzeczach -bo taka mamy chec..Ja bynajmniej nie narzekam na samorealizacje.Ucze sie jezyka,nie mam zaleglosci ani w kinie ani czytaniu-poniewaz duzo czytam.Ale wcale nie mam zamiaru tu nad tym sie rozwodzic..Weic pleas wrzuc na luz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam kompleksów ineteresuje się historią starożytną,filmem, parapsychologią,malarstwem między innymi fantastyką ale lubie tematy o zupkach i kupkach uuhhhaaaa uuhhhhaaaa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie maile ty olinku i batlanku... a reszta ma na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich zainteresowanych:):) przepraszamy----ale juz jest topik ZAMKNIĘTY: na AMEN!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie tak.. Dlaczego mamy stad isc? Kiedys ktos załozyl ten topik dla wszystkich chetnych osob.I On nadal taki jest.Kazdy kto tu wchodzi jest zawsze miło przyjety.M oze miec wykształcenie jakiekolwiek albo nie miec wcale...moze pracowac i niepracowac..moze byc kazdym.. I nic sie nie zmieniło. Dlaczego ludzie potrafia sie nawzajem szczuc??? Czy to ludzkie? Czy tak zachowuja sie wykształcone wysoko osoby?jesli tak ..to smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA TYM TOPIKU BEDZIE JEDNA ZASADA NIE ROZMAWIAMY Z POMARANCZOWYMI NICKAMI to sie sprawdza dziewczyny.Ja z racji moich staran o dziecko pisze jeszcze na te tamty na fajnym topiku na innym foru.Tam sie to stosuje.I nikt nie dyskutuje.Nigdy.wiec taka osoba pisze sama ze soba skoro jej to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza to ja ide zaraz małą do kąpieli itd.więc jutro mnie nie będzie bo jade rano do mamy o 9,30 lookne tylko rano na chwilę chyba że siostra będzie w domu to tam na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łołołóło matko---:):) czarna jestem---wolę byc blondynką:) ale czarna owca też musi być! :D ...to o czym my sie będziemy uczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×