Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ohhhh...sama nie wiem-ja tez im wspolczuje choc same sie doprowadzily do takiego stanu... Ale zobaczcie-zamiast to negowac,krytykowac to co sie robi???Ano sensacje.Bierze sie te chore dziewczyny do reklamy,pokazow mody- wmawia im tym samym jakie sa piekne....a nam ze my grubie wciaz i wciaz.No bo niech stanie ktoras z nas przy takiej.No rozmiar 38 przy nich to przecierz otylosc wrecz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bajka dla Mamy i Taty Pewnego słonecznego dnia na zielonym wzgórzu Pan Bóg tworzył Tatę.Ponieważ miał dużo gliny postanowił go ulepić jak najlepiej i najdokładniej.Szczególnie dużo pracy włożył w męskie dłonie,które miały być solidne,silne i mocne,a nade wszystko bezpieczne. Kiedy Bóg lepił Mamę nie miał już tyle gliny co przedtem,skąd jej ciało wyszło bardziej smukłe i delikatne.Ostatni,bardzo duży kawałek gliny Bóg przeznaczył na ulepienie kobiecego serca- miało być kochające i wrażliwe.Kiedy całe dzieło zostało ukończone Pan Bóg uśmiechną się szeroko i stwierdził ,iż to co uczynił,jest bardzo dobre,po czym tchnął życie w obie osoby. Mama i Tata żyli w raju bardzo szczęśliwi.Ale pewnego dnia nie posłuchali Boga i ulegli pokusie. Musieli odejść z raju i zacząć ciężko pracować na ziemi,która stała się teraz ich domem.Mijały lata-Mama i Tata mieli dzieci,które zaludniały coraz bardziej ziemię.Dobry Bóg z uśmiechem spoglądał na ukochane przez siebie istoty. Aż któregoś dnia Tata zapomniał ,dlaczego Bóg dał mu silne i mocne ręce.Przestał pomagać swojej żonie w pracach domowych, nie bawił się już ze swoimi dziećmi,nie budował z nimi zamków z piasku,nie chodził na długie spacery do lasu. Zajął się swoja pracą zawodową i zapomniał ,że to właśnie on jest srażnikiem domowego bezpieczeństwa,że to właśnie jego silne dłonie miały budować dom, a jego męstwo miało napawać całą rodzinę odwagą na każdy dzień. Również Mama zapomniała ,dlaczego ma tak wielkie serce.Zapragnęła,jak i Tata wychodzić na cały dzień do pracy,zajmować się swoją karierą i odnosić sukcesy. Z czasem założyła klub kobiet walczących ,a ponieważ coraz bardziej brakowało jej czasu,zrezygnowała z posiadania dzieci. Mijały kolejne lata,Mama była mamą tylko z nazwy,zagubiła się zupełnie w kolorowym świecie.Jaj serce stopniowo malało i malało-tak ,jak każdy narząd,który nie jest używany.Tata przestał być tatą zupełnie ,zapominał o obowiązkach rodzicielskich i bezpieczeństwie, którego miał strzec swoimi silnymi dłońmi.Mocne ręce oczywiście przydały się jako narzędzie zbrojne czy narzędziem sukcesu,ale tylko na tyle. Któregoś dnia Mama i Tata obudzą się zagubieni ,samotni sami ze sobą,zdziwieni,że wcale nie dogonili szcześcia.Może wtedy spojrzą za siebie,do tyłu i zobaczą uśmiechniętego Boga,który lepi z gliny bezpieczne dłonie szcześliwego Taty i wrażliwe serce szcześliwej mamy. Może spojrzą..... To taka bajka-jakby ktoras miala jeszce watpliwosci czy wychowujac swoje dzieci i poswiecajac im swoj czas -robi dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie wskakuje na rowerek a póżniej na ......tylko musze postawić do pionu:D:D p.s dozwolone od lat 18!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat na jutro...wasze ulubione-.łatwe,szybkie i nie za drogie sałatki. Prosze sie na jutro przygotować!!! ...moja ulubiona jest sałatka grecka z serem feta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi temat.....proszę dodać!!! :D :D według waszych upodobań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ulubiona salatka jest taka jak Twoja- i zamwaiam ja wszedzie gdzie sie da;)..... w domu zadko bardzo robie salatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje dzis zmeczenie materiału...taki dzien.Jutrzejszy tez bedzie w szybkim tempie -no ale coz...Zycie zycie...:) Nie wiem czu nasza Ewunia jeszcze posprzata dzis......Nikt jej nie zastapi. Ewciu wracacaj do nas szybko!!!!! Spijcie dobrze Mychy i Kocice tez;)..ja uciekam myju myju...jak znajde siłe to sie jeszce pouintelektualniam...mam ksiazke do skonczenia zeby nie bylo tak łatwo po angielsku....i tak jakos ja mecze bo nie bardzo mnie wciagnela-przynudnawa nieco:(....... Temat na jutro : oprocz sałaty:) Najfajniejsza ksiazka albo ostatnio jakas fajna!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też macham do Was łapką na dobranoc. A jutro nowy dzionek i nowe tematy:)Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozpisałyście wczorajjjjjjj musiałam wszystko poczytać. ooooo mamy nowe koleżanki to super ❤️ lece małej ze śniadaniem i dzisiaj będe zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak miło być prawie pierwszą:D ...dla kogo faffe??? z ciastem z rodzynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dzisiaj mam biegający dzień, bo jutro mamy gości i robię z gońca i kucharza:D Tak na szybko,ale później wpadnę;) Ksiażka, Nie ostatnia przeczytana,ale jedna z lepszych w ostatnim miesiącu:\"Codziennik\"- Daniel Passent. Bardzo lubię literaturę w formie pamiętników, dzienników, no chyba zwyjątkiem \"Bridget Jones\" Sałatka... Tu będzie trudniej bo często robię i raczej to są wymyślane kompozycje, ale z generalnie \"tradycyjnych\" skaładników i raczej mniej wyszukane... Ale z ciekawszych to sałatka z dodatkiem selera konserwowanego, sera salami, wędzonego kurczaka, konserwowanej soi:)Smacznego i spadam na zakupy.Acha za fetą też przepadam:D Buziaki CZEKAM NA PROPOZYCJE KULINARNO - LITERACKIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co????? u mnie jest przepiękna pogoada-taka tez i była wczoraj!!!!CUDNA!! przypomina mi wiosnę,moją ulubiona porę roku:) świeci ostro słoneczko ,nie ma ani grama wiaterku:)a przy tym piowietrze takie ostrzejsze,świertnie sie czuje przy takiej pogodzie-pozytywnie dzis jestem nastawiona do świata:)Mam chęć do działania..........:D Jeśli jutro równiez tak cudnie sie zapowie ogoda to jedziemy połazić po łazienkach :) moze bdzie chopin-grał???? lubie jego muzykę -inspiruje mnie:) :) Dzis wypije z wami kawkę posiedze chwilke i zmykam do ogrodu----tak tylko sobie posiedziec,podelektowac się pięknem życia:) jeśli mam cos powiedziec na temat sałatek,to tak jak juz wspomniałam moją ulubioną do obiadu-i nie tylko:) jest sałatka grecka z feta i koniecznie z czerwona cebulka i oliwkami!!! oczywiscie cały podkład tej sałaty to sałata lodowa,jest bardzo soczysta i wyjatkowo krucha:) Mój M uwielbia na słodko-ale ja nie robie bo nie lubie:( natomiast pyszna robie jeszcze sałatke z kurczakiem i ryzem:) Chciałabym abyscie tez opisały swoje sałatki:) szczerze mówiąc nigdy sama nie robiłam z tuńczykiem?(a mam 2 puszki:)) tuńczyk jest bardzo zdrowy:)moze któras z was robi z tej rybki:) ????? Jeśli chodzi o ksiażki to nawet zapisana jestem tutaj u siebie w biblotece-ale przeważnie nie ma te które chce przeczyta ć:) Ostatnio czytałam poczwarkę-nie pamiętam autorki aczkolwiek bardzo znana,dl mnie to była ciężka książka. Tera prawie kończe czytać paula coelho\"jedenaście minut\" :) lubie jego ksiązki.Alchemika czytałam 3 razy-i to w róznym wieku i zakażdym razem inaczej odczytuję tę ksiązke:) Ja nie stety nie mam pamieci co do autorów ksiązek,ale jeśli któras mnie \"oczaruje\"to potrafię nic innego nie robić-tylko czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ja czytałam jedenaście minut 1,5 roku temu bardzo mi się podobała a teraz zakończyłam zorze polarną super świetne opisy krajobrazu i zwyczajów panujących na Alasce b.ciekawa aktualnie mam zaczęte dwie książki \" duma i uprzedzenie\" bardzo podobał mi się film, i \"solaris\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Misiaki:) O widze Kiciunia jest;).....miałłłłłłł....;);) Nooo Batlanku -jak tam szykowanko na gosci??? A i Pepper widze na tym samym wozeczku \"jedzie\":D Oj weekend sie zbliza i znow przepustoszy nasz topik.... No coz ja o salatkach wywodow nie narobie bo ja uwilebiam ale jakos nie jestem fanem pitolenia sie z nimi.Wiec w domu robie zadko.Nie jestem w tym temacie wybredna i lubie jak leci:) Kiedys prym wiodla z tynczykiem -puszka tunczyka -2 gotowane jajka -paczka ryzu ugotowana ale nie rozgotowana:) -majonez -przyprawy Prosta - bardzo smaczna Te o ktorej piszesz Pepper tez jakdlam i pyszna jest.Jadlam tez podobna modyfikacje tez jest seler konserwowy ,szynka,ser zolty starty,kukurysdza....i tez pychotka Co do ksiazek -to ich pochlaniam kilogramy wiec ciezko wybrac jedna ktora bylaby naj.To zalezy od gatunku a tu tez mam rozne preferencje. Bardzo lubie sensacje wiec wiadomo ze wszystkich Ludlumow,Clansych,Folletow itp....zaliczam;) Bardzo podoblay mi sie \"Igła\"-Folleta oraz\"Czerwony krolik\"-Toma Clansyego Pierwsza o niemieckim szpiegu(byl nawet film na jej podstawie) Druga o kulisach zamachu na JP II Obie swietne:) Bardzo lubie i wracam tez do Umberto Eco-\"Imie Rozy\" A duze wrazenie zrobila na mnie ksiazka autora \"Mechanicznej pomaranczy\"Antoniego Burgessa \"Czlowiek z Nazaretu\"-nie potrafie Wam powiedziec o swoich uczuciach i przemysleniach po przeczytaniu jej.Jezus ukazany jest tam jako zwykly czlowiek z wadami..żona...ksiaka poprostu the best:) Moglabym w tym temacie bez konca;) Aha...jak ktos lubi thillery medyczne to polecam Robin Cook-napisał ich mnostwo a kazda swietna! Ostatnio natomiast przeczytalam kilka ksiazek autora Denisa Lehanea i tez uwazam ze bardzo dobre.Na podstawie jednej z nich nakrecono np.\"Rzeke tajemnic\" No a teraz biore sie za jakas robote .bo mam Zurek w planie z biala kielbaska i sosik pomidorowy do golabeczkow ktore jeszcze mialam zamrozone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te w formie pamiętnika też uwielbiam czytać nie tak dawno czytałam \"Wiktoria - majowy kwiat Brytani\" o królowej angielskiej Swietnie się czytało polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zerkam zerkam..:) Natomiast niecierpie litertury ze tak powiem \"kobiecej\" ..romansidel i calej ten nudy z happy endem....Dla mnie strata czasu i nuudaaa na maxa-wole gazete poczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo \"rzeka tajemnic\" widziałam też film fajne bardzo mi się podobała książka \"zaklinacz koni\" ale film już mniej lece bo mam tyle roboty że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurek sie pichci a ja dopiero cos jem:).... No tak oolka zadala \"zadanie\" i polazla do ogrodeczke.W sumie super -jak jest domek-to sie otwiera tylko drzwi i juz..w lecie kawa na tarasie albo pod drzewem...Mnie zostaje niestety balkon;)...ale leoszy rydz niz nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ubieram małą i idiemy do parku mam się tam spotkać z siostrą to połazimy też po sklepach. olinek nowe zasłonki już wiszą ale masz fajnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem:) była u mnie szwagierka-pogadałyśmy sobie o wspólnej teściowej.....ten temat nigdy nam sie nie kończy:) :) ale i owszem pomału uciekam,na 13 umówiłam sie że wpadne do kolezanki,jest na zwolnieniu...wiec mozemy pogadać:) ja lubie ksiązki biograficzne,ale nie tylko :) ....u mnie pogoda nadal cudna!!!! Mam zamiar dzis jeszcze karpatke zrobić bo M marudził mi wczoraj ,że dawno jej nie robiłam,no i zupke zrobie moze buraczkową,ale sie ucieszy:D:D(m-nie przepada za zupkami,hihi) ....no i własnie sałatke chciałabym jakąś na weekend sprawić-ja często na sobote robie sałatki,tym razem wypróbuje z tuńczykiem.....Olinku rozumiem,że te składniki które napisałaś należy warstwami układać?????? a może któras jeszcze cos napisze--co???? Moncia----gdzie Ty sie podziewasz babo:D:D Ewka------żyjesz jeszcze???w necie?:D:D Batlanku-----no i jak ,schabowy -bedzie!!!:D:D stresujesz sie kobietko:D:D??? a na deser co wymysliłaś????DESER musi być! Pepper-------jak Twoje samopoczucie i układy sercowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisza wisza batlanku..poskakalam wczoraj po krzeslach.Nialam je zostawic na swieta ale.....;) No to udanych zakupow i milego spcerku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku---zrób zdjatko jak reprezentuja sie nowe zasłonki:) czy w końcu czekasz z założeniem na Świeta?:) o rany -ja tych Świąt jeszcze nie czuję!!a tu wystawy sklepowe tak zachęcają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu nie nie warstwami:) Rozgniec widlecem tunczyka i wymieszaj z ryzem .Dosyp puszke kukurydzy konserwowej oraz zetrzyja na tarelku jajako,daj jeszce cebulke pokrojaona albo dymke posiekaj bedzie kolorowo.Polacz majonezem i smietanka i dodaj do smaczu sol i pieprz.Bedzie smakowalo-obiecuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie lwsnie tak myslalam zeby poslac-tylko słonce mi wali w okno.Jak mi sie uda -posle.a wiesz zamoilam z firanka i nie zaluje bo te tulipany na niej strasznie zadko i bladziutkie tak ze nic a nic przedobrzone...:)Posle zdjatko-jak wyjdzie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało sie:D...ale ostrosc nienajlepsza bo słonce daje jak nie wiem po oknach...wysylam zasłonki;)...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dzieweczki! :-) Rozpisalyscie sie na dobre. Wczoraj juz nie mialam czasu ani checi siadac do komputerka. Moj mezus wczoraj zgubil telefon, a dzis rano znalazl go w pracy (przelezal cala noc na jakims murku na deszczu!). Maz sam przyznal, ze ma wiecej szczescia niz rozumu. ;-) peper --> dawaj na maila to \"you make me feel\"! Co dostalyscie od ewki? zdjecia? ja tez chce! Salatki. Wiec u mnie dyzurna jest z tunczykiem (oolka - cos dla Ciebie ;-) ). Puszka tunczyka w sosie wlasnym, puszka kukurydzy, puszka groszku, torebka ryzu, majonez. Szybka, tania i bardzo smaczna. Lubie tez grecka z feta i z oliwkami. Oliwki moglabym jesc non stop. Uwielbiam salatki z kurczakiem. Ja czasem lacze czastki gotowanego, ewentualnie delikatnie podsmazonego kurczaka z kawalkami ananasa i majonezem. Pycha! Z ksiazek moge polecic: \"Zielona mila\" - King, \"Godzina pasowej rozy\" (autora nie pamietam), \"Oskar i pani Roza\" - Eric Schmitt. Teraz czytam \"Swiat wedlug Clarksona\". Moj maz jest fanem tego goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Ja tej salatki z tunczyka nie doprawiam, ale tak jak olinek mowi - mozna doprawic i dodac jeszcze jajka, cebulke i co tam jeszcze chcesz. I salatka na pewno bedzie bardzo smakowala! Ja dzis rano dowiedzialam sie od meza, ze idziemy dzis wieczorkiem w odwiedziny. Bardzo wczesnie mnie poinformowal - nie ma co! Jego kolega z pracy jest afrykanczykiem, ma piekna, mila zone i trojke dzieci (juz kiedys bylismy u nich). Moze znow troche sie oslucham tego zakichanego angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×