Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

izka------zapowiada się bardzo interesująco,jak juz będzie stronka internetowa to wyślij nam na pocztę,jesli nie chcesz ogólnie. Świetnie!!!!! naprawdę----oj a sylwaka jakiegoś organizujecie????? ....bo my to w sumie do Ciebie niedaleko mamy:D:D:D:D:D:D:D odpisz.....:) olinku---u mnie się otwiera,spróbuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ---- porzaz pierwszy się reklamuje-----proszę o wyrozumiałość.Przygotowałam taką ofertę.-------Oceń,ewentualnie napis jak ty to widzisz. SYLWESTER 2006 /2007 Termin: 29.12.2006 – 01.01.2007 Czas pobytu: 3 dni Cena: 360 zł/osobę/pakiet (przedłużenie pobytu 70 zł/dzień) PROGRAM POBYTU Piątek 29.12.2006 14.00-18.00 Przyjazd 19.00-20.00 Obiadokolacja Sobota 30.12.2006 09.00-10.00 Śniadanie 18.00-22.00 Biesiadna obiado-kolacja (przy kominku i muzyce) Niedziela 31.12.2006 09.00-10.00 Śniadanie 13.00-15.00 Ognisko z pieczeniem kiełbasek i szaszłyczków, bigos, grzaniec 20.00-04.00 Zabawa Sylwestrowa (przy muzyce ze sprzętu, atrakcyjne menu, lampka szampana, mini pokaz sztucznych ogni) Poniedziałek 01.01.2007 10.00-12.00 Śniadanie 16.00-17.00 Obiad do 18.00 Wyjazd Uwagi: 1/.Zakwaterowanie w pokojach 2 x 4osobowy ,1x dwuosobowy 2/.Obowiązuje zaliczka 30%, pozostała kwota płatna na miejscu w pierwszym dniu pobytu. 3/. liczba uczestników 10 osób. 4/.Zniżki dla dzieci. 5/.Preferowana jedna rodzina lub grupa przyjaciół i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka-->bede czekac .Jak masz zdjatka to super:) Musisz wierzyc.I wiesz...\"u mnie jest naladniej\"...chocby nie wiem co...Ludzie jak słysza ze ktos ma dobra opinie o sobie to tez tak go postrzegaja....No a z drugiej strony...Wiesz jak to jest ile ludzi tyle zdan.Tak samo jak z gustami-o ktorych z racji tego własnie podobno sie niedyskutuje.Mysle ze jak tylko sie ociepli to ruch w interesie sie zrobi:D Oolciu teraz \"biala lista mi sie ładnie otwiera:D Dziekuje To smyknij jeszce te czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izao------ja pracowałam kiedyś w restauracjii i my również organizowaliśmy takie 3 dniowy sylwester.........troszke wiem co nieco na ten temat:):) .........boję się poruszyć ten temat.....bo nie chciałabym abys mnie żle odebrała:):) moze jutro podeśle Ci fajnego linka-----popatrzysz,określisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.Wszystko fajnie ale wejsc nnie moge:( Daje Krakow a on mi ze stronka niedostepna...dupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ......wal prosto z mostu.Ja nie córka obraźnika.Jak coś nie tak to lepiej poprawić na początku. Nie chcę falstartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na Gazecie maja jakies problemy bo weszlam przez googla i tez muli jak jasna dupa.Sprobuje jutro -moze sie uda... A co Oolka wiesz na temat takich imprez???Gadaj gadaj...napewno to Izce pomoze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny wskakuje pod prysznic i palulu,bo jutro od rana na miotle i sprzątanko.Ale chociaż na chwilę do was wpadnę.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze winko,i uruchomić wyobrażnie-muszę dla chłopa,hihihi:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez spadowka. U mnie to tego winka az za....chyba sie uzalezniam pomału:D:D Oolka miłego...wiesz czego;) No i spijcie dobrze Mychy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze buszujecie my już prawie całe wino obalilismy a mój łaskawy pan i władca dopiero teraz pod prysznic polazł bo był zaęty biznesami:D:D może w końcu coś wymyśli do jutra dziewczynki i bawcie się dobrze w sypialnym zaciszu❤️ izao--ja też chce zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry😴 AleZ u mnie znow mgla.....bleeee.....kiedy zaswieci słonce??????-pytam sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo tak.Batlanek ma m w domu to juz nawet Ona nie zagladanie:D:D:D Mam zamiar dzis zrobic krem z zielonego groszku :D Na drugie te nalesniczki z pieczarkami i serkiem beda. A dzis wieczorkiem imprezka sie szykuje.Wszyscy sie zwalamy do mojej siorki i bedzie grillek i chlopaki graja w eurobussines;);)-oj czuje ze bedzie spuer ubaw.Ale to poznym wieczorkiem dopiero:D Teraz poki co czeka mnie prasowanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:) a u mnie dopiero od tygodnia świeci słoneczko---nareszcie!!!!!!!:D izao----przykro mi,ale nie moge znależc tej stronki:(:( miała Ci ją wysłać odnośnie sylwaka. Dla mnie wszystko jest ok,jedynie moze zamiast tradycyjnych kiełbasek zrobiłabym cos innego np.pieczonego małego prosiaczka:)) wiem,wiem,że to sa koszta. olinku---no to sie ro9zerwiesz, o rany szkoda ,że moja rodzinka jest daleko:(:(:( ale wybieramy się z M do kina (po mojej pracy) na taka komedie ,hmmm zapomniałam tytuł cos na T....... Moncia -------dlaczego sie nie odzywasz????? napisz chociaż kilka słów,no chyba ,żec tez masz jakiegoś doła -jak ....ja:(:( Ewka-------co z Tobą???? ciepła-------jak się czujesz???? byłaś u mamy ????jaka atmosfera w domku???? batlanku------teraz z pewnościa jesteście wszyscy wspólnie na spacerku. olinku-----ja dzis też robię naleśniki z pieczarkami i serem żółtym,tylko Ty to smażysz na patelni?????? robisz ruloniki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem mój M pojechał kupić jakiś klucz i będzie za chwilę ..... u nas świeci słońce na całego ale zimno własnie wypiliśmy kawe nawet dał się namówić,późno wstaliśmy nie mogłam coś spać w nocy . na dodatek znowu mam dzisiaj dentyste na 20,00 no nie!!!! rosół mam od wczoraj i zrobie rybę dzisiaj a jutro jedziemy na obiad do mojej mamy będzie ładnie to Mała pogoni troche w ogrodzie. oolka tak myślałam o Tobie weczoraj i tej Twojej teściówce,że mi się sniłaś!!!!! ewki niet,Moni niet a reszty też nie widać izao.ciepła peeper❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka a ja myślałam że jeszcze śpisz?????? chciałabym żeby to mój M wyszedł z małą na spacer ja mam trochę rzeczy do zrobienia zaraz lece włosy umyć itd.prasowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie w koncu uwolniłam od zelazka.zrobie jeszce te zupke -krem i potem czeka mnie wyprawa na zakupy:(///w piatki niecierpie -zawsze tylachno ludu do kas wezowe kolajki.....:( Tal oolciu ja zwijam jak krokicika czyli boczki zawijam do srodka a potem w rulonik.Powinno sie to jeszce opanierowac ale.....ta panierka to tylko kalorie dodatkowe.Wiec tylko potem podsmaze na masełku i bedzie:) Noo Monia zadko do nas teraz zaglada.Moze sie cos u niej pozminiało i nie ma czasu ...albo ochoty:)Zreszta to nie przymus tu pisac .Tylko jak sie ma ochote:) Oolciu to fajnie ze wypad do kina robicie:D Niestety ten\"tyuł \" nic mi nie mowi hahahahhah:D:D:D:D Opisz jak wrazenia potem...aaaaaa.....bo to Ty dzis do pracki????czy jutro?A moze dzis i jutro.Ja to sie czasem tak zakrece ze dramat;) Batlanku-no jasne niech M bierze i zajmie sie cos Marti to i Tobie praca pojdzie szybciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku----fajnie ,pobędziecie kilka dni razem:):) badż tylko miła io wyrozumiała dla M:):) a co Ci sie śniło,ze teściowa moja nie .ż...????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniłaś mi się tylko ty we własnej osobie bez teściowej zmory:D:D:D całe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny potrzebuje pomocy rok temu zaprosiliśmy do siebie na sylwestra znajomych z Anglii Poula Tracey i Aroona-ma 6 lat bardzo się im tutaj podobało SNIEG zwłaszcza i chcemy im wysłać paczke na święta mój M wymyślił,że kupimy album o polsce po angielsku ale nie wiem co kupić Tracey i Aroonowi pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezki temat .U nas wszystko dzieciaki maja wiec tam to juz chyba tym bardziej.....:) A to chlopczyk 6 lat a ta tracy? ile lat? Kurcze batlanku -trudny temat.Zeby nie stracic majatku a i zeby prezent nie był banalny.....Napewno dołozcie cos z naszych polskich wyrobow słodkich -w porownaniu z niektorymi swiatowymi markami wcale nieodstajemy.a dzieciaki -wiadomo ze lubia łakocie a te beda zagraniczne;):P.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Tracy to mama;)-to wiem od przyjaciołki ze bardzo im sie tam podobaja nasze wyroby a\'la Cepeliowskie czyli:obrusiki,serwety itp. Ona jak tu byla w pazdzierniku to kupiła sliczne poduszki i poszwy na poduszki takie ozdobne patchworki-sliczne z kotami -a wiadomo ze anglicy na punkcie kotow maja chopla.Mnie urzekły.Byly z takiego slniacego atlasau ...a te koty wychawtowane -cud -miod. Wiec moze dla niej cos z takich domowych pamiatekNo bo nie kosmetyk ani ciuch -bo to pretensjinalne .A tam tego nie brak:D Gorzej z małym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde mam problem ich tam stać na wszystko i nie mam pojęcia myślała o małym obrusiku szydełkowanym bo wiem,że latem zmieniali kuchnię i mają taką z litego drewna bardzo staromodną do tych ich domów nic innego nie pasuje ale z Aaronem będzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was milusio! Dziewczyny, mysle o Was czesto, staram sie czytac, nie zapomnialam i ciagla lubie tu bywac. Teraz czytam i duzo siedze przy nauce angielskiego, musze nadrobic zaleglosci i wiele rzeczy sobie przypomniec. Ponadto rzeczywiscie w moim zwiazku jest hustawka - uczuc i checi. Drazni mnie to i czesto nie wiem co ze soba zrobic. Jakos musze znow przez to przejsc. Pysie slodkie... widze, ze prawie u kazdej z Was jest cos nie w porzadku. :-( Jestem z Wami. ciepla --> Nie trzeba sie martwic na zapas. Twoja Mama na pewno wyzdrowieje. 🤗 oolka --> Kichaj na tesciowa i reszte rodziny, ktora uprzykrza Ci zycie! Mysl o sobie, slonko! Jak ja zazdroszcze ludziom, ktorzy chodza do kina! Nie pamietam kiedy bylam ostatni raz. batlan --> Faceci maja latwiej. Pewnie szybciutko trafi sie jakas inna praca. Poki co - korzystaj z obecnosci meza w domu. ;-) izao --> Gratuluje! :-) Opis Twojej oferty robi wrazenie. Zycze powodzenia w biznesie. ewka --> Jejku! Wspolczuje z powodu tej pralki. olinek --> Ty to chyba masz fajna rodzinke, ze tak z nimi imprezujesz. ;-) Ja tez uwielbiam wino. Bardziej niz piwo. Trzymajcie sie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesmy sie Moniu zeszły-Ja tez przylazlam jak koza do woza do kompa....;)No w koncu pani przewodniczaca :D:D Ehhh Moniu szkoda ze Ty tam tak daleko...:( Masz racje nad tym anglikiem trzeba czasem posiedziec...coz zrobic.Ja mam na czwartek jakis test zapowiedziany i juz mi sie żygac chce ...sama nie wiem czy na mysl o tescie czy od tych ziółek ktore wala jak cap ...ale czego sie nie robi zeby jakis efekt byl:) Masz racje z ta rodzinka.w sumie teraz doceniam ze mam dwie siostry i ze mamy super kontak i z ich mezulkami tez:)Zreszta z siostra m tez mam super układy. Bo ja taka juz jestem ze z kazdym umiem sie przyjaznic i dogadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie damsko-meski swiat płynie jak po masle .Sielankowo.Zobaczymy jak długo.Zawsze jest tak ze cos sie spierdaszy predzej czy pozniej;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×