Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ❤️ ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey:) Ja tez jestem stara lumipara wiec i Carlo rossi przerabialam miedzy innymi;) Bardzo bardzo dobre winko-kalifornijskie:P Ano poobracalm sie z gwiazdami troszke wczoraj. Mielismy zaroszenie do Sheratona z naszego Banku. Powiem Wam ze ja podchodze do tego tak ze to ludzie tacy jak i my.. tylko im sie poszczesciło ze byli w dobrym miejscu w dobrym czasie... Np. Pan Urbanski taki w tv. wydaje sie mily i blyskotliwie dowcipny..Podeszlam do niego z mała \"dobry wieczor\" -myslalam ze cos pogadamy choc kilka zdan..on burknal \"bry wieczor\" i sie zmył jak tam kamfora przyslowiowa... Nierozumiem takiego psudogwiazdorstwa... z jednej strony grzeja sie w ciepelku naszych braw i spojrzen a z drugiej unikaja nas jak jakbysmy byli trendowaci..... M sie ze mnie smiał ze widocznie nie mial zaplacone za rozmawianie z goscmi wiec uciekal raz dwa do garderoby;) Jedno co moge potwierdzic to to ze telewizja dodaje jednak te 5 kg jak nie wiecej... Boze jacy oni wszyscy szczupli....A Herbuś Edytka -normalnie kruszyna..wyglada jakby sie urwala z podstawowki. W Tv zawsze Soszynska wydawala mi sie taka postawna a jak stanelam przy niej na tym parkiecie to wygladalam jak King kong w porownaniu z nia... Oczywiscie ten taniec to przez to ze ja zawsze goruje wzrostem ponad innych a jeszce kozaki na szpilach mialam...Wiec zostalam wyciagnieta na ten parkiet.. łooo matko.....:P:P:PMozecie sobie tylko wyobrazic co sie dzialo..Ale za to mam zdjecie z autografami hahahahah....... Oolciu->te objawy o ktorych piszesz to wiesz.....:D:D Ja np. tak mialam jak Ty wcale nie mialam jakis mdlosci czy wymiotow al;e zdazalao mi sie ze robilo mi sie słabo..Raz nawet karetka wziela mnie ze sklepu bo tam poprostu fiknelam:D Tak ze trzymam kciuki aby to sie okazalo to wbrew wszystkiemu co lekarze mowia...!!! Moze to właśnie ten moment ! ten czas! Teraz nie mam pomyslu jakiegos w glowie na salatke.Zreszta to nie moja mocna strona Ale moze Izao cos by podeslala Ona dobrze gotuje !!!Niech tu poratuje sytuacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ile jeszcze tych tulipanów potrzeba???? 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku dlugosc jest nieistotna musi byc chyba 30 postow !!!! aby byla zmiana stronki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
Musi byc 30 postow po co te dlugasy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! olinku--przeczytałam cie 88888888888---fajnie,ze chcesz naprawić swój błąd. Chyba jestes badz jestes fajna(y) napisz nan coś,tak przed świętami......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu nowa stronka: Trzeba uwazac i nie przesadzac z tymi pytajnikami i wykrzyknikami bo to tez ja tak wlasnie rzwleka. A juz Oolka Ty jestes mistrzynia swiata w tym temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcuuuuuuu:D:D:D:D:D:D:D:D olinku kupiłam te drożdze,a czy ten przepis to na jedna pizze [odałaś?????? odpisz szybko bo zaczynam robić!!!!! batlanku------ładne kwiatuszki:):):) to dla mnie?????:D:D:D 8888888888888888888-------:):):) fajny(na) jesteś:):) tez mama-----jesli masz cęć to przyłącz się. izao------ratunku,pomocy!!!!!!!!!!potrzebuje cię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Oolciu przepis jest na jedna pizze Jedna rada zanim nalozysz dodatki posmaruj ciasto koncentratem i posyp np.oregano.Pizza bedzie lepsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast koncetratu robie sos bolonese albo napoli 1/3 paczki tam już są przyprawy i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sS3 ____________________________,____s..§§§§,$$s. ___________________________s.___ssSS§§§§$$$$ss,. ____________________________ssS§§§s§§§§3$$$$$$$$$2$ __________________________.ss§§§s§§§§s§§§$$$s$$33$3´ _________________________s´__s§§s§§§s§§§$$3´ _____________________,____`_§§s§§§§s§§s§$$$s. _____________________§__,_§§§s§§§§s§§§s§§$s$$$s ______________________333§§§s§§§s§§§s§§s§$$$$s$$. ________________________s§§s§§§s§§§§s§§s3$$$$$s$$s _______________________§§s§§§s§§§§§s§§§s$$,$$$$$$$s.. ___,ss.. _______________________§§s§§§§§s§§§s§s§§s$§$$$$$$$$$s_$$$$$$s. ______________________s§33§§s§§s§§§§s§§s§33$$$$$$$$$$$s$$333$$$$s.. ______________________§__s§§s§§§s§§§s§§s§$$$$$$$$$$$s$$$´_____`$$$. _______________________`__´__3§§§s§s§§§s§s.$$$$$$$$$s$$$s..______´$$ss ____________________________s3´_§§s§§33$$$3$$$$$$$s$$$$s$$$$$$sss..3333` ____________________________§ss§_$3$$$$$$$$$$$$$$$$$$$s$$$$$$$$$$s. ______________________________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$33$$$_________3$$ ________s§§§§§§s.__________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3____________´$$ ________§§§§§§§§§s_____s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´______________3$$ _____s§§§§§§§§§s§§s___s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´________________$$$ ____s§§s§§§§§§§§§s§s_s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3´__________________s$$’ ___§§§s§§§s§§§§s§§§§§$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$33´__________________s$$3´ ___s§§§s§§§s§§s§§§3__$$$$$$$$$$s$$$$$$333´_____________________$3´ ___§§§§§s§§s§§s§§3__$$$$$$$$$$$$ss333$´________________________´ __s§§§s§§§§§s§§§s§ss_$$$$$$$$$$3$$$$$$ `3s§§§s§§s§§s§§§§§s§§$$$$$$$$33$$$$$$3 __`3_§§§§§s§§s§§§s§§§$$$$$$33_$$$$$$3 ______3§§§s§§s§s§§§§3$$$$$3´_.$$$$$3´ ___,___§§s§§s§§s§§3$$$$$3´_.s$$$$3´ ___§_`s§s§§3§§s§§3$$$$3§§__$$$$s ___§§ss§§§§_§§§s$$$3§§_§´___3$$$. ___33§§s§§3-§§s§3$$3§§3-.3_____3$$$. _____§§33_§§§s§§$$’§§33_´_______3$$s _____§§__§s§§s§.$$§3´.___________3$$$s. ______33,_§§§s§3$$3________________3$$$s _________3§§§s§$$s_________________33$$$,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok---olinku,biorę sie juz za to:):)mam tylko nadzieje ,że to wyjdzie pizza na taki duży talerz???a wałkować ja na cienki placek???? znowu przez kompa nic nie zrobie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . .@..@..@.. . .. .. ..@..@..@ . . ..@... . .. .. . ..@....@... .. .. .. ..@ ....@.... .. ... .. .....@.. ... .... ... ......@ ...@... .... ... .... .... ... ... ... ... .....@ ....@.. ... ... ... .... .. .. @.@.@.. ...@.@.@ ... ...@.. .. ... ... .....@... ... ....@... .. ....@ .... .....@..... ....... @..... ..... .... .... ....@ .... ..... ...@.... ... .. @.... ........ ... .....@ ... ...... ........@.... .....@..... .... .....@ ...... .... ..... .......@..@... @........@ .......................................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu ta pizza jest na taka duza blache z piekarnika wiec jak robisz okragla to wyjda Ci spokojnie dwie:D Mozesz cienko mozesz grubiej wg. uznania.Moj M wogole nie walkuje tylko reka rozciaga po formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______########_##________________ __##_########## ______##_______##_##___ ___________#_##____________# _____#____ __________#______________##_____________ _# ____#_______________#__############_ ______##_______# ___#________##______## #__________________##_______# ___#_____ ___####_______________________###_______ # ___#________#________________________ ____#______# ____##____________________ _____________________## ______##_______ _______________________________## _____ __##____________________________________ __# _______#____________#______________ _____________## ______#_________##____# ###________##____#________## ______#___ _________##_#___#______#__##_#####______ # ______#______________#_#_#______#_#_# ____________## ______#________________# ##__###__#__#_____________# ______#____ __________#___####__##_#_______________# _______#____________#____########____# ____________# _______#___________#_____ ___##_______#____________# _______#____ _______#______________#__#___________# ________#__________#__##___##__##____#__ ________# ________#__________#_______#_ __##___#__________# __________##_______ _#_______####___#______##### _______### ___###_____#____________#_#######_____## _____##____________#########__#####___ ______##____## ___#_____________##_____ ____##__#____________#_____## ___###___ _____###_____________##______________### ____# __#_________##_#_________________ _____________#__#__## _#_________#__### ###______________________####_##__#__# _###_______#_#______##________________## _________#___# ___#_________________#__ _____________####___________## ___##___ ________######_#_______________#___###__ _____# ____#__________________#________ ________#___________#### ____###_______ ___######_______________######______##__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku---to sa twoje dzieła??????? olinku-----więc to oznacza że ten przepis który mi podałas to wystarczy na całą blaszkę??????? ........???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku------jak sie nudzisz to chodz do mnie będziesz ciastem wyklejała malutkie foremki na babeczki:):):):) i weż Marti---bedzie miała zabawe wysmienitą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka chętnie bym wpadła się troche odchamić i poprzebywać w miłym towarzystwie❤️ ale dlaczego to tak daleko a moja mała uwielbia zabawe z ciastem zawsze wycinamy z kruchego jak mi zostanie foremnkami i wszystkich dzieli. robi węża i kwiatki naprawde super :):):) ale jest mi tak zimno odkręciłam wszystkie kaloryfery i nic chyba wskocze pod kocyk:):) narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezytka
Hello babes, ja też siedzę sobie w domku bo jestem całkiem do dupy, czy wam to samo dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka dzieki ci bardzo wierze bardzo ze mama sie podniesie z tej choroby bardzo tobie tez dziekuje za modlitwe o moja mame ,pozdrawiam was kochane cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×