Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

❤️olinku❤️ ....najważniejsze ,ze natrafiliście na dobrego lekarza i postawij diagnoze--to ponad połowa sukcesu.Musisz być bardzo cierpliwa,ja wiem że wszystko się dobrze ułoży,ale pamietaj że jak juz fasolka sie zagnieżni to chcesz czy tez nia--ale ja przyjezdzam wtedy do ciebie w odwiedziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...i tak mocno Cie przytulę,:):)❤️ UDA się,tylko wiecej wiary !!!!!!!!!!!!!i duzo cierpliwosci.Zacznijcie leczenie,jesteście tez pod dobra opieką(lekarz) i dajcie sobie czas,czas,czas.; Teraz wirtualnie mocno Cie przytulam i całuje w czółko🌻 A gdzie Twoja Ola pojechała??? Dziewczyny ja za chwilke uciekam,daje sobie dzis troszke więcej czasu bo mnie noga boli i z pewnoscia zamiast do celowego miejsca iść mam godzinke ,będe szła o pół godzinki dłuzej. Ewka,moncia,batlanku,anastazja7- piszcie \"Coś\" :):):) jak przyjde póżno wieczorkiem(mam nadzieje,ze dziś nie zabłądze)to poczytałaby was:) Myślcie pozytywnie.!!!! batlanku---porobiłaś zdjecia Marti i bałwana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu...to pomalusiu idz i niedwyrenzaj sie tam w pracy... I dziekuje za dobre słowo:) Moja mała jest u babci na feriach.... Ale to tylko do niedzieli i u nas na poludniu juz po feriach.... A co do tamtego co pisalas...to fakt ze staram sie uprzyjemnic sobie czas jesli moge Jutro umowilam sie do pani kosmetyczki...Ale to wszystko pomaga mi tylko na chwile a w glowie i tak mam te same mysli.....nic na to poradzic nie moge.... Ja postrama sie tez looknac z wieczorka...jak wroce z doksztalcania z ang:) I,m sad so sad.....it's a sad sad situation...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!!! olinek--- co to za wisielczy humor bedzie wszystko dobrze przecież wiesz czasem tylko trzeba odcierpieć swoje żeby nam się nie wydawało,że wszystko jest proste i łatwe.już ja dobrze o tym wiem ,na imprezie masz się dobrze bawic zrobić na pięknie i już.❤️ oolka-- ciesze się z tej pracy super napewno Ci się uda cos jeszcze znaleźć,od czegoś trzeba zacząć --naprawde super,że tak szybko Ci poszło🌼 bałwana nie było bo snieg raczej narazie nie nadawał się na lepienie,ale jak tylko będe miała jakieś zdjątka mojej Marti która teraz każe na siebie mówić listonosz pat(z bajki) lub z sobotniej imprezy to napewno wyśle. ewka--gdybym miała dom z ogródkiem to wziełabym jakiegoś pieska od Ciebie..............a jak tam u tego dentysty załatwiłas coś ja nawet nie chce myśleć bo ostatnoi zapłaciłam 700 stów za 1 zęba ---koszmar.🌼 Monia--zobaczysz,że tobie też się uda coś złapać nie ma co na siłę. po za tym masz się kim opiekować ,a ta dyspozycyjnośc to wiesz ....nic sobie nie zaplanujesz ani tak jak mówisz nigdzie nie pojedziesz tylko byś się pewnie szarpała sama ze sobą. dziewczyny ostatnio wszyscy opuszczają nasz topik ciepła,izao.pepper---zostałyśmy tylko my --ciekawe dlaczego???? hmmm może rzeczywiście jesteśmy nudne baby ale kto by sie tym przejmował :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ewka bin laden był świetny dobrze mu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dzis \"cisza na morzu\". Spokojny dzien. Nudy, sprzatanie, obiadek, troche czasu z synkiem... olinek --> Ja juz niewiele moge dopisac do tego, co oolka Ci naklikala. Don`t worry! Be happy! ;-) Bedzie dobrze. Usmiechnij sie! Procz tej kosmetyczki zafunduj sobie fryzjera, jakas fajna bluzke albo torebke i spacer do dobrej ciastkarni. ewka --> Pewnie te psiaczki sa slodziutkie! oolka --> W jakich godzinach pracujesz? batlan --> Widze, ze z nastrojem u Ciebie lepiej. :-) Skoro Marti jest listonoszem to Ty pewnie odbierasz listy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma Was. :-( Pewnie spicie. Snijcie piekne sny, by jutro wstac w dobrym humorze i miec tak przez caly dzien. :-) Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie! 😠 Wszystkie narzekaly, ze topik upada, a teraz same maja go w nosie. :-( Ciekawe co z tego wszystkiego bedzie? Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja poprostu nie mam czsu zeby sobie narazie siasc i cos skrobnac...Ale popoludniu napewno to uczynie:D Gdziezbym niepamietala....no co Ty Moniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czasu brak nie wiem może w niedziele sorry!!!!!! ale pamiętam o was wszystkich------❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero jestem:)wczoraj brat kupil sobie kompa i mnie porwal ,zebym mu poinstalowala troche cudow w tyyym sprzecie,dopiero niedawno mnie przywiozl,musze teraz malego do wyrka zapakowac bo z uciechy ze mama wrocila lata jak wsciekly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje... Ja chyba sie z doła nieodkopie ..nie dane mi... Jakos sobie w glowie zaczelam ukladac pomalu wszystko.... No to dzis nastepna wiadomosc . Moja najmlodsza siostra jest w ciazy... Nieplanowanej.Z wpadki:( Miala jechac z M do Irlandii bo On do pracy jedzie...i teraz biadoli ze plany w łeb wziely. A ja sie pytam...jaka jest sprawiedliwosc na tym swiecie???:( Mialam tyle pisac a zwyczajnie nie mam sily.. Bo wszystko nagle stalo sie jakies małe i niewazne.... Do dupy- jednym słowem. Nie wiem jak ja jutro bede siedziala na tej imprezie. Nie chce mi sie isc za grosz.... Wybaczcie ze smece tak ale naprawde ostatnio nie jestem w dobrej kondycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek---->faktycznie,zycie nie zaluje Ci przykrosci ostatnimi czasy,to naprawde zlosliwosc losu,bocian kolujac nad Wasza rodzina bardzo sie pomylil:( ,ale mam nadzieje ,ze bedziesz nastepna w kolejce...co do sprawiedliwosci w zyciu,to jej za duzo nie ma,i to jest ironia losu,ze zwlaszcza w przypadku dzieci,albo maja je ci ,ktorzy w danym momencie nie chca,(albo co gorsze ci co nie powinni ich miec)wyobrazam sobie jak musisz sie czuc nieciekawie,bo to na pewno radosc-bo pomimo ze siostry plany biora w leb,to trudno nie cieszyc sie z dzieciatka-zarazem polaczona z zazdroscia,bo trudno w Twoim przypadku nie zadac pytania\"dlaczego to nie ja?\",to w pelni zrozumiale i mam nadzieje ze Twoj nowy lekarz wkrotce zaradzi cos i tez niedlugo bedziesz sie cieszyla,zycze Ci tego z calego serca,przytulam Cie mocno,trzymaj sie i probuj myslec pozytywnie,wiem ze to latwo pisac a trudno wykonac,ale musisz byc dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku --> Oj, dobrze, dobrze... ;-) Niech tylko uklada sie u Ciebie wszystko jak nalezy. 🌻 ewka --> Ja pierdykam! Ty jestes niesamowita! :-) Wszystko sama zrobisz, na wszystkim sie znasz i swietnie ze wszystkim dajesz sobie rade! Podziwiam Cie! Fiu, fiu..! No nawet komputer podlaczy i poinstaluje wszystko... 🌻 olinku --> 🌻 Nie doluj sie! Z ciazy siostry powinnas sie cieszyc. Wiem, ze w Twojej sytuacji to trudne i ciezko sie do tego zmusic. Pewnie trudno pogodzic Ci sie z losem. Zycie jest okrutne i zaskakuje nas nie zawsze milo... Postaraj sie spojrzec na to \"z boku\" - to radosna wiadomosc, ze ktos spodziewa sie dziecka. Zobaczysz - na Ciebie tez przyjdzie czas, w momencie, gdy najmniej sie tego spodziewasz. Teraz sprobuj nie myslec o tym, zrelaksowac swoj umysl. Powinnas chyba troszke \"odsunac sie\" i odsapnac od tych spraw, ktore tak Cie drecza. Nie napisalas jak udala sie wizyta u kosmetyczki(?) A siostra? Czemu biadoli? Ciaza nie jest przeszkoda w podrozowaniu. Jesli bedzie wszystko w porzadku to bedzie mogla tu przeciez przyjechac. Slonko, przykro mi bardzo. Przytulilabym Cie teraz najmocniej jak moge. Nie zalamuj sie, mysl pozytywnie, a wszystko sie ulozy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,to nie jest az tak skomplikowane,do wiekszosci rzeczy ma sie plyty do instalowania,a na nich instrukcje dla ulomnych,pare programow tylko mu z netu zgralam i u niego wsadzilam,bo on tam nie moze miec internetu,pod tym wzgledem to zadupie,nie ma mozliwosci przylacza,tps jest tam 100 lat za Murzynami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. :-) ewka --> Bardzo sie balas? 🤗 Ja ucieklam wczesniej, bo maz mnie pogonil do lozka. ;-) Gdybym wiedziala, ze tak sie boisz to zostalabym z Toba dluzej. ;-) Aha, dziekuje za mailiki, fotki - calkiem sympatyczne. Masz naprawde fajnych lobuzow. ;-) oolka --> Where are you??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Dziekuje Wam za dobre słowo... Moniu i za to specjalne dobre słowo Tobie podwojnie:)... No coż ..takie jest zycie... Nigdy nie moze byc tak jakbysmy chcieli aby bylo.... Dzis moj M robi urodziny swoje zalegle z knajpie.... Nawet nie wiecie jak mi sie tam nie chce isc...Wszyscy beda wałkowali nowy temat wkołko a mnie niedobrze jak sobie tylko o tym pomysle...:( W sumie dobrze ze dowiedzialam sie wczoraj a nie dzis juz tam bo czuje ze mialabym mine jak by mnie na szafot wlekli.... :)...\"najlepsze \"jest jeszce to ze chocbym chciala swoje smutki w alkoholu utopic to tez niemoge -bo antybiotyki łykam:O Nie wiem jak u Was ale u mnie tyle jest sniegu ..ze ja juz przez okno mało co widze bo do polowy mam zasypane:) Monciu Oolciu na dowod tego posylam Wam fotke ile sniegu syplo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKO FAJNIE ALE DO CZASU KIEDY SIEDZI SIE W DOMKU.SIEDZE OD 3 LAT I POMALU DOSTAJE HOPLA.MAM DZIECI DWIE CORKI JEDNA CHODZI DO SZKOLY A DRUGA DO PRZEDSZKOLA ,Z CZASEM WSZYSTKO STAJE SIE NUDNE I MONOTONNE .A W GOWCE MASE ROZNYCH MYSLI SIE KLEBI(I TO NIE POMYSLNYCH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosnica witaj! to chyba kazda tak ma,od czasu do czasu nachodza rozne ,nie zawsze madre mysli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA TAKA JEST PRAWDA A NA DODATEK FACECI POTRAFIA KOBIECIE W NAJ MNIEJ ODPOWIEDNIEJ CHWILI TAK DOGADAC ,ZE ZYCIE NIESTETY NABIERA CZARNYCH KOLOROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci juz tak maja,najlepsza metoda to za bardzo nie brac sobie tego do serca,to takie bezmyslne stwory,najpierw mowia,a potem zdziwieni ,ze niby o co nam chodzi,szkoda gadac... w jakim rejonie Polski mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCHODZE Z oLKUSZA OK 30 KM OD KRAKOWA .ALE TERAZ MIESZKAM W NORWEGI .TU WOGOLE NIE MAM Z KIM POGADAC JEDYNIE W PODUSZE SIE WYPLAKAC.WYJECHALISMY ZA NORMALNYM ZYCIEM ,ALE NIE JEST ZBY FAJNIE A MOZE TO W MOJEJ GLOWIE JEST COS NIE TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie na obczyznie na pewno nie jest latwe,zwlaszcza jesli nie ma sie kogos z kim mozna pogadac,maz nie zawsze jest ta najlepsza osoba do pogadania:)czasem trzeba tez komus sie na niego wyzalic;) jestescie tam na stale czy tylko na jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Złosniczko;) to zapraszamy.. moze dołaczysz do nas? Oolcia pisze ze Szkocji,Moncia z Irlandii...Ciepła z Hamburga:) To Ty tez zobacz jak pasujesz:) A ja jestem własnie z Krakowa:D A Olkusz tez mi nie obcy bo siostra mojego meza ma swojego M własnie z okolicy Olkusza z Zedermana:D A swiat to mała wiocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDA PRAWDA PRAWDA!JESTEM TU OD 2 LAT I ZAMIAST MNIE CIESZYC ZE FINANSOWO JEST SPOKO TO CORAZ MNIEJ RZECZY CIESZY.MOJE DZIECI POSZLY TU DO SZKOLY I PRZEDSZKOLA WIEC MYSLE JAK WYRZYMAM ZOSTANIEMY ZE WZGLEDU NA DZIECI TU MAJA LEPSZY START I PZYSZLOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ewuniu..zapomnialam Ci podziekowac za Twoje foteczki... W koncu wiem jak wygladzasz ...:):):) ładna z Was para;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gadaj z nami ile wlazie,dzielimy sie radosciami ,smutkami,zawsze znajdzie sie ktos ,kto pocieszy a jak trzeba to i opieprzy-oczywiscie ,z jak najlepszymi intencjami:D mozna pisac o wszystkim,kazdy temat dozwolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE WSZYSTKIM FAJNIE PRZECZYTAC TAKIE SLOWA.BEDE PISAC!!!!!!!!!!!!!!!!!AZ WAM SIE ZNUDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, mam mala przerwe w sprzataniu. Nie cierpie myc podlogi!! Musze zaraz wejsc pod prysznic, bo po sprzataniu mam wrazenie, ze caly ten syf przechodzi na mnie. ;-) olinku --> Nie ma sprawy. ;-) Sluze dobrym slowem, ramieniem i chusteczkami. ;-) Trzymaj sie. Baw sie dzis dobrze, mimo wszystko! Dzieki za zdjecia. Moze nie uwierzysz, ale troszke tesknie za tym sniegiem. zlosnica --> Zapraszamy do wspolnego narzekania na nasz zakichany los ;-) i chwalenia sie w przypadku dobrych chwil. No i podaje dlon - do kolezanki w klopotach na obczyznie. ;-) 🌻 Tez nie raz jest mi tu zle. Ale ciesze sie z tego, co Ten Najwyzszy raczyl mi dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam:D to raczej my znudzimy sie tobie...zapewne... bo tu juz bylo troche dziewczyn.I jakos tylko my w piateczke sie trzymamay od poczatku.. Jasne ze pisz..kiedy tylko przyjdzie Ci ochote na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×