Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

No fakt ze dzis pustawo... Ale za to NIE MA NIVEA!!!!:) chyba im ludzie juz zyc nie dali;) U mnie dzieonek przelecial rach ciach.... A sprostowanie :)siostry mam dwie.Jeedna ma 29 lat a druga 25;) czyli mam tez dwoch fajnych szwagrow i niedlugo bede miec siostrzenca albo siostrzenice:P Bylismy dzis z M w Ikea i zakupilismy....Uwaga! 600 scierek!:D Nie do domu jakby ktoras pomyslala bo chyba bym do konca zycia ich nie wykorzystala:) To do firmy:D Juz nastroj na szczescie inny.. Ale ja jestem taka ze na pytanie od razu wale odp. Woec na pytanie czemu chlipalam w poduche...powiredzialam mu ze czasem jest dziwny,nieczuly i wogole....No zobaczymy -jak dlugo starczy tej dobrej woli.... A Wy co? ja wiem ze zalatane..Ale raz na czas napiszta co u Was slychac...no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki, nie mialam czasu, jakos mi zlecial caly dzien. Odwiedzila mnie kolezanka, bylysmy na spacerze, pozniej odwiedzila druga kolezanka, pozniej robilam obiad... Czas mi przelecial miedzy palcami. Nic ciekawego. Nudnawy dzien. Jutro Kamil ma wolne, wiec pospimy sobie dluzej. :-) olinek --> Duza ta Wasza firma? Starczy tych scierek? ;-) A dostalas kwiaty? Tez sie bardzo ciesze, ze juz nie ma Nivei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja mam dzisiaj 12 w drogim sklepie wiec musimy wcześniej wyjechac i mała musze obudzic itd zobaczymy jak to będzie w domu będe o 21.30 mam nadzieje że mała zasnie z M bo inaczej będzie cienko. urodzinki sie udałay było całkiem miło nalesniki ze szpinakiem ciacho i galaretka z owocami b.dobre. lece suszyć włosy i make--up zrobić zaraz musze małą budzić miłego dnia papapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlego dzionka dla wszystkich .U mnie pada snieg i wieje wiatr wlasnie wrocilam z odsniezania dojazdu do domku .Fajnie tak sie poruszac z ranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Złosniczko...a gdziez Ty mieszkasz???ze sypie?? u mnie plus 4 st. i slonce daje tak ..jak wczoraj:D Moniu..nie bylo ani lodygi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no takkk....:) To wszystko wyjasnia:D:D:D No u nas to juz blizej wiosny niz zimy,,,wczoraj bylo 10 stopni w plusie i swiecilo jak w marcu conajmniej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! mam zasadnicze pytanie:nie wiecie co sie dzieje z oolka??????????? ostatni raz byla 2 lutego,sprawdzilam,a dzis 6-martwie sie:(:(:(:(:( ooleczka ,odezwij sie 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :-) Zabiegana troche dzis jestem. A oolka faktycznie cicho siedzi. Moze nie odzywa sie, bo maja problemy z internetem? Czasem tak bywa. Poczekajmy troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey.. niby nie pracujemy zawodowo...oprocz oolki i batlanka...a wciaz in hurry..:O ja mysle ze Oolka zalatana..albo jeszce ten angielski dowalila aze ambitna to siedzi i zakowa:D:D Oolka !!! bez dyskusji..prosze jakis raport wysmarowac! Ja sie olatalam dzis. wczoraj M cos zdechlo w aucie i na servis oddał az do Wieliczki:OZ firmy to mial blisko ale dzis to przez te wszystkie korki musialam Go po to aucisko zawiez:O Ale zaliczylismy na godzinke Plaze i zakupilam na promocji fajny komplecik z Triumpha...;) Trzeba mimo wszystko utrzymywac forme i w tej dziedzinie zycia..starania staraniami a przyjemnosc przyjemnoscoa:D Oprocz tego w Zarze ubralam Małego Kube;)-spodenki,koszulka ,skarpetki...po 19 zł sliczne rzeczy...szwagierka sie ucieszy:) No i wpadlam na anglika jak burza gradowa...ledwo :) Ale juz wieczor i siedze sobie spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Nie wiem jak mam was przepraszać ,że tak długo mnie nie było. Na usprawiedliwienie powiem,że mialam poważne problemy rodzinne(ale sory nie chcę o tym mowić) Zaraz biorę się za czytanie co tam u was no i.......................... Witam nowe koleżanki .............. Jak cudownie znowu mieć chwilkę na klikanko......... klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoho... Duchy sciagaja...:D To jeszce Peper brakuje i mamy komplet:D Witaj IZA!!!! nie przepraszaj ...za co? normalne ze sie zycie nam czasem pie.......a wtedy to nic sie nie chce.. Jak znajdziesz chwilke to pisz tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam bo mala chce spac a ja jej tu klikam:D do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra troszkę poczytałam ..............i się pomotałam hihi chyba wyszłam z wprawy.Jak coś pokićkam to sorki No olinek........> mamy wspóny mianownik -Też mam siostrę(niestety)jakiekolwiek komentaze mogły by być niecenzurowane.Pocieszam się ,że moja osobista rodzinka czyli mężuś i córuś to najkochańsze perelki pod słoncem. oolka...........> wracaj z tego wygnania na porządnego schabowego.My jesteśmy dobre koleżanki więc jak już będziesz bardzo spragniona to przeslemy ci może kawalek świni i beczkę ogórków kiszonych.trzymaj się dziewczyno,bo brak smacznego zarcia może być naprawdę przykrym doświadczeniem. no i prośba do ciebie,ponieważ doszło do nas troszkę koleżanek to może zrobilabyś nową tabelkę.Z wlasnego doświadczenia wiem ,że dla początkujących to dobra sprawa(dla ych co ich długo nie było też) ciepla...........>trzymaj się dziwczyno bedę się modliła,żeby twoja mama jak najszybciej wyszla z chorobska.trzeba mocno wierzyć to polowa sukcesu. moncia.............>jak tam zdrowko?AchA I JESZCZE JEDNO termometr męża napewno poprawiłby twoje krążenie.W ty przypadku zgadzam się z nim w pełni.Nie opieraj się.Albo opieraj ,ale o ścianę.hih Ale widzę ,że humorek ci dopisuje,kawał z hrabiną.....przedni Ewka.........> co z tym komornikiem?Muszę poczytać jeszcze toszkę wstecz bo nie kumam.Ale szczerze ci współczuję.Te mendy bo inaczej ich nazwać nie można nie dają za wygrane.Oni chyba uwielbiają sadyzm,dlatego tak znęcają się nad porządną i niewinną istotą. Jola.........> witam cię.Widzę,że fajna kobielka jesteś.Bardzo się cieszę,że przyłączyłaś się do naszej paczki. batlanku............>słoneczko jesteś suuuuuuper,przynajmniej ja się z tym zgadzam.No i gratulacje .Podjelaś pracę i jeszcze na dodatek świetnie sobie radzisz.Powodzenie i tak dalej Chyba nie wymienila wszystkich ale witam i pozdrawiam ciepluchno. No spadam bo już późno ,no i chyba naklikalam troszkę do poczytania. papapapapapap pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki ,witaj izao dzieki za modlitwe kochana staram sie wierzyc bardzo mocno ,w hamburgu zimno chociaz pojawia sie pomalu slonko moze sie ociepli ,zapraszam was na kawke i cieplutko pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Myszki:) narazie tylko tak zagladam na moment bo lotom po chalupie... bylo cos o tabelce wic przypominam jakby ktos sie chcial dopisac:D:D NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO..... ...DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao.... ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg ........................................................ .......................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Peper..czekamy :) Wystarczy sobie skopiowac i sie dopisac...:) Tylko w 1 czesci bo pod kreska sa te dziewczyny ktore byly ale przestaly piywac..:( Mamy nadzieje ze jeszce kiedys wpadna..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO. .... ...DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao.... ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg ........................................................ .......................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Peper..czekamy Jeszce raz bo sie cos rozjechalo....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :-) Jakos malo Was tutaj. :-( Tu zimno jak diabli, ale przynajmniej slonce swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Monciu w rzeczy samej gwar dzis i ruch jak u dziada za kolniezem:D:D No ale widocznie takie wszystkie zalatane:) Ja juz spokojnie siedze w domku i czekam na siorke bo ma wpasc..nietsty ale nieudalo im sie w te zeszla niedziele przyjechac i zapowiedzieli sie na dzis. No a poza tym nic sie dzis szczegolnego niewydazylo co warte byloby opisywania:) Oolka dalej milczy.Nie widze tez aby swiecila sie na gg...co sie czasem zdazalo.Nie wiem co o tym sadzic? Gdyby sie gdzies przenosila to chyba dalaby jakos znac? A moze ma juz nowe koleaznki o nas juz pomalu zapomina:D Oolka --> bron sie!! Batlanku i jak w pracy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczynki OOLCIU BATLANKU mam prosbe napiszcie mi prosze jeszce raz wasze gg.Bo cos mi sie wyrypał tlen i Moncie mam i ewcie a Was nie:( Chyba poprostu nie mialam Was na serwerze gg tylko bezposrednio na tlenie i jak mi go wywalilo to sie jakims cudem wykasowaly...A reszta nie:O....nie mam pojecia o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie caly dzien zabiegana,a na dodatek tak sypie snieg ze ledwo co widac,a mialam kawal drogi do przejechania. mamy prawdziwa zime !!!!!!!milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Batlanku dziekuje za szybki odzew:D juz Cie odzyskalam:D No tak to jest...praca ..i dzien sie kurczy..po powrocie czlowiek nie wie do czego rece wlozyc..... Batlanek Wszystkich goraco pozdrawia!!!!!!! u mnie tez tak popruszone....ale do przezycia..narazie:) jutro Olka jedzie ze szkoly na narty.. Troszke sie martwie jak to bedzie..jak sie poubieraja te dzieci:( no nic...zobaczymy jakie beda wrazenia:) a my mamy w niedziele skoczyc..Ale tak do konca nie wiem jak to bedzie. Szwagier mojego M przyjechał na tydzien na urlop i jeszce sie niewidzielismy a On juz w niedziele musi wracac....wiec jedziemy do nich w sobote....eh...same wiecie jak to jest ...cos sie wypije.... no nic -zobaczymy jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka71
hej dziewczyny tez jestem po 30- dokladnie 35 i siedze w domu-mam zasilek bo nie ma pracy dla nauczycielki- jestem przed okresem i mam jakas straszna chandre- wkolo to samo zwariowac mozna, dzieci mam 14 lat corka i 11 syn- raczej pracowalam nie liczac przerw na macierzynskie itp- teraz to nazet lubie siedziec w domu bo takie zarobki jak sa u nas to szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko u mnie śnieg,za oknem zima na całego kasienka71 ...............................>witaj. chyba jesteśmy ten sam rocznik.ja też siedzę w domu,tylko tyle,że jest on moim miejscem pracy.Chwilowo się lenię,ale to już tylko chwile(stety i niestety).A może powiesz skąd jesteś?no i jeśli masz ochotę zatrzymać się u nas na troszkę dłużej to wpiszesz się do naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO. .... ...DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........36..........16.11.........03.09......okolice Warszawy...1 ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg zlosnica1.... anciaa....... JOLAantusek.. ........................................................ .......................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Peper..czekamy dopisujcie się dziewczynki do grona domowych myszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×