Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO. .... ...DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........36..........16.11.........03.09......okoli ce Warszawy...1 ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg zlosnica1....30...........24.02...........-............. .Drammen-Norwegia anciaa....... JOLAantusek.. Gosia34 dolny sląsk...34...30.10....................Wrocław............1 ........................................................ .......................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Peper..czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia34 dolny sląsk NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO. .... ...DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........36..........16.11.........03.09......okoli ce Warszawy...1 ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg zlosnica1....30...........24.02...........-............. .Drammen-Norwegia Gosia34.....34............30.10....................Wrocław............1 JOLAantusek.. ................................................... .......................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Peper..czekamy Gosiu sorki ale skrociłam Ci nick...i tak wiemy o kofo Chodzi:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO. .... ...DZIECI Olinek.......31..........26.11.........08.03(D.K)....Kra kow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........36..........16.11.........03.09......okoli ce Warszawy...1 ciepla .......33...........12.11..........................Hamburg zlosnica1....30...........24.02...........-............. .Drammen-Norwegia Gosia34.....34............30.10....................Wrocł aw............1 JOLAantusek.. ................................................... .......................... Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Peper..czekamy hihiihih...jeszce raz bo mi cos wjechało na gorze bez sensu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę bo mi się czas kurczy.Własnie moja kuchnia wygląda jakby sie w niej paliło.Zupełnie nie wiem dlaczego jak pichcę to robię taki bałagan.hm. jestem bałaganiara. pewnie już dzisiaj do was nie poklikam-wieczorem robię kolacyjkę(zakrapianą).A jutro wam posmedzę jakto boli główka.I śpiący dzionek .hihi Trzymajcie się cieplutko bo na dworze zima.Rozpalę dla was w kominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
WOW.W moim domu słychać epitety pod adresem ministra oświaty.Córcia usłyszała wiadomość,że podpisał ustawę o obowiązkowych mundurkach od wrzesnia.O rany muszę znowu wyjść,a tak chciałam poklikać.Zajrzę póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane ,z bardzo bielutkiego Hamburga doslownie rano bylo jak w bajce na moim tarasie zreszta nadal tak jest .Poczytam sobie was nieco pozniej bo od wczoraj leb mi peka okropnie ,jak tak dalej pojdzie to nie wiem co bede robic,Zycze wam milego dzionka jeszcze ,aha mama moja ma za niedlugo juz dostac rozrusznik ,takze mnie to cieszy w miare ,smuci to ze biedna musi lezec w szpitalu caly czas do momentu dostania tego rozrusznika ,a chemia czeka i to wlasnie dzaila na korzysc ten drugiej choroby ,pozdrawiam Was cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey ciepla..... ze tez trzeba sie borykac wciaz z zyciem..problemami,chorobami.. Ja pisuje jeszce na forum o ciazy.. dzis sie dowiedzialam.. Dziewczyna..15 miesiecy starali sie o dziecko.... Ostatni raz odezwala sie na forum 2 go ...chciala sie nam po weekendzie pochawlic ze sie udalo... Okropny wypadek samochodowy z mezem.Oboje nieprzytomni. Ona duze obrazenia glowy i wewnetrzne.....niewiadomo zcy bedzie cos w tym wypadku lekow i wogole z tej upragnionej ciazy:O.....:( takie zycie.... Tak ze cieszmy sie Mychy tym co jest i czerpmy z zycia pelna garscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAL!!!!!!!! TU TAKZE BIELUTKO JEST PIEKNA SNIEZNA ZIMKA.DZIECIAKI MAJA FRAJDE JA TEZ. NIE WIEM DLACZEGO NA WASZEJ LISCIE SA POMINIETE MOJE POCIECHY!? DZIONEK JAK DZIONEK ZLECIAL SZYBKO .TROCHE LATALAM PO SKLEPACH BO NIE WIEM CO KUPIC MEZOWI NA IMIENINKI NO I NA WALENTYNKI. POZDRAWIAM STRONA Z OBRAZKAMI NIE CHCE SIE OTEWIERAC SZKODA,ALE I TAK DZIEKUJE ZA POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
Hejka.Mam okazję to zerkam co u Was.Ewka wlkp. ja jestem z Kalisza.Mam troje dzieci,urodziny 11.07.Nie lubię śniegu,bo muszę wtedy odgarniać i zamiatać chodnik przed domem -to tak na marginesie wiadomość dla koleżanki z Hamburga.Szkoda,że wcześniej nie zajrzałam podałabym przepis na ciasto budyniowe,bo od miesiąca nic innego mój mąż nie piecze.Bo ja z ciasta to lubie i potrafię bigos uprychcić. Uha ha .Muszę spadać,bo mi zrobią dziurę w brzuchu.Jeszcze tu kliknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej olinek no to prawda w tym zyciu chyba nic od nas nie zalezy albo prawie nic ,to jest smutne co czasami sie dzieje z naszymi bliskimi i wogole. Muska ja tez wogole nie znosze sniegu .:( :-( chociaz widok bialych drzewech dzis mnie milo zaskoczyl przy tej szarzyznie . pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc napisze jutro brak czasuuuuuuuu dziewczyny ❤️ tęsknie za wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
Ciepla masz rację bielutko to czyściutko.Zresztą najważniejsze,że dzieciaki mają frajdę,chociaż moje ten etap mają już za sobą.A tak wogóle to dzisiaj wszystkie gdzieś imprezujecie,że was nie ma?Kurcze,a ja samiuteńka w eterze.Chyba idę spać.Dobranoc wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!!!!!!!!!! U mnie zimniutko i bielutko i nie zapowiadaja sie zmany.Ja planuje aktywny dzien bo musze pare zasp usunac, bo nie dlugo to palca nie wcisne na podworko ,a nie mowie o samochodzie.No i moze jakis placek upieka(jak wyjdzie) mozze karpatka!!!!!!! milego weekendu dla wszystkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim witam weekendowo:) Złosniczko na boga! a coz to za nieludzka ranna godzina?????:D Oolciu kurna chata nie bylo mnie ale ufam ze to Ty sie odezwalas i ze to Twoj nr. mi sie wyswietlil...oby nie bylo jakiejs wtopy:P...jak to kto obcy hihihih....no ale per \"Olinek\" to tylko Wy mnie tytulujecie:D Ja tylko na chwilke wpadam sie zameldowc bo dzis wycieczka na wies...Szwagra trzeba przywitac ...i zarazem pozegnac bo jutro wraca juz spowrotem....Maluszka sobie potulam:D Jak niewrocimy o jakiejs poznej godzince to wieczorkiem zagladne... a tymczasem MILEJ SOBOTY dla Was wszystkich ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem.Kolacyjka się udała,było bardzo sympatycznie.posiedzielismy do 3 nad ranem.A później tak się wybilam ze snu ,że świtało jak wtopiłam się w krainę snów.I............spałam do 12 w południe..............jak nigdy. Za oknem krajobraz jak z bajki o królowej sniegu.Samopoczucie mam bardzo dobre,żadnego bolu głowy, tylko jestem jakaś taka bardzo sentymentalna.........hm..... Moj mężuś pojechał do kolegi klapać nasz samchodzik,który przed świętami rozbił.Moze już niedługo go uruchomi,bo wlecze się to juz całe wieki.Niestey na wszystkie części trzeba cholernie dlugo czekać bo ponoć trzeba było sprowadzać z Anglii. Ach dziewczyny,nic mi sie nie chce...tylko bym sobie siedziala przy kominku,piła kawkę i wyglądała przez okno .......iiiiiiiiiiiiiii......wlącza mi się dyzio mazyciel. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyy machnełam takiego posta że hej dla każdej z was ale mi go zżarło wku***** sie tak że nie chce mi sie juz pisac od nowa więc melduje sie wszystko u mnie w miare ok. troche mało czasu do pracy dopiero we wtorek ale na 12 godzin jakos przeżyję dzisiaj przeleciało. jutro mamy gości więc sprzątałam i pieklam 2 ciasta jedno bananowe drugie strudel z jabłakmi na francuskim cieście. mała wstała coś chora z kaszlem i jakby z temperaturą ---mam nadzieje,że samo minie i nie będe musiała jechac w poniedziałek do lekarza. oolka --co z toba monia-- nie odzywasz cię olinek --znowu na imprezie ewka--ten komornik dziad juz ci dał kase pozdrawiam wszystkie koleżanki mam nadzieje,że na dłużej tu zabawicie nie bede tu już tyle siedziec jak wczesniej i pewnie będe was mylić więc wybaczcie 🌼 życze miłego wieczoru i przyjemnej niedzieli u mnie leje jak z cebra pogoda okropna. tęsknie za wami dziewczynki--i mysle owas często❤️ ciepła a to dla twojej mamy❤️ będzie dobrze. całuje papapapapa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
Cześć Kobietki.A ja do Was znowu zaglądam.Trochę poczytałam początki,żeby Was blizej poznać ale narazie czuje się jak laik.Nie jestem w stanie WAS ogarnąć.Jedno wiem na pewno jesteście stuprocentowe BABECZKI.Ja mam często frustracje i zmienne nastroje i wrażenie,że jak ktoś(czyli ja) ma pecha to mu cegła w drewnianym kościele na łeb spadnie.Hmm...A co mi tam- idę napalić w centralnym to mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem dziewczynki,zyje,ale co to za zycie,same problemy,nawet mi sie do kompa siadac sie nie chce Batlanku------->dziad komornik nie dosc ze mi kasy nie oddal to dowiedzialam sie ,ze nic nie dostane bo te pieniadze zabral na \"koszty egzekucyjne\" ,nie wiem czego one dotycza ,nie wiem dokladnie ile ich jest,wiem tylko ze kilkaset zl.ale blizszych informacji mi nie udziela,bo to mnie nie dotyczy tylko mojego ex,tylko dlaczego ku**a ja mam z moich pieniedzy placic.... w ten sposob alimenty dostane pewnie dopiero za pare mies.:( w poniedzialek znow ide,tym razem mam zamiar wziac exa,chce wiedziec na co idzie ta kasa,jemu musza powiedziec.A ja przy tym chce byc.I chce wiedziec ,dlaczego mnie nie powiadomiono oficjalnie,to ich zasrany obowiazek.Najwazniejsze ,zeby pan komornik sie napchal a dzieciaki niech z glodu zdychaja.. Cos czuje ,ze skonczy sie to skarga na komornika w sadzie. ddobra,przestaje juz narzekac nie bede sobie bardziej psuc humoru. pa,pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja juz pije cieplutka kawke ,tu w nocy bylo minus 20 brrrrrrrrrrrrr. kobietki ja wiem ze zycie nie jest uslane rozami ale Muska moze wiecej optymizmu w zyciu . Ja takze mam zmienne humorki ale ktos kiedys powiedzial \"widzimy swiat w takich kolorach w jakich chcemy \" wybieram sie dzisiaj do znajomych ,wiec zycze wszystkim milej spokojnej niedzielki bo ja znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosnica----------->ale z Ciebie ranny ptaszek:)ale jak przeczytalam o tym mrozie to az mnie otrzasnelo,brrrr... ja mam za to wesolo od samego rana,maly wymiotuje ,co zje lub wypije to jedzie do rygi,jak mu do jutra nie przejdzie to lekarz wita,nie wiem czy to jakis wirus czy co,brzuch go nie boli,goraczki nie ma,w przerwach miedzy wymiotowaniem calkiem wesoly jest,tylko blady,no ale kto w takiej sytuacji jest rumiany:( teraz sie polozyl,moze sie zdrzemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
Hej,hej.Kliknęłam na chwilkę,bo w niedzielę to raczej nie za bardzo jest kiedy.Ewcia może mały ma trzydniówkę.Mój syncio często to łapał.Nie miał temperatury tylko wymioty(torsje- jak kto woli- hi,hi) no i biegunkę.Lekarz radził dużo picia ,często , ale po pięć łyżeczek nie całymi łykami no i chrupeczki kukurydziane. --- zlosnica- ja na ogół jestem optymistycznie nastawiona do życia,ale wiesz wczoraj złość sięgneła zenitu.Bo z nami czyli męzem i trójeczką dzieci mieszka moja babcia.Ona ma 82 lata i jest chora na aizhalmera i wczoraj trochę narozrabiała.- To tak na usprawiedliwienie.Bo tak naprawdę to wiem,że życie jest piękne i nigdy nie jest tak źle ,żeby nie mogło być gorzej. A może życie jest jak papier toaletowy(?) - długie, szare, i do d...-ŻARTOWAŁAM. POZDRAWIAM wszystkie KOBIETKI cieplutko pomimo śniegu i mrozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie Dzieczynki.... Cos widze co poniektorzy bardzo sie zapuszczaja.... Ale coz.... Przymusu nie ma:D Ja sama tez niepisalam od wczoraj..... Ale caly dzien wczorajszy spedzilam w Niepolomicach i wrocilam z wieczorka wiec juz niebylo jak.. a dzis... A dzis to samej mi sie chce i smiac i tupac ze zlosci ... Wybralismy sie dzis do Bialki na narty... Zajechalismy a tam.... Luuudzi...chyba milion:O Snieg mokry jak chlapa,blocko takie na parkingu ze boze ratuj....a kolejki do wyciagow poprostu juz mnie zabily..... Wiec pokrecilismy sie troche..pomysleli,zjedlismy obiad i wrocilismy do Krakowa:D:D Ja uwielbiem narty...nawet mimo ubieglorocznego wypadku.... W zeszlym roku jezdzilismy tydzien w tydzien...ale tyle ludzi to ja tam jeszce nigdy niewidzialam:O No i ten snieg...dramat ....ledwo sie \"ciegli\" Ci narciarze... Tak ze sprzet przewietrzony...gory odwiedzone:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ewcia jak ma biegunke to jagody albo sok z jagod jest dobry.Moje pociechy tez mialy takie wirusu to jest 2-3 dniowy koszmar.Lekarze nic na to nie poradza,niestety .cierpliwie przeczekac!!!! MUska ciesze sie ze to tylko chwilowe zalamanko ,ja tez takie miewam tak bywa w tym zyciu.Pozdrawiam -AHA u nas jest piekna zima pelna sniegu ,a stoki sa pelne niarciarzy i takie dziwne niespodzianki jak Olinka tu was nie spotkaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosnica,to raczej nie 3dnowka,bo wtedy przez caly czas ma ok.40 stopni goraczki a tu ma obnizona ,niecale 36,pozatym zaczal narzekac na glowe i po tym gdzie pokazuje sadze ze ma migrene dziecieca,u dzieci najpierw sa wymioty a potem przychodzi bol,odwrotnie niz u doroslych,tym bardziej ze po poludniu juz nie wymiotowal,a u nas to dziedziczne,babcia miala,mama ma ,ja mam ,to i prawdopodobienstwo ze dzieci odziedzicza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzionek zlecial niewiadomo kiedy. ewka.wlkp........>to mi wygląda na grypę brzyszną,czy wirus czy jak tam lekarze nazywają.Moja córa przechodzila to przed feriami.Najpierw wymioty,później ból głowy ,no i spadek temperatury.Biedactwo leżao sobie spokojnie i gorało.Tak jak by organizm nie chciał walczyć z chorobą.Dopiero na trzeci dzień temperatura skoczyła i zaczeło jej się polepszać. Oj te dzieci .Ale bez nich to życie nie miało by sensu. No dobra mychy spadam palulu do mężusia.Jutro postaram się do was poklikać,ale tak pod wieczór bo wczesniej mam trochę spraw do pozalatwiania. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ale moje dziecko tez nie miala goraczki! ale to ty wiesz najlepiej jak przechodzi twoje dziecko choroby i ty najlepiej mu pomozesz.buzka i szybkiego powrotu do zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji urodzin droga nasza ewciu życzę Ci wszystkiego najlepszego wszelkiej pomyślności ,dużo uśmiechu i humoru nie przejmuj sie komornikiem --dziadem wierze,że napewno na twoim niebie zaświeci słońce,dużo zdrowia dla ciebie i dzieciaczków wszystkiego naj naj naj ❤️****❤️**❤️**❤️**❤️**❤️**❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia......>naj naj najlepsze i najpiękniejsze i najszczersze życzenia.Sił witalnych cale kilogramy.Zdrówka pelen koszyk.A miłosci cały ocean z przyległymi morzami.Coby ci się wszyściutko układało jak masełko na kanapce.I co tam sobie tylko wymysliś i czego pragniesz niech się w mig spełnia. batlanek...........>dobrze,że ty taka spostrzegawcza dziewczyna jesteś,duża buźka dla ciebie. No dziewczynki ja jutro znowu wyfruwam z domu,jadę z mamą do stolicy wybrać wypoczynek do pokoju.Nie lubię jeździć po wawie .Korki i chamstwo kierowców.No cóż ,ale czego nie robi się dla swojej mamci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusiu... I ode mnie przyjmij zyczonka : zdrowka i dla ciebie i calej Twojej rodzinki, pociechy z chlopakow -wszystkich bez wyjatku,jak najmniej trosk a jak najwiecej usmiechu na Twojej slicznej buzi oraz niech ci sie spelnia wszystkie najskrytsze marzenia!!!! ❤️~~~~~~❤️~~~~~~❤️~~~~~~❤️~~~~~~❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×