Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

oolka No właśnie, więc moje przypuszczenia niestety nie są bezpodstawne. A zależy mi wyłącznie na oryginalnych. Z Euphorią chyba jednak poczekam, bo to nowość i dosłownie wszyscy je kupują. A Light Blue mi się bardzo podoba, baaardzo;) Znalazłam fajną perfumerię internetową. Wygląda na wiarygodną.Może się skuszę;) http://www.iperfumy.pl/ A jak dostanę podróbę to najwyżej będę miała nauczkę na całe życie.Czasem to i dobre;) PS.My kobiety tak czy siek zawsze znajdziemy uzasadnienie dla swoich pomysłów. Mój kolega opowiadał mi kiedyś taką historyjkę. Jego mama kupiła kiedyś w ZARZE bluzke za bodaj 500 złotych. Ojciec kolegi się wściekł,ale mama go tak przekonywała,że to była promocja i niepowtarzalna okazja,że...na drugi dzień bez mrugnięcia okiem mąż kupił jej spódnice,tak do kompletu.Ech...Marzenie taki mąż:D:D:D:D Mój N niestety nie dał by się na to nabrać. Może nie jest za bardzo w temacie mody,ale obawiam się,że to by nie przeszło. Ale zawsze warto spróbować....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper-----w tej perfumeri internetowej jest ta woada tańsza?????niz w sephorze????? och,ja lubie zarę:) i w ogóle.....ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka. Tańsza i to dużo:) Bo Light Blue w Sephorze (o ile się nie myle kosztuje coś koło 310-320 złotych), a w jej internetowej perfumerii 189.Duża różnica. Sęk w tym,czy są autentyczne...Wydaje się,że to perfumeria wiarygodna, z jakąs tam już tradycją i certyfikatami.Chyba jednak się skuszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper---no to faktycznie RÓZNICA JEST!!!!!!! hmmmm, z pewnoscia mówisz o 100? powiem Ci szczerze,że teraz opakowania sa tak podrobione,że aż ciężko zauważyć prawdziwa różnice ,u mnie w pracy dziewczyny kupowały niby orginały a póżniej szły do zaprzyjażnionych koleżanek które pracowały w perfumeri i one potrafiły po samym opakowqaniu poznać różnicę.Nie które tez znane mi osoby kupowały od złodzieji-i te były orginalne:) :) zawsze o 100 taniej:) ......ja wolę kupićcosjuz sprawdzonego,czsami wolę zaczekac -jesli mnie na to odrazu nie stać i kupić póżniej,wtedy bardziej to doceniam i wiem ,że nie wywaliłam kasy na marne:) ale to moje upodobania:) zaraz zajrze w ten link-który podałaś ,moze jakies forum tam jest??? ......a nie myslałaś puscić hasło na kaffeteri .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peper-----faktycznie\" sklep\" wyglada na rzetelny---mozna zwrócić perfumy w ciagu 10 dni,to już coś??prawda???a pozatym możesz poprosić próbkę tych 2 perfum które również ci się podobają to drugi + :) może warto zarezykować!!!!! próbuj!!!!!!! aja potem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka, w 100% masz rację i dlatego się waham;) z tymi perfumkami. Ale zrobie tak jak mówisz, założe topik,może akurat ktoś zna ten sklep.Teraz te podróby faktycznie robią idealne:( Acha.Wysłałam Ci e-booka \"Oskar i pani Róża\";)Sprawdź w skrzynce. W ogóle jakbyś Ty lub inne dziewczyny chciały jakieś e-booki, to mam kumpele, które ma dobre dojęcie i podsyła mi czasem różne perełki. Osobiście wole czytać na papierze,ale...jak się mieszka w małej miejscowości w której jest 1 egzemplarze bestselera, to już lepiej ślepia wytrzeszać na kompie niż czekać 2 lata:O,aż dostaniesz.Znam niestety ten ból z własnego doświadczenia;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooo matko ale plotkary!!!!!! Az topik sie zaczerwienił;) No własnie Oolcia dlaczego Monia cos tak ostatnio zadko wpada?Wy sie troszke blizej znacie przez gg...wiesz cos?? Ewcie pewnie wycieli......:(.... Czasem sie zastanawiam co sie stało z Rojka?Dlaczego tak nagle z dnia na dzien znikła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper-----DZIĘKUJE Ci bardzo:) :) chętnie przeczytam te książke,poproszę męza to mi wydrukuje w pracy,bo ja wolę równiez czytac z \"papieru\":) Chętnie przeczytałabym jeszcze książki paula coelho......czytałam jedynie alhemika i jedenaście minut...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????? dobrze,że już jesteś musisz przejąc wartę bo ja szykuje sie na małe co nie co:D:D:D:D:D ....wczoraj byłam padnieta:) pepper będzie Ci towarzyszyła!!!!!!!! ona jedna była dzis na warcie!!!!!!! DZIELNA jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moncia-----nie wiem co się dzieje z nią:( :( :( pewnie zwiedza krajobrazy!!!!! albo na obiadku u kogoś!!!!!!!albo mąz moze cos jej kupuje:) bielizne erotyczną:D:D ok,to ja lecę wymoczyć sie w olejkach......hmmmm,erotycznych:) :) pepper-nie śmiej się?????? nie długo to Ciebie tez czeka:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjde przyjde za momencik:) Tez z prysznica skorzystam... ale zapewne jak ja przyjde to nikogo juz nie bedzie:) Na szcescie jutro poniedzialek wiec topik moze odzyje:) Ale widze ze dzis tez martwo nie bylo...dzieki Pepper;)...no i Tobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wycieli mnie jeszcze;)tylko caly dzien mnie nie bylo,niedawno wrocilam jestem przejedzona,padnieta ide do lozeczka ,do jutra,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Ewcia:D..... No nie mowilam jak ja wrocilam to juz wszystkie polazły..:) No nagadaly sie to polazły:D Ja tez długo siedziala nie bede bo maluch chce spac a ja jej przeszkadzam jak tu swiece swiatło i kliku kliku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka! jak to Wszystkie weekend odsypiaja,w sen zimowy zapadlyscie?:) a kto ze mna kawke wypije?kto chetny.lapka w gore,bo ide robic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja chetnie bo ledwo na oczy patrze..... Przysłowie kto rano wstaje temu Pan bog daje zmieniam na -kto rano wstaje temu sie lepia oczy;) Łaaaaa.......znow poniedzialek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jaka ta kawa ma byc? w zasadzie mnie juz cisnienie synek podniosl przed wyjsciem do szkoly,ale co tam,druga kawe i tak pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki;) Olinku ja to znam wersję: Kto rano wstaje, ten jest niewyspany:P:P:P Ewka, dzięki za podnoszenie tego topiku z perfumerią,ale widzę,że odzew słaby, ludzie nie znają,więc chyba zrezygnuję. Dzisiaj znów mam dzień, a la struś pędziwiatr;) Ale póki co to dołączam się do kawy, byle mocna i z mlekiem:) Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu wszystko jedno parz jaka jest...:P No jak sobie usiadlam to mi sie wtac nie chce stad ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczyny po wolnym moje dziecko chore od wczoraj .....boże ja chyba zwariuje...... o 10,30 ma być moja mama bo ja lece na 13 do dentysty i nie mam gdzie zostawić małej więc mama podjedzie wcześnie żebyśmy jeszcze kawke wypiły a jak wróce to od razu wraca do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada mi się niezły tydzień mój M ma urodz. w czwartek i gości będe miała od czwartku do soboty nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece ze śniadaniem do małej może coś zje.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Batlanku:) no tak to juz jest kto ma dzieci wie o czym piszesz:)...Zawsze choruja kiedy nie trzeba(a kiedy trzeba?)..moja najczesciej w sobote i niedziele zaczyna jak nie ma lekarza pod reka...:) Ostatnio jest spokoj nawet tak ze nic glosno bo powiem w zła godzine:D...ja to wogole narzekac nie moge bo chorowita nie jest i nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi zafundowal nocne przebieranie poscieli-bita smietana w nadmiarze:D a teraz ide mu zrobic sniadanie bo wielkim glosem wola jesc,po takim wyczyszczeniu glodomor go dopadl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to tylko okropny katar i kichanie ale oczy ma czerwone jak krolik bez temperatury ale oczywiście syropy poszły w ruch nie ma na co czekać a jutro miałyśmy iść do nibylandii się pobawić z moją koleż. i jej synkiem nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ratuj ja batlanku...a swoja droga gdzie sie tak \"zalatwila\"? czy moze ktos przywlekl cos do domu i złapala od kogos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia staram się jej ani nie przegrzać ani w drugą sronę ale wiesz jak jest dużo ludzi i każdy coć ze sobą przywlecze w sobote było ok. a w niedzielę rano już katar zobaczymy może tylko na tym się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz taki okres ze choroby sie nie uistrzezesz predzej czy pozniej przylezie ...Polecam Ci Echonacee -to wyciag z jezowki .Podaje mojej małej juz od wrzesnia 3 x dziennie .To jest do ssania -malusia tableteczka-smaczna.I jak widze dziala.Od ubieglej wiosny nawet nie miala kataru.Albo zbieg okolicznosci albo rzeczywiscie uodparnia na takie rzeczy.Dodam jeszce ze mimo ze zimno.tydzien w tydzien chodzi z klasa na lodowisko gdzie zimno jak fiks a we wtorki na basen a mimo to nie ma infekcji.Sprobowac mozesz.Tylko na efekt tez poczekac trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od września daje jej witamine c w kroplach na przemian z multivitaminą no ale..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypatrzyłam w reklamie w gazecie ze sklepu \"agata\" komplet stół i 4 krzesła za 600 zł z litego drewna troche nie chce mi się w to wierzyć i mój M ma tam dzisiaj podjechać zobaczyć czy jeszcze są i co to jest warte tapicerka w krzesłach w takim samym kolorze jak mam ściany całkiem nieźle by nam pasowało może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×