Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

batlanku---------Brawo!!!!!!:):):) no to faktycznie czytasz:D:D:D,ciesze się:) pepper---a Ty kobieto co porabiasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem.Rano latałam i stwierdziłam,że jak wrócę i nie będzie kafe to ubieje moderatora jak psa:P Ale tym razem mu (jej) się udało:D. Andruta będę robić jutro,chyba ten Twój przepis oolka tylko dodam kakao:) Oolka przede wszystkim GRATULUJE PRACY!!!!!!!!!!!!:):):) A perfumki, cóż, N sam chciał kupić:P Nadchodzi weekend więc te dziewczynki które będą balowały, pewnie wpadną po weekendzie. Ale za to ile będzie opowiadania, hoho:D Ja jutro będę i dzisiaj pewnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplo: ollka no niestety sernik juz pozsedl masz racje ,teraz to musze czekac do nastepnego wypadu do polski do mamusi i znowu bedzie ,dzis mam zabiegany dzien z mezem to pewnie zajrze wieczorem moze sie zalapie z Wami na wieczorna kawke.Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie batlan wspomniala o dentyscie ,malo co zapomnialabym o moim terminie :::: amoze i to by bylo dobrze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie cie co zrobiłam:):) czssami kupując bluzeczkę np.w SPRIT-to miałam naklwjone ich logo takimi mlutkimi srebnymi cekinkami-wiecie o co mi chodzi???:D:D:D w lato koleżanka dała mi takie cekinki do naklejenia to był taki długo wzó (zygzaki) a dzisiaj wpadłam na pomysł aby ustawić sobie inny motym tego wzorku:):)robiłam to penceta bo to cholersteo takie ciupeńkie:) miałam takie fajne 2 bluzeczki z zary czarne,na jednej u góry nakleiłam sobie D&G :):) a na 2 rozipinanej na dole taki mały wzorek---nawet nie sądziłam,ze to wyjdzie rewelacyjnie:):):) wie,że przeróżne wzorki można kupić w pasmanterii:):) bluzki wyglądają teraz bardzo elegancko,hihihi pepper------nigdy nie jadłam te toffi z domieszką kakao----jaki to ma smak???czekoladowy????? spodziewasz sie jutro gości???czy to jutro juz twój M porywa Cię??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku----udzieliło mi sie po Tobie gubić litery:):):):):) ale to dlatego ,że staram się szybko pisać:) ....więcej grzechów nie pamietam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka = pomysłowy Dobromir;) Nie wiem co z tego andruta wyjdzie, ale pocieszeniem (i tu będzie odpowiedź na Twoje pytanie )będzie fakt,ze robię go tylko dla domowników na małe domowe Andrzejki. Bo mój N niestety jeszcze w delegacji.Zresztą on nie znosi wręcz słodyczy.Co widać...Bo ma extra sylwetkę.No, a ja lubię i to NIESTETY też widać:Pbo Rusałką nie jestem, niestety;)Ale dobrze się czuję w swoim ciałku i większych kompleksów nie mam.:Dbo zawsze do siebie podchodze z dużą dozą poczucia humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ja tez tak zrobiłam wiosną z czarnego gładkiego golfu nakleiłam sobie duży krzyż ale fajny!!!!!!!!!!!!! mojemu M się nie podoba będe w poniedziałek ❤️chyba,ze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos ozdób typu cekin. Mój N raczej nie przepada, co jednak wcale nie oznacza,że ja mu przyklaskuję,bo ja i tak wiele rzeczy robie po swojemu:P:P:P Historia 1.Kiedyś fajnie obciełam sobie włosy.No i jak gdzieś wychodziliśmy to zaczęłam je modelować żelem efekt mokrych włosów, generalnie zrobiłam sobie artystyczny nieład....Po chwili weszłam do pokoju i pytam N jak moja fryzura??? A on na to,że chyba się nie uczesałam.:D:D:DA ja bynajmniej nie miałam zamiaru zmieniać uczesania i powiedziałam mu wesoło,ze właśnie tak ma być.Biedaczek powiedział tylko:acha.Ale chyba był zniesmaczony:Omoim image:P Historia 1.Kiedyś chciałam sobie obciąć włosy mniejwięcej tak jak ma Justyna Pochanke.Do mojego kształtu twarzy to by pasowało.Pokazałam fotke (N oczywiście zna Justyne,ale wiadomo jak to chłop o fryzurze już nie wiedział nic),ale jak zobaczyłam minę N to stwierdziłam,że już wolałby mnie w fryzurze a \'la Piast Kołodziej...No i bądz tu mądry człowieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm,ja tez nie przepadam za ozdóbkami i cekinami ale na bluzeczce czarnej te przyklejane \"cekinki\" one inaczej sie nazywają.mam jedynie małe literki i te D&G --super wygląda.Ja osobiscie wolę proste rzeczy,prawie klasyczne bez \"pierdół\" .....mój M ciągle powtarza ze we wszystkim mi dobrze......... czasami chce się doradzić .......a tak wyjeżdża:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka, właśnie liczy się pomysłowość!!!Bo dzięki temu,że sama coś zrobisz masz gwarancję oryginalności!!! A czarna, klasyczna bluzka stanie się jedyna i niepowtarzalna. To jest sztuka:D Ja niestety nie mam zdolności manualnych i tym bardzieje cenie rękodzieła:)zwłaszcza te gustowne i bez przepychu.Sama bym \"odświeżyłabym\" kilka bluzek,ale obawiam się,ze efekt byłby kiepski:(. Moja koleżanka kupiła kiedyś cekiny na tasiemce, kupuje się na metry, metr kosztował 90 groszy, wiem bo sama jej kupowałam.I te taśmy z cekinami przyszyła sobie po bokach nogawek spodni.Efekt był piorunujący!!!Po prostu spodnie były boskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowka sie zaczyna..............:):) oolka,a czemu mam dzis byc bogata? masz jasnowidzenie jakies,w totka wygram czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee umierrrra:D:D:D:D:D:D:D:D:D Obiecuję,że jutro będę wchodzić. Nieeee umieeerrrra oleczko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tradycyjne sprzatanko przed snem........:) bo tak siedze i ebooki sciagam,nim to przeczytam to ruski rok minie,tym bardziej ze nie moge za dlugo przed monitorem bo mnie migrenka dopada potem... milej nocki zycze Wam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim Nocnym Markom:) Dlaczego Oolciu uwazasz ze nasz topik zdycha???:) Ja dzis byłam\" na zwolnieniu\" tak jak Ci pisalam moj dzien zaczal sie fatalnie.Zaraz z rana przyszla kolejna@:(...wiec znow rozczarowanie.Potem z racji tego ze nie było Kaffe.Połazilam po necie i trafiłam na forum lekarskie i tak sie naczytalam złych rzeczy o tym lekarzu do ktorego miałam pojsc na zabieg ze az sie poryczalam jak male dziecko....:(dół mnie dopadl i znow tysiace pytan \"co robic\"...jest juz lepiej.Poprostu postanowiałm ze jeszce pojde gdzie indziej i zweryfikuje ta jego diagnoze.Ktora tak postawił szybko.Dostalam namiar na dobra klinike ktora sprawdziłam .Ale same pozytywne opinie znalazlam i wzielam sobie termin. Juz mi ciut lepiej bo moze jakas szansa sie otworzy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro obiecuje ze bede miec lepszy humorek i jako przewodniczaca bede stac na wysokosci zadania.. Oolciu jako moja osobista Pani psycholog spisalas sie dzis na medal!!! Przyjmij jeszce ode mnie gratulacje !!! Tylko nie zaniedbuj nas tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku! slonko, nie martw sie, na wszystko przyjdzie czas, zobaczysz! Nie ma co ryczec tylko trzeba miec nadzieje. Oolka tez chce i czeka i... trzyma sie dzielnie! Jesli nadejdzie wlasciwa pora to bedzie! 🤗 ewka --> Nie spiesz sie tak z tym sprzataniem! ;-) Ja tez mam troche do czytania. :-) Dla mnie to super sprawa te e-booki, bo tu niebardzo mam skad wziac ksiazki pisane po polsku. Ale przyznam Wam szczerze, ze ostatnio malo czytam bo siedze jak glupia po pol dnia przed komputerem! :-P peper --> Facetow nie ma co pytac o zdanie na temat fryzury (i innych rzeczy). Oni oceniaja caloksztalt. Najwyzej przy seksie, kiedy piekny kosmyk spadnie na czolo albo dotknie jego torsu, powie Ci, ze masz piekne wlosy. ;-) Aha! Moze poslesz nam jakies swoje foto? oolka --> Nio to ladnie sie tam staraj jutro! :-) Trzymam kciuki. Chce zdjecie tych ulepszonych bluzek! A topik nie zdycha, tylko nam weekend przyszedl. ;-) Nio to dobranoc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Przepraszam was ,ale chwilowo nie miałam czasu na ploteczki. Jestem dzisiaj kontuzjowana i obolała , mieliśmy z mężusiem drugą lekcję tańca i już pod sam koniec mężuś pomylił kroki i.............. dostałam z pantofla w paluszek( duży u nogi) tak niefortunnie, że złamany mam paznokieć i polała się krew. Ale i tak nie zrezygnuje.No cóż trzeba cierpieć czasami. olinek................. topik nie znika ,tylko czasami sytuacje życiowe nie pozwalają na relaksik w kafeterii moncia................ synek super..gratulacje Oolka .............to teraz czekamy na awans Jutro postaram się wpaść chociaż na chwilkę. o rany to wciąga. no no to mam nowy nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, zwłaszcza niedowiarków,że topik nadal żyje;) Izao--->czyli to prawda,że nauka jest bolesna...:(Ale jak już mężulek złapie kroki to będzie dobrze...Mój N wolałby się na pal nabić niż zapisać na kurs tańca:P Ja właśnie zaparzyłam kawkę, więc zapraszam chętne.Dzisiaj wiadomo, weekend,więc topik lekko zaspany,ale jak pisałam, po weekendzie będą tłumy. Ja w weekend jestem w domu,więc będę na pewno wpadać;) Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie,wpadam na moment,pokazac sie i uciekam dalej........ wszystkie na pewno w wirze sobotnich sprzatan,wypiekow ,itp. a oolcia klientow czaruje.:):) mojego M do nauki tanca tez bym nie zagnala,zwlaszcza teraz ,jak ma ten kregoslup chory,to juz wogole.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×