Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaa

CASTORAMA

Polecane posty

Gość alliana
na stronie castoramy są oferty pracy, ciągle te same tylko date zmieniają, zaczynam wierzyć że to tylko ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracyyy
a czy ktoś wie coś o pracy w Praktikerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracyyy
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawa
niewiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur20
Witam wszystkich Teraz w Castoramie każdy pracownik na początku dostaje 2000 zł brutto podstawy + 300 zł brutto dodatku za 2 przepracowane niedziele także można zarobić około 1700 zł na rękę. Co do awansu to po 3 miesiącach jak się sprawdzisz to możesz zostać zastępcą kierownika danego działu. A tu już pensja idzie ostro do góry. Castorama ma najlepszy fundusz socjalny ze wszystkich hipermarketów także warto. Jeżeli ktoś chce znać szczegóły to niech zostawi wiadomośc na tym forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crish
a mógłbyś jeszcze coś napisać na temat pracy tam, jak się dostać, czy na kasie też można zarobić lub jakie wymagania są by pracować w jakimś dziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur20
Wszystkie wymagania masz na ich stronie - na kasy nie mają szczególnych wymagań a jeśli chodzi o działy handlowe to trzeba mieć wiedzę fachową chociaż zatrudniają nawet i bez tego. Tak jak mówiłem każdy pracownik na stanowisku niekierowniczym ma 2000 brutto + 300 zł brutto dodatku za niedziele. Masz pytania? Pisz na e-mail: castorama2008@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex208
Ja pracuje w Castoramie prawie 5 lat, na stanowisku asystentka działu kas. Nie jest to praca lekka, ale zarobki są dobre. W tym momencie jestem zatrudniona na kwote 2457zł. brutto(na cały etat). Do tego dochodzi dodatek za pracę w niedziele 150zł. Więc jeśli w miesiącu pracuje dwie niedziele to moja pensja na rękę wynosi 2000zł. Uważam, że jest to dobre wynagrodzenie, ponieważ wiele moich koleżanek pracuje na lepszych stanowiskach i tyle nie zarabia!!! Firma jest solidna, zapewnia zaplecze socjalne i nie wykorzystuje nas do pracy po godzinach!!! A jeśli tak się zdarzy to za wszystko jest płacone, ale praca po godzinach zdarza się na prawde bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia 11
mam pytanie do pracujących w castoramie czy sieć sklepów BRICO-DEPOT to ta sama firma i ten sam właściciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMON
Witam, co do zapytanie powyżej - to prawda Jeśli chodzi o awans trzeba mieć plecy, tak jak wszędzie, a jeśli chodzi o klietów to pełno debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp1
Od dwóch lat pracuję w Casto. Powiem tyle bo czytam że zarobki Was bardzo interesują: Przez rok pracowałam na pół etatu na Dziale Kas i brutto miałam 1092 zł. Z tym że niedzieli nie pracował bo pół-etatowcy nie pracująw niedzielę. Wkoncu dostałam awans na 3/4 i teraz na umowie mam 1630 zł.plus każda niedziela 125zł. Każdemu polecam prace w Casto. Wiadomo praca z klientami jest cięzka ale całe zaplecze socjalne wCasto plus wynagrodzenieprzebija wiele ofert. Zarabiamy więcej niż nie jedne Pani czy Pan po studiach. Kazdemu polecam. Trudno sie dostac ale gwarantuje że zwolnic sie nie zwolnicie. Przynajmniej u nas z kas od dwóch lat nie było żadnych zwolnien bo praca jest na prawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casto
nie w każdej Castoramie jest tak że poletatowcy nie pracują w niedzielę,w mojej pracują 1-2 w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁA PRACDOWNICA
:) zarobki 2002zl brutto naetto ok.1446 ale dodatkowo 150zl za niedziele wiec do wyplaty na czysto dochodiz 200zl bo 2 niedziele prawie kazdy przepracuje na swieta dodatki akurat ja mialam wysokosci 580zl trzynastki wczasy pod grusza prezenty dla dzieci liczn eimprezki integracyjne bilety do kina na basen fitness silownia:) tak wiec najlepszy sklep jelsi chodzi o zaplecze finansowe i zadnego loda kierownikowi temu kto to napisal wspolczuje jesli opowiada o wlasnych doswiadczeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawaaa
czy te zarobki w każdym mieście są takie same? Na jakich stanowiskach pracujecie na kasach czy Doradca Handlowy? Jak wygląda rekrutacja trzeba się znać na jakimś dziale? Czy jest jakieś szkolenie? Macie plany sprzedażowe do wyrobienia? I czy na początek jest szansa od razu na cały etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawaaa
up up odpisze mi ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkakalka
upppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodka
ja zostawiłam cv w punkcie obsługi klienta, bo nie wiedziałam, gdzie się z nim udać:D Też jestem ciekawa zarobków sprzedawcy/doradcy klienta w castoramie. podzielcie się wiedzą w tej kwestii. przyjmują osoby bez doświadczenia? aha i czy to stała pensja czy dostajecie też prowizję od sprzedaży? dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkatraS
do wlodka-> kiedy składałaś cv? był odzew? hmm 2000brutto i 200 powiedzmy, to fajnie. ja pracowałam na poczcie za 1200, wiec może zmienię na castoramę, o ile mnie zechcą hihi. tylko czy przyjmują osoby bez doświadczenia w takiego typu markecie? kto wie?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodka
składałam 5.05 wiec nic nie wiem odnośnie mojego cv:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkatraS
wie ktoś? proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alkatraS
do AlkatraS ,przecież pracując na poczcie też masz doświadczenie w obsłudze klienta. :)Ja też sie zastanawiam nad zmianą pracy i pozostawieniem c.v. Na stronie głównej castoramy nie ma natomiast naboru aktualnie w mojej miejscowości;w sumie nie przeszkadzało by mi nawet to, że trzeba być dyspozycyjnym w weekendy. Zastanawia mnie jedno czy zatrobki w castoramie są uzależnione od wielkości miasta na stanowisku-Doradca Handlowy, czy każdy doradca zarabia tyle samo. Ja aktualnie pracuję za 1050 netto więc sie zastanawiam :) Pracownicy castoramy napiszcie ile zarabiacie w poszczególnych miastach i ile tam pracujecie????? :) AlkatraS z jakiego woj. jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkatraS
śląskie, tak, mam dośw w obsłudze klienta, ale poczta co cos innego niż market typu Castoramy. chciałabym wiedzieć czy trzeba tam posiadać wiedzę fachową z danego działu czy to oni przydzielają nowego pracownika na jakiś dzial i po prostu wcześniej czy w trakcie go szkolą? natomiast nie chcę mieć już doświadczenia z kasą, a tym bardziej w markecie, bo to duża odpowiedzialność, a zarobek rzędu 1200 netto góra! natomiast sprzedawca/doradca może zarobić więcej zapewne, no i szanse na awans większe zapewne, stąd moje zainteresowanie tematem :) tylko jak się tam dostać?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkatraS
kto wie? kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alkatraS
Ja też jestem z woj. śląskiego ;) Czy Ty złożyłaś c.v w markecie? Mi sie wydaje, że nie trzeba mieć wiedzy fachowej( choć może się mylę ) z danego działu, na pewno będą szkolić przed lub w trakcie pracy. Hop hop czekamy wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alkatraS
a to z ich strony ogłoszenie 02.04.2009 Doradca Handlowy Wymagania: Od kandydatów oczekujemy posiadania zmysłu handlowego, dobrej organizacji pracy, komunikatywności, zaangażowania oraz zamiłowania do pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za jak najlepszą obsługę klientów sklepu, sprzedaż produktów działu, zaopatrzenie i utrzymanie działu – utrzymanie porządku, dokładanie towaru na półki jak również wykonywanie innych powierzonych przez przełożonego zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkatraS
nie składałam nigdzie jeszcze cv, bo nie wiem gdzie? wysłać cv jakoś przez stronkę, mimo że nie ma prowadzonego u mnie naboru, czy udać się do marketu z cv(ale gdzie lub u kogo je złożyc?) byłam kiedyś w sklepie odzieżowym, do którego cv skladała pewna dziewczyna.widziałam jak po jej wyjsciu Sprzedawczyni (która odbierała jej cv i miała przekazać je kierownikowi) po prostu zgięła na pół i rozerwała! to powoduje, że mam opory przed zostawianiem cv "byle gdzie byle komu", bo może ono nie dotrzec do rąk właściwych, a tymczasem ja zastanawiałabym sie dlaczego do mnie nikt nie dzwoni hihihi;P a Ty złożyłas cv? gdzie lub jak? ps mam wyższe mgr, ale niestety kierunek humanistyczny, więc pracy juz szukam "gdziekolwiek", byle nie za 1000zł hihi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alkatraS
Jedna dziewczyna pisała powyżej, że c.v zostawiła w castoramie. No właśnie ale komu je zostawić? hi hi :) w kadrach!? Ja też jeszcze nie zaniosłam i nie wysyłałam bo na głównej stronie castoramy nie ma naboru do mojego miasta. Zastanawiam się cały czas bo, aż tak grunt pod nogami mi się nie pali, lubię swoją pracę tylko, że zarobki marne:( Będę zerkać na ten topik może jeszcze ktoś się odezwie z pracowników. Ktoś powyżej pisał, że na początek zatrudniają na 1/2 lub 3/4 atatu. To mi nie za bardzo pasuje, chciałabym cały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×