Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaa

CASTORAMA

Polecane posty

Gość IWDZ
Witam, Mam propozycję pracy w Castoramie jako kasjerka. Wacham sie bo nie wiem czy z czasem sa jakies perspektywy awansu np.na asystentkę działu kas albo na sprzedawcę, Nie chciałałabym pracować z myslą ze nie mam szansy na rozwój . Czy kasjerka ma taki sam socjal jak inni? Bardzo proszę o odpowiedż. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vest
"praca w cascie pracowalam na stanowisku szumnie zwanym-ASYSTENT DZIALU KAS ogolnie 650 to zarobisz,ale z dwiema niedzielami bylam kasjerem zmiany w niedziele do d**y,bo na 12 do 16,czyli caly dzien z glowy a niedziela w cascie to koszma" chyba w biedrone pracowałeś za to 650 zł ? Pracuje w Castoramie Krakow w dziale Kas i za 1/2 etatu mam coś ok 1000 na rękę wyskakuje do pracy na 4 h ( 4 jest święte nawet 3 minuty ponad 4 h dziennie trzeba odnotować żadnego wykorzystywania czy moobingu ) wolnego mam tyle że czasami to już bym mógł iść do pracy.Casto to jeden z najlepszych pracodawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vest
Pracuje w Krakowskiej Castoramie :) w razie pytań zapraszam na gg 1850472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiii
tylko żeby się tam dostać trzeba mieć znajomości....zapomniałeś dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elson
nie- trzeba mieć coś w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoody
Ja pracuję w Dziale Kas na stanowisku Asystenta działu i obsługi klienta na Krakowskiej Zakpiańskiej warunki pracy są super ludzie w moim dziale są otwarcie oraz życzliwi zaczynając od szefowej Kasi poprzez Renatę oraz Agnieszkę włącznie z Anią oraz Maćkiem.Widzę że w innych Castoramach nie jest tak kolorowo więc dodam do tego iż Kierownik mojego sklepu jest człowiekiem któremu należy się ogromny szacunek pracownicy mając do czynienia z normalnym człowiekiem otwartym oraz życzliwym który liczy się z każdym pracownikiem a nie zarozumiałym dupkiem który przychodzi do pracy po to aby gnębić pracowników i pokazywać kim on to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanctus66
Witam czy jest ktoś kto pracuję w casto w warszawie najlepiej na targówku zależy mi bardzo na opiniach jakie warunki tam panują i jak ogólnie praca tam wygląda? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgia
pracowalam tam rok i odradzam zwlaszcza dziewczynom ,poniewaz jest to cholernie ciężka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgia
Młoody aż nie chce się wierzyć że tak jest u Was fajnie bo we WrocLawiu jest koszmarnie .Kierownicy to bogowie,zastępcy też,często jak kogoś nie lubią lub ktoś wróci z chorobowego,jest źle traktowany.Poziom tych ludzi i poczucie władzy jest nie do opisania.Pół roku temu zwolniłam się i jestem baaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona z innego zajęcia-już nie z tymi prostackimi klientami jacy przychodzą do casto.Warto poszukać dłużej pracy niż wybrać casto-wroclaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgia
do IWDZ-NA KASIE MASZ TYTUL ASYSTENTKA DZIALU KAS na kierownika lub zastepce nie ma szans dziewczyny siedza na kasie w casto latami.mozna sie przeniesc na dzial,chociaz bardzo rzadko sie to kasjerkom udaje,bo tam jest najwieksza rotacja,wiec nie pozwalaja odchodzic na dzial.wszyscy maja ten sam socjal.na kasie ciezka praca ,klienci chamscy,bezczeni.odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza
a co powiecie o castoramach w szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffsseeeee
a castorama Jelenia Gora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garyy
Zapomniałem dodać że jeśli chodzi o umowę dla doradców handlowych to nie ma problemu z pełnym etatem , na początek 3 miesiące stażu i jak się sprawdzisz to od razu dostajesz umowę bezterminową :D (a ze sprawdzeniem się nie większego problemu wystarczy być pracowitym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leroy_paleciak
Właśnie - w twoim sklepie, ja tam leroy odradzam - przynajmniej ten w Białymstoku, słyszałem że jedna osoba na stanowisku doradcy dostała 2500zł brutto po 3 miesiącach ale tylko jedna i to po dobrych znajomościach, ja pracując jako "paleciak" czyli tzw doradca na umowie mam po 2 latach 2000 brutto - po podwyżce,więc tutaj szału nie ma (bo i przeżyć samemu za to się nie da) - w drugim leroy też nie lepiej nowym zapłacili, opiekę socjalną chwalą - ale nikt nie wie za co, dopiero niedawno wprowadzili multisport - koszt pracownika ok 60zł, wcześniej był benefit - koszt pracownika 100zł o.O, są bilety do kina (nie obejmują 3D), bony na święta do wykorzystania w tydzień w Auchan bez alkoholu, dofinansowanie do podręczników na dziecko (podobno jest ale kumpel na wypłacie nie zauważył hehe - tyle tego było), opieka medyczna prywatna w eskulapie (trzeba mieć zdrowie żeby tam się leczyć bo specjalista to tam jest tylko 1 - okulistka), o podwyżkach nie chcą rozmawiać, co jakiś czas nagonka z naganami za byle powód ale patrze że w końcu coś się zaczyna dziać bo niedługo casto się otworzy i sporo osób ucieknie i widzę że co po niektórzy z kierasów zaczynają się martwić, może to i lepiej czas pokaże Co do awansów - teoretycznie są możliwe, paru osobom nawet się udało po co najmniej 6 latach, ale otwierając drugi sklep kierasów brali z ulicy lub po znajomości, a starzy (w sensie stażem w firmie i doświadczeniem) pracownicy nie mieli szans, więc co poniektórzy odeszli, był okres że nowi na starcie dostawali tyle co pracownicy z pewnym stażem Pozostaje jeszcze ta sraczka tydzień w tydzień (lub co drugi) bo jakiś regionalny przyjedzie na wizytę lub inna osoba przed którą kuchnia się trzęsie :] - bo pracownicy przeżywają to proporcjonalnie w stosunku do zarobków (słowem leje się już na to) I co najlepsze klient jest naszym panem i jak pokrzyczy to dostanie z 10% rabatu (za krzyk o.O) a pracownik jak coś się wyprzedaje to nie może tego kupić tylko musi zlecić dla kumpla bo inaczej potraktują to prawie jako kradzież Ale jest ciekawie bo "góra" jest jak polski rząd - nie liczy się jakość pomysłów tylko ich ilość, np: klapy na zapasie a po 3 miesiącach zapas w kartonach (które nie dość że nie wyglądają to i się nie nadają do większości towarów) i non stop jakieś anomalie - więc na pewno nudno to tam nie jest ale ekipa na dole jest w porządku co najważniejsze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leroy_paleciak
na przełomie roku podobno, domniemam że w lutym powinno ruszyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikLDZ
Jestem zainteresowana praca w Castorama lodz. Jak narazie nie widnieja ogloszenia w tym miescie Moge prosic o jakies ciekawe wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p240
Witam, mam pytanie odnośnie zarobków w casto na stanowisku zastępcy kierownika. Może ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganccc
ja pracuję w Casto od paru miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczony jakie tam są świetne warunki, zwłaszcza socjal no i płacą za niedzielę co większośc pracodawców karze odbierać, a pracować oczywiście trzeba, to nie jest praca dla nierobów, wystarczy tylko trochę się zaangażować a cię docenią, jak ktoś zaczyna cwaniakować to nie ma szans. Zarobki są przyzwoite. Najfajniejsze jest to że mają dużo imprez integracyjnych na które nie żałują kasy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna na stanowisku "Asystentka działu kas" w Castoramie? O co pytali? Czy trzeba się znać na asortymencie sklepu, na kasie? To moja pierwsza rozmowa. Proszę o konkretną odpowiedź, gdyż na tym forum jej nie udzielono pomimo wcześniejszych podobnych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka23r
bardzo prosze mi powiedziec czy warto do castoramy we wrocławiu sie pchac??dostałam zaproszenie na rozmowe do nowo otwieranej castoramy we wrocławiu-magnolia.rozmowa we wtorek ale juz bym chciała cos wiedziec,no i moze tez o co pytaja?/dział kas mnie interesuje.byłam juz kasjerka ale w sklepie spozywczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka23r
ponawiam..nie ma nikogo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karowroc
hej kobitka kiedy skladalas cv do casto we wroclawiu?? ja tez wysylalam ale zgubilam tel i nie wiem czy dzwonili... bedzie glupio jesli wysle cv jeszcze rz z nowym numerem tel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaa31
Chciałabym się dowiedzieć na pytanie jak przebiega/wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisku "Asystentka działu kas" w Castoramie? Jakie mniej więcej pytania zadają. Jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku - bo mam rozmowę kwalifikacyjną. Asystentka działu kas kojarzy mi się z kasjerką czyli obsługa na kasie. Proszę o jakieś podpowiedzi. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjęli mnie na stanowisko Asystenki działu kas w Castoramie. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bardzo dobrze, pytali mnie np. o cechy charakteru przełożonego, moje zalety itp. Czy pracujące w Casto kasjerki mają szkolenie na kasę? Na rozmowie powiedziano mi, że być może szkolenia nie zrobią tylko wyślą instruktaże. Jeżeli któraś z Was takowy posiada to bardzo bym prosiła na maila heavenn20@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaa31
Ja ponownie z pytaniem do tych, kt. pracują na kasach w Castoramie - praca jako Asystentka Działu Kas to praca w pozycji siedzącej czy stojącej. Pytam śię bo ja nigdy nie byłam w Castoramie.Proszę o szczerą odp. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamak
Ile zarabiaja kierwonicy dzialow w castoramie ? slyszalem ze zastepca kierownika 2,5 netto a kierownicy ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaa31
Nie ma pojęcia ile kierownicy zarabiają, więc ci nie odpowiem na to pytanie.Jak ktoś ma doświadczenie zawodowe to może i tak 2,5 tyś. zapronują, ale jak ktoś początkujący to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosin909090
Witam od pewnego czasu składam cv do castoramy ale nikt nie oddzwania interesuje mnie praca w krakowie najlepiej na pilotów lub w nowo otwartej koło ikei gdyby ktoś mógł by pomuc w dostaniu się bym był bardzo wdzięczny jestem osoba pracowita bez problemową mocno zaangarzowaną w to co robie. Obecnie posiadam zawodówke mechanika i uczę się zaocznie jako technik mechanik podaje meila kamilsosin90@interia.pl z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosin909090
Dodam ze interesowała by mnie praca jako doradca klienta na byle jakim dziale może być również na Zakopiance :) kamilsosin90@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×