Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaa

CASTORAMA

Polecane posty

Gość fhdhdhdr
czy do podpisania umowy potrzebny jest dokument o niekaralnośći ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiamag
Witam. Mam pytanie do pracowników Castoramy. Wszędzie piszą o bardzo dobrym zapleczu socjalnym . Można wiedzieć co się na to składa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castopacynka
Praca w Casto może i jest dobrze płatna ale inaczej nie mieli by ludzi chętnych do pracy w takich warunkach. Szanowni klienci ostro dają popalić pracownikom, którzy względem klientów nie maja żadnych praw. Za niedzielę jest dodatek owszem ale za to nie ma co marzyć o wolnych weekendach 2 niedziele i 3 soboty pracujące to norma w miesiącu. Pracuje od roku w Casto i poważnie myślę o rezygnacji. Mam dosyć klientów którzy poniżają pracowników - nie wiedziałam że ludzie potrafią być tacy bezczelni i prości. O prace jest trudno bo nie ma zwolnień chyba że ktoś sam rezygnuje. Mit o bajce Castorama obalam - tak cudownie jak niektórzy twierdzą nie jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Powiem z wlasnego doswiadczenia ze pracowalem swego czasu w casto w warszawie z chlopakiem po podstawowce, takze wyksztalcenie nie jest glownym kryterium, kiedys dobor kadry pracowniczej w duzej większości zależał od kierownika, dyrektor sklepu tylko akceptował bądź nie, po jakimś czasie rekrutacja przesunęła sie do góry( dyr. handlowy + główny przeprowadzali rozmowę a kierownik tylko uczestniczył) - tak było w przypadku mojego sklepu (nie warszawa) - wszystko zależy od dyrektora sklepu (atmosfera pracy polityka itp), wrócę jeszcze do wykształcenia - oczywiście castoramie zależy na osobach z wykształceniem a najlepiej DOŚWIADCZENIEM w branżach budowlanej, elektrycznej, elektrotechnicznej itp. słowem wszystko co może pomóc w upłynnianiu towaru, swego czasu tj. przed 2004 rokiem korzystali z tego na potęgę zatrudniając ludzi z ogromnym doświadczeniem i kwalifikacjami - nic sobie z tego nie robiąc, po 2004 wiadomo jak jest - bardziej obrotni wyjechali, niemniej sytuacja na rynku jest dalej nieciekawa więc chętnych więcej niż miejsc - odradzam pracę na działach z płytkami ceramicznymi i budowlanym -no chyba, że rola "ładowacza" wam pasuje i macie kręgosłup z tytanu a jeszcze wskazówka w CV umiesccie koniecznie zapis ze pracowaliscie z jakąś grupą produktów sprzedawanych w sklepie pod kątem pracy na konkretnym dziale (np. dekoracyjny - farby dulux, budowlany - gipsy knauf, pokrycia podłogowe - chemia mapei, itp) to powinno pomóc, choć na rozmowie powinniście się wykazać jakąś wiedzą w temacie - kierownik oczywiście ją posiada ale bardziej pod kątem handlowym niż technicznym. To wszystko - powodzenia w szukaniu pracy w castodramacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowo
A czy ktoś pracaował w sklepie komfort?? Jakie są warunki jaka płaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CastoGówno
Wszystko wielkie gówno......!!!!! Jakm nie robisz "loda' w cudzysłowie(pod tym pojęciem mozna wiele rozumieć:)) kierownikowi niewazne czy swojemu czy tez innego działu czy tez dyrektorowi to nie masz na co liczyc jesteś śmieciem...a jak dajesz dupy to wiadomo znajdzie sie awans nawet jak jesteś głupią bladynką. Asystentki działów i zastepczynie kierowników to najwieksze kur..wy.....zadzierają nosa jak nie wiem co a przeciez nie ma się co szczycić dawaniem dupy prawda? Ludzie maja oczy i uszy i tak o wszystkim się z czasem dowiedzą - pamiętajcie!!!! Co do zarobków to za takie pieniądze mozna znależć wdzieczniejszą pracę 1500zł na rekę po całym miesiacu zapirdalania i dostawania zrypów codziennie od sanownego jebanego kmierownictwa za byle co i od włażenia w dupe jebanym klientom (spróbuj tylko odpyskować klientowi to wylecisz z pracy- serio!)-to nie są kokosy -chyba że robisz loda komu trzeba to znajdzie sie premia a nawet awans-ale pod latarnią za taką robótkę więcej wyciągniesz jakieś 10 razy więcej więc po co te pozory? Naprawdę polacy to podły naró którzy za 100zł wiecej miesiecznie potrafią robić z siebie ścierwo!! Jak ie masz szacunku do samego/samej siebie i chcesz pracować w obozie idź pracuj W Castogównie... Co do Socjala bo ktoś pytał to tez wielkie gówno no bo co z tego że dostanieśż karnet na basen na miesiąc ze zniżka 40% jak musisz dopłacić 50zł a itak nie bedziesz mieć czasu bo padasz na ryj po robocie a jeszcze zapierdalac w wodzie bedziesz miec siłe? a dzieci kto nakarmi, przewinie poczyta bajeczkę etc.? no i najlepsze jest to że na basen trzeba dojechać 20km -jaja jak berety:)własnym samochodem ....ot cały socjal-------warto? jakies pytania chetnie odpowiem pzd. Mała MI (pozdrowienia z Doliny Muminków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CastoGówno
"Mobbing w białych rekawiczkach " złota zasada kierownictwa tej złodziejskiej firmy., o tym jak oszukuja klientów nie wspomnę bo nie o tym tu mowa ale oczmi świecić to juz pracownicy muszą ...najlepsza jest inwigilacja pracowników czyli, kontrola nagrań z monitoringu ..tak , monitoring nie jest do sledzenia potencjalnych złodziei tylko do kontroli (nieustannych) pracowników, jeden kierowniczek bieże nawet nagrania do domu bo mu czasu nie starcza na ogladanie, albo siedzi i ogląda na bieżąco swoich "roboli"- fajnie prawda? a potem rozmowa w pokoju zwierzeń - wtajemniczeni wiedza o co kaman- i straszenie że nagana, że po premii , że cie zwolią i tak codziennie , nigdy nie wiesz co przyniesie kolejny dzięń pracy, lubisz niespodzianki?- idź pracuj w Castogównie Mała MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.lisicka
Zastanawia mnie, czy są jeszcze przyjęcia na Asystentkę DKiOK w Casto na Al. Krakowskiej. Niby sklep jeszcze nieotwarty, ale ogłoszenie zamieścili już 2 miesiące temu! Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esq
Złożyłem cv do krakowskiej castoramy jakis tydzien temu. dzisiaj oddzwoniono do mnie i jestem ustawiony na rozmowę kwalifikacyjną. przypuśćmy że dostane tą pracę. jakich mogę się spodziewać zarobków? z góry dzieki za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarobki
Czy ktoś wie ile zarabia zastępca kierownika działu handlowego? i zechciał by się podzielić na forum, bo ciężko znaleźć jakieś kwoty, poza tym, że jest to niby około 2500 zł netto, ale nie wiem czy kwota nie jest przesadzona bo informacja z 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BE12DY12KTA123
NA STRONIE CASTORAMY WIDNIEJE OGŁOSZENIE WOLEGO ETATU JUZ OD DWOCH MIESIĄCY.... MOŻLIWE ZE TO JESZCZE WOLNE STANOWISKO?.....REKRUTACJA TAM TAK DŁUGO TRWA?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BE12DY12KTA123
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to ciekawi
Jeśli chodzi o Kraków, to też mnie to ciekawi, wysłałem jakoś 1,5 miesiąca temu, odzewu brak. Ciekawi mnie czy nabór się już skończył, czy przedłużyło się to ze względu na przesunięcie otwarcia lub tak dużej ilości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befistomel90
stanowiska sa juz dawno obsadzone przez znajomosci. a ogloszenie formalnie musialo sie pojawic standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila00000
to mogli by sciagnac ogłoszenie a nie robia ludzi w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk222k555555kurabura
nie pchaj sie tam..mobing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka szkoda
Sam wysłałem na te ogłoszenia, po prostu niezłe robienie ludzi w ciula. Tego nie spodziewałem się akurat po nich, kiedyś ta firma była zupełnie inna, widać nie ma co patrzeć na opowieści ludzi z tego co było tam 3-4 lata temu tylko patrzeć na obecną postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka 12343
hej ja własnie zaczełam prace w castoramie. jestem asystentką działu kas na 3/4 etatu. te zarobki które tu niektóre osoby podaja to czysta brednia. Ja za 3/4 etatu dostaje 1500 brutto. wiec chyba nie jest tak zle jak na prace w nie pełnym wymiarze godzin. Poza tym socjalka jest świetna. Polecam castorame jako pracodawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adanis
Kolega jest kierownikiem działu oświetlenia w casto zarabia 4000 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMAn
Zgadzam się z Małą Mi. Sama przepracowałam 2 i pół roku w Castogównie i wiem o co chodzi. Prawda jest to ,że obserwują pracowników na monitoringu a później zj... i prawdą jest to ,że trzeba umieć wchodzić w dupkę komu trzeba, bo inaczej lipa nie ma forów,awansów itp.Jejku Mała może pracowałyśmy w tym samym casto???? Ja 8024. KOSZMAR!!! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeman
pracowałem w casto 3,5 roku, więc wiem o czym mówię. Prawda jest taka, że pracując w molochu gdzie oprócz ciebie zatrudnionych jest setka ludzi, każdy poniżej kierownika/zastępcy jest na celowniku. Nie sprawdzasz się - wypad, nikt płakał za tobą nie będzie. Sam odczułem to od dyrektora i kierownika, który szeregowego pracownika ma za nic, więc jeżeli nie spodobałaś/eś się to masz pod górkę. Kamery, ciągła obserwacja przez kierownictwo, po jakimś czasie potrafisz obrócić glowę o 360 stopni, byle by tylko uniknąć sytuacji nakrycia na rozmowie z kolegą (bez znaczenia, że nie są to sprawy prywatne). Hałas, ciągłe odrywanie od tego czym akurat się zajmujesz, pretensje o to że był za mały utarg czy bezpośrednie groźby od przełożonego ... to cię zwolnię. Atmosfera na dziale uzależniona od humoru kierownika - to aukrat śmieszne ale prawdziwe. Jeżeli chcesz być kimś, inwestuj w siebie, kończ kursy i nie kłaniaj się w pas byle burakowi za 1500 zł, bo praca w casto to żaden prestiż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinsw
Witam. W Toruniu ok. 24 maja zaczną się podpisywanie umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vest
Ale tutaj ludzie piszą głupoty pracuję w Castoramie na kasach i złego słowa bym nie powiedział na pracodawce , ludzie z którymi pracuję są sympatyczni miła atmosfera.Wiadomą sprawą jest to że jeśli coś zawalisz to możesz zerwać po uszach jak w każdym zakładzie.Mobing ? hehe każdy kto wejdzie do Castoramy widzi że pracownicy nie funkcjonują niczym mumie w Tesco jeśli jest wolna chwila można porozmawiać na luzie z kolegą czy koleżanką , klient jest na pierwszym miejscu więc trzeba się starać miło do niech podchodzić.Zaplecze socjalnie superowe , zarobki też bardzo dobre ludzie za takie pieniądze zapierniczają po budowach 16 h wracając do domu i padając na przysłowiowy pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Costek
Witam czy orientuje sie ktos kiedy ma zakonczyc sie budowa i zatrudnianie pracownikow w casto w Ełku?? Aplikowałem na Zastepce kierownika dzialu kas wiec czy moze ktos mi cos o tym stanowisku powiedziec. Prosze o jak najszybsza odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruziniak
odezwali się do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2024
Witam wszystkich:) Gdzie składaliście CV odnośnie pracy w CASTORAMIE?? w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2024
Hey Vest W jakim miescie pracujesz?? I jak dostałas ta prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×