Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaa

CASTORAMA

Polecane posty

Gość alkatraS
bylam w casto, próbowałam podpytać pracowników co i jak, ale niezbyt dużo się dowiedziałam, byli bardzo mało rozmowni ;P powiedzieli, żeby wysyłać mailem, o ile na stonie jest taka możliwość, a jak nie to iść do kierownika danego działu, albo dzwonić do kadr i pytać. niestety w kwestii wynagrodzenia nie uzyskałam żadnej informacji, poza tym, że "płacą lepiej niż gdzie indziej w tego typu markecie"-ot tyle. aha, częściej podobno chca mężczyzn, bo sa silniejsi, maja uprawnienia na wózki itp. tylko tyle udalo mi sie dowiedzieć. hmmmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzazzzak
W Casto jest 2002zł na początek + 150 ewentualnie za niedziele. Po 3 miesiacach zazwyczaj awans i 200 zł podwyzki. Ja pracuje 5 lat i mam 3145 brutto + 150 stazowe + 300 za niedziele (dwie) + 25 pranie = 3620 brutto. W ubiegłym roku 3 premie 800, 1300 i 2300 na ręke. Pracuje na stanowisku doradcy tech. Praca jest bardzo ciezka i stresujaca. Sporo osob sie wykrusza. Pracuje w jednym ze sklepow w woj. łodzkim. Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castochłopek
W każdej Castoramie, jest skrzyneczka na CV i Listy motywacyjne, tam możecie wrzucać aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dateczka
Witam. Bardzo chcialabym pracowac w bielskiej castoramie ale nie bardzo wiem co powinnam zrobić. pewnie zanieść gdzies CV.. tylko dgzie je zanieść? jakie sa wymagania na kase w caście? zależy mi na tej pracy a nie wiem co zrobić zeby ja dostać. prosze o szybką odpowiedz. z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy_xxx
hej, aktualnie poszukuję pracy i jestem zainteresowania pracą w tym sklepie. Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat "pracownik działu przyjęcia i rozpoznania towaru" Bardzo proszę o informację, co należy do obowiązków tego pracownika. Czy kobieta się nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dateczka
Witam. Bardzo chcialabym pracowac w bielskiej castoramie ale nie bardzo wiem co powinnam zrobić. pewnie zanieść gdzies CV.. tylko dgzie je zanieść? jakie sa wymagania na kase w caście? zależy mi na tej pracy a nie wiem co zrobić zeby ja dostać. prosze o szybką odpowiedz. z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marks
,,,mam pytanie tylko bez zlosliwości proszę, skonczylem studia nawet nie techniczne ale prawo+ podyplomowke z zamowien publicznych i patzrac na wynagrodzenia niejednokrotnie wyzsze niz w naszym urzedzie i normalna atmosfere tez chcialbym pracowac w Casto ale nie wiem czy w tej firmie sa miejsca dla osob po tym kierunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castoludek
ale wam wode z mozgu robią. zarobki sa oki.Ale mobing to podstawa tej firmy.Jesteś tam nikim nikt sie z tobą nie liczy ,kierowniczek to bóg na dziale. Dyrektor zawsze przyzna racje kierownikowi.Wiec ta droga jest zbedna,straszą cie co chwile ze cie zwolnią.Po prostu kołchoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający pracy
Wrzuciłem jakiś czas temu cv+list motywacyjny do skrzynki w castoramie, czy ktoś wie po jakim czasie się kontaktują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kreatywna/
a czy mając doświadczenie w handlu 1,5 roku w branży mat. budowlanych i płytek ceramicznych można łatwo dostać pracę w castoramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kreatywna/
a jak wygląda kwestia godzin? ile dziennie się pracuje, czy jest to 8 godz dziennie czy więcej ? czy jest to dzień pracy i dzień wolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kreatywna
Mając doświadczenie pracy w innym markecie budowlanym, powiem jak to wyglądało. Czas pracy 40 godzin w tygodniu, czas pracy po 8:15 minut, 7:45 minut czasu realnego pracy, 30 minut przerwy. Zwykle praca 5 dni w tygodniu, choć zdarzały się i takie, że 6 dni. Dobowy czas pracy i przerwy między kolejnym dniem zachowany. Cykle 3 miesięczne, że w skali miesiąca powinno być 160 h roboczych. Sam staram się o przyjęcie do Castoramy i jestem ciekawy czy moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, bo na razie odpowiedzi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kreatywna/
czy to samo dotyczy castoramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /kreatywna/
czy doradca handlowy dostaje też na początek 2000 zł brutto czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kreatywna
Z tego co wiem jak były oferty to było 2002 zł brutto plus każda niedziela dodatkowe 150 brutto, nie sądzę by przez kilka miesięcy coś się zmieniło. A ponawiam moje pytanie: Wrzuciłem jakiś czas temu cv+list motywacyjny do skrzynki w castoramie, czy ktoś wie po jakim czasie się kontaktują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaba461
Jakis czasemu wrzuciłam swoje cv i list motywacyjny do skrzyneczki w casto, po okolo dwoch mcach zadzwonili do mnie, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko asystentki dziłu kas, kierownik na poczatku powiedział, żezadzwonia jutro tzn dzien po rozmowie a pozniej stwierdził, ze dadza mi znac jego zastepcy do konca nastepnego tygodnia(jeszcze maja 5 dni) bardzo zalezy mi na tej pracy i jestem ciekawa czy mnie zatrudnia? w koncu gdybym zle wypadła daliby mi znac od razu albo na nastepny dzien. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maber
wie ktoś może czy studentów zaocznych przyjmują do pracy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie czy jest sens wysylac CV i LM jezeli nie szukaja pracownika w moim miescie?Czy ich oferty pracy sa na bieżąco aktualizowane?Mam doświdczenie,moze nie ogromne,ale jednak, w sklepie z takim samy zaopatrzeniem jak Castorama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna matkaa
hej, napiszcie proszę jakie są zmiany dzień na dzień czy jak i tak naprawdę na którą trzeba być w pracy 7 -ma otwarcie, to pewnie 6.30 muszę być.wszyscy mają ten sam grafik czy nowi np.inny. jak przyjmują to na pół etatu najpierw czy może okres próbny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budowniczy
przyznaję rację ,to co napisał castoludek to prawda ,mobing jest na pierwszym miejscu w castoramie ,znęcanie się psychiczne nad pracownikiem przez kierowników i dyrektorów to codzienność szczególnie podli są ci którym brakuje odpowiedniego wykształcenia do zajmowanego stanowiska a takich w castoramie jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjergiej
Witam! w TARNOWIE powstaje castoram. Czy ktoś wie gdzie można składać CV? prosił bym o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 roku w casto
hej. teraz ma sie otwierac kilka nowych castoram w polsce. proponuje na biezaco kontrolowac ogloszenia na stronie castoramy i w urzedzie pracy u ciebie w miescie. bo tak wygladaly rekrutacje u mnie w miescie. jak sie pojawily ogloszenia na stronce i w urzedzie. zlozylam cv i mailam i na miejscu i sie udalo.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pol roku w casto
poprawka pseudonimu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy!!!mam pytanie do pracowników castoramy. czy castorama boi się zatrudniać byłych pracowników? mam dobrą opinie jako były pracownik i bezskutecznie staram się ponownie o prace w casto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina0410
hej.Mam pytanie czy studentki zaoczne mają szanse na znalezienie pracy w castoramie wcześniej pracujące w Nomi na stanowisku kasjer-pracownik punktu info?Czy przyjmują na początku tylko na pół etatu czy są szanse na cały?Jakie są obecnie najniższe pensje brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka247
Czy ktos wie czy będą przyjęcia do Bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okocim_mocny
witam, Po pierwsze: skrzynka na CV powinna stać w okolicy "kasy zwrotów" w każdym sklepie Castoramy. po.....: na początek jest 2002 brutto + 150 za każdą niedziele. po......: Castorama ma jeden z najlepszych "socjalów" w kraju. po.....: na początek "stare" sklepy zatrudniają na 3/4 etatu, nowe na 1/1. po.....: naprawdę nie ma lepszego "molocha" jeśli chodzi o podejście do pracownika i zarobki na stanowiskach zadawanych w pytaniach!!! Szczerze polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik1979
Witam. Czy ktoś bez żadnego doświadczenia ma szansę dostać pracę w castoramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfj
sfsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle kle
no właśnie na co patrzą w c.v w castro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×