Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momika

Rzeszów - dobry fryzjer i kosmetyczka

Polecane posty

Gość gość
!!!Potwierdzam salon HEBE to najgorszy salon w mieście!!! pracują tam stażystki i osoby zatrudnione na "czarno" pod "zarządem" pani która nie ma zielonego pojęcia o kosmetyce, czy fryzjerstwie. Co przekłada się na bardzo niską jakość świadczonych usług. Nie mówiąc już o warunkach sanitarnych, czy dbałości o zdrowie klienta. Właścicielka wciśnie wam wszystko byle żeby tylko zarobić, a skutki uboczne zabiegów fryzjerskich czy kosmetycznych ponoszą później klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeśli chodzi o fryzjerów to chodziłam do wielu, pierwszy raz super, później juz gorzej i zmiana. Ostatnio trafiłam, całkiem przypadkiem na spontanie :) na nowy salon Natalii Falandysz tj. na Piłsudskiego w kamienicy po drugiej stronie Zus-u. I jestem bardzo zadowolona, byłam juz dwa razy super cięcie, modelowanie no i cena rewelacyjna. Polecam szczerze juz nawet moja koleżanka zmieniła fryzjerkę na Natalię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Studio Stylizacji Paznokci:) Przyjmuja w galerii Europa. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. No i extra cena, za manicure hybrydowy zaplacilam tylko 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio stylizacji w C.H Europa, czyli salon trzy gracjie prowadzony przez ta samą panią co Hebe :) dobrą reklamę sobie robicie na początek ale i tak każdy wie swoje. Stanowczo nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie i fryzjera i kosmetyczki - to na Wierzbowej jest salon kosmetyczny i fryzjer - Soleil i Alter Ego i mają tam fajne pakiety cenowe i też robią makijaż, fryzurę i paznokcie. http://soleilrzeszow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na Kurs Stylizacji Paznokci – 479,00 zł Proponowany Kurs Stylizacji Paznokci kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką stylizacji paznokci dłoni i stóp. Po ukończeniu kursu można ubiegać się o pracę w salonach kosmetycznych, przy organizacji pokazów, projektów reklamowych, telewizyjnych oraz w firmach kosmetycznych. Organizator kursu: Szkoła BLUE EDUCATION Policealna Szkoła Zawodowa Gdzie będą odbywać się zajęcia? w centrum miasta Rzeszów, w bliskiej lokalizacji dworca PKS. Kiedy? Termin rozpoczęcia pierwszych zajęć to 15.05.2017r. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Zapisz się przez Internet: www.blue.edu.pl W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu: SEKRETARIAT: ul. Grottgera 10 (bud. PIONIER, II piętro); 35-959 Rzeszów Tel: 794-422-707; 17/300-01-49, e-mail: rzeszow.kursy@blue.edu.pl lub poprzez stronę www.blue.edu.pl „Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.” - Henry Ford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam polecam salon Twoj Styl Galerja Rzeszow najlepsze fachowcy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon kosmetyczny hebe plac wolnosci z rzeszow katastrofa !!! Nie polecam nikomu wlosy u fryzjera zrobone fatalnie. Paznokcie zrobione przez starzystki fatalnie. Brak profesionalizmu pod kazdym wzgledem. Wlascicielka nie mila leci tylko na zarobek. OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEBE na Pl. Wolnosci - zdecydownie NIE POLECAM. Zabieg zrobiony pospiesznie, niedbale. Rzeszy (byl to zabieg 'przedluzanie rzes 2D') po 6 dniach odpadly z polowy jednej powieki i zobila sie po prostu dziura. Rzeszy musial sciagnac u innej pani, ktora nie kryla swojego zdziwnienia jakoscia wykonania zabiegu w HEBE. Pani wlascicielka probowala mi w b niemily sposo wmowic, ze to moja wina... zenada i porazka. Wstydzcie sie takiego podejscia do klienta i swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam fryzjera na ul. Krajobrazowej 13 w Rzeszowie totalna zlewka klientów panie jak za PRL-u siedzące i nic nie robiące w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEBE na Pl. Wolnosci - zdecydownie NIE POLECAM. Nie dość, że zostałam dzisiaj oszukana.. i Pani skłamały mi mówiąc, że to one są salonem 'Nici z tego' i u nich miałam rezerwacje.. to jeszcze Pani nie odróżnia koloru brązowego od czarnego, brwi wyrywała mi tak, że teraz mam pokaleczoną górną powiekę.. A na domiar wszystkiego kłamią mówiąc, że taka sytuacja nie miała miejsca.. OJ SERDECZNIE ODRADAM!!! Nie dziwie się, że mają zablokowaną możliwość oceniania na FB bo pewnie leciały by same 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strefa Piękna Estillo ul.Krajobrazowa 13 również polecam włosy po wyjściu z salonu są rewelacyjne , Panie fryzjerki bardzo sympatyczne , rozesmiane i pogadane , robią bardzo piękne koloryzacje , u dzieci rownież można zaszaleć z koloryzacja za pomocą tonerów . Osobiście ja jestem zachwycona tym salonem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż był w Hebe i krzywo go obciela, tesciowi przed świętami Bożego Narodzenia, fryzjerka w Hebe zrobiła we włosach dziurę, ja byłam 2 razy, pierwszy raz temu u fryzjerki ukrainki która dobrze mi obciela włosy i byłam zadowolona, drugim razem po roku trafiłam na jakąś młoda dziewczynę i po prostu TRAGEDIA, strasznie krzywo i brzydko, po prostu mnie oszoecila. ODRADZAM HEBE. Tamta ukraińska dziewczyna już nie pracuje pewnie za mało jej płacono i odeszła. PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×