Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momika

Rzeszów - dobry fryzjer i kosmetyczka

Polecane posty

Gość Kika82222
Ja już od dłuzszego czasu rzęsy robię u Gabrysi Błażej- jestem bardzo zadowolona, mimo, że cena jest dosyć wysoka. Ale gwarancja idealnych rzęs jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anittttttttttttttka
ja robie również rzesy w estetic,po kolei u wszystkich pan robilam:), teraz robi mi pani gosia i jestem bardzo zadowolona:) nie wiem jak działa tam kosmetyka : zabiegi, itd ale widzialam ze ciagle sa jakies Panie wiec chyba ok. jesli chodzi o fryzjera to chodzilam do divy, bylam mega zadowolona ale niestety wyjechalam na kilka miesiecy i jak wrocilam - salonu nie ma, jak ma ktos namiary na tego chlopaczka to poprosze:)pracowal tam ze swoja zona ale nawet imienia nie pamietam Anitkkka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaa85
Jakiś czas temu na wesele doklejałam sobie sztuczne rzęsy u Pani Pauliny w salonie na nowym mieście, ale nie 1:1 tylko blinki (szybsza metoda) byłam bardzo zadowolona, efekt rewelacyjny teraz na większe wyjścia i imprezy będę robić tylko ta metodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbuli
chciałam RUDY z zrobiła jaskrawy płomienny jasny kolor a nie rudy nawet mnie nie słuchała AGNIESZKA SYCZ! w domu poprawiałam sama i wyszło cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na warsztaty stylizacji paznokci do Rzeszowa w dniach 10-11.09. Więcej szczegółów na fb Natalia Larina lub Studio Słowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowe osiedle dla mnie i szukałam fryzjera w rozsądnej cenie, i tak niby miła wydawała mi się fryzjerka na pleśniarowicza , zdecydowałam się i poszłam i tak niestety to był zły wybór. mam proste włosy cienkie a ta pani blondi wyprzecinała mi tak włosy , przy tym koszmarnie wystrzępiła ze jestem łysa , natomiast zostawiła niedopasowana kitę z tyłu pomiędzy uszami . A chciałam ściąć jak zawsze ta pani stwierdziła ze są ciężkie teraz mam lekko łysą głowę z kitą u doły . Teraz włosy moje po strzyżeniu wyglądają jakby były zniszczone wielkim farbowaniem , a miałam naturalnie zadbane włosy , nie używam nawet suszarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was była może u Galina w bramie na Grunwaldzkiej? Dobrze strzyże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Rzeszów
Mogę z czystym sumieniem polecić BERNADETTE Salon Fryzjerstwa Profesjonalnego Ewa Gleń - świetnie ścina, potrafi doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam p. Anety (niskiego wzrostu, dłuższe rude włosy), która ok. 3 lat temu pracowała w Studio Urody "PRESTIGE" na fredry, a pozniej w jakims małym zakładziku koło Millenium Hall, a następnie w pawilonie na podwisłoczu (salon Zebra?). Jeżeli ktoś by posiadał informacje w postaci nr telefonu, gdzie pracuje obecnie albo chociaż nazwiska byłbym bardzo wdzięczny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Byłam ostatnio w świetnym salonie, AnnEstetic na Bernardyńskiej w Rzeszowie. Mają miłą obsługę i studio jest na bardzo wysokim poziomie. Ja akurat robiłam sobie paznokcie, ale wybieram się tez na depilację laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaProbola
Polecam Studio Fringuello na ulicy Szopena! :) bardzo miła obsługa, oraz dobrze przeprowadzony zabieg. Miałam już trzykrotnie przedłużone rzęsy w tym salonie i na pewno do niego powrócę :) Pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownia pięknego Ciala i paznokcie ze studia Orion zdecydowanie NIE POLECAM (Obronców Poczty Gdańskiej.) Babki są nie mile, obslugują jakby za kare i wydaje im sie ze są pępkami swiata... z łaski obsługują, ludzie nasz klient nasz pan... nigdy wiecej tych dwoch miejsc (tej samej szefowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa
A byłaś może jeszcze na jakiś innychzabiegach w annestetic? Słyszałam już tyle pozytywnych opinii o tym salonie i myślę,czy się tam nie wybrać na jakiś zabieg, o ile mój budżet na to pozwoli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam chodzę ale korzystałam tylko z delikatnych zabiegów tj. peelingi i mikrodermabrazja i muszę przyznać, że usługi i salon na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monivdfcw
O ja też tam raz byłam i byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Viwo
Studio Viwo Odradzam ten salon fryzjerski na ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Pani w okularach miała mi zmienić lekko odcień włosów na fioletowy i jedyną trudnością było pomalowanie odrostów. Odrosty wyszły mi jaskrawo fioletowe a reszta włosów praktycznie nie złapała pigmentu... druga pani mojej koleżance miała odświeżyć kolor i też wyszedł bardzo nierównomierny kolor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaMelka
Czy ktoś może polecić salon w Rzeszowie, który specjalizuje się w makijażu permanentnym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka708
Przejdz się do Pani Pauliny Bober, na prawdę robi cuda permanentne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był ktoś może w salonie Hebe? widzę często pojawia się na Grouponie. Wykupiłabym sobie tylko nie wiem czy te usługi są dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwaSiebida
Ja również polecam Studio Fringuello na ulicy Szopena :) byłam tam już kilkukrotnie na mikrodermabrazji i nie wyobrażam sobie zmiany kosmetyczki! Nie dość, że naprawdę fajna atmosfera to jeszcze ceny nie są za wysokie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja polecam pracownię Estilo Pauliny Popek . Miałam robiony przez nich makijaż ślubny byłam zachwycona. Znają się na rzeczy:) Dane kontaktowe można znaleźć na ich stronie www.estilopp.pl Polecam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię jak mają kompleksową usługę tak jak w http://waytobeauty.pl/ - Masaż relaksacyjny Grodzisk Mazowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Andrzej
Aż mnie mdli jak wchodzą tu ludzie i zachwalają swoje salony jako reklamę. Często podróżuje i korzystam z fryzjera itp. z różnych miast a jak chce wiedzieć gdzie się udać to szukam na www.wyglad.pl i tyle. Nie ma tam fikcyjnych reklam i komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja długo szukałam dobrej kosmetyczki takie która zajęłaby się moją twarza od A-Z bo mam tragiczną (skutki trądziku niestety) i gdzies na necie znalazlam przez przypadek że w Rzeszowie jest salon który robi zabiegi na naturalnych kosmetykach więc poszłam trochę przygotowana z tematów hehe żeby zobaczyć czy kosmetyczka zna się dobrze na rzeczy i powiem szczerze że zadałam tylko jedno pytania a ta cała litanie mi wyłozyła na temat zabiegu no i mnie juz zagieła haha. Ale tak do rzeczy to serio polecam ją bo jest zaj......kumata i fajnie mnie pokierowala jesli chodzi o całą pielęgnację, a i jeszcze zamówiłam sobie u niej krem i serum bo dopiero jak przyszlam do niej to powiedziała mi że robi sama kosmetyki - pełen podziw. Zapomniałam napisać ze salon nazywa się KOSMETYKA NATURALNA "KAMILA" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dobrą kosmetyczkę w Rzeszowie to polecam panie z salonu Harmonia na ul.Nowosądeckiej- bardzo miłe i potrafią doradzić i podejść indywidualnie do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Soho w Galerii, nie polecam Lorette na zygmuntowskiej. Oszukuja co do szamponow, masek po prostu daja zwykle ze sklepu fryzjerskiego takie jakie ma kazda z nas w domu. A kasuja nie malo... za to cukrują dobrze kazdej klientce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×