Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momika

Rzeszów - dobry fryzjer i kosmetyczka

Polecane posty

Gość MegiiJ
Dzień Dobry, Szukam dobrego noweczesnego fryzjera w Rze. Poleci mi ktoś, kogoś na prawdę godnego zaufania??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazulina01
Ja polecam fryzjerkę Anię P. z ul. Jabłońskiego. Zawsze wychodzę od niej zadowolona i wszystkie moje koleżanki którym polecę, również. Obok jest kosmetyczka Magda do której chodzę na rzęsy z norki 2:1 i na paznokcie. Super sprawa bo kiedyś robiłam jedwabne 1:1 ale te norkowe są mega miękkie. Rzęsy uzupełniam co 5 tygodni. (dla zainteresowanych - dziewczyny przyjmują nad sklepem Jarzynka i nad dentystkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaXińska
zazulina to może się znamy albo kiedyś spotkałyśmy, bo ja też chodzę do Madzi i Ani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Iwonka Sliwa jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvfv
przez dlugi czas chodziłam do Damiana ale teraz nie jestem zadowolona na początku się staral a potem pelna olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvfv
szczerze również nie polecam salonu nicole, może tylko do strzyżenia owiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmi
Czy ktos wie gdzie teraz pracuje p. Klaudia z dawnego Enzo na Okrzei? Teraz Estetic. bo bylam ostatnio w salonie zeby sie do niej zapisac na rzęsy, bo sszystkie znajome ja polecaly ale kosmetyczka powiedziala mi ze juz tutaj nie pracuje, bo wyjechala.. i teraz pytanie czy wyjechala, czy po prostu nie chca podac jej nowego miejsca pracy. Jesli ktos cos wie prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka13
A ja polecam salon Pana Mateusza na ul. Hetmańskiej, koloryzacja bez amoniaku – Inoa L’oreal - kolor dobrze dobrany,fajne cięcie i niezwykle miła atmosfera, można się zrelaksować, salon bardzo przytulny, jasny, gustownie urządzony. Byłam pierwszy raz i na pewno tam powrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1222
Witam, jeżeli chodzi o salon urody + zabiegi na ciało + relaks wellness to mogę polecić Spa Hotel Splendor koło Rzeszowa. 13 różnego rodzaju gabinetów zabiegowych, zabiegi na twarz, ciało, hydroterapia - bardzo bogata i ciekawa oferta. Organizują co jakiś czas drzwi otwarte gdzie z promocją cen - 50%. Strefę wellness mają świetną wielkie przeszkole okno pozwala cieszyć się pięknymi widokami na Rzeszów- szczególnie urokliwie wieczorem! Polecam Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Divę, to umawiać się trzeba na miejscu? Byłam kilka dni temu w rynku, znalazłam wejście, weszłam na górę i nie byłam pewna, czy to ten salon, czy nie. To znaczy, czy on jeszcze istnieje, bo na 2 piętrze nie było oznaczenia. Wiem, dziwne. Strona internetowa nieczynna, telefony jakie znalazłam nieaktualne. Jaki koszt depilacji bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CS Moon Rzeszów
Zapraszamy do salonu kosmetycznego CS Moon w Rzeszowie. Oferujemy szeroki zakres usług, min. endermologię i mezoterapię igłową. Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową www.csmoon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasink
odradzam farbowanie w salonie Mateusz na hetmańskiej, odrosty nie do końca pokryła farba a przeciągnięcie koloru na całość nie przyniosło dobrego efektu, włosy wyblakłe, zmęczone, bez połysku, cięcie tak ale koloryzacja stanowczo NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bravurka
A co konkretnie zrobił Ci na/w głowie Pan Paweł, bo takim jadem plujesz, że aż zachęcasz do odwiedzenia tego miejsca i sprawdzenia osobiście, czy mówisz prawdę. Często antyreklama przyciąga, choć Ty bravurka pisząc swój komentarz liczyłaś na coś zupełnie odwrotnego, prawda ?! Zachęcam do odwiedzenia jakiegoś podrzędnego salonu, gdzie nikt Cię za włosy nie pociągnie, ale np. Ci choróbsko doda gratis do strzyżenia. Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudziafication
Byłam dziś w nowo otwartym salonie Fringuello na regulacji brwii. Tak jak wcześniej się nacięłam bo kosemtyczka zrobiła ze mnie monstrum, tak po wizycie tutaj wkońcu wyglądam jak człowiek ;-) Obłsuga bardzo sympatyczna, jest czysto a przede wszystkim cena bardzo rozsądna. Jeśli któraś z Was Rzeszowiaczki szuka dobrego salonu wizażu to właśnie go znalazłyście ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy byłam w enzo na rzęsach 1:1, nie byłam zadowolona, jakieś takie poplątane te rzęsy były no i szybko klej zaczął się kruzyć. Teraz na rzęski chodzę do Zoe na Nowym Mieście, dziewczyny mają świetną rękę do rzęs a miesiąc temu skusiłam się na kreski permanentne i w połączeniu z rzęsami efekt jest rewelacyjny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millva
Polecam henne i regulacje w salonie "W Brew" w Millenium Hall. Nie jest za tanio bo za komplet zapłaciłam 29 zł. ale naprawde warto. Pani, ( nie wiem jak sie nazywała ) ładnie wyregulowała mi brwi i doradzila jaki kolor henny bedzie dla mnie najlepszy. Potem dostalam do reki lusterko, moglam zobaczyc efekt a Pani pokazala gdzie musze zapuscic brwi, zeby linia sie wyrównała, Najlepsza regulacja na której bylam. Niby zwyczajnie i wszystko tak jak byc powinno a jednak to nie wszedzie standard. Nestety, nastepnym razem poszlam gdzie indziej ( nie w Rzeszowie ) i teraz musze dorysowywac sobie brwi- porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radze uważać na salon fryzjerski na baranówce 4 koło spara uciekłem z tamtąd ostatnio gdy zobaczyłem że fryzjerka strzyże kolesia który miał łuszczyce dramat zaraza i slams ufff fuuuu w takich miejscach można się zarazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakiś sprawdzony salon w którym umiejętnie wykonują depilację?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta63
W Zoe robią sprawnie i w miarę bezboleśnie jeżeli chodzi o woskowanie ciała;) A raz w miesiącu przyjeżdża do nich Pani dr z laserem medycznym, gdyby interesowała Cie trwała depilacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 88
Jeżeli wybieracie Spa to błagam nigdy Pracownia pięknego ciała w Rzeszowie. Mieszkam na Baranówce, byłam tam ale tragedia. Personel nie przygotowany, właścicielki przyjmują byle kogo, same rzadko udzielając jakiś zabiegów. Porażka jednym słowem i zdzierstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam Pracowni Pięknego Ciała w Rzeszowie. Zero profesjonalizmu, power slim jak się zepsuła muzyka tak szefowa już nie wyda na naprawę. Kamila szefowa jest oschła i bezczelna. Zmienia często pracownice więc jakość sama mówi za siebie. Omijajcie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maripossa88
Nie polecam Salonu Urody na Żeromskiego! Kupiłam bon i wyszłam niezawoalowana! Kolor spłukał się po tygodniu! Młoda dziewczyna bez doświadczenia, ma 19 może 20 lat, sprzedaje bony na stronach z zakupami grupowymi. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maripossa88
Przepraszam za pomyłkę salon nazywa się Studio Fryzur na Żeromskiego 6. Brak kompetencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola koma
ja polecam studio urody na ulicy jabłońskiego, byłam tam na makijażu ślubnym u pani magdy i trzymał się do samego rana, na pewno jeszcze skorzystam jak będzie okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge w 100% polecic salon metamorfoza na ulicy krajobrazowej. Salon prowadza 2 bardzo symaptyczne dziewczyny, wiek okolo 30 lat. Zawsze doradza, same z wlasnej inicjatywy zaproponuja cos nowego. Zawsze tez oprocz strzyzenia, super stylizuja wlosy w cenie samego strzyzenia. Widac ze lubia swoja prace. Ceny rozsadne. Jedyny minus to dosc dlugo sie czeka (szczegolnie na popoludniowe terminy), takze koniczenie trzeba bys umawiac z wyprzedzeniem. No ale to tylko swiadczy o tym, ze ludzie do nich wracaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małłłła
Również potwierdzam wpis poprzedniczki i NIE POLECAM salonu na ul. Żeromskiego 6. Ja też skusiłam się na kupienie kuponu na stronie z zakupami grupowymi i byłam mega niezadowolona. Prosiłam lekkie podcięcie końcówek i wycieniowanie, aby się lepiej układały, efekt ==> skrócenie było może o 2 cm, wycieniowania prawie w ogóle!! Podczas "cieniowania" ścinała jakieś minimalne ilości włosów, zero efektu. Widać, że fryzjerce brak jakiegokolwiek doświadczenia, wygląda tak jakby się bała cokolwiek z włosami zrobić. Byłam pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złaaaa
Miłe Panie zauważyłam, że dużo z tych opinii tutaj to zwykła ściema,,, przykład Pana Mateusza Marka- na dwóch różnych stronach internetowych jest taka sama opinia na temat Jego salonu, z tym, że na jednej stronie "opinię" wyraziła Krystyna, a na innej Ineczka13. Śmiem twierdzić, że NIEKTÓRE negatywne opinie są umieszczone tutaj przez konkurencję... no szkoda, że niektórzy muszą działać w ten sposób. Siebie zachwalają, innych oczerniają.... Pamiętajcie jednak, że tylko dobra praca się obroni... Pozdrawiam "kombinatorków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz do kimmi
Pani Klaudia obecnie pracuje w niemczech- tam wyjechala,wiec dziewczyny z Estetic cie nie oklamuja:)wiem, bo tez bylam jej klientka, osobiscie mowila mi ze wyjezdza i przepisala mnie do pani gosi,jesyem bardzo zadowolona, teraz wiem ze robi tw Estetic rzesy jeszcze pani sabina- ponoc bardzo ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam ostatnio na makijazu w douglasie w galerii rzeszów.Tragedia,wyszlam zalamana,nie dosc ze Pani totalnie nie wiedziala co robic,poprawiala cienie,pozniej zmywala i nawet pozadnej kreski nie potrafila zrobic(oczy w kącikach mialam podraznione czytaj mocno czerwone)to jeszcze zamiast godziny makijaz robila mi 1,5h.Spoznilam sie do fryzjera.Przyszlam do domu zamiast zajac sie ubieraniem to musialam poprawiac makijaz.Zdecydowanie puder za jasny.Szkoda pisać,nie polecam naprawdę.Nie pamietam nazwiska Pani,ale taka mała i chuda z brązowymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam rowniez robienie rzes i hybrydy w estetic, robialm u pani gosi teraz robie u pani sabinki- jestem naprawde Z***BISCIE ZAQDOWOLONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×