Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momika

Rzeszów - dobry fryzjer i kosmetyczka

Polecane posty

Gość gość
Ja również nie polecam salonu Lorette. Bardzo drogo, a usługi takie jak w wiekszosci salonów, osobiście polecam Bonarkę na słocinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Studio Stylizacji Magdaleny Błażkowskiej. Miałam bardzo zniszczone, przesuszone włosy. Pani fryzjerka poradziła mi serię zabiegów pielęgnacyjnych dzięki czemu już po pierwszym z nich zaczęły wyglądać lepiej :) dodatkowo bardzo dobre strzyżenie i jest pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Najgorszy fryzjer w Rzeszowie. Nie polecam, wręcz odradzam...dogadać też się nie da. Uważają, że to co zrobią jest ok .... idą na ilość a nie na jakość i zadowolenie klienta. Większość pracowników to stażystki, które uczą się ... zanim wystawiłam ten komentarz byłam na rozmowie o zwrot kosztów zabiegu lub farby...niestety uważają, że wszystko według nich jest dobrze. Po wyjściu z hebe ze łzami w oczach pojechałam do innego fryzjera, i jeszcze jednego ale żaden nie chciał poprawiać tak spapranej roboty wiec sama kupiłam farbę i się przefarbowałam. NIGDY WIĘCEJ TAM NE PÓJDĘ I WAM NIE POLECAM!!! Przekażcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Najgorszy fryzjer w Rzeszowie. Nie polecam, wręcz odradzam...dogadać też się nie da. Uważają, że to co zrobią jest ok .... idą na ilość a nie na jakość i zadowolenie klienta. Większość pracowników to stażystki, które uczą się ... zanim wystawiłam ten komentarz byłam na rozmowie o zwrot kosztów zabiegu lub farby...niestety uważają, że wszystko według nich jest dobrze. Po wyjściu z hebe ze łzami w oczach pojechałam do innego fryzjera, i jeszcze jednego ale żaden nie chciał poprawiać tak spapranej roboty wiec sama kupiłam farbę i się przefarbowałam. NIGDY WIĘCEJ TAM NE PÓJDĘ I WAM NIE POLECAM!!! Przekażcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hebe przy Pl. Wolności !!!UWAGA!!! Najgorszy fryzjer w Rzeszowie. Nie polecam, wręcz odradzam...dogadać też się nie da. Uważają, że to co zrobią jest ok .... idą na ilość a nie na jakość i zadowolenie klienta. Większość pracowników to stażystki, które uczą się ... zanim wystawiłam ten komentarz byłam na rozmowie o zwrot kosztów zabiegu lub farby...niestety uważają, że wszystko według nich jest dobrze. Po wyjściu z hebe ze łzami w oczach pojechałam do innego fryzjera, i jeszcze jednego ale żaden nie chciał poprawiać tak spapranej roboty wiec sama kupiłam farbę i się przefarbowałam. NIGDY WIĘCEJ TAM NE PÓJDĘ I WAM NIE POLECAM!!! Przekażcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hebe salon przy Pl. Wolności najgorszy na Świecie! Porażka! Mają mnóstwo ofert na Grouponie ale nawet za darmo nie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Poszukuję dobrego fryzjera do długich włosów blond. Schemat, który u mnie należny zrobić, abym wyglądała jak człowiek to podjaśnienie odrostów (dekoloryzacja), a potem zapienienie na wybrany kolor. Niby nic, a jednak nie jest to takie łatwe: albo odrosty wychodzą zbyt białe albo po dwóch myciach robią się żółte (po miesiącu mam na głowie 3 kolory: odrost faktyczny, stary żółty odrost oraz resztę włosów!). Do tej pory włosy robiłam na śląsku, moja fryzjerka farbowała perfekcyjnie bo po pół roku od ostatniej wizyty mam tylko odrost i resztę włosów, w ogóle nie widać poprzednich odrostów tak dobrze jest wyrównany kolor. Po przeprowadzce szukam fryzjera, który podoła temu zadaniu. Jakieś propozycje? Blondynki kochane, gdzie robicie włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jeżeli chodzi o rzęsy to ja z ręką na sercu polecam Angelikę, która robi metodą 3d. Dziewczyna jest genialna w tym co robi, naprawdę warto i bez powodu nie wstawiałabym jej reklamy :) :) Rzęski robi prywatnie :) 570-689-347 A kogo polecacie jeżeli chodzi o zmianę fryzury? Chodzi mi o kogoś kto będzie zdecydowany i profesjonalnie zaproponuje mi ścięcie i kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edit: Co do fryzjerów to ostatnio mam nieśmiałe wrażenie, że to faceci lepiej ścinają i dopasowują kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś z Was mi pomoże Swego czasu chodziłam do kosmetyczki co zajmuje się paznokciami u nóg (wrastanie paznokcia) ale zgubiłam namiary. Ona przyjmowała niedaleko EUROPY. Czy ktoś może namiary na nią PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isssiaa
Ja rowniez polecam salon "Kosmetyka Naturalna Kamila" igolnie chodze tam na solarke bo maja bardzo dobre lampy ale bylam najpierw na kwasach bo mam straszne plamy na twarzy i rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiiii
Do koleżanki z wrastającymi paznokciami, zajrzyj do salonu Zoe na Zagłoby, dziewczyna tam pracująca jest bardzo dobrą podolożką, sama korzystałam z klamr i regeneracji pięt bo miałam straszne. Warto zaglądnąć bo nie mają kosmicznych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_11
hebe - na placu Wolności- NIE POLECAM !!!! właścicielka jest wyłącznie teoretykiem, podobno jeździ na wszystkie szkolenia i wszystko wie najlepiej, ale reklamować usługi nie można, bo na pewno użyłam złego szamponu. Ona umywa ręce - wini fryzjerkę, fryzjerka ma to gdzieś bo nie wie dlaczego tak się stało. a winna jestem ja, bo nie podpisałam jakiejś bumagi, w której byłaby informacja, ze reklamacji nie uwzględnia się, a nikt mi nic takiego nie dal do podpisania, bo przecież nie wyprostowałabym włosów w takim salonie . generalnie sama jestem sobie winna, bo chciałam mieć proste włosy, a ze nie wyszło - no cóż zdarza się. KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEBE - najgorszy fryzjer w Rzeszowie - odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! widzę, że więcej niezadowolonych niż ja jest z salonu HEBE przy placu Wolności....może warto cos z tym zrobić...piszcie o tym na portalach społecznościowych tj. fb... dobra reklama nie jest zła dla przestrogi i informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KP
Polecicie jakiegoś fryzjera, który celnie rozpoznaje problem z włosami i dobiera kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Joanna Płodzień super fryzjer ...mało mówi dużo robi....polecam naprawdę warto. Byłam już u wielu stylistów w pięknych gabinetach, gdzie podają kawę, ale dopiero ONA zrobiła mi super kolor i fryzurę. Wracam tam zawsze i nie boję się , że coś będzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eureka Szkoła
Pragniesz wyspecjalizować się w dziedzinie podologii? Szkoła Eureka daje Ci taką możliwość! Już dziś zapisz się do rocznej szkoły policealnej i uzyskaj dyplom zawodowy! Podolog to specjalista pomagający utrzymać stopy w dobrym stanie zdrowia. Poprzez wykonywanie nieinwazyjnych zabiegów i terapii służących niesieniu ulgi w bolesnych procesach chorobowych. Wszystkie tego typu zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach, przy użyciu specjalistycznych preparatów. Chcesz dowiedzieć się się czegoś więcej? Sprawdź naszą ofertę klikając w link: http://eurekaszkola.pl/dyplom-zawodowy/610-podolog.html Nie pożałujesz :) Zapisując się na ten kierunek otrzymujesz bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy przedlekarskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diuna - bardzo kiepskie fryzjermi, chamskie i nie miłe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabeeeele
Ja tez chodze do salonu "Kosmetyka naturalna kamila" zaczelam od brwi bo praktycznie wiekszosc moich kolezanek tam chodzi a teraz zaczynam mezoterapie iglowa z kwasem hialuronowym i czyms tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie tylko mnie oszukali w Hebe na pl. Wolności w Rzeszowie... Pani kierowniczka w kwietniu zapisała sobie mnie w kalendarzu, jako, że 15.08.2015 r. biorę ślub, zapisała mnie też na próbny makijaż i fryzurę oraz manicure... Po tym, jak fryzjerka (p Pattycja) zrobiła mi ładne upięcie, kosmetyczka (p. karolina) nieco nie w moim stylu makijaż, a p. Patrycja od paznokci sprprzyła mi totalnie hybrdydy (po 3 dniach żel z paznokcia mi odpadł), poszłam tam kilka dni temu, żeby dokłądnie ustalić co i jak (miałam zamówione kilka zabiegów), kierowniczka opieprzyła mnie, że nie powiedziałam jej, że 15.08 to święto, że żadna dziewczyna nie godzi się na tą pracę, a dodam, że miałam zamówione usługi do domu dla siebie i 2 osób... No i nawet nie przeprosiła, tweirdząc, że wiedziałam i nie powiedziałam... No i co ja mam zrobić miesiąc przed ślubem? Na drugi dzień pojechał tam mój mąż... Zwyzywał ją przy klientach, chciał nr do właściciela, ale ona szła w zaparte, że to ona nim jest... na co on, że zweryfikuje to i wsyzedł... Za chwilę ona do mnie dzwoni, że postawiła dziewczynom twarde warunki, że one przyjadą, a ja na to, że łaski bez, ja sobie poradzę, dziękuję, nie potrzebuję pani łaski... na co ona, żebym się nie unosiła honorem, że sobie nie poradzę, że one są najlepsze itd. A najlepsze jest to, że miałam tam iść dopiero tydzień przed ślubem na farbowanie... Bóg nade mną czuwał, że poszłam teraz i jeszcze mogę cokolwiek znaleźć... Nie ufajcie im, to oszuści!!!!! Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dziewczyno! Bóg nad Tobą czuwał, daj na Mszę, że udało Ci się stamtąd uciec....to był twój najszczęśliwszy dzień...mi zepsuli włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam salonu GLAMOUR w Rzeszowie na ul. Kozienia. jestem kompletnie rozczarowana tym salonem, poszłam tam pierwszy i ostatni raz, i z ręka na sercu nikomu nie polecam (chyba, że najgorszemu wrogowi). Zapisałam się na hennę brwi z regulacją. Pół godziny opóźnienia jeszcze można by wybaczyć, ale sama usługa- tragiczna. Będąc blondynką wyszłam z kruczoczarnymi brwiami, w dodatku były kompletnie krzywe, jedna grubsza, druga cieńsza, jedna wyżej, druga niżej, jedna bliżej, druga dalej. Do tego podczas zabiegu kosmetyczka wyrwała mi włosy z głowy (wyjątkowo niezdolna bestia). NIE POLECAM, chyba, że chcecie się oszpecić i wyrzucić pieniądze w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chciałam zrobić regulacje brwi i hennę, czy polecacie jakiś salon w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod opinią na temat salonu HEBE przy placu wolności w Rzeszowie. Nie dotrzymują słowa, nie idą na rękę w umówieniu wizyty, a potem kradną pieniądze. W życiu nie spotkałam się z tak perfidnym zachowaniem. Obsługa niemiła, rozmawia w tonie rozkazującym, zamiast normalnie się dogadać i życzliwie potraktować klienta. Zostałam okradziona i najprawdopodobniej zgłoszę to tam, gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwariowana isiI
Widzę że nie tylko ja chodzę do gabinetu Kosmetyka Naturalna KAMILA więc i ja dołączam się do zadowolonych osób. Byłam tam na makijażu a później na kilku inny zabiegach m.in.regulacji brwi i byłam strasznie zadowolona. Miałam piękny kształt jak megan vox no cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam salon Strefa Piekna Estillo na ul.krajobrazowej, dziewczyny wiedza co robia. panuje tam swietna atmosfera, sa mile i sympatyczne. pracuja tam do godz. 20 i nie ma problemu z terminem, ja korzystam z uslug fryzjerskich i jestem zadowolona bo maja przystepne ceny. jak narazie nie mam zamiaru zmieniac fryzjera ;) WARTO sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Strefa Piękna Estillo na Krajobrazowej w Rzeszowie super makijaże dziewczyny robią i ombre rewelacja strasznie byłam zadowolona polecam naprawdę maja dużo zdjęć na fcb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strefa Piękna jest ok. Hybrydę robię u dziewczyn od kilku miesięcy. Dobra cena, dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confundentur
Ostatnio rozczarowałam się salonem Bernadette. Pani nie zrobiła zamówionej fryzury, natomiast obcięła mnie tak krzywo, że teraz tylko czekać aż włosy odrosną. Szukam fryzjera z umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×