Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momika

Rzeszów - dobry fryzjer i kosmetyczka

Polecane posty

Gość lavish
A ja polecam nową właścicielkę fryzjerstwa w salonie Glamour pania Martę , konkretna, rzeczowa i zna sie na rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z uczesania w koncu ktos mi fachowo doradził i w koncu jestem zadowolona ze swoich wlosów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka30
hmmmm piszesz ze salon enzo-fryzjerstwo to porazka ze strzyga tam praktykanki,ja chodze do enzo ale na ulicy okrzei i strzyga tam 2 dziewczyny z dlugim stazem,zero praktykantek i moge polecic Iwonke ale czas oczekiwania na strzyzenie u niej to ok2-3tygodnie:/ ale naprawde warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
polecam salon Villa Park przy ul. Rejtana, lecz tylko Panią ewę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika29
A ja polecam fryzjerkę panią Agnieszkę w Centrum Kosmetyczno Fryzjerskim ELSA na Okulickiego. Jeżeli chodzi o kosmetyczke to w tym samym salonie polecam włascicielke pania Elę. Pomimo tego, że jest zabiegana bo uczy w szkołach kosmetycznych to mozna u niej terafic na wolny termin:) Mają swoją strone http://centrumelsa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszlaklientka
Chciałam wyrazić opinię o salonie ENZO przy Okrzei 2/1. Robiłam już 2 podejścia do wizyty tam, zapewniam, że kolejnego nie będzie. Pierwszy raz kupiłam kupon na przedłużanie rzęs, chciałam się umówić telefonicznie, niestety pani kosmetyczka z którą miałam (nie)przyjemność rozmawiać robiła ogromną łaskę w ogóle rozmawiając ze mną, niestety nie starczyło łaski aby zapisać mnie w dogodnym dla mnie terminie (miałam 3 tyg do dyspozycji). Zraziłąm się, odstąpiłam kupon koleżance, ale myślę sobie ok może faktycznie mają nawał pracy. Drugie podejście, ostatnia oferta na grupowych zakupach, również rzęsy, myślę sobie ok, zobaczymy najpierw jak z terminami, dzwonie zapytać, ustalamy termin na za 2 tyg, kuponu mam nie kupować tylko zapłacę na miejscu. Ale coś mnie tknęło i dzień przed wizytą dzwonię potwierdzić, ale pani informuje mnie, że przepadło, bo nie kupiłam kuponu. Kompletny brak profesjonalizmu. Zresztą sam fakt, iż salon cały czas funkcjonuje na ofertach grupowych może dawać do myślenia iż brak im stałych, powracających klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZałamanyPechowiec
Przeczytałam dobre opinie o salonie Twins w Rzeszowie i postanowiłam się tam wybrać. efektem tego jest tragiczna fryzura na mojej głowie. Krzywo podcięte długie włosy i grzywka. Końcówki odwijają się we wszystkie strony, włosy totalnie się nie układają. Może ta pani miała tępe nożyczki... Po tym doświadczeniu jestem bardzo zdziwiona pozytywnymi komentarzami, które przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKlientka
Hmm co do powyższego postu, ja tam byłam w tym salonie i jestem zadowolona, a pani "ZałamanyPechowiec" - to chyba jest transwestytą skoro tak o sobie pisze w rodzaju męskim :)) Kolejne stwarzanie konkurencji bardzo dobrym fryzjerom. Pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka enzo okrzei
Salon Enzo ul. Okrzei - nie polecam !!! zero relaksu i prywatności, szepty pracownic w obecności klientek , oby tylko karnety sprzedać, liczy się ilość a nie na jakość, pierwszy raz poszłam z grupera i ty bardziej nie polecam takiej opcji - baaardzo szybko, baaardzo niechlujnie i baaardzo niemiło. jedyny plus to cena ale to jedyny plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika29
Co do usług tzw. grupowych to ogólnie jest tak jak jest byle szybciej i następny. W tamtym tygodniu byłam w Centryum Kosmetycznym Elsa na ul Okulickiego na przedłużaniu rzes. Usługa trwała prawie 2 godziny i jestem bardzo zadowolona. Umówiłam sie na ich uzupełnienie po Nowym Roku. Rzęsy są cieniutkie i wyglądają jak naturalne. Robiłam sobie kiedyś rzęsy w innym gabinecie i wyglądało to taj zeby odwalić robotę. Cała ceremonie trwała moze 25 minut a rzęsy były grube i nienaturalne bo idzie to szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0887
Ja polecam salon The Stylist Pani Agnieszki Bereś, jeden salon znajduje się w millenium hall, a drugi na baldachówce. Obcinam, a również farbuję włosy tam od dłuższego czasu i jest to jedyny salon z którego wychodzę zawsze bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny_lot
mam wrazenie, że pozytywne komentarze fryzjerzy wypisują sami o sobie. szkoda, bo nie taki był cel tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigi 987
ja polecam salon EUFORIA naprzeciw galerii rzeszów teraz jest tam iwona która kiedys pracowala w enzo i jeszcze jedną fryzjerką 100% zadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaowolona z ENZO na Koperni
Szczerze odradzam ENZO. Byłyśmy wczoraj na strzyżeniu z gruopona. Porażka. Miało być mycie masaż, porada stylisty, strzyżenie, modelowanie... Pani z łaska wymyła mi głowę, już nie mówiąc o masażu. Co parę chwil biegała odebrać telefon. Nie wspominając już ze obcięła mnie koszmarnie. Miały być włosy wycieniowane, a wyglądam jakby były cięte od garczka. Poza tym Panie niezbyt miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Urody LAura-Masakra
STUDIO URODY LAURA OBOK KATEDRY NIE POLECAM!!! Witam' ja mialam sytuacje z samym oczyszczaniem kupionym na gruperze.Po pierwsze Panie okropne!. na pierwszym wejsciu mialm sie wycofac ale jakos kupilam ten zabieg.zero zlusczenia warstwy rogowej naskorka przed zabiegiem, maseczka nalozona na nos i czolo troszke na policzki, zdjeta po okolo 4 minutach ,((AA prestige ropulchniajaca_) gdzie sotsuje sie ją 15-20 minut. Oczysczanie trwalo 10 minut, Po prostu totalna porazka. Panie tam to stare wygi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stałaklientka
Już od prawie roku przedłużam rzęsy w Salone Enzo przy ul. Okrzei i nie mogę zgodzić się z opiniami wielu osób. Pierwsza moja wizyta była właśnie zakupiona przez internet chyba na sweetdealu. Zostałam miło przyjęta wszystkie informacje zostały mi przekazane jak obchodzić się z rzęsami (demakijaż i dbanie o ich ładny wygląd). Byłam bardzo zadowolona z efektu, ponieważ rzęsy wyglądały bardzo naturalnie a za razem efektowanie. Nigdy nie ma problemu z ustaleniem terminu, czy nawet zmianą dzień przed wizytą. Ceny też są baardzo przystępne! Może i jest mało miejsca ale od czegoś trzeba przecież zacząć żeby móc sobie pozwolić na otworzenie czegoś większego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkka
ja gorąco polecam salon BodyConcept na Wołoskiej, mają naprawdę świetnych fryzjerów, piękne wnętrze i jakąś aurę, której brakuje wszystkim warszawskim salonom - warto zajrzeć, gdyż mają całą gamę zabiegów, rzadko spotykanych w innych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka1986
ENZO ul. Okrzei- podpisuję się rękami i nogami do poprzedniczek- salon to totalna porażka! Kupiłyśmy z koleżanką na gruponach kupon na przedłużanie rzęs. Ja umówiłam się w innym terminie, koleżanka w innym, ale obie do tej samej osoby. W dniu umówionej wizyty przychodzę i na dzień dobry czekam godzinę, bo takie jest opóźnienie. Później pani zaprasza mnie na łóżko, pyta jakiej długości chcę rzęsy, a kiedy mówię, że pierwszy raz mam robione to z pretensją wymienia numerki, więc "na odwal" mówię jakiś numerek i czekam co mi dalej przyniesie ta wizyta. Pani zalewa mi oczy piekącą substancją (mówi, że to odtłuszczacz) i znika na pół godziny! I wtedy przestaje mnie dziwić, że mają takie opóźnienie. Potem jeszcze 2,5h robienia samych rzęs i takim sposobem spędziłam w tym "salonie" 4 godziny a efekt wcale nie powalał. Za kilka dni poszła moja koleżanka- to samo. Godzina czekania, potem leżenie pół godziny z czymś na oczach, a do tego ona jeszcze miała atrakcje w postaci zwierzeń jednej pracownicy do drugiej, gdzie jednej spóźniał się okres, a druga uświadamiała ją, że to może być ciąża i co chwilę jedna z drugą odchodziły od swoich klientek, by móc pogrążyć się w rozmowie. Salon tragedia- nigdy tam nie wrócę, mimo, że ceny konkurencyjne to i tak szkoda kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam wyrazic swoja opinie na temat salonu Twins na Baranowce 4 gdzie pracuje Pani Agata bo przeczytalam wyzej dobre (poza jedna negatywna) opinie na temat tego salonu i jestem w szoku. Nie wiem jak mozecie byc z niej zadowoleni bo ja poszlam pare dni temu podciac i wyciebiowac dlugie wlosy i wrocilam do domu zalamana. Nie dosc ze Pani nie wymyla mi glowy to fatalnie mnie obciela, krzywo jak cholera i potem na koncu mi jeszcze wyprostowala takie nieumyte wlosy. dni potem poszlam do salonu Ce Ce w Nowym Swiecie do pani Sylwii bo jest supepracowala kiedys w salonie Ce Ce na Bernardynskiej i ona mi naprawila caly tem koszmar po pani Agacie. Jak usiadlam na fotel to byla w szoku jak zobaczyla moje krzywo wycieniowane wlosy i niezle sie musiala nameczyc zeby to naprawic-dziekuje za to pani sylwii strasznie a salon twins bede omijac z daleka i nie polecam go absolutnie!!!!!Co z tego ze zaplacilam tylko 35 zl jak musialam potem zaplacic 65 na na[prawienie tego badziewia wiec razem i tak stracilam 100 zl!!!!A tak poza tym to dla mnie najlepszym fryzjerem w Rzeszowie jest Pan Arek z salonu Rebell-nikt mnie nigdy lepiej nie obcial;-)))Polecam wiec Pania Sylwie z salonu Ce Ce w Nowym Swiecie(robi tez niesamowity balejaz) oraz pana Arka z Rebell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia4875334
Ja już tego nie rozumiem. Osobiście chodzę do Pani Agaty Twinsa i zawsze jestem zadowolona, parę moich znajomych i sąsiadek również tam chodzi i nikt nie narzeka, a wręcz przeciwnie. Ja rozumiem, że komuś na pewno coś się nie spodoba u każdego fryzjera. Zawsze siedząc na fotelu można dać jakieś wskazówki czy poprosić o jakąś poprawę, tak miałam u poprzedniej fryzjerki w Nowym Świecie, dlatego ją zmieniłam. Teraz trzymam się jednej i już nie eksperymentuje. Moim zdaniem w Twins jest bardzo fajna fryzjerka i nie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina K.
Polecam kosmetyczki z Pracowni DIVA w Rynku. Sa naprawde świetnee!!! robiłam tam paznokcie żelowe , potem zaczełam shellaca hybrydowego. i rzęsy 1:1 . z czystym sumieniem polecam , każdy potem pytał gdzie robiłam paznokcie ze takie piękne i nie odpadają:P i rzęsy piękne naturalnie wyglądające. Jest tam super klimat, taki antyczny, pienie po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina K.
chciałam dodać ze usługi robiłam na zmiane u p. Justyny i u p. Sylwi i zawszy było i jest pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Well-Fit Studio
www.WELL-FIT.rzeszow.pl WELL-FIT Studio powstało z myślą o osobach czujących potrzebę zadbania o swoje zdrowie, ciało i dobre samopoczucie. W kameralnych warunkach, a także dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta tworzymy atmosferę, w której poczujesz się wyjątkowo. Młode mamy, chcące wrócić do formy po ciąży, mogą skorzystać z naszych usług w czasie, gdy ich pociechy bawią się w kąciku dla dzieci. Kierujemy naszą ofertę także do osób zmęczonych współczesnym, często stresującym, trybem życia. Mamy dla nich STREFĘ RELAKSU, gdzie zapraszamy w celu odnalezienia równowagi duszy i ciała. TWOJA SZANSA NA DOBRE I PIĘKNE CIAŁO... ---> modelowanie i wyszczuplanie ---> poprawa kondycji fizycznej ---> redukcja cellulitu ---> poprawa krążenia ---> kącik dla dzieci ---> masaże ***Rowerek leżący Vacu Therm Prestige 2 w 1 z ciśnieniem i podczerwienią ***Bieżnia Vacu Therm (TX5) 2 w 1 z ciśnieniem i podczerwinią *** Kapsuła SPA Slim & Beauty *** rowerki i wiele innych ul. Sikorskiego 2 Rzeszów tel. 535 959 028 www.WELL-FIT.rzeszow.pl Serdecznie zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Well-Fit Studio
WELL FIT STUDIO swoją ofertę kieruje do osób, które poszukują alternatywy dla dużych klubów fitness i hotelowych salonów Welness & Spa. Nasze studio znakomicie łączy te dwa rodzaje aktywności i relaksu, dając swoim klientom niecodzienną możliwość skorzystania z najnowocześniejszych urządzeń, na których ćwiczenie trwa 30 minut a efekty są jak po 2-3 godzinach treningu na siłowni. STREFA RELAKSU w Well-Fit Studio to połączenie salonu Spa oraz salonu masażu, gdzie klienci mają okazję zrelaksować się w Kapsule SPA, skorzystać z różnego rodzaju masaży a także skonsultować się z fizjoterapeutą. Ponadto ćwiczenia odbywają się w kameralnej i miłej atmosferze a indywidualne podejście sprawia, że każdy klient czuje się tu wyjątkowo. Rzeszów, ul. Sikorskiego 2 tel. 535 959 028 Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Well-Fit Studio
PRZYSTAŃ PIĘKNA przy ul. Sikorskiego 2 w Rzeszowie to doskonałe miejsce właśnie dla Ciebie ! Profesjonalne usługi fryzjerskie "Kreator Stylu", gabinet kosmetyczny "Urok", a przede wszystkim nowoczesne Studio wellness & spa WELL - FIT znajdujące się w jednym kompleksie daje Ci wyjątkową możliwość zadbania o siebie. tel. 535 959 028 Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowniaDIVA
Oczywiście polecamy się:) ZAPRASZAMY na Pakiet zabiegów 'After sun" Nasza skóra po wakacjach potrzebuje nawilżenia i odnowy! Dlatego Pracownia Diva przygotowała dla Was DWA SUPER PAKIETY W PROMOCYJNYCH CENACH!!! 1. Mikrodermabrazja + manicure 3x w cenie 399zł 30% taniej!!!! (oszczędzasz 171zł) 2. Sonoforeza + manicure 3x w cenie 290 zł 30% taniej (oszczędzasz 130zł) PONADTO oferujemy rabat 20% na zabieg rekonstr ukcji włosów JOICO K-PAK w cenie 80zł (oszczędzasz 20 zł) W pracowni fryzjerskiej ESTILO Rafał Bąk Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji:) PRACOWNIA DIVA ul. Rynek 4 35-064 Rzeszów tel. 17 784 40 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_k
Kto jeszcze nie był polecam salon fryzjerski NEW LOOK - www.newlooksalon.pl . Bardzo przyjazne miejsce, z profesonalną obsługą i niskimi cenami, które idą w parze z jakością wykonywanych usług. Plusem est też fakt, że w salonie używane są super kosmetyki - cięzko dostępne w sprzedaży detalicznej, ale daące niesamowite efekty - farby i odżywki. Wielki plus! salon znajduje się na ul. Żwirki i Wigury 8. heheh i mają zniżki dla studentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2938
Jeżeli ktoś wybiera się do salonu fryzjerskiego NEW LOOK w Rzeszowie to sama sprawdziłam i odradzam. To jakiś koszmar i porażka!!! Byłam klientką pani Marysi która uważa się za najlepszą fryzjerkę z nie wiadomo jakim doświadczeniem,a tak naprawdę to najgorsza fryzjerka na jaką kiedykolwiek trafiłam. Brak podejścia do klienta,brak kultury i wiedzy gdyż wyszłam ze spalonymi rozjaśniaczem włosami nie mówiąc już o tragicznym ścięciu (nie mogłam dać sobie rady z włosami w domu, które skończyło się wizytą w innym salonie na poprawce i regeneracji włosów). Jeszcze przed czym mogę ostrzec to brak higieny.Brud i syf! Niedobrze się robi patrząc np. na grzebień-można nabawić się wielu chorób. Nie polecam i sama tam nie wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaLENA8777
Nie wiem czy Pani Kasia faktycznie była w salonie New Look, ale ja tam chodze już od kilka lat i nigdy nic złego z moimi włosami się nie stało! Ba! Pani Maria zawsze doskonale mi doradzi...i nie rozumiem o co chodzi z tym brakiem kultury??? Hmm.. Pani Kasiu może poprostu wyszło lepiej niż sie Pani spodziewała i z tąd ta negatywan reakcja? Pozdrawiam Panią Marię ..nie długo widzimy się na farbowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze sie z Panią Katrzyna -kasia(kasia2938) która "serdecznie" odradza korzystanie z usług New Look, gdyż ewidentnie widać że nie korzystała z tych usług a wymienia te negatywne cechy dla korzysci konkurencyjnych! Tania antyreklama! Ja osobiscie byłam nie raz i polecam korzystanie z usług tego salonu jak i usług samej Pani Marii która jest prze miła osoba! Od progu zobaczyc mozna indywidualne podejscie do klienta:) Kilka krotnie farbowałąm włosy , robiłam rozmaite fryzury i zawsze byłąm niezmiernie zadowolona! Poza tym Pani Kasia jesli od progu widziała nie ludzkie podejscie do klienta, "bród i smród" nie lepiej bylo podziekowac za uslugi?? Ależ fatycznie - nie, lepiej obsmarować kogoś i czekać na wieksze korzysci u siebie w salonie :) Podejscie osoby majacej 15 lat :)! Gratulowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×