Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość adila
Wiem jak jest w Niemiec, moja rodzina tam jest. Jestem młody i widze co sie dzieje, dlatego moi rodzice wrócili do niemiec a ja zostalem w polsce. Tu spokojniej i bezpieczniej. Tam duzo zła sie dzieje. Narkotyki,broń,handel kobietami. Dużo turków w niemczech sie za to bierze,bo mają z tego duze pieniadze. Kobiety turków to czesto polki. I jest duzo płaczi duzo złosci. Tam turki mieszkaja całymi rodzinami, wszystko razem planuja, wspólnie - polki nie potrafia tego zrozumiec. Chca byc niezalezne a tam na przykład w dzielnicy tureckiej w berlinie to nie ma niezależnosci. Tam kobieta siedzi w domu bo maz sie boi,ze niebezpiecznie. Tuzo turków wyjezdza do innych miast w niemiec jak mają pieniadze. Sami z tamtąd ucikaja. Tam nie łatwo zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Sussu - duzo całuje z rana. Mroz jest za oknem ale w naszych sercach goraco.:) Taki jestem czasami romantycni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha779
Adila co z szacunkiem i równouprawnieniem u Was Turków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha779
naprawdę jesteście tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha779
czytam ostatnio co tu piszecie i jestem zszokowana................. gdzie Wy dziewczyny poznajecie tych ludzi? moje zdanie jest takie, że polacy nie są lepsi.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kng
edit021 nie no już naprawde przesadziłaś, zachowujesz się jak jakaś nastolatka po przekwicie...jak mozna zazdrościc puszczalstwa czy życia prostytutek? sory ja Cie tak nie nazywam ale twój post sprawaia na mnie takie wrażenie. Najlepiej bedzie Ci w Amsterdamie zapraszam > :-) A ja uważam że kobieta dziewica jest jak anioł , niewiasta : -) i nie wszytsko polega na ruchaniu, jak to takie nimfomanki myslą pozdro....; - D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Adila ja ty to pięknie podsumowałeś - siedzą w domu bo jest niebezpiecznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Adila dziękuje za buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
agniecha779 - też jak to czytam to jestem zszokowana od czasu do czasu. Ale mi to może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kng
i znowu spada deska . umar maciek umar, lezy tam na desce, jesli mu zagraja podskoczył by jeszcze. Naiwniarstwo Ogulnopolskie :) to nie SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kng chyba tylko ty rozumiesz o czym mowisz...twoj styl wypowiedzi naprawde mnie poraza...:( chcialam powiedziec, ze skoro same widzicie, ze Wasi faceci traktuja was \"lekko\" (szczegolnie kieruje te slowa do sussu), to powinnyscie miec pretensje do samych siebie a nie do Waszych wrednych Turkow...Prawdziwie kochajacy facet ZAWSZE znajdzie czas na sms-a...to chyba jasne. nesie pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kng
no pewnie bede miała do siebie pretensje jak jakiś debil mnie zabije ... spoko zaje**ście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kng kierowalam te slowa do dziewczyn, ktore sa w zwiazkach z Turkami, ktorzy traktuja je zle... nie martw sie, przez internet cie nie zabije...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
yavrum - ojojoj traktuje mnie "lekko", ale nigdy nie powiedziałam, że jest wredny ani mnie kochający. Gorzej on jest oziębły! Mimo tego, że Adila powiedział, że Turcy oziębli nie są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
No przeciez jak turek oziebły - turek to goracy ma serce. Sussu całuje z wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha779
kng popracuj nad ortografią, bo straszne masz z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussu
Adila całowanie całowaniem, ale ty się nie migaj od odpowiedzi. agniecha779 Adila co z szacunkiem i równouprawnieniem u Was Turków? Zauważyłam, że tym dziewczyny bajerujesz na innym topicu oj nie ładnie nie ładnie. Czy wiesz, że zostałeś posądzony on to, że jesteś kobietą? Teraz musisz udowodnić swoją męskość ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha779
dzięki sussu..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Ja jestem kobietą??? Co wy tu piszecie. Tak mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Zadajecie ciezkie pytania. Stary turek powie,ze nie wie o co chodzi. Co to równoprawnienie. Ja rozumiem o co wam chodzi. To jest pytanie co mi trudno udzielić odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Ja szanuje kobiety i moja żona kiedys to bedzie ze mna partnerka ale... Pewne rzeczy trzeba powiedziec sobie przed slubem co sie chce i wymagania swoje. Wtedy nie ma potem takich problemow. Czy to zona moslema czy katolika to jedno. Kazda kobieta sie stawia i duzo krzyczy. A turki tez rózni są. Ale jednak lubią jak kobieta słucha swojego męża. Tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha779
adila to jednakowe traktowanie tak kobiet jak i mężczyzn, a Turcy podobno traktują kobiety jak niewolnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit021
kng prosze nie pisz juz wiecej do mnie oki bo jestes troche za pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kng
a oni oczywiście traktóją kobiety gorzej niż zwierzęta, wole sie nie wypowiadac bo zaraz ktos mi zacznie mówić jacy oni sa to piekni i wspaniali (o jejku) a póxniej robić mydalne oczy cóż z czasem same sie przekonac ......tylko trzeba prosić Boga by was ratował ...tylko dlatego próbuje jakoś do was przemówić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha779
kng wstrzymaj się z tymi obraźliwymi tekstami.................... hamuj.............. jestę podobno kobietą.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kng moze Twoj traktowal Cie jak zwierze, bo moj traktuje mnie jak ksiezniczke juz od 3 lat...;) ale jestem swiadoma, ze ja mialam troche wiecej szczescia niz wiekszosc kobiet na tym forum... trzeba sobie madrze wybierac partnera (podkreslam partnera, a nie pana i wladce). to wszystko. wtedy nie trzeba bedzie lac tu tyle jadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
yavrum calkowicie sie z Toba zgadzam! czasem tylko czlowiek jest glupi i naiwny!i zle sie wybiera. niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha779
wreszcie zaczęly się odzywać te normalne dziewczyny..................... ja też kocham swojego tureckiego faceta i narazie jest ok................, od polskiego już dostałam popalić, mam dać szansę Turkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
agniecha to Ty musisz podjac decyzje!musicie sie dobrze poznac i koniecznie ustalic zasady zwiazku i duzo duzo rozmawiac o tych sprawach ktore sa dla was najwazniejsze w zyciu!daj sie najpierw jemu wygadac! i pamietaj jesli jest cos co Cie wybitnie denerwuje w jego zachowaniu lub stylu zycia to musisz sie nauczyc z tym zyc lub sie poprostu rozstac bo on sie nie zmieni! Ja tez kocham mojego turka on mnie nie bije ale nie zneca sie nade mna! ale niestety mamy rozne punkty widzenia na pewne sprawy i to jest powodem konfliktow bo nie mozemy dojsc do kompromisu! Moja wina polega na tym ze wierzylam ze ludzie moga sie zmienic, ze pewne slowa czy czy wyraznia maja dla roznych ludzi to samo znaczenie! niestety nie maja! kazdy zwiazek to ciezka praca bo wynika to z roznic miedzy kobieta a mezczyzna do tego dochodzi takze roznica kulturowa! Jak widac na przykladach jest mozliwe porozumienie, sa wsrod nas szczesliwe kobitki! Dlatego warto dac szanse. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×