Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość EmmaY
Hmmm... Cała ta dyskusja jest troche zbędna. Wiadomo, ze w kazdym kraju sa wady i zalety, a to ze w Turcji ktos zgwalcil polke, to nic nowego, bo rowie czesto gwalty pieknych polek zdarzają sie w karju ojczystym czyli tak źle ocenianej przez wiekszosc Polsce. Jezeli natomiast chodzi o polakow, to powtorze sie, i napisze ze kazdy kraj ma ta gorsza strone i u nas sa polskie swinie, ale zarowno w np. usa sa amerykanskie swinie. Nic nowego. A osobiscie bardzo lubei Turcje, wedlug mnie kraj dosyc przyjazny, pomoga kiedy trzeba, szanuja swoje i nie poddaja sie "amerykanskiej" modzie tak jak Polska... _____________________ Czlowiek potraktuje nas tak, jak do niego podeszlismy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź ty sie przymknij wszystko widząca...Ty sobie chyba jaja robisz, co ja mam go traktowac poważnie?? mam go kasowac po co mam go kasować, mnie on wali ...To moja sprawa I PRZYMKNIJ DUPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekerim benim
agresywna rozmowa...ale i tak dołaczam sie do grona kobiet kochających mezczyzne pochodzenia tureckiego, ma swoje waday i zalety, ale czuje i uwolnic sie od mysli o nim nie moge...jestem socjologiem, wiedzac tyle na temat stereotypwo, kultur i religii, sama nie podejrzewalam ze moze mi sie to przytrafic, a jednak .. los płata figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekerim benim
kilka uwag- 1.do "moze przejdz na muzułmanizm" --> nie ma takiej religii, 2.wiecie jest tak, że imigranci z ktorymy spotykacie się za granica np w UK, Irlandii czy gdzies tam, w wiekszosci po prostu nie moga byc super wyksztalconymi ludzmi z manierami, "wzorami" dla całego narodu z ktorego pochodza. To niskie brak edukacji, słabe wykształcenie, ubostwo motywuja ich do zagrnicznych wyjazdów. WY spotykacie sie z nimi pracujac na liniach w fabryce w ENGLAND lub innych podrzednych miejscach pracy. Prosze wszystkich sceptyków o wyjechanie do jakiegokolwiek kraju "arabusów" czy Turcji i postaranie sie tam o "dobra prace".Zobaczycie inteligentnych, rozgarnietych ludzi, naukowców, ludzi o ambicjach, nie "ruchaczy", brudasów, tepych idiotów.Mniejszosc turecka czy arabska za granicą "kraju ojczystego" nie jest reprezentatywna. To tak jakby was Polaków oceniono tylko przez pryzmat tych ktorzy siedza w Uk sortujac smieci, pakujac slodycze czy owoce, skladajac dlugopisy etc bo w POlsce nie mieli lepszych perspetyw. Prawda jest taka, ze wyjezdzaja rodziny wielodzietne, rodzice po szkolach zasadniczych, rozwódki, recydywisci, pijacy, ludzie z problemami zyciowymi bez wzgledu na to skad pochodza - z POlski czy np Turcji. Jedzcie do muzułmańskiego kraju, znajdzie ciepla posadke w miedzynarodowej korporacji badz przyzwoitej firmie i pokazcie palcem mi "tego brudasa podcierajacego tylek lewa reka"....jestem socjologiem i doskonale wiem kto w jakich proporcjach i jakim statusem społecznym stanowi społecznosci imigranckie na swiecie. Studenci i oczytani ludzi pozostaja w swoich krajach i tam szukaja szczescia.Wyjezdzaja jedynie na okres wakacji, badz realizuja tzw imigracje czasową -dorabiaja się po czym wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
Jak jesteś taka mądra to wyjasnij czemu polki oddają sie tym niereprezentatywnym turasom czy arabom? I czemu jest to zjawisko na tak duża skalę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak ktos nigdy nie byl "w tym swiecie" nie ma prawa oceniac tureckiego faceta....ja jestem z turkiem i nie zamienila bym go nigdy na polaka pantoflarza i chama..powodzenia zycze ty ktorzy karmia sie plotkami a nie maja o tym pojecia w rzeczywistosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim kraju sie oddajesz? Tłumacz arabowi chętnie z nim pogadam młoda biedaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
do yasmin: może cie rucha twój brudny i niedomyty facet a ty myslisz że to arab!!! żałosna jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dzidzia mysle ze ciut za ostro jej pojechalas niestety albo stety wiekszosc ludzi polsce tak reaguje i ja cie rozumiem ale to jej zycie a ty sie tam pakujesz z buciorami jak sie przejedzie to na wlasnych bledach pozwol jej na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Crusader wiesz co stary czytajac tak te twoje wypowiedzi o turkach z przykroscia albo ne musze stwierdzic ze cie chyba jakas polka z turkiem puscila kantem i stad ta twoja nienawisc do nich....powodzenia w zyciu...tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciekawa jestem co bys zrobil jak bys sie zakochal w super dziewczynie i ona by ci nie powiedziala ze byla z turkiem a potem juz po fakcie by sie wydalo....biedaku otworz oczy nie warto byc takim sceptykim i anty do wszystkiego co tureckie...uwierz mi wyjatki sie zdarzaja...ty tez pwenie nie jestes swiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona wie coś...
wiem cos na ten temat sama kiedys byłam z turkiem ale krótko i powiem wam ze ogolnie oni mi sie nie podobaja i on tez mi sie nie podobal, ale z czasem hmm no tak mnie krecil ze w koncu zakrecil i nie powiem bo byl slodki ale do czasu potem sie zaczelo ze on w sumie zawsze i we wszystkim mial racje a ja jestem nie lepsza bo jak sie upre to koniec z tym ze ja nie traktowalam tego wszystkiego powaznie i do niczego nie doszlo miedzy nami nie powiem nie nalegal nawet gotow byl czekac:) ale nasze drogi sie rozeszly i potem znowu zeszly:) ale bylo jeszcze gorzej bo gniewal sie za byle co nie wiem ale cos mnie ciagnelo do niego i tym razem juz nalegal ale nie ze mna te numery juz mialam go dosyc bo ile mozna znosic te humory ale powiem wam ze przez chwile czulam sie wyjatkowa i on nie byl taki zly napewno nie agresywny ale do poznawania innych dziewczyn mial slabosc ale przy mnie tego nie robil i oczywiscie ja tez nie moglam powiem wam ze jest ciezko ale jezeli to prawdziwa milosc to warto sprobowac ale slubu od razu nie trzeba brac:) moja kolezanka jest z turkiem i jest dobrze im ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem kTo
Moj narzeczony jet Turkiem i to co piszecie zlego na ich temat to kompletna bzdura, to sa ludzie jak i my i tak , jak i w kazdej kulturze i narodowosci trafiaja sie ludzie dobrzy i zli , wiec nie ma tu zadnego modelu jacy musza byc. Moj narzeczony jest wspanialym czlowiekiem, nie ma nawet co porownywac z moim bylymi "polskimi " chlopakami. Co do religii to ustalilismy ze jesli kiedys w przyszlosci bedziemy miec dzieci, to nie bedziemy im narzucac zadnej religii z gory, damy im wole wyboru kiedy dorosna, kazde z nas pokaze im zasady religii i nasze dzieci dokonaja wlasnego wyboru.. mysle ze to sparwiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem kTo
a czy oni sa takimi brudasami to bym nie powiedziala.. haha :) moj facet jest czysciutkii brudasem nikt go nie nazwie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
No to nieźle, zreszta nie sądzę że Twój facet Turek da Twoim dzieciom mozliwość wybory religii, dla niego będzie oczywiste że wasze dzieci będą chodzić do meczetu a nie do kościoła, a wolność wyboru to Twoje pobożne życzenia, przekonasz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co wys cie sie tak uczepili tej ich religii....moj jak to fachowo tu juz slyszalam \"brudas\" nie przestrzga ani ramadanu ani nie chodzi do meczetu ani nie kleczy co jakis czas na kolanach mowiac alla alla mimo to jest dobrym czlowiekiem z ogromnym serduchem o czym mialam okazje przekonac sie juz nie raz...czy kazdy polak jest taki sam?czy kazdy turek musi robic to co wszyscy?nie!!!!!!!!kazdy czlowiek robi tak jak mu wygodnie nie robiac przy tym nic zlego...poza tym sporo sie juz naczytalam o ich kulturze i wiem ze np.nie dna polska \"rodzina\" moglaby pozazdroscic rodzinie tureckiej...u nich nie ma moje twoje.....jest nasze...ojciec nie mowi do syna czy corki oddaj mi pieniadze bo ode mnie pozyczyles czy pozyczylas...co to jest zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to jaka jest między wami różnica wieku ,bo chyba nie mała? Czy nie powinien mówic raczej allach akbar? No ale ty masz turka to pewnie wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
jest tam jeszcze ktosss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
mam meza turka na nazwisko mam turk po mezu ,nasze dzieci tez nazywaja sie turk ijestem wdzieczna ze ich mam.jestesmy ze soba 8 lat i lepszego meza nie moglam sobie wymarzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet to takze turek
poznany nie na migracji, ale w naszym kraju przypadkiem. Nie jest jakos specjalnie religijny, nie przestrzega ramadanu, nie modli sie 5 razy dziennie i nie biega co piatek do meczetu. Jesli bedziemy mieli dzieci, to wybierzemy religie w zaleznosci od kraju, w ktorym bedziemy zyc. Brudasem nie jest i nigdy nie byl, wrecz jest przesadnym czysciochem, a nazywanie kogos brudasem wylaczni ze wzgledu na kolor skory jest brakiem kultury i tolerancji. To sa tacy sami ludzie jak my wszyscy. A to ze na za granica niektore polki sypiaja z kim popadnie... hmm no coz bywa i tak. Tylko co za roznica, czy one robia to z obcokrajowcami czy z polakami? Puszczanie sie pozostanie puszczaniem sie i nic tego nie zmieni, a narodowosc czy kolor skory niewielkie ma tu znaczenie. Moze ktos w koncu pomysli, ze moze ci turcy i arabowie daja nam , kobietom bedacym z nimi w zwiazkach cos, czego nie udalo nam sie otrzymac od polskich mezczyzn (nie neguje polskich facetow). Ja prawdziwej milosci zaznalam wlasnie przy jego boku, przy boku turka, to on traktuje mnie jak ksiezniczke i to wlasnie z nim chce sie zestarzec, a gdybym poznala wtedy polaka, przy ktorym czulabym sie wyjatkowo, to pewnie bylabym z polakiem, ale jedno jest pewne, mojego facet nie zamieilabym juz na zadnego innego :) Pozdrawiam wszystkie w zwiazkach mieszanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmmaY
A więc tak, miło by bylo wam słuchać jak naród turecki wyzywa polaków od pijaków, złodzieji, meneli czy brudasów? Miło? Byliście w Turcji? Nie? Co za szkoda, wiec do cholery nie oceniajcie ich jak nie wiecie nic o nich! Równie dobrze moglabym nagadac jakichś bzdur o kimś z was mimo ze was nie znam! "Tolerancja"? Skoro jesteście tak uparcie przy swojej religii to moze wspominijcie słowe tak ów wielkiego KOŚCIOLA i tolerujcie innych co?! Powodzenia dla NIEtolernacyjnych w szukaniu partnera Ps. Oby wam sie nie trafił jakiś partner który jest wegetarianinem, bo moze tego nie będziecie mogli tolerować! Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joelle
bylam z Turkiem, myslalam,ze to świetna sprawa, bede szczesliwa itd niestety, nie chcialam zwiazku na odleglosc, on w Turcji, ja w Polsce, kiedy mu to powiedzialam, i wyznalam,ze z nim zrywam, zbesztal mnie, zbluzgal od najgorszych i powiedzial,ze zaluje ze mnie nie przelecial na pierwszym spotkaniu. DNO nigdy wiecej Turkow :D to sie oczywiscie moze tyczyc kazdego innego narodu,ale po prostu zostal mi uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joelle
aha, i dla was, zakochane kobietki i tak nic te slowa nie znaczą,i tak nie zostawicie swoicvh Turkow,bo jestescie przekonane ze wasz jest inny, wyjątkowy itd. wyjątkowy moze sie trafic 1 na 1000000 Turkow,wg mnie po prostu nei warto ryzykowac juz. zycze,zeby ten wasz byl wlasnie wyjatkowy, kazdy przevciez chce kochac kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć obserwując wypowiedzi niektórych "szczęśliwców" ,że jestem przekonany iż nie wiecie co to znaczy prawdziwa miłość. Dla mnie miłość to przedewszystkim poświęcenie dla drugiej osoby np. mąż trwający przy sparaliżowanej żonie czy matka kochająca syna pijaka któremu nie wyszło w życiu. A nie dzika żądza zaspokojenia własnych sexualnych potrzeb, jakieś dziwny popęd każący gnać na oślep za turkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Dziadzia jak mozesz porównywać Irak do Turcji? CZłowieku zastanów się. Ja się dziwiłam Amerykanom, któzy byli przekonani, że w Polsce jest zimno jak na Sybirze i bieda aż piszczy, ale u nas takie same palanty jak w Ameryce siedzą jak widać. Szkoda słów, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
to ja tobie zycia z synem pijakiem jezeli ty to nazywasz miloscia.bo zycie z pijakiem to gehenna!ale jezeli milosc mierzysz szklaneczkami wypitego alkoholu to nie masz zielonego pojecia o milossci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
casander widzisz chlopie bo turek ma cos takiego czego ci na pewno brakuje i to nawet nie chodzi tylko o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×